Welcome, Guest. Please login or register.
9 Dec 2019 - 23:17:32
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Fikir Alışverişi, Tavsiye vs. 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1]
Author Topic: Fikir Alışverişi, Tavsiye vs.  (Read 3703 times)
Cagatay
Moderator
Pro. Member

View Profile
« on: 10 Oct 2006 - 05:13:29 »

Bu konuyu kendi basimiza karar veremedigimiz konular hakkinda baskasindan akil alabilelim diye actim. Danny Granger mi, Channing Frye mi? gibi sorular ve "Millet Mike Dunleavy cosacak Nelson'la beraber soylemedi demeyin" gibi seyler icin mesela.

Simdi ben bi keeper ligdeyim. 16 takim ve 14 kisilik kadrolar soz konusu. Bi sonraki sezona 5 + 1 caylak tutuyoruz. Ve Andrei Kirilenko'ya karsilik Amare + Shelden Williams seklinde bi teklif aldim. (Kirilenko bende)

Burda onemli noktalar:
Draftte caylak secmedim ben, kismet olmadi. Sonra Fa'dan heralde ise yarar biseyler bulurum zaten diye pek onemsemedim. Sonuc olarak Shelden caylak keeper'im olabilir.
Lig kesin devam edicek ilerki senelere. Bu yuzden Amare dizlerini eline alip Kendrick Perkins'e falan donusurse ne yaparim bilmiyorum. Webber gibi sutu da yok adamin malum. Saglikli hali Kirilenko'yla kapisir da iste... Hos Kirilenko da cok saglam sayilmaz, ayri konu.
Hic olmassa Amare yerine Dwight Howard'i istesem mi?

Simdilik boyle.
« Last Edit: 10 Oct 2006 - 12:34:00 by BabyShaq » Logged

Don Poier
RIL Commentator
Newbie
*

Rest In Peace , Don

View Profile WWW
« Reply #1 on: 10 Oct 2006 - 21:04:12 »

son kalan paramla Eurolegue Fantasy'de Fred House mı,Uros Tripkovic mi?

Pau Gasol: "Quiero una medalla" -hö?

the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #2 on: 11 Oct 2006 - 19:56:28 »

dün akşam bir drafta girdim ve ilk 2 tura girememem netiicesi ile saçma sapan bir kadro kurdum:

chris paul
ray allen
ben gordon
loul deng
kwame brown
zo
artest
antwan jamison
mc dyess
s. swift
flip murray
telfair
curry
m. ely

şimdi durumu biraz toparlayabilmek için takaslara girişicem. ben wallace için artest merkezli bir teklif yapmak istiyorum. artest'in yanında kimi versem aşırı olmaz ya da kazıklanmam veya yerinde olur?

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
blackrosedream
Newbie
*

Blackrosedream

View Profile
« Reply #3 on: 1 Dec 2006 - 03:55:29 »

artest ve wallace ın olduğu takım ın sırtı yere gelmez bir tne de şutör alıyorsun iş bitiyor Wink birde sağlam guard diğer oyuncular ortalama yı kurtarsa yeter...

ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #4 on: 8 Nov 2012 - 17:52:31 »

beyler şöyle bir futbol manejerliği sitesi var http://www.futbolmenajeri.com

Oyun yapısı basit sayılır maçlar günlük oynanıyor , bir lig seçiliyor örneğin türkiye süper lig sonra ligden takımları seçip yönetiyorsun yapı çok basit yeni girdim varsa bu siteyi bilen oynayan bir lig kurup deneyebiliriz

The Hunter
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #5 on: 4 Dec 2012 - 22:01:03 »

https://twitter.com/FantasyBBallTR

Hepimizin müptelası olduğu "Yahoo Fantasy NBA Game" le ilgili artık Türkçe bir hesap var.Sahipsiz bırakmayalım lütfen...
Pages: [1]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Fikir Alışverişi, Tavsiye vs. « previous next »
    Jump to: