Welcome, Guest. Please login or register.
20 Oct 2020 - 19:49:14
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Keeper VII 0 Members and 3 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16
Author Topic: Keeper VII  (Read 48933 times)
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #180 on: 26 Nov 2013 - 19:47:45 »

Ayrıca geleceği parlak adamı seçip benchte bekletmek matah değilse neden FA'e bırakılan Noel'e atladın?

Injury list var diye aldım işte. Injury list olmadığı için de zamanında Rubio'yu almadım (veya almaya çalışmadım) çünkü sakat adam seçip de benchte bekletmek matah değil (yaparsan da ağlamayacaksın)

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #181 on: 26 Nov 2013 - 20:34:12 »

işte işine gelince kullanmayı biliyosun. draft da böyle işine geldi, böyle yapalım diyosun abi. yoksa olayın adil olup olmaması falan değil meseleniz. nasıl olur da yukarıyla makası kapatırım mantığı, oylamadan draft şekli değişsin çıkarsa sezonun geri kalanına paf takımımla çıkıcam. bi wiggins, exum falan kadromda hoş durur açıkçası.
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #182 on: 26 Nov 2013 - 22:01:14 »

Nba'deki draft sisteminin mantığı "yukarı ile makası kapatacak adamları zayıf takımlar önce seçsin" diye biliyorsak. Bu Mert'in dediği mantığa çok da ters düşmüyor.
Kural yada değişiklik konusunu kimin çıkardığının önemi yok (bana göre). Herkesin aklı fikri bilgisi olduğunu varsayarak eksilerini, artılarını hesaplayıp fikrini beyan ediyordur diye düşünüyorum.

Ne Mert ne de Yasin düşüncelerinden vazgeçmediğine göre konu hakkında son kez fikrimi beyan etmiş oluyorum.

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #183 on: 27 Nov 2013 - 00:15:15 »

Abi karardan vazgeçmemek diye bi şey yok. Hatta illa draft sistemi değişsin diye bir kaygım da yok. Ben ekmeğimi fa'den yerim. Benim kızdığım nokta, Mert'in bu sene çok iddiam olmayınca bu kuralı ortaya atmışım gibi davranması. Kuralı görmemle rebuildinge gitmemin aynı seneye denk gelmesi sadece tesadüf. Kural bile denemez ya. FA'den aldığım adamlarla şampiyon olan biri olarak, FA'den adam alma sayısının kısıtlanmasını, denge gelmesi için ben önerdim. Hep ben kazanayım diye bir derdim olsa kuralı ben önermez, öneren olursa da aleyhinde propaganda yapardım.

@Mert: Işime gelince kullanacam tabi Mert. Niye kullanmayayım beleş spot gelmiş.

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #184 on: 28 Nov 2013 - 10:44:32 »

oy v3ermeyen kimler varsa versin abi de sonuçlandıralım .. olacaksa da olmayacaksa da ne olacağı belli olsun
özellikle injury list

Son Turnuva Şampiyonu
some-add
Newbie
*

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum

View Profile
« Reply #185 on: 29 Nov 2013 - 21:52:49 »

il : evet
draft : evet

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum
Unique
Jr. Member
**

Barnicle...

View Profile
« Reply #186 on: 1 Dec 2013 - 12:56:39 »

Arkadaşlar tartışmalar nerdeyse bitti ama oylama hala bitmedi. Baktığıma göre 14 takım sahibinden 12 si görüşünü belirtmiş. İL için 12 oy'un 7 si evet 5 hayır iken Draftta 12 oy'un 7 si evet 4 hayır 1 oy'u tam anlayamadım evet mi hayır mı?( rustedol ustam burada hangi yönde oy vereceksin? Hayır? evet?)
Ben bahsettiğiniz yeni draft şeysini anlamadım lan.. Nesi vardı abi draft sistemimizin? Adil değil mi deniyor bunca yıldan sonra..

Oy vermeyen 2 kişi kim bilmiyorum ama şuna artık bir karar versekte, oyuna devam etsek? Ne olacaksa olsun artık thinking
« Last Edit: 1 Dec 2013 - 17:43:17 by Unique » Logged

bro style..
Nottingham Forest
Newbie
*

View Profile
« Reply #187 on: 2 Dec 2013 - 17:31:38 »

IL : Evet
Draft : PAF takımla maçlara çıkarak bir sonraki drafta haksız avantaj sağlama yolu şu anda açık olduğu için HAYIR
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #188 on: 3 Dec 2013 - 02:54:07 »

Paf takımla çıkma olayını anlatabilir misiniz bana? Sonuçta 8 tane keeperınız var. Diğer 7 adamı çer çöple doldurmaktan mı bahsediyorsunuz?

kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #189 on: 3 Dec 2013 - 02:58:43 »

her gun iyi oyuncularini benche cekerek tanking yapmaktan bahsediyor. eger draftta boyle bir siralama dusunuyorsaniz bunun onunu kapatan bir kural da olmasi gerek gercekten.

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #190 on: 3 Dec 2013 - 04:18:21 »

Takım kurmamak diye bir şey yok. Takım kurmayan adamı ertesi sene ligden çıkartıyoruz.

kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #191 on: 3 Dec 2013 - 04:27:50 »

o zaman takimi ise yaramaz oyuncularla doldurup kurar takimini abi. cok zor bi is degil istedikten sonra.

The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #192 on: 3 Dec 2013 - 10:12:22 »

playoffa giremeyen takımlar arasında kura çekin, herkese eşit şans

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
buz
Newbie
*

View Profile
« Reply #193 on: 3 Dec 2013 - 16:07:11 »

Niye tankingi engellemeye çalışıyorsunuz ki? Yapan yapsın, NBA'de standart halini almış bir strateji sonuçta. Keeper liglerde olması kadar doğal bir şey de yok.
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #194 on: 3 Dec 2013 - 16:43:48 »

Istenirse lotarya da olsun ama hageden ne olur ki tanking yaparsa biri. Sanki Wiggins 50s-30r-20a ortalama yapacak gelir gelmez. 2-3 sene kazanmamayi seçmenin aptalliği, 4. senede kazaninca ortadan kalkmayacak.

Pages: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Keeper VII « previous next »
    Jump to: