Welcome, Guest. Please login or register.
5 Mar 2021 - 16:50:21
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Boston Celtics - Philadelphia 76ers (Doğu Konferansı 2.Tur Eşleşmesi) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Kaç kaç?
BOS 4-0 PHI - 2 (6.1%)
BOS 4-1 PHI - 15 (45.5%)
BOS 4-2 PHI - 7 (21.2%)
BOS 4-3 PHI - 3 (9.1%)
BOS 3-4 PHI - 2 (6.1%)
BOS 2-4 PHI - 3 (9.1%)
BOS 1-4 PHI - 0 (0%)
BOS 0-4 PHI - 1 (3%)
Total Voters: 31

Pages: 1 2 3 [4]  All
Author Topic: Boston Celtics - Philadelphia 76ers (Doğu Konferansı 2.Tur Eşleşmesi)  (Read 21841 times)
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #45 on: 25 May 2012 - 20:55:03 »

ray allen % 50 ile sut atiyordu biz 8 sayida tuttuk demek saglikli bir argumanmi? Adamin en fazla attigi sayi zaten 17. Hayir ray allen saglikli olsa 8 sayiortalamasi ile oynarmi, evet bir macta 8 sayi atabilir ama ortalamasi 8 olmaz, istedigin kadar iyi savunmaci ol. Ray- rip hamilton- reggie miller gibi adamlari iyi savunmayla pek durduramazsin, daha ziyade kotu gunlerinde olmalarini beklersin genelde.
Philly savunmasina sallamiyorum bilakis cok iyi savunmasi var ve ligin en iyi takimlarindan biri kesinlikle ancak ray allen perdelemelerde kendisini savunmacisindan ayiramiyor ki bu tamamen sakatligiyla baglantili.
Ancak misal kevin garnett ve rondonun ozellile 6. macta p&r savunmasinda dehset savunulmasi ve oyunu kitlemeleri tamamen philly savunmasinin eseriydi.Rondo hatta iyice bunalima girip sacmaladi macta

Acikcasi serinin buraya kalmasini beklemiyordum ama sixersin ustun mucadele gucu buraya getirdi burasi kesin.

Konunun buraya gelme sebebi,olcayi. 2008 di  ray 10 yil genc olsaydi vs gereksiz yazilip cizilmeyen seyleri refere etmesi yuzundendi. Derdini anliyorum olcay, bu kadar gozardi edilip arka plana atilmak hos degil ama empati yapip yazarken bizimde tepki gostecegimizi dusunmen gerek.
Ayrica o sondan ikinci cumle dedigin cumleyi sen stedigin icin yazdim Smiley

Ben rivers rotasyonu ayarlayamazsa sxersin sansinin % 50 yi asacagini bile belirttim, daha ne olsun eheh

Ne olursa olsun 7.maci hakeden kazansin.

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
nats
Guest
« Reply #46 on: 25 May 2012 - 21:14:14 »

Eee gördüğün gibi empati yapmayan ben değilim. Sen de çok harika özetlemişsin durumu abi!! Ayrıca konuyu da buraya getirdiğim için kusura bakmasın forum ahalisi.
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #47 on: 25 May 2012 - 21:27:56 »

İnan nerey, hangi cumleye  takildigii halen anlayabilmis degilim,hangi  yazdigim empati yapmadigim sey seni bu noktaya getirdi.
« Last Edit: 25 May 2012 - 22:03:39 by The Chief » Logged

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
nats
Guest
« Reply #48 on: 26 May 2012 - 20:52:25 »

Droogie, Volkan  abi var mı bu akşam bi atraksiyon. İzleyecek miyiz maçı.
crackocain
Full Member

Droogie - The team of brotherly love!

View Profile
« Reply #49 on: 27 May 2012 - 01:04:39 »

Ben izliyicem de nerde toplanıcaz. Chat odası fln yoksa Olmadı facebook'tan toplu konuşma açalım. MIRC fln uğraşmayak şimdi Cheesy Volkan abiyle, Doğan bende ekli zati.
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #50 on: 27 May 2012 - 01:53:36 »

Konu kapanmış ama eklemeden geçemeyeceğim : sizi anlıyorum Sixers taraftarları,ezber bozmak kolay değil,ezberin bozulduğunu kabul ettirmek hiç kolay değil.

ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #51 on: 27 May 2012 - 04:39:00 »

beyler disardayim en gec 2. Ceyrege yetisiyorum

ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #52 on: 27 May 2012 - 05:33:18 »

ya giremiyorum chat odasına nasıl oluyor sixerstr diye bir oda yok

nats
Guest
« Reply #53 on: 27 May 2012 - 05:40:55 »

Ben de giremiyorum, lobby-2 diye bir chat odasına atıyor
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #54 on: 27 May 2012 - 05:56:24 »

msn deyiz topluca

KD35
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #55 on: 27 May 2012 - 06:21:02 »

Phily tempoyu artirmali , Ray Allen'inin savundugu oyuncu uzerine izolasyon hucum yapilabilir. Erken ve dengesiz atıslardan kesinlikle vazgecmeliler, yoksa Celtics cok cabuk cikip sayiyi buluyor. 3. ceyrek Phily icin donum noktasi olacak inanirlarsa Boston'u yine burda yenebilirler.
crackocain
Full Member

Droogie - The team of brotherly love!

View Profile
« Reply #56 on: 27 May 2012 - 07:41:41 »

Atamayana atarlar. 3 çeyrekte enerji olarak kıpırdanmadılar, momentum bu takımın en önemli silahlarından biriyken 4. çeyrek için hiç depolamadılar. Yazık oldu.
nats
Guest
« Reply #57 on: 27 May 2012 - 23:41:22 »

Süper bir duello açıkcası. Boston kaçtı biz kovaladık ama Rondo'nun beklenmeyen 3lüklerine teslim olduk. Genel olarak bizimkilerin kafa olarak odaklanamadığı bir gerçekti. Pre season'dad yapılmayacak top kayıpları oldu. Hatta bir ara dünya tersine döndü Iggy 2 defa Lou'ya alleyoop pası atmaya falan çalıştı. Garip garip işler. Lou normal sezonun 30 maçında süperdi, sonra ne olduysa Ender Arslan hüvviyetine dönüştü bu maçta da rezaletti. Boston'In hakkını teslim etmek lazım bizim yaptığımız p&r savunmasını bu sefer onlar dehşet yaptı. Hücumda da Garnett ve Bass'e teslim olduk. Özellikle Garnett yirmili yaşlardan görüntüler gösterdi bize. Off season topiğine de bir şeyler karalayacağız elbet fakat öncesinden buradan Boston'lı arkadaşları abileri de tebrik ederiz, hakettikleri bir seriyi geçtiler.
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #58 on: 28 May 2012 - 01:27:23 »

Serinin 7. maçı savunma açısından parlak, seyir açısından rezil bir maçtı. Fark her ne kadar yakın olsa da, maçın son 3-4 dakikasında Rondo'nun şutlarıyla kopmuş gibi dursa da maçın tamamında Boston'ın üstünlüğü seçiliyordu sahada. Boston hep 3-8 arası öndeydi ve oyun açısından yenilmeyecek gibi oynuyordu. Dün maçtaki en güzel şey Pierce'ın 6.faulünden sonra Rondo'nun one man show'uydu.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #59 on: 28 May 2012 - 04:13:50 »

maçın kilidi ray'in son çeyrekte attığı ilk üçlüktü bence. o an, seri veya maç içerisinde bir faktör olabileceğine dair bir inanç kendisinde bile kalmamıştı, philly bile geriden savunuyordu onu. zaten pozisyonu izleyenler ray'in perdeden çıkıp bomboş kaldığında bile şuta tereddüt ettiğini farketmişlerdir. onun canlanması ekstra bir katkı ve bir sonraki tur için moral oldu. pierce atıldığında ise ben baya endişelendim. rondo'nun o dakikalardaki performansı ve üst üste attığı sayılar ayrı bir heyecan kattı miami öncesinde.

philly iyi takım, doğru eklemelerle bad boys tarzı bir kimya oluşturabilirler ama bu seri boston'un hakkıydı. son senesinde bu grup bir doğu finalini daha haketmişti bence.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Pages: 1 2 3 [4]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Boston Celtics - Philadelphia 76ers (Doğu Konferansı 2.Tur Eşleşmesi) « previous next »
    Jump to: