Welcome, Guest. Please login or register.
23 Oct 2020 - 10:31:28
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Keeper VII 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 11 12 13 [14] 15 16
Author Topic: Keeper VII  (Read 48987 times)
memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #195 on: 3 Dec 2013 - 17:20:36 »

İyi ve genç bir kadron mevcut fakat liginde senden güçlü 2-3 takım varsa ve istediğin takasları yapamıyorsan bu seneki drafta yatıp gelecek 1 seneyi değilde 3-4 seneyi domine etmek bana aptallık olarak gelmiyor.

#memircagan
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #196 on: 3 Dec 2013 - 19:08:40 »

İyi ve genç bir kadron mevcut fakat liginde senden güçlü 2-3 takım varsa ve istediğin takasları yapamıyorsan bu seneki drafta yatıp gelecek 1 seneyi değilde 3-4 seneyi domine etmek bana aptallık olarak gelmiyor.

Bir kere istediğin takasları yapamama kısmı nedir onu anlamadım? Adam vermiyorsa vermiyordur, senin teklifi eşit görmen bişi değiştirmez. Bu mu sorun?

Bir sene yatıp 3-4 seneyi domine etmek bu kadar kolaysa neden şimdiye kadar birinci sıradan seçenler niye domine etmiyor şimdi? (PS: Hadi incelemedim son 3 senede kim ilk seçti şimdiki durumu ne diye ama sanmıyorum yani.) Anthony Bennett'i seçen arkadaşın derecesi kaç acaba? Kendisinden aldığı istatistiklerden memnun mu? 2 sayı 2 rib. A.Davis daha yeni fark yaratmaya başlamıştı sakatlandı. Kyrie Irving iyi adam. Ha bir de bunlardan sonrası var. Cody Zeller'lar, Derrick Williams'lar, Thomas Robinson'lar, Royce White'lar... Sanki draftta üstten seçtiğiniz her adam +35 PER ile oynuyor.

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #197 on: 3 Dec 2013 - 19:25:26 »

Bennett bende ve geçen sene susuz şampiyon oldum. Zeller da yetişiyor.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #198 on: 3 Dec 2013 - 22:30:15 »

'İyi ve genç' bir kadron varsa dedim zaten dikkat ederseniz.

Bana keeper'da kalan takım geçen sezonun finalisti, genci yaşlısı çok iyi fantezik oyuncularına sahip ama hem birbiriyle uyumsuz fantezi oyuncuları (Dirk&Durant-Favors&Griffin) hem de istediğim takasları yapamadım şuana kadar. İstediğim takastan kastım takımı Durant'a uyacak şekilde kurmak isterim ama Griffin ve Favors'a kötü teklifler alıyorum, Dirk ve Bosh'u isteyense yok herkes genç peşinde.

E şimdi Sedat kardeşimin takımı beni bu sene her türlü yatırır bayıra karşı büyük bir sakatlık olmazsa, plase Gürkan'da çakabilir. Melo-Bosh-Lebron-Wade'li draft gibi draft geliyor diyorlar 10 senede bir gelen böyle bir draftta yatmayı düşünürüm açıkçası. Drafttan gelecek adam beni iki sene şampiyon yapmasa bile sırf (sallıyorum 3.sıra geldi bana) o picke karşı istediğim adamları alırım genç arayan takım sahiplerinden.
« Last Edit: 3 Dec 2013 - 22:37:15 by Memir » Logged

#memircagan
Nottingham Forest
Newbie
*

View Profile
« Reply #199 on: 4 Dec 2013 - 19:06:07 »

Anladığım kadarıyla 2014 draftının verimli olacak olması, ben dahil, pek çoğumuzun kafasını karıştırıyor. Madem öyle bu değişikliği gelecek sezon değil bir sonraki sezon uygulayalım.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #200 on: 4 Dec 2013 - 20:14:09 »

Benim için fark etmez.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #201 on: 5 Dec 2013 - 11:44:29 »

bana da farketmez

Son Turnuva Şampiyonu
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #202 on: 5 Dec 2013 - 14:00:33 »

samed takas teklifi yolladım, bi bakabilir misin?
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #203 on: 5 Dec 2013 - 20:28:46 »

Bana farkeder. Şu an keeper'da tek hedefim Wiggins. Herkese yatıp, alacağım o pick'i.

Nottingham Forest
Newbie
*

View Profile
« Reply #204 on: 10 Dec 2013 - 13:17:19 »

sonuç?
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #205 on: 13 Dec 2013 - 12:29:57 »

Gün sonuna kadar kararı açıklayın. Millet attı, geri aldı filan. Biz de ne yapacağımızı bilelim. Michael Kidd-Gilchrist'i bırakacağım ona göre.

PS: IL oluyorsa buraya da yazılsın transaction. Yahoo'da takibi karışabiliyor. Örn:
3 Aralık - 23 Aralık arasında 10 maç kaçıran MKG'yi IL'ye bırakıyorum.

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #206 on: 14 Dec 2013 - 12:41:32 »

6 Aralık - 13 Aralık arasında 4 maç kaçıran MKG'yi IL'ye bıraktım.

riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #207 on: 16 Dec 2013 - 12:07:15 »

Sabah yenildiğimi ve 8. sıralara düştüğümü görünce NYK'un olmadığı draft hakkının bende de olmadığını düşünerek panik yaptım Smiley Harıl Harıl FA aramaya başladım altlarda kalmayayım diye. Ne biçim işlemiş şu Knix insanıın içine Tongue

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #208 on: 22 Dec 2013 - 13:06:24 »

toplayıp yazmamışız hiç ama oylama sonuçları şöyle:

Injury List - 8 evet 6 hayır
Draft değişsin mi? - 8 evet 6 hayır

böylece sanıyorum hem IL'yi emsinin kurallarıyla kabul ettik, hem de draft sistemini NBA'deki haline çevirdik, yani sonuncu her turda ilk sırada seçecek, birinci her turda sondan seçecek.

ne diim, hayırlı olsun cümlemize. bu arada kullanım kolaylığı açısından emsi'nin yazdığı kuralları ligin mesaj board'una bir topik olarak açıp yazıcam, oraya sadece kuralla ilgili mesaj atalım derim. il'ye bıraktığımız adamları şu anki topicten yazmaya devam edersek, bi de buraya da yazarsak bence iyi olur.

mesela ben 10 maç geçsin, neredeyse bütün elle tutulur uzunlarımı yasin'e yolladığımın ertesi günü sezonu kapatan brook lopez'i bırakıcam  cekic crying wall bash mega shock
« Last Edit: 22 Dec 2013 - 13:11:03 by Kensai » Logged
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #209 on: 22 Dec 2013 - 13:57:48 »

Sakatlıktan dönen ama hala IL'de olan oyuncular var.. Şunlara bir el atılsa da önümüzü görsek..
Pages: 1 ... 11 12 13 [14] 15 16
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Keeper VII « previous next »
    Jump to: