Welcome, Guest. Please login or register.
19 Sep 2018 - 12:11:17
Google
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Ağlatacak derecede iyi maçlar, performanslar 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [All]
Author Topic: Ağlatacak derecede iyi maçlar, performanslar  (Read 9365 times)
üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« on: 30 Sep 2003 - 16:28:22 »

Süper oynadığınız, müthiş galibiyetlere imza attığınız maçları ve oyuncuların inanılmaz performanslarını buraya yazalım. Mesela benim Roma ile ezeli rakibim LAzio'yu 5-0 yenişim. Inter'e karşı ilk yarıda çektiğim 8 şutun 6sının kaleyi tutup hepsinin gol olması Toldo'nun da 2 ile oynaması. Bi de şu anda kadromdaki forvetler Anelka, Batitstuta, Montella, Van Nistelrooy ve Ibrahimovic. Ve en kötüsüsü Montella ortalama 7,45 ile oynuyor ortalama. Ben hanisi oynatacam şimdi. Ağlamak istiyorum

üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #1 on: 1 Oct 2003 - 12:57:53 »

İşte yeni bir maç daha. İlk yarı 2-0 mağlubum. Nigmatulin kaleyi tutan 2 topu da aldı kaleye. Çıkarrtım Cejas'ı aldım yerine. Daha 48'de sakatlandı. Mecburen Aslında DMC olan LErinc'i kaleye soktum. Ve 64'ten sonra 36 dakikada 6 gol atarak maçı 6-2 kazandım. LErinc de kaleyi tutan 3 şutu kurtarıp 8 ile oynadı. Kalade mi oynatsam bundan sonra Grin

ansley
Newbie
*

Antoine Walker...

View Profile
« Reply #2 on: 6 Oct 2003 - 10:12:15 »

Ööle 5 süper forvet alırsan, hangisini oynatim diye düşünürsün. CMde kontrat çok önemli. Forvet mevkiinde 2 adet indispensible veya important first player varsa bunların yanına en fazla 1 tane rotation oyuncu almalısın. Yok abi anlamam 5 key player kontratıyla alırım dersen, 2 maç üstüste oynatmadığın n oyuncularınla aranı bozarsın. Yok, not happy, yok wants to leave , yok dislike the manager vs.

Ali Sami Yen'de Gs1-Juve1. Delle'de Juve0- Gs7. Nasıl oldu, bende anlamadım. Keyde izledim. 15 defa ekran görüntüsü geldi. Tamamı benim ataklarım.
Mehmet Topuz diye Turkish bi fovetim vardı, 3 gol attı. Diğer 2sini Ü.Karan, 1 tane Kallstrom, e 1 tane de Ender Alkan(sağ kanada 1 sene kiradan sonra giden Ü.Davalanın yerine  Bursadan almıştım) atmıstı.

GriZzLy11
ex-IveRSoN15
Full Member

View Profile
« Reply #3 on: 6 Oct 2003 - 20:55:45 »

Mesela benim Chelsea'm gibi Carlton Cole,Cisse,Crespo,Corradi....Smiley

Bende birgün Ç.Rizeydim G.Antep deplasmanı 3*0 mağlup kapattım ilk yarıyı ve Tetteh atılmıştı bende orta saha çıkarıp Şadi Çolakı(18 yasında belki bilen vardır Rizeden yetişmiş..)aldım oyuna ve maç 4*3 bitti Şadi hat-trick yapmıştı bi pozisyonda o penaltı yaptırdı,penaltı kaçtı-kaçıran oyuncu tamamladı:)

İyi gününde,kötü gününde sapına kadar Memphisliyiz...
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #4 on: 20 Oct 2003 - 14:51:53 »

MUHAHAHA Iranildo ne yaw Huh irecep gibi  Grin

Son Turnuva Şampiyonu
Senator
Aristokrat Üye
Full Member

Maple Leafs'e ölüm

View Profile WWW
« Reply #5 on: 21 Oct 2003 - 15:38:54 »

Polonia Warszawa ile 2. senem ve UEFA Kupası 3. turunda rakip As Roma...
Roma'daki ilk maç 4-1 kaybedilmiş ve umutsuzum...
Maça başladık ilk yarı 2-0 öndeyim. İkinci yarı ani gelişen Roma atağında Montella topu filelere takıyor ve ben "bu iş bu kadarmış" diyorum ama mücadeleyi bırakmayan oyuncularım 2 tane daha atarak maçı 4-1 yapıp uzatmalara götürüyorlar. Roma da Roma ama, süper kadro var adamlarda Beckham'ı falan da almışlar..
Neyse abi uzatmalar başlıyor AS Roma daha uzatmanın başında takıyor bir tane ama altın gol yok o zaman. İkinci uzatmanın hemen başında durumu 5-2 yapıyorum. artık son dakikalar, benim Grazer AK'den aldığım yaşlı hırvat oyuncu Igor Pamic tam 120'de bir çakıyor.. Gayri ihtiyari evde bir sevinç çığlığı basmışım her yer inledi ve ben maçı 6-2 kazandım. Hala hatırladıkça tüylerim diken diken oluyor.

Sonuna dek Warriors!!!

http://www.yerelfutbol.com
egooistt
Guest
« Reply #6 on: 5 Jan 2004 - 12:33:19 »

Arkadaşlar Champions Leauge Finalinde ben Milanım Barcelonaya 4-0 yenildim  ama buna rağmen kalecim 8le oynamıytı.

PSV ile ilk sene Şampiyonlar Ligi grup maçları Münihe 7-2 yenildim, ben o sene ç. finale çıktım o akıllılar 2. gruba bile çıkamadı.

03/04 Şampiyon Ligi ç. finale çıktım Liverpool'u 2 maçta da 4-0 yenerek dağıttım ortalığı valla Bu arada takımım yine Milandı  Cheesy

Daha sonra Lazioyum Romaya deplasmanda 5-0 yenildim.  Angry Angry
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #7 on: 6 Apr 2004 - 11:31:48 »

sene 2007 şampiyonlar ligi yarı finalinde feyenoordu ajaxla deplasmanda 10-0 yendim(cm 4). bıraktım artık cm oynamayı

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Lethal
forum Vinsanity'si
Sr. Member

The World is a Vampire!

View Profile WWW
« Reply #8 on: 11 Apr 2004 - 22:30:43 »

Tuncay'ı 15 milyon $ sayarak FB'den aldım.
Şu an Tuncay'ın auto-value 52 milyon $ ve Henry'le İngiltere Ligini sallıyorlar(Arsenal'im doğal olarak Smiley
CM tarihimdeki en acıklı maçım ise CM 3'te olmuştu(ilk versiyon)
Davids'in AMC olduğu zamanlardı onlar hatırlayan var mı bilmem Smiley
Juventus'um, Ciro Ferrara'lı Davids'li Inzaghi'li kadromla gayet de başarılıyım
Milan'la şampiyonlar ligi yarı finalinde karşılaştım
İlk maçta klavyeyle mouse'u söküp atıyordum neredeyse Paolo Maldini hat-trick yaptı ve Milan beni San Siro'nun yeşil çimlerine gömdü.
Ama benim Juventus'umda çare tükenmezdi
Delle Alpi'deki maça Milan fırtına gibi girdi, 10 tane şu çektiler 5i kaleyi buldu fakat Münichten rekor paraya (30 milyon $, o zamanlar transfer kolaydı para da boldu) aldığım Kahn tüm topları tek tek çıkararak bana derin bir nefes aldırdı.
İkinci yarıya ise Del Piero ve Inzaghi'nin müthiş oyunlarıyla(50. dakika civarı ikisi de 9'a ulaştı) ümitlenerek girdim. Dakika 80 olmuş, skor hala 0-0dı. Birdenbire Del Piero'nun 35-yarddan çaktığı frikik golüyle 1-0 öne geçtim.
Tam hadi çocuklar derken Inzaghi Davids'in ara pasında durumu 2-0 yaptı.
Artık naralar atmaya başlamıştım, commentator'ı very slow'a aldım(dakika 87)
Davids topu Ferrara'ya bıraktı, artık her şeyimle saldırıyordum
Ferrara çalımları ata ata içeri girdi, burduğu top direkten döndü fakat Inzaghi kafayla tamamladı ve 3-0 oldu. Ben tam tişörtü çıkarıp sevinmeye başlamışken kontrataktan Zidane(ben sattıydım milana 88 milyon $'a) doksana çaktı, moraller sıfır bende artık maç gitti diyorum, uzatmalara girdik ve Davids yerde kaldı, hakem tereddütsüz penaltıyı çaldı ve Inzaghi penaltıyı gole çevirdi
90+4te Del Piero topu aldı, sağ kanattan içeri doğru daldı, (short pass to Inzaghi yazdı, dedim aman tanrım noluyor) Inzaghi vurdu ve 5-1 oldu
CM'de ağladığım tek maçtır heralde, gözlerim doldu zaten sinirim bozuktu o gün hüngür hüngür ağladım

Şu aralar da Arsenal'le epey ilginç maçlara çıktım
Kendi sahamda inter'e emre'nin ve vierinin golleriyle iki sıfır yenildim, deplasmana giderken henry ve tuncay ikisi birden sakatlandı bende Aliadiereyi(under 19larda çok ii bi santrfor) ve Kanu'yu oynatmak zorunda kaldım
Aliadiere 3 gol attı ve Milandaki ilk resmi maçında bana turu getirdi

Bir de çok ilginç bi şeey oldu onu da anlatayım
Chelsea ile ligin kaderini etkileyecek bir maç oynayacaktım, o maçtan 3 gün önce ise Deportivoyla şamp. ligi maçım vardı, Chelsea de aynı gün Stuttgartla oynayacaktı
ben 5 maçımın 5ini de kazandığımdan 1inci çıkmayı garantilemiştim bu yüzden Chelsea maçını düşünerek aslarımı oynatmadım
Chelsea'nin ise kazanması gerekiyordu, ve aslarını oynattılar, 3-0 da kazandılar
benim yedekler(daa doğrusu under 19lar) ise Deportivoya San Siro'ya futbol dersi verdiler resmen ve Aliadiere'nin iki golüyle 2-0 kazandım o maçı
sonra Chelsea deplasmanına gittiğimde onların kondisyon maksimum %90ken benim adamlar %100dü
ve ikinci yarıda Stamfor Bıricde Chelsea'nin kondisyonu %60lara düşmüş kadrosuna futbol dersi vererek onları tam 8-0 yendim
nıhahaha(sadist gülüş) Cheesy
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #9 on: 12 Aug 2004 - 00:20:12 »

Yıl 2010 sanırım,Adu'lu,Rasmussen'li,Robhino'lu,Tsigalko'lu Fenerbahçe ile şampiyonlar ligi finaline yükseldim. Finalde rakip Lİverpool. Maça çıktım Liverpool bastırıyor,ben de onlardan aşağı kalmıyorum. Sonunda dk.60ta gol yiyorum ve ne yapıcam derken ortasahada oynattığım Adu'yu forevete çekerek Tsigalko-Robinho-Adu üçlüsü ile forvet oynuyorum. 4-3-3 taktik. Artık maç yavaş yavaş sona ermek üzere,ümitlerim tükieniyor. Dk.90+1de bir pozisyon görünüyor 2d pitchde. Robinho topa vurruyor,kaleciden dönüyor ve dönen topu Adu tamamlıyor ve gol. DK 90+1'de 1-1 e getiriyorum durumu. Maç uzatmalara kalıyor,bende 4-3-3 ü bozmadan uyguluyorum ve 119.dakikada Adu kontra atakta yapılan bir orta sonucu kafayla çakıyor golü ve 2-1 yapıyor durumu. 2 dk sonra da maç bitiyor ve Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'ni kazanıyor.
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #10 on: 13 Aug 2004 - 10:50:24 »

Sakaryaspor ile oynadıgım dönemde galatasaray'ı 6-0 yenmiştim  Grin screenshotı da duruyor bilgisayarda.

Şimdi Athlone Town ile oynuyorum (IRL) first divisiondan premiere çıktıktan sonra inter-toto ya katıldım rakipte fenerbahçe,kadroları bayagı sağlamdı.İlhan ı falan almışlar defansta servet var.Ortega zaten cabası...Benim oyuncularda hakikaten dandik..ama feneri elemayi başarmıştım Grin

Rappelz fan..
LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #11 on: 13 Aug 2004 - 12:50:57 »

cm 00-01 galiba. trabzonspor ile oynuyorum. ilk senemde şampiyon olmuşum. ikinci senem son maça da ikinci sıradaki takımla aynı puanda giriyom, son maç evimde ankaragücü ile. maç hala 0-0 gidiyo, diğer maçta 2-2 berabere gidiyo, yenersem şampiyonum ama hala bir türlü gol atamıyom. dakika 93 nesim özgür gol atıyor 1-0 alıyorum maçı diğer maçta 2-2 bitiyor ve şampiyonum. gerçekten çok sevinmiştim gol olunca, yani 93. dakikada olması da ayrı bir olaydı.
Levo
Tifosi
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #12 on: 13 Aug 2004 - 13:55:20 »

cm 01-02
2017 sezonu ispanya ligi barça - betis maçı
ilk yarı barçanın genç golcüsünün 3 golüyle 3-0(adam 1998 dogumluydu ya)
ikinci yarıya çıkarken 2 oyuncu değişikliği yaptım ama öylesine yani maçı alabileceğim aklımdan hiç geçmemişti
daha 48.dakikada 3-1 oldu
60-70 arasında bir gol daha atıp 3-2 yaptım ben ufak ufak heycanlanmaya başlamıştım
3-3 olunca sandalyenin üstünde bağırarak zıplamaya başladım
88de 4-3 one geçtiğimizde bağırarak evde bir tur atıp en büyük kim ha? diye avaz avaz bağırmışım (kendimi kaybettiğim için sonradan ne yaptığımın farkına vardım)
oynadığım en müthiş maçtı
some-add
Newbie
*

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum

View Profile
« Reply #13 on: 13 Aug 2004 - 21:18:14 »

saviola nın bi sezonda 124 gol 82 asistle yapması.internetten bi taktik indirdim.maçlar genelde 8-3 bitiodu.bonanonın avarage rating 4.01 di.iki defansla oynayınca böle oluyo.

Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #14 on: 28 Sep 2004 - 16:14:34 »

saviola nın bi sezonda 124 gol 82 asistle yapması.internetten bi taktik indirdim.maçlar genelde 8-3 bitiodu.bonanonın avarage rating 4.01 di.iki defansla oynayınca böle oluyo.

o nasil bi taktik öyle some-add. indirdigin yerin linki varsa yazda bizde faydalanalim. yada mail adresime yolla  Wink

some-add
Newbie
*

View Profile
« Reply #15 on: 2 Oct 2004 - 09:58:39 »

cmturkey.com               ama şu anda bulamazsın.tasarım için ara verdiler.hizmete girmesi yakındır.faydalan buralardan

Keane
Newbie
*

View Profile
« Reply #16 on: 4 Oct 2004 - 21:57:45 »

o taktik diablo diye bir taktik cm nin programcilarindan  biri oyunun buglarina gore yapmis taktigi hile yani oyunun zevkinin icine ediyor tavsiye edilmez...

Form is temporary,class is permanent...
dr.bjk
Newbie
*

Hiçbiri yokken biz vardık

View Profile
« Reply #17 on: 14 Oct 2004 - 14:26:49 »

cm 03/04
BAyern
Sezon 06/07
Deprtiv son Avr.ŞAmpiynu
ligde 11 puan önde önüne gelene 5 sallıy.
Şam.ligi çeyrek finalde kapışıyruz.
Deplasmandayım
6-1 yendim.
Performans mı? Abi frvette Pizarro-Santa Cruz 35'er gol atıyorlar yedeklerde Todorov-Lauth-Makaay hepsi de dehşetler.
sanırım 1-2 forvet satsam fena olmayacak yaşlananları satarım

Prof.Dr.BJK
Spirit
Newbie
*

View Profile
« Reply #18 on: 25 Apr 2005 - 23:01:19 »

CM 00/01

Ben Porto'yum, şampiyonlar ligi yarı finalinde rakibim PSG. İlk maç deplasmanda, kaleyi tutan 12-13 şutum var gol atamadım, onların 6 şutu var 4-0 aldılar maçı  Angry. Rövanş vakti geldi, hafta sonu da kritik bir maçım var, ümidi kesmişim turdan, tamamen yedeklerden kurdum 11'i, aslar kenarda. Forvete hiç oynatmadığım bir adam koydum, ilk yarıda hat-trick yaptı, skor 3-0. İkinci yarı 1-2 as oyuncuyu aldım maça, normal süre ve uzatmalar 4-0 bitti, penaltılarla eledim  Smiley. Sonra finali de kazanmıştım ama kime karşı kaç-kaç falan hiç hatırlamıyorum, yarı finalin gölgesinde kalmış  Smiley.

Bir de Manchester United iken şampiyonlar ligi finalinde karşımda Barcelona. Dakka 80 4-3 öndeyim. Kluivert çakıyo iki tane, 5-4 öne geçiyolar, moralim bozuluyor. O sırada annem giriyo odaya bir şeyler diyo, ben de ona dönüyorum cevap veriyorum falan, bir kafamı çeviriyorum, skor 6-5 maçı kazanmışım, şok olmuştum  Smiley.
LaRCoS
Newbie
*

onurov

View Profile
« Reply #19 on: 1 May 2005 - 13:32:14 »

FM 2005

Frederico Chaves Guedes { Kahraman Fred }

İşte büyük yetenek... İşte bir kahraman... Karşınız da Frederico
Chaves Guedes.. Kısaca Kahraman Fred.
Bir gün canım sıkılmış yeni yetenekler keşfetmek için Brezilya ve
Arjantin'in takımlarına bakıyorum... Brezilya ya geldigim sırada
Santos ve Sao Paolo ' da istedigim nitelikte bir yıldız oyuncu
yoktu... Cruzerio ' ya geldigim de direk forvet oyuncularına baktım.
Fred ismi gözüme çarptı ve tıkladım. Yaşı 23 ' ydi ( Oyun başındakı
yaşı 20 ) . Maliyeti 5M Pound ' du ( Oyun başında maaliyeti 4 M Pound
). Daha sonra özelliklerine baktım. Finishing';i 19, Flair'i; 16,
Tecnique'i; 15, Pace'i; 15, Dribling'i; 15... ( Oyun başındakı
özellikleri bunlar zaten  ) Gerçekten bu yaşa göre özellikleri
harikaydı. Takımımda ki megastar Robinho'yı Milan'a 35m Pound'a
sattıktan sonra forvet hattımı doldurabilecek kapasite de bir oyuncuya
benziyordu. Cruzerio'da oynadıgı 43 maçta 41 gol atması bu oyuncuyu
almak istememe sebeb oluyordu. Fred'e derhal 5,5m Pound'luk teklif
yaptım... 3 Gün sonra bekledigim cevap geldi. Cruzerio teklifi kabul
etmişti. Sözleşmeyi önerdim. Ve sezon sonu Fred'i almıştım. Taraftar
Brezliyalı genç yıldızı almamı pek hoş karşılamamıştı ama ben çok
umutluydum... Her zaman oldugu gibi aldıgım oyuncuları denemek için
bir kaç hazırlık maçı ayarlamıştım. İlk hazırlık maçında forvetin sag
hattına yerleştirdim. Ve rakip Lecce idi. Lecce karşısında partneri
Podolski ile adeta şov yaptılar. Podolski 3, Fred 2 gol atarak
takımını galibiyete taşıdı... Geriye kalan 3 hazırlık maçında Fred, 5
gol attı ve çok mutlu olmuştum. Daha sonra sezon başladı. Podolski her
sene oldugu gibi harikalar yaratmaya devam ediyordu. 29 lig maçında 35
gol attı. Fred ise İspanya'nın gündemine oturmuştu... Henüz ilk
sezonunda 33 lig maçında 46 gol atarak büyük bir sükse yapmıştı ve
değerini 5 ' e katlamıştı. 28 m Pound... Sezon sonu 2 forvetimin
attıgı 81 gol benı şampiyon yapmıştı.. Ancak sezonun son maçında
Osasuna ' lı futbolcular Podolski ' yi sakatlamışlardı. Ve Şampiyonlar
Ligi finalinde Milan'a karşı oynayamayacaktı.. Bu beni gerçekten
kahrediyordu. Çünkü Sevilla ile bu kupayı kazanmayı çok istiyordum...
Neyse maç günü geldi.. 4-5-1 den oluşan bir taktik ile sahaya çıktım..
İlerde Fred arkasında ise Alex duruyordu. Alex 30 yaşına gelmesine
ragmen müthiş performans sergiliyor... Daha sonra maç başladı.. Milan
benı adeta eziyordu... İlk yarıyı Sheva ve Robinho(!) ' nun 2 goluyle
yenik kapadım... İlk yarı bittiginde artık hiç bir şey olmayacagını
düşünerek taktigimi ofansif yaptım... Ve 2 Yarı başladı, başladıgı
anda ilk atakta Alex'in ortasında Fred kafayı göçtü ve durumu 3-1
getirdim.. Ben gayet sakın biçimde maçı segrediyordum. Dakika 73
gösterdiginde bizim Fred Milan defansını yarıp ceza sahasında
kaleciyle karşı karşıya kaldı ve Dida'yi avlamayı başardı... Durum 3-2
oldugunda ben biraz heyecanlanmaya başladım. Ama 15 dakika içersinde 1 gol atacacagımı hiç sanmıyordum... Ancak takımım Milan kalesini artık
ablukaya almıştı. Fred ve ileri çıkan Alex'in şutları Dida'yı artık
çok rahatsız etmeye başlamıştı... Artık son dakikalara gelmiştim...
90+3 ' e geldiginde heyecanım gitmiş yerini ümitsizlik kaplamıştı..
Ancak 90+3 ' de Fred ceza sahasında düşürüldü ve penaltı oldu...
Penaltıyı kullanan isimi Fred ' di ! ... Fred topa gerildi ve vuruşunu
yaptı. Abbiati'yi(Dida 2gol yeyince yerinin Abbiati'ye bıraktı) fena yanılmıştı. Ters köşeee !... Sonuç 3-3. Fred
tek coştu ve ümitsizligim artık bir umuda dönmüştü. Bu golden sonra
maç sona ermiş uzatmalar başlıyacaktı. İlk uzatma sonunda 2 takımda
atak yapamadı ve maç 2. uzatmaya kaldı... 2. uzatmanın 10. dakikasında
( toplamda dakka 110 ) Milan'dan Robinho ceza sahası içersinde
düşürdüldü... Hakem de penaltıyı verdi... Robinho topa gerildi ve topu
dışarı attı (!!)  .. Benım takım maça başladı... Kalecim Lasvutka
uzun topla topu Javier Mascherano ' ya attı. Mascherano topu Alex ' e
verdi.. Alex Milan'dan Ledley King'i ve Coloccini'yi geçti... Ve
müthiş bir ara pasla Fred'i buluşturdu. Fred aldıgı topu bekletmeden
vurdu ve top 90 ' a attı. Bu golden sonra o kadar çok heyecanlandım ki
sandalyeden düştüm... İnanılmazı başarmıştım. Milan gibi bir devi CL
finalinde 3-0 dan maçı 4-3 almak üzereydim.. Artık maçın son 10
dakikası oynanıyordu. Geriye kalan bu süreçte Milan gol bulamadı ve
evde sevinç çıglıkları atmaya başladım...  Ve artık şampiyonlar
Ligi benımdı... Bu maçta Fred ve Alex 10 puan almışlardı. Ama maçın
yıldızı 4 gollü Fred'di.. Maçtan sonra Fred'in degeri tam 50 milyon
pound oldu... Bu gerçekten harika bir rakam ve ben bunu sadece bir
yılda yaptım. Son olarak umarım Fred'e neden Kahraman Fred dedigimi
anlamıssınızdır.

Pages: 1 2 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Ağlatacak derecede iyi maçlar, performanslar « previous next »
    Jump to: