Welcome, Guest. Please login or register.
20 Jul 2019 - 15:27:09
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 7.Geleneksel Adabazar Köfte Günü Dayak Şenlikleri 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Tarihler...  (Voting closed: 24 Jun 2012 - 20:19:36)
30 Haziran- 1 Temmuz - 1 (9.1%)
7-8 Temmuz - 6 (54.5%)
14-15 Temmuz - 4 (36.4%)
Total Voters: 10

Pages: 1 ... 7 8 9 [10]
Author Topic: 7.Geleneksel Adabazar Köfte Günü Dayak Şenlikleri  (Read 27060 times)
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #135 on: 10 Oct 2012 - 17:18:17 »

Cuma günü maçın devre arasında Ümit Can, Görkem ve Ozan (bir de Ozan'ın arkadaşı vardı)'la kısa bir buluşma oldu. Cumartesi günü hafif bir şekilde ekildim ama SakaryaVib'in ekspres seferiyle kısa süredegeldim mekana. Adabazar ekibine katılıp yaklaşık 10+ kişi bol bol sohbet eşlinde yemek yedik. Klasik Çark Caddesi turunu yaptık. Gelişimizin şerefine Mehter Takımı eşliğinde bir hoşgeldin organizasyonu yapan Adabazar ekibine tekrar teşekkürler. Oturduğumuz kafeye bir ara Mahmut da geldi. En son 10 yıl önce gördüğümden masadan biri onun Mahmut olduğunu söyleyene kadar anlamadım kim olduğunu. Yaşlanmışız gerçekten de Undecided Akşam da köfte yiyip herhangi bir satışa izin vermeden yine keyifli bir sohbet eşliğinde Salih Hoca'nın arabasıyla döndük İstanbul'a.

Gelen herkesin ayağına sağlık sappi

Barış resmini görmeden önce keşke gelseydin diyordum içimden ama resmi gördükten sonra iyi olmuş gelmediğin diyebilirim Smiley
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #136 on: 10 Oct 2012 - 17:40:02 »

Frizbi Pazar gunuydu, çakismiyordu Adabazar'la ama dediğim gibi, iş para falan derken gelemedik. Aslinda iyi olacakti, bol adrenalinli bi toplanma olacakti hepimiz için. Smiley Gerci asil bu tam satiş koymalik durum.

Öyle esti işte. Belki bunalimdayimdir. Tongue Zaten dik de durmuyor, güya en çimento kivamli jöleyi aldik. Kurban bayraminda aileyi ziyarete giderken keserim herhal.

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #137 on: 10 Oct 2012 - 18:23:05 »

gel beraber girelim olm bunalıma ne bunalımına girdin

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #138 on: 11 Oct 2012 - 03:18:21 »

ya barış kusura bakma da abi, kıvırcık saçla yapılacak model mi bu allah aşkına? uzataydın kıvır kıvır ne güzel. hangi jöle ne nasıl dik tutsun o saçları?

Gerçi sen yakıştırıyorsan kendine, koy gitsin yorumlara
« Last Edit: 12 Oct 2012 - 13:51:27 by blastrula » Logged

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #139 on: 11 Oct 2012 - 10:48:17 »

Evet kıvırcık saçla olabiletesi daha düşükmüş. Hafta sonu kardeşimin makinasıyla -maşa gibi olanlardan- evde bi fön çekip deneyeceğim. Olmadı biraz kısaltırım saçları, 5 santime filan. Yine olmadı vururuz sıfıra nedir.

Kafam üşüyor amk, onun dışında pişmanlığım yok.

Şeker yok depresyonluk bi durum. Ne çok iyiyiz ne çok kötüyüz; can sikintisi diyelim.
PS: Can sikici durum bi tek şu taşinma mevzuunda oldu. Şunu diyeyim bari de sinirimi atmiş olurum biraz. Amk açiliş fiyati 200,000TL olan arsaya 130,000TL önerdik; herifin karşi teklifi 250,000TL oldu. mna koduğumunun firsatçi tipleri. 6 aydir teklif veren bile olmamiş arsana amcik.
« Last Edit: 11 Oct 2012 - 12:27:38 by Doctor » Logged

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #140 on: 11 Oct 2012 - 13:28:28 »

adam tok satıcıdır amcoğlu uzaklaşacaksın hızla oradan takmayın kafanıza bunları

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #141 on: 12 Oct 2012 - 13:55:45 »

Geçen yıl geldim 3 Temmuz patladı. Bu yıl da benzer şey olur, misal Alex gider diye korkuyorum Undecided
ahahaha adamın gitmesiyle köfte günü arasında 4 gün var.

ayda bir köfte günü yapılsın, yavuz hepsine gelsin

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Pages: 1 ... 7 8 9 [10]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 7.Geleneksel Adabazar Köfte Günü Dayak Şenlikleri « previous next »
    Jump to: