Welcome, Guest. Please login or register.
5 Mar 2021 - 17:45:09
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Miami Heat - Indiana Pacers (Doğu Konferansı 2. Tur Eşleşmesi) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Kaç kaç?
MIA 4-0 IND - 5 (8.9%)
MIA 4-1 IND - 28 (50%)
MIA 4-2 IND - 17 (30.4%)
MIA 4-3 IND - 2 (3.6%)
MIA 3-4 IND - 1 (1.8%)
MIA 2-4 IND - 1 (1.8%)
MIA 1-4 IND - 0 (0%)
MIA 0-4 IND - 2 (3.6%)
Total Voters: 54

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7  All
Author Topic: Miami Heat - Indiana Pacers (Doğu Konferansı 2. Tur Eşleşmesi)  (Read 29574 times)
James
The King
Moderator
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #45 on: 21 May 2012 - 00:43:17 »

Mesaj maçında 4 dakkada 5 top kaybı 0 sayı..... Kapatın kepenkleri gidelim gençler...

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
T.B.Cactus
Newbie
*

View Profile
« Reply #46 on: 21 May 2012 - 01:50:31 »

garibim lebron 1'e 9 oynuyor resmen, maçı kaybederlerse ciddi ciddi wade'e dalmasını istiyorum. sakatsan, yapamıyorsan, siktir git oynama güzel kardeşim.
mtarikc
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #47 on: 21 May 2012 - 01:53:39 »

devre biterken Wade'den hayata dönüş belirtileri geldi. hadi hayırlısı...

tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #48 on: 21 May 2012 - 02:20:18 »

garibim lebron 1'e 9 oynuyor resmen, maçı kaybederlerse ciddi ciddi wade'e dalmasını istiyorum. sakatsan, yapamıyorsan, siktir git oynama güzel kardeşim.

Wade'e laf ederken biraz düşünmek gerekir her zaman

başarılar gelir geçer asaletin bize yeter
http://twitter.com/tricktir
http://astrakhanatoly.blogspot.com/
James
The King
Moderator
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #49 on: 21 May 2012 - 02:39:13 »

Norris Cole maçı verecek haal tutuyorsun a.q çıkar şunu yaa gerizekalı zaten Chalmers 15 dakkadır kenarda.

Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #50 on: 21 May 2012 - 02:42:20 »

eddy curry neden kadroya alınmadı bilen var mı? şimdi oynatmayacaksan zaten, ne zaman oynatacaksın ki bu adamı? onu geçtim, dexter pittman bile yararlı olurdu.

üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #51 on: 21 May 2012 - 02:51:42 »

ben bir duyum aldım eddy curry bitmiş

James
The King
Moderator
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #52 on: 21 May 2012 - 03:11:30 »

Kafalar bu alemde devam ederse 4-2 Pacers gibi duruyor; ama buna rağmen bir mesaj maçı bekliyorum 4. maçta Lebraamdan.

40-18-9 gibi birşey mi?

T.B.Cactus
Newbie
*

View Profile
« Reply #53 on: 21 May 2012 - 03:11:47 »

ahahaha dünyanın en güzel göt olmasına şahit oldum az önce:)

O değilde, Lebron nasıl büyük bir oyuncudur ki , şu maçı şu halden aldı, wade'i hayata döndürdü. Ama işte Haslem sonunda çıkardı koydu masaya, Bosh yokken Haslem çok önemli bu takım için.
airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #54 on: 21 May 2012 - 03:13:23 »

Haslem geçen sene bizden 2 maç almştı resmen Sad

Give N Go
Full Member

View Profile
« Reply #55 on: 21 May 2012 - 03:14:53 »

Heat sonunda Bosh un yerini doldurmak için gerekeni yapıp Haslem i devreye soktu ve kazandı.

"Life is either a daring adventure or nothing at all. Security is mostly a superstition. It does not exist in nature."---Helen Keller
RB26DETT
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #56 on: 21 May 2012 - 03:26:55 »

Kaş patlamasa haslem napardı merak ediyorum Smiley

Lebron kendi yetmediği yerlerde maçla alaksı olmayan wade e bile sahada oldugunu hatırlattı helal olsun. Belki içinden küfrediyor wade e ama o oynamadıktan sonra kendi 50 sayı atsada şampiyonluğun gelmeyeceğinin farkında en azından

NA is the best! S54 Rulez
mtarikc
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #57 on: 21 May 2012 - 03:29:12 »

Haslem geçen sene bizden 2 maç almştı resmen Sad

O seride farkı yaratan oyuncu Haslem olmustu. burda da eger bu formunu devam ettirirse buyuk etki eder.

Heat sonunda Bosh un yerini doldurmak için gerekeni yapıp Haslem i devreye soktu ve kazandı.

Heat, Bosh olsun olmasın Haslem'i devreye sokmak istiyordu zaten de Haslem devreye girmeye niyetli degildi pek. sene basındaki ameliyattan sonra bi turlu sut ritmini bulamıyordu. Umarım bu mac bi baslangıc olur da butun yuk LeBron'la Wade'in ustune kalmaz. her gece onlardan boyle bi performans beklemek biraz hayalcilik olur cunku.

TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #58 on: 21 May 2012 - 03:32:19 »

İlk defa bu seride oynanan bir maçtan basketbol olarak keyif aldım. Demek ki Indiana'nın yapması gereken belli...

Granger'a da helal olsun yani. Ulan herif afyonlu gibi zaten,kendi kendine takılıyor. Bırak adamı niye elliyosun,uyuyan aslanı neden uyandırıyosun? Herkes Lebron'un oyuna katmasından bahsediyor ama Lebron 3. maçta da vardı,neden katamadı?

Bugünün sürprizi Haslem oldu. Miami'nin her gece 2 mega star + 1 sürpriz çıkarması lazım Bosh'un yokluğunda. 3. maçta tam Chalmers oynuyordu o rolü ancak Wade'den verim alamamışlardı. Yine de maç sonu Lebron'un söylediği gibi "şu anda 3 maçlık yeni bir seri başladı".
sannti
Pro. Member

View Profile
« Reply #59 on: 21 May 2012 - 03:38:04 »

LeBron çıkarıp masaya koyduğuna göre dağılabiliriz. Indiana iki maç üst üste oynadığı topla turu geçebilir izlenimini vermişti ama hücumda hala dönem dönem çok tıkanıyorlar.

Bir de şu var ki, Wade-LeBron 70 sayıdan fazla atmış olmasına rağmen Haslem olmasa bugün kazanamayabilirdi Heat, hatta bence kazanamazdı. Rol oyuncularının çapı belirleyecek Miami'nin gideceği yeri.

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Miami Heat - Indiana Pacers (Doğu Konferansı 2. Tur Eşleşmesi) « previous next »
    Jump to: