Welcome, Guest. Please login or register.
23 Oct 2020 - 11:13:10
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Kültür - Sanat  |  Televizyon  |  Topic: Game of Thrones 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15 ... 17
Author Topic: Game of Thrones  (Read 58691 times)
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #165 on: 10 Jun 2014 - 20:38:34 »

Geçen hafta diyaloglardan şikayetçi olan Hakan Abi için yapmışlar bu bölümü Smiley

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #166 on: 11 Jun 2014 - 09:52:09 »

asıl bombayı son bölüme sakladılar demek ki. Ben bu bölüm patlayacağını düşünmüştüm halbuki.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
judas
Moderator
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #167 on: 11 Jun 2014 - 09:57:17 »

4. sezonun en iyi sezon olduğunu düşünüyorum. bu bölümden önce de benzer düşünüyordum, iyice perçinlendi.

McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #168 on: 11 Jun 2014 - 12:01:28 »

asıl bombayı son bölüme sakladılar demek ki. Ben bu bölüm patlayacağını düşünmüştüm halbuki.

Spoilestra

Tyrion - Tywin bombasi ise dedigin, sezon sonuna saklayacaklari cok belliydi. Ben ise bu spoiler'i kitabin arka kapagindan yemistim...

Sporeksus

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #169 on: 11 Jun 2014 - 18:45:41 »

Ne diyeyim bana bunlarla gelsinler  Afro. Ama yetmiyor işte canına yandığımın dizisi. Resmen diziyi bir nefes alıp verişte izliyorum. Zaten bu sezon bitince ilk sezondan sonuna kadar bir daha izleyeceğim. Aileleri ve işleyişi öğrenince daha enteresan oluyor yeniden izlemek.
« Last Edit: 11 Jun 2014 - 18:46:03 by riversking » Logged

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #170 on: 12 Jun 2014 - 02:59:38 »

Dizinin en zayıf 9. Bölümü buydu sanırım, kendi adıma. Ygritte bacının ölümüne yine çok üzüldüm.

The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #171 on: 12 Jun 2014 - 09:00:26 »

Dizinin en zayıf 9. Bölümü buydu sanırım, kendi adıma. Ygritte bacının ölümüne yine çok üzüldüm.
kadın cinayetleri son bulsun artık

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #172 on: 12 Jun 2014 - 11:24:12 »

Şu Ygritte bir tek bana overrated geliyor sanırım. Orada değeri bilinmeyen bir doktor kızımız vardı, Robla beraber öldü o fena değildi asıl

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #173 on: 12 Jun 2014 - 11:55:52 »

abi ygritte çok sağlam bir karakterdi. Aşkını nefretle besliyordu hatun. Kendi topluluğuna karşı durdu. en sonda da aşkı nefretine üstün geldi. İlişkileri artık çıkmazdaydı ve biri gidecekti.
Robun hatun nasıl daha sağlamdı anlamadım. Orada aslan payı rob'un. Herif westerosu, anasını,  bacısını feda etti o hatun için.

kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #174 on: 13 Jun 2014 - 12:23:19 »

abi kızın fizik iyidi onu demek istedim. ygritte bana yapmacık geldi, daha doğrusu klasik aşık hatun kafaları. dediğin gibi davasını satmış ama yufka yürekli (sam'in hatununu ve çocuğunu öldürmemesi vs.) hani bu tipler klasiktir artık. daha bu yabaniler duvara gelmeden bu kızın böyle öleceği belliydi. aptallığına yansın şimdi

McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #175 on: 13 Jun 2014 - 13:14:01 »

westeros'ta her gün kaç kadın cinayete kurban gidiyor, kaç kadın eşlerinden şiddet görüyor, kaç kadın rızası dışında cinsel ilişkiye zorlanıyor biliyor musunuz?

mor şato yanınızda...

iğrenç şakası bir yana, edepli tv seyircisi falan olmasam da, biraz bokunu çıkardılar olayın. hayali bir dönem dizisi, fantazi mahsulü falan da tv olayının insanların bilinç altına ciddi şekilde etki ettiğini düşünmekteyim. hani şu zamanında eleştirdiğimiz, kurtlar vadisi izleyip, uzun pardösüleri ve tesbihleri ile sokakta önüne gelene atarlanan minyatür kabadayıların yaşadığı etkinin bir benzerinin yaşanmasından korkmuyor değilim. yeni joffrey'lere ihtiyacımız yok.

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
Slamduncan
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #176 on: 13 Jun 2014 - 19:32:11 »

Su dizi senaristlerine(tabii bu bağlamda GRRM reyize) sövmemin en temel nedenlerinden biri dizideki Robbls kitaptakinin farklı olması ve tabii ki Jeyne Westerling mevzusu yatiyor).
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #177 on: 17 Jun 2014 - 12:08:29 »

Güzel bir sezon finali oldu. Yine bir çok şeyin ucunu açık bırakıp yeni maceralar minvalinde bitirdiler. Tyrion-Tywin mevzusunu içimden geçirsem de o yöne gideceğinden emin değildim. Neticede o da insan, zaafları var elemanın. Shae'nin durumunu güzel bağladılar.

Ygritte-Ron ilişkisi ihtiras üstüne yüklendiği için seyirciden istediğini aldı. İyi bitme ihtimali yoktu. Ben en çok Jon da hatun yüzünden gidecek mi diye merak ettim. 3 gözlü kuzgun, Arya, Dani ve yeni dönem Krallık 2015'e kadar beklemede Sad

airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #178 on: 17 Jun 2014 - 16:48:18 »

10 bölümde anlatılmak istenen anlatılamıyor ya. Minimum 15 bölüm olması lazım. Aq ejderhalarla hala sikindirik bi ülkede takılıyo Khaleesi. 10 sezon sürecek heralde savaş için King's Landing'e gitmesi. Yetti gari.

kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #179 on: 17 Jun 2014 - 16:54:54 »

Bunun kitaplarının tam listesi nedir arkadaş? Kaç tane kitabı var, hangi sırayla çıktılar? Okuyacağım kesin karar verdim artık.

Pages: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15 ... 17
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Kültür - Sanat  |  Televizyon  |  Topic: Game of Thrones « previous next »
    Jump to: