Welcome, Guest. Please login or register.
20 Oct 2020 - 19:24:53
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Keeper VII 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 16
Author Topic: Keeper VII  (Read 48927 times)
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #135 on: 22 Nov 2013 - 02:15:19 »

Bırak da onu ben düşüneyim

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #136 on: 22 Nov 2013 - 02:22:46 »

senin tankinge geçtiğin sezonda bu kuralı gündeme taşıman manidar yasincim
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #137 on: 22 Nov 2013 - 02:25:45 »

Ya bunun geleceğini biliyordum. Valla bu sene gördüm lan. Keeper lig instructions tarzı bi şeyler vardı. Ayrıca benim işim belli olmaz. Girerim sonra playoffa, fena yaparım seni

Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #138 on: 22 Nov 2013 - 08:51:19 »

beklerim tabii de, bu sezon biraz zor gibi. neyse sen noel, wiggins falan bişeyler ayarla seneye görüşelim Cheesy
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #139 on: 22 Nov 2013 - 10:48:12 »

ben kesin draftı gene kacırırım o yuzden draft olayı farketmez.
Ama injury liste bende karsıyım hele boyle 10 mac oynasın yok 3 mac oynamasını takip etmek icin ya öğrenci olmak lazım ya boş adam

Son Turnuva Şampiyonu
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #140 on: 22 Nov 2013 - 11:54:44 »

Ben geçen sene bahsedecektim, unuttum gittim. Draft sırasının özellikle keeper liglerde normal lig draftı gibi olması gerektiğini. Aksi taktirde sonlarda olmanın çok da büyük avantajları olmuyor. Lige Lebron veya Durant gibi birisi gelmiyorsa.
Neticede 8 tane oyuncu tutabiliyorsun ve havuzda takıma katkı yapmaya hazır çok oyuncu oluyor, çaylaklara sıra gelene kadar.

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #141 on: 22 Nov 2013 - 12:00:06 »

O kadar mantıklı söz ettin ki Hakan abi, katılmamak elde değil

kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #142 on: 22 Nov 2013 - 15:06:26 »

ben kesin draftı gene kacırırım o yuzden draft olayı farketmez.
Ama injury liste bende karsıyım hele boyle 10 mac oynasın yok 3 mac oynamasını takip etmek icin ya öğrenci olmak lazım ya boş adam

amma abarttin abi, gunde bi kere maclara bakinca anlasiliyor iste kac mac oynamadigi. bos adam falan olmaya gerek yok.

Unique
Jr. Member
**

Barnicle...

View Profile
« Reply #143 on: 22 Nov 2013 - 15:15:00 »

Ben IL olayina olumlu bakiyorum ve mc nin yazdigi kurallarda mantikli. Kabul ediyorum. Yalnız sezon başında bu olayı netleştirmediğimiz kötü oldu. Noel i ben şeçtim ve il olmadan boşluğa bıraktım ;( ama köprünün altında çok su geçti artık, geri dönüş olmaz herhalde!! Bu arada oyuncunun kaç maç oynayıp oynamadıgını isminin yanındaki kutucuktan da görebiliyoruz kolayca. Yahoo değiştirmiş o bölümü artık oyuncuların son maçtaki istatistikleri orada yazıyor. Bilginize

bro style..
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #144 on: 22 Nov 2013 - 15:39:02 »

amma abarttin abi, gunde bi kere maclara bakinca anlasiliyor iste kac mac oynamadigi. bos adam falan olmaya gerek yok.

kendi adamın için dedğin doğruda her takım için zor bence. Ayrıca 15 oyunculu 12 oyuncunun oynadığı ligde bence injury list olmasın

Son Turnuva Şampiyonu
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #145 on: 22 Nov 2013 - 15:52:49 »

mc'nin bahsettigi ligde ben de varim ve samimiyetine guvendigimiz adamlar oldugu icin kimsenin listesini 10 mac oldu mu diye kontrol etmiyoruz acikcasi. sizde de herkes birbirini taniyordur zaten, herkes kendi adamlarini takip etse yeter. onun disinda ters bir durum olsa da birinin gozune carpar elbet.

Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #146 on: 22 Nov 2013 - 18:54:39 »

Ben geçen sene bahsedecektim, unuttum gittim. Draft sırasının özellikle keeper liglerde normal lig draftı gibi olması gerektiğini. Aksi taktirde sonlarda olmanın çok da büyük avantajları olmuyor. Lige Lebron veya Durant gibi birisi gelmiyorsa.
Neticede 8 tane oyuncu tutabiliyorsun ve havuzda takıma katkı yapmaya hazır çok oyuncu oluyor, çaylaklara sıra gelene kadar.

abi zaten şu anda normal liglerde olduğu gibi draft sırası. ilk turda sondan seçen, ikinci turda ilk sırada seçiyor. ayrıca keeper'da ilk turda sonda olmanın bi avantajı yok, zira havuzdan top 90-100 oyuncu gitmiş oluyor. haliyle daralan kadrodan ilk seçimleri yapmak her zaman daha avantajlı. iki tane 12-13 seçeceğime bi tane 1'den seçmeyi tercih ederim zira o yıl gelen en iyi çaylağı falan da alma şansın var. şimdi bu sene lig sonuncusu ve takip eden birkaç kişi draftta kadrosuna kafadan all-star ve hatta süperstar potansiyeli koyacak.

injury list konusuna gelince; valla öğrenci de değilim, boş adam olduğumu da sanmıyorum ama injury list'e bırakacağım adamı bırakmadan kaç maç kaçırdığına bi açıp bakmaktan üşenmem. e il'ye bırakacağım adamın geri dönüşünü de takip ederim heralde. sanki katlı integralle ortaya çıkıyomuş bu bilgiler gibi yaklaşmanın mantığını anlamıyorum. internette 3 dakika ekstra ayıramayacak kadar meşgulseniz bence oyunu da bırakın, zira ne fa takibi yapabilirsiniz ne de kadro güncellemesi.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #147 on: 22 Nov 2013 - 19:13:35 »

Anladığım kadarıyla Gökhan orada bütün fa'leri bir kişinin takip etmesinin zorluğundan bahsediyor. Ama herkes kendisinden sorumludur demek gerekiyor. Hepimiz birbirimizi tanıyoruz. Sıkıntı olmaz bence.

The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #148 on: 22 Nov 2013 - 22:07:11 »

Beyler mc nin yazdıgı IL olayı kolay ve uygulanabılır. Yıllardır sıkıntı yasamadan uyguluyoruz, öyle acayip bir takibede gerek yok. biraz da esnek olun, adamın hemen dondugunu farketmeyebılır, tepesınde boza pişirmeyin havuzdan cek adamı diye. Sistemi tavsiye ederim

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #149 on: 23 Nov 2013 - 19:28:18 »

bu kadar uzatmaya gerek yok bence oylama yapalım (hem draft hem il icin) cogunluk ne derse o olsun

Son Turnuva Şampiyonu
Pages: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 16
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Keeper VII « previous next »
    Jump to: