Welcome, Guest. Please login or register.
18 Aug 2019 - 04:13:41
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Diyetler, kilo verme-alma, sporcu beslenmesi 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8
Author Topic: Diyetler, kilo verme-alma, sporcu beslenmesi  (Read 27788 times)
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #75 on: 5 Jul 2012 - 12:39:24 »

fevzi nin bütün değerler normale dönmüş te kendi bi anormal olmuş gibi laz usagi
.
...
Yönetici
Pro. Member

M.U.F.C.

View Profile
« Reply #76 on: 6 Jul 2012 - 11:53:59 »

4-5 sene hopa tımarhanesinde kalınca oluyor böyle şeyler aldırma

EN İYİ POLİS  ÖLÜ POLİSTİR
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #77 on: 6 Jul 2012 - 13:42:11 »

bir kişilik boş yer var mı ?
.
...
Yönetici
Pro. Member

M.U.F.C.

View Profile
« Reply #78 on: 9 Jul 2012 - 18:09:22 »

sen istedikten sonra yerden sıkıntı yok

EN İYİ POLİS  ÖLÜ POLİSTİR
Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #79 on: 25 Jul 2014 - 23:28:16 »

son 1 senede yaklaşık 50 kilo verdim. tabi bu dönemin hepsinde diyette değildim arada kilo da aldım fakat diyetimin son 3 ayında artık herşeyi tamamen uygulamaya başladığımdan işin biraz bokunu çıkartıp yaklaşık 30 kilo verdim. tabi yaklaşık diyorum çünkü büyük ihtimalle 25 falandır o. iş bi de kilo vermekle bitmiyormuş bu sarkıklıklardan kurtulmak için yeteri kadar vücut geliştirme veya fitness yapmak gerekiyormuş. benim hala bikaç ay gitmem lazım çünkü sarkıklıklar hala mevcut.

bu arada herhangi bi diyetisyene gitmedim. yaptığım sağlıklı mı bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim ki zararlı şeyler yememeye çalıştım. yediklerim de fazlasıyla sağlıklıydı.

Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #80 on: 26 Jul 2014 - 12:54:40 »

ben de mayısta 77 gibi bir şeydim, ramazanda -dışarıda yemediğim sürece- sadece çorba ve salata yedim, tatlıdan çok fazla kesmedim ve sahura ilk bir iki gün dışında kalkmadım; şu 70 civarlarına geldim.

ben de hafiften spor yapayım diyorum ama açıkçası beslenme konusunda hiçbir bilgim yok; buraya bir iki tavsiye yazacak olan var mı?
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #81 on: 26 Jul 2014 - 13:48:29 »

eheh spora mı başlıyosun kanka

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #82 on: 5 Aug 2014 - 16:20:50 »

Az önce http://www.burgerlab.co/ tan geldim. Hunharca yiyorum, ha bu arada hala 80 kilo civarındayım, bu boğaz ve mide oldukça da diyet yapma ihtimalim yok. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim...

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #83 on: 5 Aug 2014 - 17:08:02 »

eheh spora mı başlıyosun kanka
spor dediğin "vücud yapmak" değil be. şınav mekik koşu işte; omzum sakat olduğundan ağırlık işine gir(e)miyorum.
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #84 on: 5 Aug 2014 - 18:05:44 »

bu aralar keyfim yok ramazanda bir ay iftara ahura da dikkat ettim 5 kilo verdim ama sanırım  verdiğim kilonun çoğu su kaybıymış. Suan neredeyse ramazan başındaki kilodayım...
Tabi bu psikoloji ile rakı içen öldü de su içen ölmedi mi diyip yemeğe abanıyorum

Son Turnuva Şampiyonu
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #85 on: 6 Aug 2014 - 02:46:44 »

spor dediğin "vücud yapmak" değil be. şınav mekik koşu işte; omzum sakat olduğundan ağırlık işine gir(e)miyorum.

basketbol oyna bence. hatta gel bir pazar misafir edeyim seni.

bu aralar keyfim yok ramazanda bir ay iftara ahura da dikkat ettim 5 kilo verdim ama sanırım  verdiğim kilonun çoğu su kaybıymış. Suan neredeyse ramazan başındaki kilodayım...
Tabi bu psikoloji ile rakı içen öldü de su içen ölmedi mi diyip yemeğe abanıyorum

abi ben geçen gün bakkala gittim geldim bir baktım üç kilo vermişim. sonra ortaya çıktı tartı bozukmuş.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #86 on: 6 Aug 2014 - 13:07:16 »

valla top çok nadir oynuyoruz artık Sad
denk gelirse gelirim bir gün. kızıltoprağa geliyor musun sen?
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #87 on: 6 Aug 2014 - 14:44:27 »

Ramazandaki kilo kayıplarını pek önemsemeyin. Gerçi ben de 67'den 64'e düşmüşüm. Neticede zayıflamak spor ve düzenli beslenme ile olunca kalıcı oluyor.
Hayatı boyunca zayıf kalmış adamın ahkam kesmesine ne kadar kulak verilirse artık Smiley (ben düzgün beslenme ve spor konusunda titiz davranırım gerçi)

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #88 on: 7 Aug 2014 - 01:31:52 »

Ben de bugün Angus'ta 240'lık Virginia'yı gömdüm. Patates olayını unutmuşum, onları paket yaptırdım. Bu ay 93 kiloyla zirve yaptım ama sitedeki 20'likler (Emre Türkan filan) kesildiğinde hala maça devam edebiliyorum.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #89 on: 7 Aug 2014 - 05:14:13 »

valla top çok nadir oynuyoruz artık Sad
denk gelirse gelirim bir gün. kızıltoprağa geliyor musun sen?

valla kızıltoprağa gitmiyorum ama bizim mahallede arada oynuyoruz, gece açık bir saha var.

Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Diyetler, kilo verme-alma, sporcu beslenmesi « previous next »
    Jump to: