Welcome, Guest. Please login or register.
17 Nov 2019 - 07:20:00
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Sonuna Kadar Variz 2012-13 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3] 4  All
Author Topic: Sonuna Kadar Variz 2012-13  (Read 14677 times)
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #30 on: 23 Oct 2012 - 23:16:29 »

cola-turka 10 kanka.

riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #31 on: 30 Oct 2012 - 23:47:26 »

İlk gün adamlarını seçemiyoruz ama 2.günü seçebiliyoruz. haftayı sayıyormu bilmiyorum

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #32 on: 31 Oct 2012 - 01:40:29 »

oyuncu seçilebiliyor ama haftayı saymıyor zannımca, ilk hafta eşleşmesi değişti çünkü.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #33 on: 25 Mar 2013 - 13:43:58 »

Mert de elenseydi (ki o da 5-4 kazandı) ilk 4 takımın elendiği enteresan bir playoff izleyecektik. Mert sürprizi bozdu. Bakalım tek tabanca sezonu şampiyon bitirebilecek mi yoksa aşağılardan bir sürpriz gelecek mi?

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #34 on: 25 Mar 2013 - 15:26:10 »

Benim Rudy Gay muhtemelen sezonu kapattı ama Can't Cut List'te olduğu için takımdan çıkaramıyorum. Patladı mı bana şimdi Gay 2 hafta boyunca, yolu yok mu bunun hiç?

Mubin
Newbie
*

View Profile
« Reply #35 on: 25 Mar 2013 - 15:49:47 »

Benim Rudy Gay muhtemelen sezonu kapattı ama Can't Cut List'te olduğu için takımdan çıkaramıyorum. Patladı mı bana şimdi Gay 2 hafta boyunca, yolu yok mu bunun hiç?

Rudy Gay can't cut list'de degil. 3ligde yoluma devam ediyorum . Rudy gay bi ligde bende. 2 ligde de rakiplerimde. Rastlantının bu kadarı Smiley Ben kesin bi şeyler duyana kadar bi harekete geçmem ama seri kötü gitmeye başlarsa atarım waiver'a muhtemelen
« Last Edit: 25 Mar 2013 - 15:50:45 by Mc_Mavs » Logged

'we can kick their butts all the way back to that muddy blank, blank thing they call a River Walk.’
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #36 on: 8 Apr 2013 - 12:44:17 »

Beyler emeği geçen herkesin eline sağlık. Benim sezon Bynum ve Gasol'ün saçma sapan sezonları sayesinde başlamadan bitmiş oldu sanki gerçi. Şampiyonu tebrik ederim, gelecek sezon görüşmek üzere...

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #37 on: 8 Apr 2013 - 14:49:29 »

Şampiyon normal sezonun son haftasına kadar vasat bir sezon geçiren ve son anda kendini kendini play-off'a atmış McMavs oldu. Normal sezonun ilk 2 sırasını play-off'ta geçmeyi başardı. Gerçi lideri normal sezonda yenen nadir takımlardan da biriydi.

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #38 on: 8 Apr 2013 - 15:33:18 »

mcmavs'in geldiğini gördüğümde şüpheye düşmüştüm zaten. kadrosu bana çok ters geliyordu, yine kurtaramadık. aslında finali, yarı finalde kaybettim diyebilirim. zira yarı finali geçebilmek için 4 oyuncu değiştirme hakkımı da kullanmıştım. sonuncusunu fa'deki marc gasol'e kullandım. aynı anda kyrie'nin de fa olduğunu gördüm ama alamadım. belki onu alabilseydim tony parker'ın oynamamasından etkilenmeyebilirdim.
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #39 on: 8 Apr 2013 - 16:01:27 »

McMavs'a tebrikler. 7.sıradan girip iyi iş yaptı. Seneye de ligin çok takip edilir olmasını diliyorum.

Mubin
Newbie
*

View Profile
« Reply #40 on: 8 Apr 2013 - 16:37:09 »

Öncelikle teşekkürler , güzel bi sezon oldu. Son haftaya kadar Kevin Love'u kadroda tutup playofflara sağlam bi kadro ile girmeye çalıştım ama belli bi yerden sonra bırakmak zorunda kaldım , malum playoff treni kaçmak üzereydi. Sezon başında 6.sıradan Kevin Love gibi bi canavarı seçtiğim için epey mutluydum ama işe yaramadı ne yazıkki.

Yarı finallerde ise Tspark haricinde herkes 4 olan haftalık oyuncu değişiklik hakkını kullandığı ,çin Irving'i alamadı , komik bi durumdu. Burada Startin5'ta beni yakan Granger'a teşekkürü borç bilirim. Burada da 2 hamle hakkımı onun yüzünden kaybettim.

Final'in başa baş gidecegini biliyodum. Karşı tarafta Durant ve Curry gibi iki bela adam vardı. Ben de Paul George'a güveniyodum ama son 2 maçında büyük satış yaptı. Şimdi tekrar matchup'a göz gezdirince Utah tayfasının epey iyi iş yaptıgını fark ettim. Brandon Wright da büyük top oynadı.

Keyifliydi . Seneye görüşmek üzere.

'we can kick their butts all the way back to that muddy blank, blank thing they call a River Walk.’
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #41 on: 8 Apr 2013 - 22:07:32 »

Startin5'a yazdım buraya da yazayım. Seneye boş yer olursa dönmek isterim.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #42 on: 9 Apr 2013 - 13:47:42 »

İnşallah Yasincim hem burda hem diğer ligde görüşürüz.

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #43 on: 9 Apr 2013 - 14:42:10 »

Ya bu Batug ligleri var, Startin5 var falan benim o kadar çok lig takip etmeyi kafam götürmüyo, zaten oğlan sebebiyle eskisi kadar çok internete giremiyorum, o yüzden yıllardır Sonuna Kadar Varız'dan başka yerde yarışmadım. Batuğ liglerine başlasam 10.ligden falan başlarım herhalde di mi?

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #44 on: 9 Apr 2013 - 15:54:44 »

5 lig var abi

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Pages: 1 2 [3] 4  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Sonuna Kadar Variz 2012-13 « previous next »
    Jump to: