Welcome, Guest. Please login or register.
15 Apr 2021 - 20:00:48
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers (Batı Konferansı 2. Tur Eşleşmesi) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Kaç kaç?
OKC 4-0 LAL - 1 (1.9%)
OKC 4-1 LAL - 10 (18.9%)
OKC 4-2 LAL - 18 (34%)
OKC 4-3 LAL - 10 (18.9%)
OKC 3-4 LAL - 5 (9.4%)
OKC 2-4 LAL - 9 (17%)
OKC 1-4 LAL - 0 (0%)
OKC 0-4 LAL - 0 (0%)
Total Voters: 52

Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7  All
Author Topic: Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers (Batı Konferansı 2. Tur Eşleşmesi)  (Read 31951 times)
James
The King
Moderator
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #30 on: 17 May 2012 - 12:26:26 »

Mike Brown candır can, beğenmiyorsanız Spoelstra'yı verelim....

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #31 on: 17 May 2012 - 12:28:16 »

Lakers doğru olanı yaptı,Westbrook'u bozunca daha dengeli bir oyun olacağı aşikar iki takım arasında ama bu maçı kazanması gerekirdi Lakers'ın artık bence şansları yok seride moral olarak da iyi durumda olmayacaklardır.Son hücumda Kobe'ye top geçirmek zor olsa da bunu beceremeyecekse bir takım playoff oynamasın daha iyi,ama son toptan daha kritik 75-70ken Kobe'nin Durant'e ikramı.Öyle iğrenç bir şekilde topu oyuna sokarsan başkalarının topu oyuna sokuşuna serzenişte bulunmak da komik.Lakers'ı moral olarak geriye götürecek bir maç olduğu bariz,Staples'ta OKC 1 maç çalar seri de 4-1 biter,tahminim de buydu zaten.

başarılar gelir geçer asaletin bize yeter
http://twitter.com/tricktir
http://astrakhanatoly.blogspot.com/
mithril
Full Member

View Profile
« Reply #32 on: 17 May 2012 - 15:26:29 »

Bizim Galatasaray maçı için gibi oldu Lakers için. Eline geçebilecek en iyi fırsatı tepti ve maalesef bence tren kaçtı.
Bu maçı Lakers alsa "2-4 seriyi LA alır" oyumun arkasında rahatlıkla dururdum ama 5 maçın 4'ünü almak artık mucize olur.
mtarikc
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #33 on: 17 May 2012 - 16:06:10 »

Mike Brown candır can, beğenmiyorsanız Spoelstra'yı verelim....

Brown icin Spoelstra'yı hayatta vermem sahsen. Adam en azından elindeki superstarların guvenini kazandı, hatırlayalım bi zamanlar LeBron'dan omuz yiyen bir insandı kendisi. Brown'a ise Kobe'nin güvendiğini hiç zannetmiyorum. Kanımca ciddi otorite sorunları var, malum Bynum molalarda muhabbete katılmıyor bile.

Bunları bi kenara bıraksak, Spoelstra en azından mola çıkışı yüksek yüzdeli eli yüzü düzgün bir oyun çiziyor, o yeter. Dün geceki son toptan sonra Brown'ın açıklamalarına güldüm ben. Harika bir oyundu gerçekten. Artest mantıklı olanı yaparak topu Blake'e vermeseydi görürdük kendisini.

Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #34 on: 17 May 2012 - 17:43:45 »

Mike Brown ve Kobe maci beraber hediye ettiler. Geriye kalan oyuncular da sonlarda buyuk hata yapti. Ya supuruluruz ya bir mac aliriz. Uzun suredir bir maca bu kadar sinirlenmemistim. Lakers soz konusu ise karsi takim her zaman geri donebilir. Yaziklar olsun hakikaten.

fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #35 on: 17 May 2012 - 18:34:48 »

Uzun suredir bir maca bu kadar sinirlenmemistim. Lakers soz konusu ise karsi takim her zaman geri donebilir. Yaziklar olsun hakikaten.

Aynen katılıyorum abi bu duygularına....Mike'ı da artık bi şekilde gönderip messina'yı da takıma bağlasak düzgün hücumlar oynarız en azından zaten artık savunmadan bahsedicek değilim dünkü savunma resmen istisnaydı bir daha bu kadar iyi bi savunma yapılacağına inanmıyorum. Yıllardır gelen en iyi guard denilen Sessions yine 0 ve fisherdan beterdi dün gece.
Şimdi Staples'ta back to back var.Hiç kimse herhalde böyle hızlı ve genç bir takım karşısında 2 maçı da kazanmamızı beklemiyordur.İlk maçı aldık aldık , yoksa süpürgeler hazırlanır staplesta biz de 2 sene üst üste süpürülürüz güzelce.Bugün rüyamda bile mike brown'a sövüyordum.O kadar içime işledi pezevenk

Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #36 on: 17 May 2012 - 18:50:24 »

Ilk gunden beri Adelman veya Jeff Van Gundyi istedim takima. Brian Shaw'a bile OK dim yemin ederim ya off.

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #37 on: 17 May 2012 - 23:25:53 »

Şimdi güzel hepimiz Mike Brown'a saldıralım da, adam fark kapanırken Kobe'nin kenardan topu çıkaramayaşına, hızlı hücum yemelerine me yapabilirdi ki? Ya da Lakers'ın şakır şakır top kayıplarında, içeri girip girip yedikleri sayılarda ne yapsın?

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #38 on: 17 May 2012 - 23:28:07 »

Oyle bakarsan bu isin sonu gelmez. Asil suclu zaten Kobe dunku mac icin

Mike Brown icin ben bu mac adina konusma ihtiyaci bile duymuyorum. Sezon basindan beri dediklerim ortada ozellikle twitter accountumdan saydiriyorum bir de bilgisayar/televizyon karsisinda.

Iyi bir insana benziyor ama coachlugunu sevmedim. Ciddi bir savunma takimi bekliyorum onun yerine ciddi bir hayal kirikligi yasadim.

FliPtiKal3
Guest
« Reply #39 on: 17 May 2012 - 23:33:33 »

abi ciddi savunmayi kadrodaki hangi adamla yapicaksin ?
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #40 on: 18 May 2012 - 20:41:32 »

maçın tekrarını izledim dediğim gibi serinin 4-1 geçeceğini düşünüyorum ama şunu söylemek lazım bu maçı almak üzereymişiz nerdeyse biz vermişiz sanki tecrübesiz olan bizmişiz gibi. Oklahoma işler sıkışınca kilitlendiğini fark etti enazından belkide iyi tecrübe ve moral oldu şampiyonluk için.

Laker cephesi gereksiz bir heyecan yaşasada Smiley yapıcak birşey yok arkadaşlar adamlar oynuyor

fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #41 on: 19 May 2012 - 10:05:28 »

Nba'in yeni kuralı herhalde bu : Harden'a dokunursan faulü alırsın...

Sadece bizim açımızdan söylemiyorum şu hakemler rezalet maç çıkarıyorlar
« Last Edit: 19 May 2012 - 10:22:33 by fantastiko » Logged

T.B.Cactus
Newbie
*

View Profile
« Reply #42 on: 19 May 2012 - 10:35:17 »

Neyse allahtan harden'a dokunduğunda faul çalıyorlar, mesela kobe'ye faul çalmak için üflemek bile yeterli olabiliyor.
nats
Guest
« Reply #43 on: 19 May 2012 - 13:44:08 »

Maç içindeki 70 serbest atıştan yalnızca 3 tanesi kaçmış. LA 42-41 gibi dehşet bir yüzdeyle atmış. Benzer bir performansı Dallas bir Spurs serisinde yapmıştı galiba. Yılı hatırlayamadım ama.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #44 on: 19 May 2012 - 16:25:13 »

Harden çok zeki ve fundemental dediğimiz oyun içi bilgisi var. Oyun stili olarak rahat faul aldırır her temasta avrupalı gibi oynuyor sanki normal çalmaları yani

Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers (Batı Konferansı 2. Tur Eşleşmesi) « previous next »
    Jump to: