Welcome, Guest. Please login or register.
21 Nov 2017 - 03:51:41
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Gecenin Maçı 2012 - 2013 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [All]
Author Topic: Gecenin Maçı 2012 - 2013  (Read 8622 times)
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« on: 4 Nov 2012 - 17:17:04 »

Nov. 1   New York   7:00
Nov. 3   Toronto   7:30
Nov. 5   Minnesota   7:30
Nov. 7   at Miami   7:30
Nov. 9   at Orlando   7:00
Nov. 11   Orlando   3:00
Nov. 13   Cleveland   7:30
Nov. 15   Boston   8:00
Nov. 18   at Sacramento   6:00
Nov. 20   at Los Angeles   10:30
Nov. 21   at Golden State   10:30
Nov. 23   Los Angeles   7:30
Nov. 25   Portland   3:00
Nov. 26   New York   7:00
Nov. 28   at Boston   7:30
Nov. 30   at Orlando   7:00
Dec. 1   at Miami   7:30
Dec. 4   Oklahoma City   7:30
Dec. 7   Golden State   7:30
Dec. 9   Milwaukee   6:00
Dec. 11   New York   7:00
Dec. 12   at Toronto   7:00
Dec. 14   Detroit   7:30
Dec. 15   at Chicago   8:00
Dec. 18   Utah   7:30
Dec. 19   at New York   7:00
Dec. 23   Philadelphia   3:00
Dec. 25   Boston   12:00
Dec. 26   at Milwaukee   8:00
Dec. 28   Charlotte   7:30
Dec. 29   Cleveland   7:30
Dec. 31   at San Antonio   7:00
Jan. 2   at Oklahoma City   8:00
Jan. 4   at Washington   7:00
Jan. 5   Sacramento   7:30
Jan. 8   at Philadelphia   7:00
Jan. 11   Phoenix   7:30
Jan. 13   Indiana   6:00
Jan. 15   Toronto   7:30
Jan. 16   at Atlanta   7:30
Jan. 18   Atlanta   7:30
Jan. 21   at New York   3:30
Jan. 23   at Minnesota   8:00
Jan. 25   at Memphis   8:00
Jan. 26   at Houston   8:00
Jan. 28   Orlando   7:30
Jan. 30   Miami   8:00
Feb. 1   Chicago   7:30
Feb. 5   Los Angeles   7:30
Feb. 6   at Detroit   7:30
Feb. 8   at Washington   7:00
Feb. 10   San Antonio   8:00
Feb. 11   at Indiana   7:00
Feb. 13   Denver   7:30
Feb. 19   Milwaukee   7:30
Feb. 20   at Milwaukee   8:00
Feb. 22   Houston   7:30
Feb. 24   Memphis   3:30
Feb. 26   at New Orleans   8:00
Mar. 1   Dallas   8:00
Mar. 2   at Chicago   8:00
Mar. 6   at Charlotte   7:00
Mar. 8   Washington   7:30
Mar. 9   at Atlanta   7:00
Mar. 11   at Philadelphia   7:00
Mar. 12   New Orleans   7:30
Mar. 17   Atlanta   8:00
Mar. 18   at Detroit   7:30
Mar. 20   at Dallas   8:00
Mar. 23   at Los Angeles   10:30
Mar. 24   at Phoenix   9:00
Mar. 27   at Portland   10:30
Mar. 29   at Denver   9:00
Mar. 30   at Utah   9:00
Apr. 3   at Cleveland   7:00
Apr. 4   Chicago   7:00
Apr. 6   Charlotte   7:30
Apr. 9   Philadelphia   7:30
Apr. 10   at Boston   8:00
Apr. 12   at Indiana   7:00
Apr. 14   at Toronto   3:30
Apr. 15   Washington   7:30
Apr. 17   Detroit   8:00

airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #1 on: 6 Nov 2012 - 04:24:05 »

Twitter'a da salladım buraya da sallıyım; burdan daha çok fikir çıkar. Bence bu Nets'in bench'i gayet iyi. Herkes işte bench kötü sadece MarShon var diyor da olay hiç öyle değil bana kalırsa.

Teletovic: İzlemedim, iyi oyuncu olduğu söyleniyor ama klasik Avrupalı sendromunu yaşıyor. Coach'u oynatmıyor.

Childress: Abi benim sevdiğim bi oyuncu ya. Bench'te olmasından mutluluk duyacağım bir isim.

MarShon Brooks: Kendisine Nets'in en iyi bench oyuncusu deniliyor ki hiç katılmıyorum. Bench'in en iyi 3. oyuncusu.

CJ Watson: Geçen sene Philly serisinde yaptığı mallığı unutmadım ama yıldız bir PG'si bulunan takım için best backup PG ever. Bench'in en iyi 2. oyuncusu.

Andray Blatche: Sezon öncesi hazırlık maçları olsun, izlediğim şu maçta olsun gayet aklı başında oynuyor. O eski mallığından eser yok şimdi. Amnesty edilmek aklını başına getirmiş anlaşılan. Bench'in en iyi oyuncusu bence.

TyShawn Taylor: Valla güzel garbage time topçusu olur. Bench'te iyi havlu sallar. Takım kimyası adına önemlidir böyle adamlar. Oyuna girmemesine rağmen bench'te verdiği tepkilere bakıyorum çaylak değil de bir 5 senelik bench warmer görüyorum. Rolünü oldukça benimsemiş.

Jerry Stackhouse: Çıkıp 2 üçlük soksa kimse bi şey diyemez.

Shengelia: Bu kim amk?

Reggie Evans: Hustle player. Her takıma lazım. Geçen sene Clippers'ta önemli bir rol oynuyordu sahada yaptığı kirli işler bakımından.

Keith Bogans: Ya ben nefret ediyorum kendisinden; ama iyi savunma yapar, ceza üçlüklerini istikrarsız bir biçimde sokar. İlk şutunu soktuktan sonra ikincisini air ball atar falan. Overall'da iyi adamdır ya. İstikrarsızlık konusunda bir istikrar abidesidir.

Ben sevdim Brooklyn'i. Bench'ine neden bu kadar bok atılıyor anlamadım bi de. Aydınlatın beni.
« Last Edit: 6 Nov 2012 - 04:32:00 by airness » Logged

nats
Guest
« Reply #2 on: 6 Nov 2012 - 11:53:47 »

Watson potansiyelini ikiye katlamış Nets'te.

kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #3 on: 6 Nov 2012 - 12:03:54 »

ilk maçta toronto'yu savunma yapamadan yendikten sonra dün gece ilginç bir şekilde minnesota'ya eldeki maçı verdik. Sanırım son 2-2,5 dakika hiç sayı atamadan 10küsür sayı yedik.  Son çeyrek skoru 32-10 zaten. Ligin başı olması itibariyle yaşanabilir bir durum ve çokça göremeyiz böyle bir hadiseyi. yalnız görünen şu ki; biz daha çok iç saha takımı olacağız gibi. takımı deplasmanda görmek daha iyi bilgi verecektir.

edit:şimdi baktım da son sayılarımızı serbest atıştan 4:13 kala bulmuşuz. oha artık.
« Last Edit: 6 Nov 2012 - 12:05:51 by kedi » Logged

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #4 on: 6 Nov 2012 - 15:09:15 »

Gece Minnesota maçına takıldım biraz. Nets güzel takım, bu sene sakatlık olmazsa play-off'ta 2. tur görebilirler. Daha fazlası için biraz takımın oturması, bi tane de 6th man olması lazım. Bench bence de zayıf değil ancak Marshon kenardan gelip Terry falan gibi gaz verecek bi tipe benzemiyor. Tabii Lopez ve Deron'un olduğu yerde herkesin ilk düşündüğü şey sakatlık konusu. Ayrıca Teletovic'in takıma ısındırılıp bi stretch 4 olarak oynatılması bence önemli. Zira Wallace daha çok içeriden sayı bulan bi 3 numara. Teletovic gibi bi şutör 4 hem onu, hem Lopez'i Kris'ten daha iyi tamamlayacaktır. Hem böylece Kris'i kenara çekip, benchten enerji getirecek adam sorununu da çözebilirler.
kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #5 on: 16 Nov 2012 - 15:48:45 »

Rondo'suz Boston'u, içeride zor da olsa yenmeyi başardık. Çok değişik bir takım olmuşuz. Bir anda patlama yapıyoruz, bir anda uzun seriler yiyip, uzun süreler sayı bulamıyoruz. Kısaca şu anda istikrar sorunu var. Tabii normal bir durum Deron ve Humphries'i saymazsak takımın tamamı yeni. Hücum setlerinde sorun yaşadığımız görünüyor mesela Boston maçının son 3-4 dakikasındaki neredeyse tüm hücumları 1'e 1 üzerinden zorlama ile yaptık. Ama işte takımın bir çok hücum silahı olunca birinden biri illa ki rakibin canını yakıyor.

Kenardan gelen Blatche ve Evans ikilisi sezon sonuna kadar en fazla ribaund toplayan bench uzunları olabilirler. Fakat ikinci 5 sahada olduğunda hücum anlamında kısırlaşıyoruz. Brooks'un dönmesi ve Watson'ın biraz kıpırdanması olayı çözecektir.

İlk mesajımda söylemiştim. Tam bir iç saha takımı gibi görünüyoruz. Zaten Minnesota'ya 3. çeyrekte yediğimiz 20 küsürlük seri olmasa içeride maç da vermeyecektik. Bir de bu takımı zorlu deplasmanlarda görmek lazım.

kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #6 on: 21 Nov 2012 - 14:48:57 »

Lakers'a karşı sandığımdan çok daha iyi oynadık. Son şutlarda Deron ve Joe Johnson biraz daha yüzdeli oynasaydı galibiyeti çıkaracaktık deplasmanda. Tabii Lakers'ın herhalde %50'nin altına düştüğü serbest atışlarının da etkisi var. Yalnız kolay düdükler çalındığını düşünüyorum.

Neyse ligin en iyi 3-4 takımından birinin evinde her ne kadar hazır olmasalar da (ki biz de aynı durumdayız) başa baş oynamak ve galibiyeti kaçırmak önemlidir. Sağlık olsun.

kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #7 on: 22 Nov 2012 - 13:57:55 »

En güvendiğimiz yerden 2 maçtır en ciddi darbeyi yiyince  2 mağlubiyet aldık. Ne D-Will ne JJ ne de Watson hiç de beklediğimiz gibi değiller. Zaten sezon başından beri bir istikrarsızlık var ön alanda ama batı deplasman turnesi devam ederken böyle olmaları işimizi çok zorlaştırır. Bir de geçen sene ki Galatasaray gibi 3. çeyrek sendromu var takımda. Hatta Golden State maçında, 3. çeyreğin son 1-2 dakikasında 10 sayı yedik, inanılmaz bir şey bu!

mithril
Full Member

View Profile
« Reply #8 on: 25 Nov 2012 - 23:37:34 »

Keith Bogans ve Reggie Evans beraber sahadayken kalan 3 kişiyle nasıl sayı üretmeyi bekliyor Johnson anlamıyorum.
« Last Edit: 25 Nov 2012 - 23:37:54 by mithril » Logged
KD35
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #9 on: 26 Nov 2012 - 00:13:49 »

Deron Williams kesinlikle maça gelmemiş, son hücumda yaptığı kabul edilir gibi değil. Şut atarken kendine hiç güvenmiyor. Bench'ten mutlaka bir skorer çıkarmak şart.
kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #10 on: 27 Nov 2012 - 13:05:50 »

5 maç ile savunma takımı oluverdik Smiley

Beni şaşırtan Deron ve Johnson'ın 1e 1lerde ciddi savunma yapabiliyor olmaları. Pota altında blok tehtidimiz oldukça fazla ama boyalı alanı düzgün kapayamadığımız anlarda da sık faul yapıyoruz, bu iyi değil.

Billy King çok değişik bir takım kurmuş. Her türden adam var rotasyonda gerekli olan da bu sanırım. Kimyasını da otutrma işi kenara kalmış tabii. Daha önce de dediğim gibi sezonun ilerleyen bölümlerinde ciddi seriler yakalayan bir Nets görebiliriz.

memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #11 on: 27 Nov 2012 - 13:47:58 »

Avery abimiz G-Wall'u Battier rolünden sıyırıp hücumda daha agresif oynatırsa Brooklyn çok daha rahat maçlar çıkartacak. Tamam adam rakip 2-4 numaralardan skorer kim varsa köpek gibi savunuyor ama zaten istikrarsız şutuyla hücumda spot up shooter olarak kullanılınca G-Wall'dan çok az randıman alabiliyorlar. JJ-Deron arasında bir uyumsuzluk var ama zamanla düzeleceğini düşünüyorum, şuan ikisininde şut yüzdelerinin düşük olması hücumda kaynaşamayıp kötü şutları seçmek zorunda kalmalarıyla ilgili.

Ben Brooklyn yönetiminde olsam ne durumda bilmiyorum ama dört numaraya Kenyon Martin'i düşünürüm. Humpries ne şut tehdidi oluşturuyor ne de geçen senelerdeki gibi aldığı offensive rebolarla sıkıntıya sokabiliyor, aksine etkisizliğinden pota altında rakip savunmalar daha çok Lopez'in alanını daraltıyor, Lopez bu yüzden bazı maçların çoğunu sırf orta mesafe çalışarak bitiriyor.

Magic kına yaksın Harrington ve Afflalo'ya. Lopez gibi center mı olur deniyordu ama harika oynuyor. Üçlüğe kadar her mesafeden iyi savunmalara rağmen çok temiz şut sokuyor, Humpries saolsun hiç spacing göremediğinden alçak postta çok az top alıyor ama orada birebir kaldımı neredeyse Yao kadar etkili. Birebir savunması felaket (Bugün Tyson Chandler kariyer maçını oynadı) ama ribaund konusunda anlamsız yükleniliyor. Dana gibi olduğundan box-out'ta nerdeyse iki kişiyi götürüyor, Humpries orda da güzel ekmeğini yiyor Lopez'in.

Ben beğeniyorum Nets'i. Takımın kimyası artsın, birde Humpries yerine en azından hücumda mid-range tehdidi olan bir 4 numara bulsunlar doğu finali seviyesine geleceklerdir.

#memircagan
nats
Guest
« Reply #12 on: 27 Nov 2012 - 14:14:44 »

Brooks'un rolü çok düştü. Daha efektif bir şekilde entegre edilse rotasyona, benchten gelip iyi katkı sağlar. Belki şu an pek ihtiyaç duyulmuyor gibi gözüküyor ama playoff başladığında bench katkısı bir çok şeyi değiştirir. Şimdiden rotasyon içinde rolünü keskinleştirmekte yarar var.
« Last Edit: 27 Nov 2012 - 14:15:16 by nats » Logged
Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #13 on: 27 Nov 2012 - 17:45:41 »

az yukarıda yazdığım gibi esasında elde şutör 4'ün çözümü mevcut, telat abi'yi alıştırdıkları anda nets bi gömlek atar. ya da dün uzatmalarda olduğu gibi wallace'ı 4'e çekip bi şutör kısa daha sokarak spacing'i sağlayabilirler. nets'in elinde kalitesi yüksek bir kadro var. deron-jj-wallace-humphries-lopez her takımda ilk 5 çıkabilecek kalitede adamlar. blatche-marshon-cj-evans-bogans da yine her takımda dakika alacak adamlar. bu 9 adamın üstüne teletovic ve stackhouse gibi iki kalburüstü şut tehdidi olabilecek adam var, bi de avrupa'dan geldiğinden beri kendine gelemeyen ama gelirse çok iş yapabilecek childress var. elinde 13 tane işe yarar adamın olduğu başka bir takım bilmiyorum ben açıkçası. parçalar oturduğu zaman beklenenden iyi bir takım olacaklar, tabii önemli bi sakatlık olmazsa.
kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #14 on: 27 Nov 2012 - 23:47:34 »

Elinde 15 işleyen adamlı Phoenix vardı, hala da var aslında ama onlardan pek bir şey olacağı yok Smiley

Şaka bir yana sahaya çıkabilecek 2 ayrı 5 hazırlayabiliriz. Sezon başlarken Teletovic en merakla beklediğim isimdi, hatta Nets forumlarında da benzer bir bekleyiş vardı ama ilk maçlardaki şutların isabetsizliği sonra Evans-Blatche ikilisinin getirdiği müthiş enerji ve ribaund üstünlüğü üzerine Mirza süre bulamaz oldu. Humphries, geçen sezon bir hayli iş yapmıştı halen onun ekmeğini yiyor ki benim çok da itirazım yok. Savunma yapmayacak adam değil, ribaund da kovalıyor ki bence Avery Johnson'ın istedikleri de bunlar ondan.

Sezonun ilerleyen bölümlerinde belki Humphries'i 20-25 dakika sahada tutup geri kalan bölümde Blatche ve Teletoivc arasında paylaşım yapılabilir de. Sonuçta her türlü kıvama, sisteme gelebilecek bir kadro var elde. Düzgün kullanmaya bakar.

kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #15 on: 5 Dec 2012 - 20:05:50 »

Sene başında bu kadronun en kritik iki parçası Brook Lopez ile Evans olacak deseler, gülerdim ama öyle oldu doğrusu. Lopez olmadığında zaten zayıf olan pota altı savunmamız felaket hale geliyor. Kendisi de iyi savunmacı değil ama bu sene çok iyi blok yapabiliyor ve vücudunu doğru koymayı öğrenmişti. Onun diz sakatlığının yanına Evans'ın hastalığı eklenince pota altındaki savunma gücümüz göçtü.

Yalnız bu olumsuzluklara rağmen OKC karşısında son topa kadar getirmek maçı çok keyifliydi. Takımın hemen hemen her şeye verebilecek bir cevabı var. Hatta Joe Johnson az biraz içeri zorlamayı tercih etseydi maç bize gelirdi de, sağlık olsun.

Şu ana kadar 16 maçta 10 galibiyet aldık. Kaybettiğimiz Minny maçını saymıyorum, 22 sayıdan maç,ı bir daha vermeyiz. Lakers, GS ve OKC mağlubiyetlerinde de son dakikalara kadar giden ve genelde kötü tercihlerimiz sebebiyle kaybettiğimiz maçlar oldu. Ancak asıl rakibimiz olacak Miami karşısında ikide sıfırız şu ana dek ve özellikle ilk maçta hiç bir şey ortaya koyamamıştık. İçeri drive eden hücumlara çözüm bulmamız şart.

Ayrıca Brooks gibi çok yönlü bir elemanı neden 3-5 dakika kullanıyoruz onu da anlamış değilim.

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #16 on: 5 Dec 2012 - 22:41:10 »

Dereyi görmeden soyunmuşsun Hocam.Rakip olarak Miami'yi seçtiğine göre bizi ve Boston'u alta aldın demek ki.

talhafatih
Ice Man
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #17 on: 6 Dec 2012 - 00:53:00 »

Belki adam 8 giriceğinii düşünüyo pleyofa.

The Most Overrated Legend in the Universe  is Lebron James
kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #18 on: 6 Dec 2012 - 02:17:40 »

Dereyi görmeden soyunmuşsun Hocam.Rakip olarak Miami'yi seçtiğine göre bizi ve Boston'u alta aldın demek ki.

Yok ben mağlubiyetleri değerlendirdiğim için öyle dedim. Yani 6 mağlubiyeti yazıyordum. Asıl rakipten kastım da play-off'ta denk gelebilme ihtimalidir.

kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #19 on: 12 Dec 2012 - 14:04:20 »

Avery Johnson sıçmaya başladı. Lopez sakatlandı, Blatche mecburen geçti ilk 5'e de Evans'ın ilk 5 başlaması, başlamamasından daha kötü. Ki Evans daha iyi oynuyor olsa bile böyle. Kenardan gelen o müthiş savunma, direnç hiç bir şey kalmadı ki takımda. Bırak Humphries kalsın ilk 5'te yine sürelerini azalt.

Teletovic'i 5-6 dakika da olsa kullan be hocam nedir yani derdin bu adamla? Ritim bulmasını sağlayacak olan sensin.

Stackhouse'a saygımız sonsuz tamam ama 3-4 maç iyi şut soktuğu için bu denli oynatılmaz ki 40 yaşındaki adam. Resmen 6. adam yaptı Stack'i. Ve yani oyuna kattığı gerçekten hiç bir şey yok. Köşeye top dönerse orada 3'lüğü sallıyor bu yani. Savunmada 0 zaten ki New York maçında Kidd'i o denli bomboş bırakması bile son hücumda, koçun alması gereken bir mesajdır!

Brooks bu benchin en komple adamıdır, oynatmak zorundasın bunun izahı yok!

memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #20 on: 27 Dec 2012 - 20:59:36 »

Enişte kovulmuş.

#memircagan
KD35
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #21 on: 27 Dec 2012 - 21:22:33 »

Benim merak ettiğim kimi getirecekler koltuğa, Nate McMillan olabilir mi ?
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #22 on: 27 Dec 2012 - 21:53:53 »

İyi de Avery suçu en az olan parça bu tabloda.Bariz kadro defektlerine ve Deron'un sakatlığına rağmen,Brooks'a süre vermemesi ve Stack ısrarı dışında neredeyse hiç bir defekti olmayan,toplama kadrodan gayet olumlu basketbol oynayan bir takım oluşturan adam,Lopez'in sakatlığı ve Humphries'in şaşırtmayan sıçışı yüzünden,hak etmediği şekilde kovuldu.

Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #23 on: 27 Dec 2012 - 23:39:13 »

d'antoni boşta olsaydı bayaa eğlenirdik.
kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #24 on: 27 Dec 2012 - 23:51:22 »

İyi de Avery suçu en az olan parça bu tabloda.Bariz kadro defektlerine ve Deron'un sakatlığına rağmen,Brooks'a süre vermemesi ve Stack ısrarı dışında neredeyse hiç bir defekti olmayan,toplama kadrodan gayet olumlu basketbol oynayan bir takım oluşturan adam,Lopez'in sakatlığı ve Humphries'in şaşırtmayan sıçışı yüzünden,hak etmediği şekilde kovuldu.

katılmıyorum söylediklerine. Humphries'i kullanmak istemesi (ne olduğu hakkında hiç bir açıklama yok, halen çıkıp onun da dinlenmesi gerekiyor, her oyuncu dinlenecek gibi boş açıklamalar yapıyordu hala) önemli bir yaraya yol açtı. Çünkü orada oynatacağı adamı bir türlü bulamadı. 4 kısaya döndü, Evans'ı çekti, Blatche-Evans denedi. Bunların yanında rotasyonu zaten bir türlü sağlayamadı. Elinde Brooks gibi geçen yılın en umut vaad eden oyuncusu varken ve bu isim pre-season'da gerçekten iyi oynamışken (tamam sakatlığı vardı ama 5-6 maçlık bir süreçti) ve benchinin en önemli sorunu dış şut olarak görünüyorken neden ısrarla kullanmıyorsun ki? Stackhouse'un her maç 3-5 üçlük bulmasını bekledi yerine fakat o kadar durağan oynuyordu ki (40 yaşında, 2-3 senedir oynamamış bir adam) Stackhouse, bir yerden sonra şutlar da girmeyince bu ısrardan vazgeçmesi lazımdı.

Oyuncu tercihlerinin dışında, Nets gibi bir takım bu kadar temposuz oynamamalı! Deron Williams'ın da bu yönde açıklamaları var. Bence takımın potansiyeline dar geldi koç burada.

LeBron'un tweeti var bu arada; daha geçen ay ayın koçu ödülünü almamış mıydı? Bu, ayın oyuncusu ödülünü alan birisinin takas edilmesine benziyor diye Smiley Ama buradaki iş pek öyle değil açıkçası.

KD35
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #25 on: 28 Dec 2012 - 00:38:10 »

Aslında tercih bence de erken, Deron Williams rezil bir sezon geçiriyor takımın en iyisi Lopez maç kaçırdı döndüğü maçlarda da yüzdesi düştü gerekli etkiyi yaratamadı. Brooks'u kullanamadı falan fakat Blatche'ı da verimli kullanmaya başlamıştı. Elindeki kadroyla en verimli ilk 5 i sahaya sürmek için denemeler yapıyordu, yanlış da değildi bana kalırsa. Lopez bir yana çok kısıtlı bir pota altı var elinde. Avery'nin kovulmasında Deron etkin rol oynamışsa şayet karıyerinin akıbetini merak etmekteyim. Koç beğenmiyor beyzade.

Larry Brown'ın sağlık durumu iyiyse o da düşünülebilir.
kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #26 on: 28 Dec 2012 - 00:45:35 »

Phil Jackson diyolla...

Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #27 on: 28 Dec 2012 - 00:47:40 »

Geç bile kalınmıştı bana göre. Çok sevmem açıkçası tarzını ve inatlarını.

judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #28 on: 28 Dec 2012 - 11:14:10 »

avery johnson şu an kovulcak kadar kötü bir performans göstermiyordu belki ama lakers'taki mike brown misali eninde sonunda kovulacaktı.

böyle aceleyle kovulma sebebi ise akıllarında iyi bir isim olması anlamına geliyor sanki. phil jackson söylentileri çıkıcaktır muhakkak ama phil jackson'ın şampiyon olması imkansız bir takımın başına geçmesi çok mantıklı gelmiyor.

nate mcmillan iş yapar bence. larry brown gelirse seneye ciddi bir tazminat alarak gider. çok fazla da isim gelmiyor aklıma.

Give N Go
Full Member

View Profile
« Reply #29 on: 28 Dec 2012 - 12:14:44 »

Mike  Larry Brown dan iyi iş yapar.

"Life is either a daring adventure or nothing at all. Security is mostly a superstition. It does not exist in nature."---Helen Keller
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #30 on: 28 Dec 2012 - 19:20:16 »

Ya neden dön dolaş aynı isimler geçiyor hep anlamıyorum takımları. Larry Brown nedir arkadaş, mike brown nedir? Oldu olacak ikna olursa Lenny Wilkins'i getirsinler, tecrübe desen fazlasıyla var.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Mustaine
Sr. Member

View Profile
« Reply #31 on: 28 Dec 2012 - 21:14:45 »

Ya neden dön dolaş aynı isimler geçiyor hep anlamıyorum takımları. Larry Brown nedir arkadaş, mike brown nedir? Oldu olacak ikna olursa Lenny Wilkins'i getirsinler, tecrübe desen fazlasıyla var.
Fatih Terim, Mustafa Denizli, Lucescu, Daum...
tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #32 on: 1 Jan 2013 - 05:49:55 »

Koç faaliyetleri hızlanır,Spurs maçı 3.çeyrek skoru 30-5.Deron'a da bir çare lazım hakikaten oyun kalitesinden ziyade psikolojisi falan bitik,valla Ergin Ataman'ı salalım yarar çocuğa ya da Hawkins kardeşini falan yanına yollayalım öksüz kaldı oralarda,Mehmet Yağmurla da güzel güzel tweetleşiyorlardı o bile olur.

başarılar gelir geçer asaletin bize yeter
http://twitter.com/tricktir
http://astrakhanatoly.blogspot.com/
delph
Newbie
*

View Profile
« Reply #33 on: 1 Jan 2013 - 05:51:31 »

bir çeyrekte atılan en az sayı rekorudur herhalde 5. deron gerçekten inanılmaz kötü. nba'de ki en iyi iki oyun kurucudan biriydi zamanında. şimdi bırak ilk beşi belki ilk 10'da bile değil...

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #34 on: 1 Jan 2013 - 16:29:11 »

rekor 2. shawn bradleyli dallas lakers'a karşı yapmıştı 90'ların sonunda. 2000'lerde bir kez daha olmuştu ama kimdi hatırlamıyorum (clippers olabilir)

editleyelim nba.com'dan:

Fewest points, third quarter
2-Dallas at L.A. Lakers, April 6, 1997

Fewest points, fourth quarter
2 – Golden State vs. Toronto, February 8, 2004
« Last Edit: 1 Jan 2013 - 16:33:24 by blastrula » Logged

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #35 on: 22 Jan 2013 - 03:06:39 »

Elde iç dış dengesi olan/olabilecek. Savunmayı kıvıran hatta yer yer konsantre olduklarında üst düzey yapan, pota altını da savunan, pis işleri iyi kıvıran, hücum ribaundu çeken, dışarıdan tehtidi olan yani komplike bir ilk 5 var. Kenara baktığında, Blatche, Humph hatta Teletovic ciddi katkılar verebilecek uzunlar iken delici özellikli veya saf şutör diyeceğimiz bir isim yok. Bogans köşelerden iyi sallıyor cezaları ama ne bileyim şöyle Bledsoe gibi savunmayı delecek bir isim olsa veya Brooks'u biraz daha ısındırsak şu takıma CJ Watson'ı az biraz daha kullansak vallahi doğu finali filan görebilir bu takım.

Hoş, kolay da bir fikstür vardı baya iyi geçtik ama takım zorluk dozajı arttıkça cevap da verebiliyor buna. Halen Deron'un takas edilmesini de mantıklı buluyorum.

Mustaine
Sr. Member

View Profile
« Reply #36 on: 22 Jan 2013 - 11:50:53 »

http://deadspin.com/5977860/jr-smith-reminds-kris-humphries-that-kanye-west-is-now-kim-kardashians-sperm-donor-just-in-case-he-forgot

İnsan insana bunu yapmaz...
talhafatih
Ice Man
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #37 on: 5 Apr 2013 - 03:01:35 »

Bulls karşısında görev paylaşımı mükemmel, asistler deron'dan sayılar brook lopez'den rib.ler'de reggie evans'dan. ikinci çeyrek başları fark 15i gördü bile

bullsarda
Veteran
Pro. Member

The more I see the less I know for sure

View Profile
« Reply #38 on: 5 Apr 2013 - 13:08:45 »

ehehe tam dediğin gibi oldu Smiley
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #39 on: 5 Apr 2013 - 18:37:02 »

ehehe tam dediğin gibi oldu Smiley
sen tam apaci oldun lan

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #40 on: 13 Apr 2013 - 22:37:16 »

Indiana - 49-30 (New York, Boston, Philly)

Brooklyn - 47-32 Toronro, Washington, Detroit)

3'e çıkma şansımız var Miami ile yarı finalde oynamazsak hoş olur.

Merak ettiğim ise; aynı orana sahip takımlarda neye bakılıyor? 3 maçta da yenmişiz sezonda Pacers'ı mesela, bu yeterli mi?

talhafatih
Ice Man
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #41 on: 13 Apr 2013 - 22:45:16 »

yeterli

Pages: 1 2 3 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Gecenin Maçı 2012 - 2013 « previous next »
    Jump to: