Welcome, Guest. Please login or register.
23 Oct 2020 - 10:35:29
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Kültür - Sanat  |  Televizyon  |  Topic: Game of Thrones 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16 17
Author Topic: Game of Thrones  (Read 58686 times)
mtarikc
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #180 on: 17 Jun 2014 - 18:03:21 »

ben de 4. sezonun ortasinda kitaplara baslamaya karar verdim. orijinalinden okuyorum, henuz birinci kitaptayim ve simdi ölmus olan karakterlerin ilk zamanlarda neler yapip ya da yapmayip kendi sonlarini hazirladiklarini butun detaylariyla ogrenmek cok keyif verdi bana. okumayan arkadaslara tavsiye ederim. turkcesi nasil bilmiyorum ama orijinali epey akici, sikilmadan okudum su ana dek.

piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #181 on: 9 Dec 2014 - 11:33:36 »

özledik..

https://www.youtube.com/watch?v=jfG_Jeo19Aw

Form a Fuckin\\\' Wall
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #182 on: 11 Dec 2014 - 19:09:35 »

Bak şimdi nerden hatırlattın.... Acayip özledik. Hele bu dizi yokluğunda bi daha mı izlesem serileri...

Efemerid
Sr. Member

It's My Turn

View Profile
« Reply #183 on: 13 Dec 2014 - 02:58:29 »

Game of thrones başlığına yazı geldiğini görünce nasıl girdim içeri bilmiyorum ama yine güzel bir şey çıktı Smiley

...just one more peaceful day...
talhafatih
Ice Man
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #184 on: 14 Apr 2015 - 20:01:23 »

2-3 gün evden-netten uzaklaştık, game of thrones'in ilk bölümünü kaçıracağız dedik. 4 bölüm patlamış, sızdırılmış. ahaliden izleyen yok mu ? kimse birşey yazmamış.

mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #185 on: 15 Apr 2015 - 02:51:08 »

Dört bölüm izleyip sonra kös kös beklemektense stratejik davranıp haftalık takip etmeye çalışıyorum. 4 bölümü de izleyen varsa spoilerlara dikkat Smiley

Bence ilk bölüm diğer sezonlarda da olduğu gibi yavaş ilerleyen bir giriş bölümü oldu. Ne yapacakları konusunda epey meraklandıran ancak bu bölümde göremediğimiz bazı karakterleri de önümüzdeki bölümlerde göreceğiz herhalde, heyecanla bekliyorum
özgür12
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #186 on: 15 Apr 2015 - 11:27:18 »

spoilerın alasını yapıştırdılar bana kitapsızlar. üniversitede early premiere 15 dolar bayıldık, bileti aldığım günün akşamına malum ortamlara aktı 4 bölüm üstüste!

i love this game because of 3 point shots
ben imza bilmem parmak bassak olur mu?
deli olduğunu bilecek kadar akılllı deli
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #187 on: 15 Apr 2015 - 13:45:11 »

Ben hala John Snow'un rahmetli Stark'ın piçi olmadığına inanıyorum.

Efemerid
Sr. Member

It's My Turn

View Profile
« Reply #188 on: 16 Apr 2015 - 22:46:32 »

Evet inat edip ben de izlemedim ilk bölüm dışındakileri. 1 yıl bekledim öyle bir günde yarısını izleyemem ben sezonun. Haftalık gideceğim...Smiley

...just one more peaceful day...
CaRtMaNtR
Pro. Member

Laaaaaaaaapppppppppssssssssss

View Profile
« Reply #189 on: 16 Apr 2015 - 23:01:38 »

spoiler filan mevzusu ile kimseyi sinirlendirmeden bu sezon kitap serisine göre ciddi farklılıklar olacak gibi görünüyor demek istiyorum. ilk dört bölümün sızdırılması ise hem iyi hem de kötü oldu. dayanamadım üç bölümü indirdim son bölümü de yarın izlerim herhalde. ama zaten on sezonluk bölümün yarısına yakınını yemiş oldum.

riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #190 on: 30 May 2015 - 00:18:02 »

Yine tadı damağımızda kalarak ne olduğunu tam olarak hazmedemeden geçen bir sezon oluyor. Muhtemelen sezonun en atraksiyonel kısımlarını son 2 bölüme sakladılar yine. 7. bölümün son sahneleri haricinde epey sıkıldım.
Dany'nin ve Snow'un hikayesi çok uzuyor gibi geliyor. Hele bir de araya Sam ve yabani sevgilisi falan giriyor iyice olaydan kopuyorum. Son bölümde Tyrion ve Cersei bölümleri biraz heyecan verse de yine beklentilerimi karşılamayan derecede konular yavaş ilerliyor.

Bu arada winter is coming dediler yıllardır ne gelmez kışmış, gelince 10 yıl kalacak artık kesin.

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #191 on: 30 May 2015 - 01:44:56 »

tempo düşüklüğündeki temel konu aynı anda çok fazla karakterin hikayesini anlatmaya çalışmaları ve her bölüm sadece birkaç dakika tv-time'ı olan karakterlerin hikayesinin haliyle yavaş ilerlemesi. artık kitaplardaki materyal bitti sayılır, zaten son bölümlerde de kitaplardan bazen detaylarda, bazen de temel konularda iyice koptular. gelecek yıldan itibaren bir kitap uyarlaması değil, bir tv dizisi izleyeceğiz. senaristlerin tempoyu artırmak adına bişeyler yapacağını düşünüyorum. en azından kitaptaki bazı konuları atlayarak daha fazla core hikayeye odaklanan bir sezon bekliyorum ki bu sezon bile bazı noktalarda bunu yaparak işaretini verdiler. seyir zevki açısından daha iyi mi olur, yoksa derinliğe darbe vurup keyif mi kaçırır izleyip göreceğiz.

bu arada winter is coming lafı en az bi 3 sezon daha gider, daha ortada westeros'un hakimiyeti meselesi var.
Teardrop
Pro. Member

Tracy McGrady

View Profile
« Reply #192 on: 2 Jun 2015 - 01:29:37 »

ejderyalar kışın çözümü olur mu?
piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #193 on: 2 Jun 2015 - 12:14:48 »

çok uzun zaman sonra gerçekten iyi bir bölüm seyrettik sonunda.  2 sezon sonra nihayet akgezenler çıktı sahneye..

Form a Fuckin\\\' Wall
McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #194 on: 2 Jun 2015 - 12:50:02 »

-spoylır-

-spoylır-

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
Pages: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16 17
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Kültür - Sanat  |  Televizyon  |  Topic: Game of Thrones « previous next »
    Jump to: