Welcome, Guest. Please login or register.
24 Jan 2021 - 20:38:41
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder (Batı Konferansı Finali) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Kaç Kaç
OKC 4-0 SAS - 1 (1.5%)
OKC 4-1 SAS - 2 (3%)
OKC 4-2 SAS - 17 (25.4%)
OKC 4-3 SAS - 9 (13.4%)
OKC 3-4 SAS - 16 (23.9%)
OKC 2-4 SAS - 18 (26.9%)
OKC 1-4 SAS - 3 (4.5%)
OKC 0-4 SAS - 1 (1.5%)
Total Voters: 65

Pages: 1 ... 11 12 13 [14]
Author Topic: San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder (Batı Konferansı Finali)  (Read 51662 times)
Luinir
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #195 on: 7 Jun 2012 - 21:16:40 »

aynen abi, garnett-durant eşleşmesi tam bir saçmalık. başka uzun yok zaten. o adamı durant'a versen içeri drive'ı kim engelleyecek, perkins-ibaka ile kim baş edecek? pierce çok kötü savunmacı değil hem, idare edebilir. önce bu gece kazanalım da.
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #196 on: 7 Jun 2012 - 21:29:49 »

ya zaten olurda heat'i gecersek, Durant icin öyle acayip özel bir önlem alınacagını sanmam,tıpkı Lebron'a alınmadıgı gibi. 25 dakıka falan pierce tutar,kalan sürelerdede peaches , cok lazım olursa marquis savunur, 1 adım arkalarında KG durmaya devam eder.
asıl savunma odagı Russ ve Harden olur, neyse biz henuz geçmedik seriyi, hele bi geçelim seri analizini kendi topicinde yaparız olursa

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #197 on: 8 Jun 2012 - 01:25:42 »

Russ bu seride daha aklı başında ve verimli gözüktü.Kendisini sever sayılırım,kıllık yapmaya da çalışmıyorum ama söylemeden de geçemeyeceğim : son maçın henüz başında,artık neredeyse imza hareketi olan balyoz smacı koyduktan sonra,yine midesini görebileceğimiz kadar ağzını açıp yardıra yardıra bağırması çok antipatik geliyor.Anlıyorum gençsin,enerjiksin,agresifsin de çok itici hakikaten.All-starda bile yaptı bunu yahu ...

McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #198 on: 8 Jun 2012 - 08:54:33 »

son maci izleyemedim ama canlari sagolsun. hic yoktan heyecan yarattilar bize... neyse off-season moduna gecip biraz dinlenelim. baslasin anadolu efes,, san antonio spurs ile birlesecekmis dedikodulari.

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
Pages: 1 ... 11 12 13 [14]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder (Batı Konferansı Finali) « previous next »
    Jump to: