Welcome, Guest. Please login or register.
24 Oct 2019 - 02:48:09
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 7.Geleneksel Adabazar Köfte Günü Dayak Şenlikleri 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Tarihler...  (Voting closed: 24 Jun 2012 - 20:19:36)
30 Haziran- 1 Temmuz - 1 (9.1%)
7-8 Temmuz - 6 (54.5%)
14-15 Temmuz - 4 (36.4%)
Total Voters: 10

Pages: 1 ... 6 7 8 [9] 10
Author Topic: 7.Geleneksel Adabazar Köfte Günü Dayak Şenlikleri  (Read 27691 times)
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #120 on: 5 Oct 2012 - 21:10:09 »

Arda, Salih, Seko ve ben birlikte arabayla geliyoruz şu anki plana göre. Program nedir Şeker?

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #121 on: 5 Oct 2012 - 21:20:36 »

yok olm program kafamıza göre nereye isterseniz gideriz. Gidip öğlenleyin ıslama yeriz, akşama doğru ismaile gideriz veya kazımpaşa yeriz. Akşama kadar da benim ykm mi akm mi neydi hatırlayamadığım yerde takılırız. Olmadı, sapancaya geliriz falan bakarız ya gelin maksat muhabbet zaten

BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #122 on: 7 Oct 2012 - 16:31:56 »

Bendeki resimler:
http://i50.tinypic.com/5wds0l.jpg
http://i50.tinypic.com/15iwzm.jpg

Salih Hoca'nın gönderdikleri:
http://i45.tinypic.com/34gkeiu.jpg
http://i48.tinypic.com/20szomd.jpg

Daha geniş yazarım daha sonra ama gelen herkese teşekkürler sappi
« Last Edit: 7 Oct 2012 - 16:36:09 by BabyShaq » Logged
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #123 on: 7 Oct 2012 - 16:46:38 »

arkadaş ıslama köfteyi bile özledim, bu nedir yahu

edit: köşkte samed'in karşısında oturanı tanıyamadım. Tansu'ya benzetiyorum ama bilemedim
« Last Edit: 7 Oct 2012 - 16:47:28 by blastrula » Logged

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #124 on: 7 Oct 2012 - 18:26:55 »

bizim emre ercüment o abi, ne yaptın Cheesy

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #125 on: 7 Oct 2012 - 18:34:19 »

olm emre'nin orada olacağını nereden tahmin edeyim? iyi iyi solusun o da biraz forum havası.

McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #126 on: 7 Oct 2012 - 19:33:10 »

en son; "foruma adapazarı_54_jordan26m" nicki ile kayıt olmak istediğini söyleyip; "alınmış mıdır acaba o nick?" diye sormuştu ama sonra ne yaptı bilemem Smiley

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #127 on: 8 Oct 2012 - 14:20:01 »

valla dün giremedim güzel bir gün yaşadık. İlkönce tabii Keremin Yavuzu satarak ve daha sonra "unutmuşuz olm" diyerek Smiley adabazara gelmesi yadırgandı tabii. Sonra bende adamları karşılamaya gidecektim e malum gelişen olaylar falan adamlar beni karşıladı ehehe.

Herneyse ismailde ekibi tamamlayıp köfteden sonra bişeyler içtik iyi muhabbet döndü. Sonrada Kazımpşaya giderek köftemizi yedik ordan da dağıldık. Kafayı boşaltmak adına güzel oldu gerçekten. Artık seneye yılbaşı sonrası bir gün daha toplanılırız gibime geliyor.

Gün olarakta bazı arkadaşlara uymadığı için gelemedi biliyoruz beyler. Herkesin katılabileceği bir gün düzenlemek çok mümkün görünmüyor kabul edersinizki. Diğer katılımcıları artık kışa bekliyoruz yaşarsak. Hadi eyvallah eğitim şart Salih hocam...

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #128 on: 10 Oct 2012 - 02:12:45 »

Kaçırırken pişman olacağımı biliyordum ama bi iş vardı bitiremedim, bu hafta Ankara'ya gideceğim para lazım filan derken hiç değilse 'satış' ayağıyla Adabazar geleneğine katkıda bulunmuş oldum.

Bi de Sapanca'ya filan gidilir, dururp dururken adamların sebebi olmayayım dedim.  Wink

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #129 on: 10 Oct 2012 - 11:05:40 »

Günübirlik güzel bi köfte günü oldu. Köfteye, muhabbete doyduk. Adapazarına giderken Yavuz'u sattık ama bi sorun niye sattık, şaka lan şaka sormayın, feci sattık herifi  Cheesy

Allahtan cumartesi akşam geri dönmüşüz bu arada. TEM'deki çalışma yüzünden Gebze-İzmit arasında yolu E-5'e aktarıyolardı, Cumartesi akşam bi sıkıntı olmadı ama Pazar akşam Adapazarından 17:30'da yola çıkan bi arkadaş Pazartesi sabah 5:30'da İstanbul'a gelebilmiş...

Bizim dönüşümüz hem bu anlamda rahattı hemde muhabbet baya sağlamdı. Salih Hoca'nın 215 sayı yedikleri maçı anlatması ama bizim öle şey olmaz, bi takım 215 sayı yiyemez telkinlerimiz yüzünden aslında maçın gerçek olup olmadığını sorgulaması, Seko'nun üniversite'de 4 yıl boyunca kızlarla olan yakınlaşmalarını yaklaşık 45 saniyede detaylıca anlatabilme becerileri dönüşün en bomba hikayeleriydi, ha Yavuz'da bu arada ön koltuğa kurulmuş tweet tweet atıyodu, doğru mu Arda?

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #130 on: 10 Oct 2012 - 13:37:14 »

barış abi tamam sakarya eski adabazar değil, tamam artık sapancada kız arkadaşınla göl kenarında gezerken dövüp göle atmıyorlar ama bu saçlarla zor abi. Bak alırlar frizbini göle atarlar aldırırlar sonra bidaha atarlar olm

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #131 on: 10 Oct 2012 - 13:42:25 »

eee her zaman frizbi oynama şansı yok, cumartesi hava şartları falan baya uygundu

soner, sende deli zafer'i alıp gelseydin keşke...

Reflector
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #132 on: 10 Oct 2012 - 14:35:16 »

what the f.ck bkö?

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #133 on: 10 Oct 2012 - 14:50:41 »

fuck

otosansür var mı diye merak ettim

edit: yokmuş
« Last Edit: 10 Oct 2012 - 14:53:04 by blastrula » Logged

ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #134 on: 10 Oct 2012 - 15:36:06 »

aga bu ara fazla taxi driver izledin galiba

Pages: 1 ... 6 7 8 [9] 10
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 7.Geleneksel Adabazar Köfte Günü Dayak Şenlikleri « previous next »
    Jump to: