Welcome, Guest. Please login or register.
6 Jun 2020 - 16:40:22
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 22.batug.com Basketbol Günleri Oyuncu Listesi 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 3 4 5 [6]  All
Author Topic: 22.batug.com Basketbol Günleri Oyuncu Listesi  (Read 25904 times)
McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #75 on: 14 Aug 2012 - 19:46:55 »

yalnız o halı saha performansım mert günok'un gs maçındaki performansına bin basar. dünyaları çıkardım, yenilsek de fark yemedik. ya da yemiş de olabiiliriz ama şimdi, emin olamadım Smiley (oğlum seko, biraz spor yap. hareket ederken bu kadar üşenme lan... gencecik adamlarız burada. kolunu kaldırırken on saniye düşünüyorsun Smiley )

ayrıca hakikaten samed, coşa coşa bizim maçta coştun. yalnız ben biliyordum bir iki tane üst üste sokunca işin bu hale geleceğini de engel olamadık. hıncımızı yasin abi seyircileri ayağa kaldıran bloğu ile almış oldu. Smiley

yavız abi, büyüksün Smiley

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #76 on: 14 Aug 2012 - 23:50:37 »

Gelen herkesin ayağına ve yüreğine sağlık. Şahsen çok eğlendim. Gönül isterdi ki daha kalabalık olalım ama olmadı, olsun. Zaten yapılanlar yukarı da yazılmış bir daha söylemeye gerek yok. Yalnız "Basketbol Günleri'nden" çok "Olimpiyat Günleri'ne" döndü bu turnuva. Özellikle yapılan Halı Saha ilaç gibi geldi diyebilirim. 4 aydır ayağıma top değmiyordu, çok özlemişim futbolu da.

Salon kötüydü ama maçlar iyiydi bence.

Yavuz abiye üzülerek ben de katılıyorum. Turnuvanın Çeşme'de olmasından dolayı seçeneğimiz çok fazla yoktu. Hidayet Türkoğlu Basketbol Okulu'nun kullandığı salon aslında 10 numaraydı, ancak anca Eylül ayına tarih verebilmişlerdi o nedenle zorunluluktan bir tercih oldu burada oynamak. 

Neyse, iyi ki geldiniz. Herşey çok keyifliydi. Wink
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #77 on: 15 Aug 2012 - 17:25:06 »

Ediz abi'ye, Batuhan'a ve Fevzi'ye organizasyon için teşekkürler. Gelen herkesin eline ayağına sağlık. Birçok farklı sporun yapıldığı enteresan ve güzel bir hafta sonu oldu. Smiley Adabazar tayfasının en fazla katılımı vermesi,batug.com tarihinin en büyük çelişkisi olabilir. Tongue

oğlum seko, biraz spor yap. hareket ederken bu kadar üşenme lan... gencecik adamlarız burada. kolunu kaldırırken on saniye düşünüyorsun Smiley )

Doğuş'cum ne desen haklısın; ancak, 8 senedir nerdeyse hiç spor yapmıyordum. Daha doğrusu Haziran ayında götü kaldırmaya başladım hafiften. Smiley Ama gel gör ki bir anda olmuyor. Ayrıca, Pazar günü; uykusuzluk, yorgunluk  vb. nedeniyle maçlara bitse de gitsek muamelesi yaptım biraz, doğrudur.
« Last Edit: 9 Dec 2012 - 03:10:49 by seko » Logged
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #78 on: 30 Sep 2012 - 02:25:40 »

yalnız halı saha maçından dolayı sol ayağımın 2. ve 3. parmakları hala acıyor. sol ayağımı da kullanmıyorum halbuki

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Pages: 1 ... 3 4 5 [6]  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 22.batug.com Basketbol Günleri Oyuncu Listesi « previous next »
    Jump to: