Welcome, Guest. Please login or register.
17 Oct 2019 - 01:03:04
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 22.batug.com Basketbol Günleri Oyuncu Listesi 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 [5] 6  All
Author Topic: 22.batug.com Basketbol Günleri Oyuncu Listesi  (Read 23326 times)
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #60 on: 13 Aug 2012 - 17:14:17 »

Fotoları ve detaylı mesajı bir ara gönderirim ama klasik toplu resmi ekleyeyim önce (resim büyük oldu idare edin):
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #61 on: 13 Aug 2012 - 19:59:37 »

Mert sappi

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #62 on: 13 Aug 2012 - 20:02:30 »

tekirdagdan gelcem diyip gelen adamlar var.

yok olm öyle bi adam. bu kadar seneden sonra adabazar satışından daha öte bi satış daha gördük ya, başka lafa gerek yok!!!

törnımınt bi iki detay dışında gayet keyifli geçti. ben de doğuş gibi bi şanssızlıkla başladım. izmir'de ediz-seko-yavuz abi üçlüsüyle buluşacağımız noktaya giderken telefonda ediz'den yol tarifi aldığımı* gören polis cart diye kesti cezayı. neyse sonra otele kadar bi aksaklık çıkmadı allahtan. otel benim gibi çeşme'ye aynı zamanda tatil amaçlı gelenlerin beklentilerinin altında kalsa da otelde pek zaman geçirmediğimiz için fazla problem olmadı. bu arada turnuvalar tarihinin en minimal otel kullanımlı turnuvası olabilir. herkes bi gece kaldı, toplam uyku dahil 10 saat geçmemiştir otelde. yine klasik alkol eşliğinde otel muhabbeti olmayan, haliyle bir otel odasını mundar etmediğimiz ilk turnuva da olabilir. muhabbet fasılları turnuva mekanına uygun- olarak deniz kenarında veya içinde döndü. hem kafepilaj'da, hem de ılıca'da geçen saatler gayet keyifliydi. sportif açıdan halısaha maçı, basketbolun bence önüne geçti. olimpiyat ruhunu yasin ve ünal'ın 100 m serbest ve kelebek yarışları, seko'nun halterde rekor denemesi gibi farklı sporlarla turnuvaya yansıttık. damak tadı açısından da verimli bi turnuva oldu. topçu'daki akşam yemeği, sabahki kumru, agora'da aylar sonra kavuştuğum burger...vs hepsi güzeldi. başta batuğ abi ve muyu olmak üzere organizasyonda emeği geçen batuhan-ediz-fevzi üçlüsüne, işini gücünü bırakıp gelen herkese, gece çalışmasına rağmen satış koymayıp maçlara yetişen berk'e teşekkür ediyorum.

* = ediz'den yol tarifi alınmaması gerektiğine daha sonra çeşme'de otele giderken yavuz abi'yle bizzat şahit olduk. bi insan karşıda otelin tabelası kocaman duruyorken "yanlış geldik geri dönün" der mi arkadaş Deli
McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #63 on: 14 Aug 2012 - 07:16:02 »

benim açımdan yorucu bir 2 gün oldu. gelirken otobüsteki sıkışıklıkta uyuyamamam yüzünden 1-2 saatlik zorlama uyku, üstüne camın kestiği ayağım, deniz, halı saha derken sabah nasıl erken kalkabildiğime cidden şaşırıyorum. ertesi gün toparlanma, maçlar falan derken iyice bitik hâle geldim. nitekim eve döner dönmez kafayı vurup 14 saatlik temiz bir uyku çektim ama değdi.

emeği geçen herkesin eline sağlık beyler. ne yalan söyleyeyim basketbol tarafı biraz sönük kalsa da güzeldi her şey. vedalaşamadıklarımız oldu, kusura bakmasınlar izmir'e dönmeyi tercih ettik biz denize gitmek yerine. malum, gece 11'de otobüsümüz vardı. ıslak eşya yaratmak istemedik bir kaç saat için...

mert, verdiğin poz posterlik dayı. bastır, çerçevelettir, odana as Smiley

edit: telefonda maçlar sırasında çektiğim fotoğraflar var. telefonun bağlantı kablosunu bulduğum an yükler, linkini de buraya koyarım.

edit 2: ahanda sömürün; https://rapidshare.com/files/411227132/Batug%20%C4%B0zmir%20-%20%C3%87e%C5%9Fme.rar
« Last Edit: 14 Aug 2012 - 09:28:28 by cousinavi » Logged

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #64 on: 14 Aug 2012 - 13:25:19 »

Bendeki resimler de bunlar:
http://s2.dosya.tc/server18/IOwtab/22.Turnuva-11-12A_ustos2012_e_me.rar.html
shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Moderator
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #65 on: 14 Aug 2012 - 15:01:55 »

Öncelikle bundan sonra adapazar satışına kimse laf etmesin, ederse karşısında beni bulur Smiley

Mert; hafta boyunca çalışıp, bu haftasonuna özel izin alıp ve üşenmeyip Bornova'ya gelip bizi aldığın ve turnuvaya geldiğin için teşekkürler.

Yavuz; ta kalkıp Diyarbakır'dan geldiğin hatta spnu senin için pek güzel olmayacak diye uyardığım halde geldiğin için teşekkürler. Umarım ev sahipliğinden memnun kalmışsındır. Ama o 1500 m finalini kaçırmayacaktın Smiley

Yasin; onca uçuşların arasında zaman yaratıp katılım yaptığın için teşekkürler. Uzun zamandır görüşememiştik. Pilotluk konusunda seni epey sıkıştırdık, kusurumuza bakma. Ayrıca umarım pazar herşey yolunda gitmiştir Smiley

Samed; Özlemişim adamı. Ayrıca ne basket attın bizim maçta yahu. Eline, ayağına, ayırdığın zamana sağlık. Çok teşekkürler. İzmir'de görüşeceğimizi düşünerek vedalaşamadık. Kusura bakma.

Doğuş; öncelikle sana da kusura bakma. Aynı şekilde İzmir'de görüşürüz dedik. Bizim dönüş biraz rötarlı oldu. Alaçatı'ya Fevzi'yi almaya gittik. Kaybolduk, buluşamadık vs Smiley Sana da çok teşekkürler.

Serkan; ayağına sağlık Sekocum. Geldin, katılım yaptın. Cumartesi gecesi sahilde güzel muhabbet döndürdük. Çok teşekkürler.

Ünal; kendisi Yasin'in arkadaşı. Buraları okur mu, görür mü bilemiyorum. Ona da teşekkürler. Sağolsun adam eksiğimizden dolayı oyna ricamızı kırmadı. İzmir'de yaşıyormuş zaten. Telefonlarımızı aldık. Teması kaybetmeyiz kendisi ile.

Onur; o da Samed ve Doğuş'un arkadaşı. İlk gün yaptığımız halı saha etkinliğinde katıldı bize. Ona da teşekkürler.

Ata; Batuhan'ın arkadaşı. Aynı şekilde Ünal gibi maçlarımıza katıldı. Ona da teşekkürlerimizi iletirsiniz.

Bahri; bilmiyorum son üye olan biri vardı geçenlerde o mudur? Neyse Bahri seninde ayağına sağlık. Teşekkürler geldiğin için.

ve İzmir ekibi...

Gökmen, son anda Ahmet'in aracılığı ile geldin. Sağolasın. Ayağına sağlık diyecem de, başparmağın nasıl? Sıkıntılı bir durum yoktur umarım? Doktora gösterdin mi? Adam halı saha maçında yere vurdu parmağını. Bu arada hepimiz çıplak ayak oynadık doğal olarak ve hepimizin tabanlar birer Pirelli şeklini aldı Smiley Şişik ve morarmış bir parmakla oynadın. Teşekkürler vala özverin için. Tekrar geçmiş olsun.

Ahmet, Berk, Cihan, Selim abi, Batuhan, Fevzi... Hepinize ayrı ayrı teşekkürler. Bu turnuvanın olması için verdiğiniz emekler için teşekkürler, geldiğiniz için teşekkürler, katıldığınız için teşekkürler.

Ben çok eğlendim. Bol bol yüzdük. Denizin tadını çıkardık. Kafe Pi'deki kız çok güzeldi :/ tamam kabul 19 yaşında idi Cheesy Halı saha maçı keyif verdi. Gerçi Adapazar tayfası için aynı şeyleri söyleyemeyebilirim Tongue Smiley Basket maçları güzel ter atmamıza vesile oldu. Şampiyon olan takım 4'lüsünü (Ünal-Samed-Gökmen-Ata) tebrik ederim.

Hepinizin keyif aldığı bir turnuva olmuştur. Gelenlere teker teker teşekkür etmek istedim. Hatalarımız olduysa affola.

*Mert: İzmir'e gel bir gün, hatamızı telafi edelim Wink

FliPtiKal3
Guest
« Reply #66 on: 14 Aug 2012 - 15:33:36 »

o hatun 16 yasından buyukse adımı ayse olarak degistiririm... gdo lu genclik sinyor Wink
shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Moderator
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #67 on: 14 Aug 2012 - 15:37:15 »

photo(1)'i çekenin eline koluna sağlık Cheesy Smiley

BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #68 on: 14 Aug 2012 - 15:58:29 »

Ediz, Diyarbakır nerden çıktı. Urfa-Antep-İzmir güzargahını takip ettim ben Wink

Çoğu şeyi Batuhan ayarladı galiba ama organizasyona katkıda bulunan ve gelen herkese teşekkürler (klasik olarak Batuğ Abi ve Muyu'ya da teşekkürleri unutmayalım) sappi Gayet güzel bir turnuva oldu bence. Basket size al gelmiş olabilir ama bana fazla bile geldi Smiley

En erken ben gittim İzmir'e. Ahmet karşıladı beni. Daha sonra Ediz'lere gittik. Geceyi orada geçirdim. Önce baterideki hünerlerimi sergiledim, daha sonra misafir olduğumdan dolayı büyük bir fair-play örneği gösterip FIFA'da üst üste mağlubiyetler aldım(hayatımda ilk kez gamepad'le ve FIFA oynadım dedim ama adamlar ne desem bahane uydurma dediler). Evsahipliği için Ediz'e tekrar teşekkürler.

Cumartesi günü Seko'yla buluşup, Mert'i bekledik. Ediz'in bizi farklı yollara sokma çabalarına karşın Çeşme'ye otele öğlen saatlerinde ulaştık. Fevzi ve Batuhan oradaydı zaten. Otele yerleşip havuzda diğer arkadaşları bekledik. Diğer gelenlerle birlikte denize ve kumru yemeye gittik. Kumrular gelene kadar Commissioner Mert eşliğinden tarihin en heyecanlı ve sistemli draftini gerçekleştirdik. Ben oynamadım ama dönüşte halısaha, Topçu'da yemek faslı, Çeşme turundan(orada dolaşırken Ediz'i "oğlum bak sağda solda çok güzel bir kız gördüm falan deme, o 18'in altında, tutuklanırsın daha sonra" dediysem de fazla ikna edemedim Tongue) sonra maçlara hazırlanmak için GM'imiz Cihan'ın da isteği doğrultusunda sabahlamadan yattım Smiley

Salon kötüydü ama maçlar iyiydi bence. İlk maçtan sonra pilim bittiğimden ondan sonra sadece ayakta durdum ben. Neyse ki son maçı yapmadık da baygınlık geçirmedim. Şampiyon takımı tebrik ediyorum. Takım arkadaşlarımdan da özür diliyorum ama zaten ben gelmeden yedek olacağım demiştim, asıl beni ilk 5 oynattığınız için sizlerden özür bekliyorum Tongue

Klasik toplu resimden sonra bir kısmımız ayrıldı. Biz de denize gittik. Deniz sonrası İzmir'de akşam yemeği yedik. Dönüşte Gökmen sağolsun Ahmet'le beni otele bıraktı. Bavulu bırakıp, Fevzi'lerin mekana gidip maçı izledik. Bu arada mekana Salih de gelmişti, keşke haftasonuna yetişebilseydin. Gerisi malum, maç bitiminde Ediz, Ahmet ve Salih eşliğinde ağlayarak otele döndüm. Bu arada otel için Berk'e teşekkür edeyim. Otel gayet iyiymiş. Havalanına ücretsiz servis de vardı, Havaş'a gerek bile kalmadı.

Gökmen'e geçmiş olsun. Haftasonu boyunca şakalaşmalarıma hoşgörülü davranan, işini-gücünü ayarlayıp gelebilen herkese tekrar teşekkürler. Haftasonu benim adıma berbat bitti gerçi ama son saatler dışında her şey çok güzeldi The Wave

...kafepi'de kizlar teklif etmedi...
Arkadaşım genelleme yapma lütfen, ben bir çok teklif aldım. Şu an teklifleri değerlendiriyorum Tongue
shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Moderator
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #69 on: 14 Aug 2012 - 16:10:49 »

Ediz, Diyarbakır nerden çıktı. Urfa-Antep-İzmir güzargahını takip ettim ben Wink

Beyin error verdi benim Smiley Kafe Pi'deki kız bildiklerimi de unutturdu bana Cheesy Smiley

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #70 on: 14 Aug 2012 - 16:23:20 »

Bizim yan masada Hunger Games'i okuyan kızdan mı bahsediyorsunuz habire?

Bu arada Pazar gecesi gelecektim Alsancak'a ama değişik bir şeyler oldu. Ediz belki anlatmıştır. Vedalaşamadım ben de. Teşekkürler hepinize. Özlemişim turnuva olayını. Bol sporlu geçmesi açısından çok memnun oldum. 10 sene sonra halı saha maçı yaptım.

Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #71 on: 14 Aug 2012 - 17:45:04 »

turnuvanın bu yaz da boş geçmemesini sağlayan izmirli dostlarımıza teşekkürler. bir iki ufak tatsızlık olmuş ama genel anlamda güzel geçmiş gibi. ben en çok topçu da yemek kısmını kaçırdığıma üzüldüm Sad tabi uzun bir aradan sonra selim abi ve cihan ı da görebilmek isterdim.

adapazarı tayfası olarak hep olmıcak işler yaptığımızdan bu turnuvaya en büyük katılım bizden oldu sanırım.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #72 on: 14 Aug 2012 - 17:49:11 »

adapazarı tayfası olarak hep olmıcak işler yaptığımızdan bu turnuvaya en büyük katılım bizden oldu sanırım.
halı saha maçında bildiğin takım çıkardık (adabazar damarım tuttu şimdi de)

shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Moderator
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #73 on: 14 Aug 2012 - 18:37:08 »

Bizim yan masada Hunger Games'i okuyan kızdan mı bahsediyorsunuz habire?

Bu arada Pazar gecesi gelecektim Alsancak'a ama değişik bir şeyler oldu. Ediz belki anlatmıştır. Vedalaşamadım ben de. Teşekkürler hepinize. Özlemişim turnuva olayını. Bol sporlu geçmesi açısından çok memnun oldum. 10 sene sonra halı saha maçı yaptım.

Evet maalesef o kitabı okuyan kız...

Anlattım tabi ki de. Sıkıntılı geçmemiştir umarım mülakat. Smiley

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #74 on: 14 Aug 2012 - 18:48:23 »

GS allahtan kakzandı da, sıkıntılı gitmedi Smiley

Pages: 1 2 3 4 [5] 6  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 22.batug.com Basketbol Günleri Oyuncu Listesi « previous next »
    Jump to: