Welcome, Guest. Please login or register.
24 Jan 2021 - 18:56:34
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks (Batı Konferansı 1. Tur Eşleşmesi) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Kaç kaç?
OKC 4-0 DAL - 3 (5.7%)
OKC 4-1 DAL - 16 (30.2%)
OKC 4-2 DAL - 25 (47.2%)
OKC 4-3 DAL - 5 (9.4%)
OKC 3-4 DAL - 1 (1.9%)
OKC 2-4 DAL - 3 (5.7%)
OKC 1-4 DAL - 0 (0%)
OKC 0-4 DAL - 0 (0%)
Total Voters: 52

Pages: 1 2 [3] 4  All
Author Topic: Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks (Batı Konferansı 1. Tur Eşleşmesi)  (Read 19392 times)
occansey
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #30 on: 4 May 2012 - 09:48:35 »

Kepenkleri indirdik galiba bu maçla. ''İlk 2 maçta herşeyi yaptık yine de yenemedik'' tarzı bir psikoloji mi oluştu oyuncularda bilemiyorum. Ya tamam ya devam maçında bu kadar kolay pes edilmesini açıklamak zor.

Oyuncular bir an önce şu sezon bitsin diye düşünüyor orası belli; yine de son şampiyon olarak ilk turda süpürülmek tatsız olur.
Give N Go
Full Member

View Profile
« Reply #31 on: 4 May 2012 - 12:10:24 »

Yaşlı kurtların nefesi yetmedi artık,KD normal sezondan sonra playofflarında MVP si olma yolunda..

"Life is either a daring adventure or nothing at all. Security is mostly a superstition. It does not exist in nature."---Helen Keller
tolgatmac
Full Member

JoRdAn

View Profile
« Reply #32 on: 4 May 2012 - 12:51:16 »

ilk maçta durant'in son saniye potaya savurduğu top basket olmasa bu seri 2-1 hatta 3-0 dallas lehine bile olabilirdi.o şans basketiyle gelen yenilginin ardından 2. maçta da çok iyi oynamalarına rağmen maçı vermeleri takıma büyük darbe vurmuş .ben bu kadar etkileneceklerini açıkcası beklemiyordum.

kendi açımdan serinin özetini yapıcak olursam; ilk 2 maçta oldukça iyi oynamalarına rağmen üst üste gelen yenilgilerin psikolojik faturası ağır oldu dallas açısından diyebilirim.diğer türlü bu sabahki ağır yenilgiyi açıklamak çok güç.

TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #33 on: 4 May 2012 - 14:35:40 »

Ben ikinci maçtaki direnci bile beklemiyordum aslında. Ancak seri bugün buraya gelmişse Westbrook'un hakkını vermemiz lazım. Durant'in patladığı ilk iki maçta sakin kaldı. Eğer o da biraz sapıtsaydı en az birini çalardı Dallas.
bullsarda
Veteran
Pro. Member

The more I see the less I know for sure

View Profile
« Reply #34 on: 4 May 2012 - 17:54:43 »

Durant çıkardı masaya koydu... Her zaman iyi oynayacaksın diye bir şey yok, playofflarda kazanmak esastır. OKC bu maçla gerekli mesajı da verdi. En büyük şampiyonluk adayım Lakers'ın ardından!
« Last Edit: 4 May 2012 - 17:55:06 by bullsarda » Logged
airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #35 on: 4 May 2012 - 21:01:32 »

Rick Carlisle dün baya coşmuş.

http://deadspin.com/5907669/rick-carlisle-was-in-a-very-bad-place-last-night

tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #36 on: 6 May 2012 - 05:22:35 »

olay bitmiş yahu,ver Hardena yaz Thundera.

başarılar gelir geçer asaletin bize yeter
http://twitter.com/tricktir
http://astrakhanatoly.blogspot.com/
Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #37 on: 6 May 2012 - 07:23:23 »

Durant'in ilk maçtaki o son topu girmese çok daha fazla dayanabilirdik seride ama buraya kadarmış, canınız sağolsun. 4-0'la elendik ve şampiyonluktan sonraki sezon süpürülen takımlar arasına girdik. Daha önce de 2007 Miami olmuş. İyice dinlensin takım bakalım, biz de artık Deron'un hesaplarını yapmaya başlayalım.
ocean
Newbie
*

View Profile
« Reply #38 on: 6 May 2012 - 07:26:08 »

dallas seriye başlarken favori değildi, bu kadar yakın geçen maçlar da olmayabilirdi ama süpürülmeyi hak etmedi. harden 5. maç günü için kendine program yapmış demek ki bozulsun istemedi
fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #39 on: 6 May 2012 - 07:34:20 »

Durant'in ilk maçtaki o son topu girmese çok daha fazla dayanabilirdik seride ama buraya kadarmış, canınız sağolsun. 4-0'la elendik ve şampiyonluktan sonraki sezon süpürülen takımlar arasına girdik. Daha önce de 2007 Miami olmuş. İyice dinlensin takım bakalım, biz de artık Deron'un hesaplarını yapmaya başlayalım.

son dönemin en büyük trendlerinden abi geçen sene biz de uyguladık...modaya uymak lazım dallas halkı önem verir böyle şeylere , saolsunlar geçen sene bizi süpürdüler bu sene de süpürüldüler

FliPtiKal3
Guest
« Reply #40 on: 6 May 2012 - 10:42:45 »

2 onemli parcayi kaybettiler ve bir sene daha yaslandilar.Sonuc bana cok abes gelmedi.Bu kadro gercekten cok yasli. karsilarinda ligin en formda takimi OKC vardi.  cok yetenekli,genc bir kadro. sampiyon olmak icin ellerinden geleni yapacaklar.
 Deron umarim bir hata yapmazsin dostum. umarim...
Johnny Kilroy
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #41 on: 6 May 2012 - 11:30:32 »

İlk 2 maçın kaybediliş içok etkiledi seriyi, Durant'ın ilk maçtaki topu girmese bile Thunder geçerdi ama süpürülmeyi hak etmedi Dallas'ın performansı.  Lakers-Nuggets serisinin 2-1 olduğunu düşünürsek, Thunder bi süre dinlenme fırsatı da bulacak.
James
The King
Moderator
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #42 on: 6 May 2012 - 12:33:45 »

2 onemli parcayi kaybettiler ve bir sene daha yaslandilar.Sonuc bana cok abes gelmedi.Bu kadro gercekten cok yasli. karsilarinda ligin en formda takimi OKC vardi.  cok yetenekli,genc bir kadro. sampiyon olmak icin ellerinden geleni yapacaklar.
 Deron umarim bir hata yapmazsin dostum. umarim...

Rahat ol Ahmet ilk turda süpürülen bir takıma gitmez Deron Smiley

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
occansey
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #43 on: 6 May 2012 - 13:08:02 »

Herkes için eziyet gibi geçen bir sezonun sonuna geldik. Takımın en önemli oyuncularından burda yazan biz Mavs taraftarlarına kadar herkes bitse de kurtulsak havasında baktı bu sezona. Sonuç da pek şaşırtıcı olmadı; pekmez olmuş bir takımla kendimizi playoff'a attık ama o da ''son şampiyon playoff bile yapamadı'' denmesin diyeydi sanki.

Artık önümüze bakmak lazım. Terry takımda kalmayabilir ; Kidd her ne kadar sezon içinde 1 sene daha oynayacağım demiş olsa da bırakabilir. Carter ile kaç senelik kontrat imzaladık hatırlamıyorum şu anda ; gitmesinde hiçbir sakınca yok bence.

Çoğumuzun ümidi, Deron'u bir şekilde buraya getirip Dirk'ün sonbaharında şampiyonluğa oynamaya devam edebilmek. Bu seneki hamleleriyle çok eleştiri alan Cuban'ın boş atmamış olmasını diliyorum sadece.
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #44 on: 6 May 2012 - 18:57:46 »

SOnda hatalar yapmisti Gasol. Sonra Dirk attikca atmaya basladi son saniyede Kobenin sutu iyi bir 3 luk olmasina ragmen girmemisti. Sonraki maclrdan 1 i de yakin gecmisti. Ardindan Mavericks son macta bizi follos etmisti. 4-0 yenildik. O iste ilk macta girmeyen bir sut her seyi rezil edebiliyor

O yuzden ilk sayfada sunu yazmistim: "Gecen sene Maverickse kaybettigimiz ilk maci azicik hatirlatti bana. Mavericks buradan toparlayamaz. Thunder da alir basini gider gibi hissediyorum."

Thunderla oynayana da iyi sanslar diliyorum.

Pages: 1 2 [3] 4  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks (Batı Konferansı 1. Tur Eşleşmesi) « previous next »
    Jump to: