Welcome, Guest. Please login or register.
4 Mar 2021 - 00:11:30
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Miami Heat - Indiana Pacers (Doğu Konferansı 2. Tur Eşleşmesi) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Kaç kaç?
MIA 4-0 IND - 5 (8.9%)
MIA 4-1 IND - 28 (50%)
MIA 4-2 IND - 17 (30.4%)
MIA 4-3 IND - 2 (3.6%)
MIA 3-4 IND - 1 (1.8%)
MIA 2-4 IND - 1 (1.8%)
MIA 1-4 IND - 0 (0%)
MIA 0-4 IND - 2 (3.6%)
Total Voters: 54

Pages: 1 ... 4 5 6 [7]  All
Author Topic: Miami Heat - Indiana Pacers (Doğu Konferansı 2. Tur Eşleşmesi)  (Read 29561 times)
Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #90 on: 25 May 2012 - 23:42:53 »

bosh'ın diğer ikisinden farklı olduğu doğru ve ben de normal şartlarda gitmesinin hayırlı olduğunu düşünürdüm fakat bu üçlü daha çok ''iyi günde kötü günde birbirimize destek olacağız ve başarıya hep beraber ulaşacağız.'' tadında bi üçlü oldu. yani anca beraber kanca beraber. onların olayı daha çok duygusal. bi bilgisayar oyunu gibi olsa ben de öyle yapardım fakat biraz riskli işler bunlar. hani takımın bi franchise player'ı olur da sen gelecek bi 5-10 yılı onun etrafına takım kurmakla adarsın ya, bunlar içinde bu böyle. ellerinden geldiklerince göndermemeye çalışacaklar. o zor zamanları wade ve lebron ile aşması lazım. bunu yaptığı takdirde öbür yapacakları takastan çok çok daha hayırlı olur.

bu arada spoelstra'nın da aynı sebepten dolayı gönderilmeyeceğini düşünüyorum. ha pat riley sahaya inerse, o başka. nitekim zerre beklentim yok.

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #91 on: 26 May 2012 - 11:26:26 »

Yalnız Bosh Miami'ye gelecek diye başka bir takımdan alabileceği paranın çok daha azına razı oldu. Şimdi bu adam buradan gönderilirse hem bu yönde büyük ayıp edilmiş olur (profesyonel sporda ayıp yoktur diyebilirsiniz), hem de Wade ve LeBron'u mutsuz olabilirler (belki de olmazlar).

Yukarıdaki iki "hem"den bağımsız düşününce, bence de çok mantıklı bir hamle olur Bosh'un takas edilmesi.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #92 on: 26 May 2012 - 12:25:48 »

Chris bosh max kontrat almadimi? Sign and trade ile gitti heat'e zaten.
Yildan mi kaybetti

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #93 on: 26 May 2012 - 13:01:06 »

MIAMI -- LeBron James and Chris Bosh are now members of the Miami Heat and both came at a cut rate.

The Heat's two newest superstars signed matching six-year, $110.1 million contracts, sources told ESPN The Magazine's Ric Bucher. Dwyane Wade took an even bigger discount to stay in Miami, signing for six years and $107.5 million, according to the sources.

Sources told ESPN.com's Chad Ford that James and Bosh are scheduled to make $14.5 million and Wade $14 million in 2010-11.

Each player took $15 million less over the life of the contract to sign with Miami, but the deals came with a caveat.

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=5368003

maximum almadı abi.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
mtarikc
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #94 on: 26 May 2012 - 14:07:28 »

ayrıca, ucunun de 3 sene sonunda oyuncu opsiyonu bulunuyor. vakit geldiginde, bu is yurumuyor birader deyip yeni bi yol cizebilirler kendilerine. Heat'in kontrat detayları icin:

http://hoopshype.com/salaries/miami.htm

Pages: 1 ... 4 5 6 [7]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Miami Heat - Indiana Pacers (Doğu Konferansı 2. Tur Eşleşmesi) « previous next »
    Jump to: