Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jan 2021 - 21:17:55
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: San Antonio Spurs - Utah Jazz (Batı Konferansı 1. Tur Eşleşmesi) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Kaç kaç?
SAS 4-0 UTA - 9 (17.3%)
SAS 4-1 UTA - 29 (55.8%)
SAS 4-2 UTA - 9 (17.3%)
SAS 4-3 UTA - 1 (1.9%)
SAS 3-4 UTA - 1 (1.9%)
SAS 2-4 UTA - 1 (1.9%)
SAS 1-4 UTA - 0 (0%)
SAS 0-4 UTA - 2 (3.8%)
Total Voters: 51

Pages: 1 2 [3]  All
Author Topic: San Antonio Spurs - Utah Jazz (Batı Konferansı 1. Tur Eşleşmesi)  (Read 13562 times)
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #30 on: 5 May 2012 - 13:18:05 »

Övünmekten çok daha fazlası olmuş.Dün akşam 2. maçın tekrarını izledim ve 1. periyot ortalarından 2. periyot ortalarına üst üste 18 şutta isabet bulamadı Utah.Ortada Utah'ı buna sevkedecek bir savunma da yoktu.Utah'ın kapasitesi buymuş demek ki çünkü San Antonio sene boyunca oynadığı standart oyunu oynadı hatta Kawhi ve Green ilk yarıda extra sayılar da buldu.

Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #31 on: 5 May 2012 - 22:25:53 »

ilk 10 u falan zorlayamazlar valla kusura bakma. Playoffa girmeleri bile surpriz

TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #32 on: 6 May 2012 - 04:25:41 »

Playoffa girmeleri sürpriz ama özellikle Doğu'nun halini gördükten sonra (sakatlıklar dahil) zorlamamalarına imkan yok. Ben açıkçası Abay'ın "18 şutta isabet bulamadı" diye eleştirdiği Utah'ın şu an Miami ile oynayan Knicks'den iyi takım olduğunu düşünüyorum.

Doğuda Boston ve Miami hariç her takımla kafa kafaya oynarlar. Batıda ise Denver ile denk dersek , Dallas'ın çok gerisinde olduklarını düşünmüyorum.
McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #33 on: 6 May 2012 - 07:09:20 »

abi neden methiyeler düzülmesin ben de onu anlamıyorum. bilmiyorum gözden kaçırdığım bir şey var mı da kimse utah performansından gaza gelip şampiyonluk naraları atmıyor nihayetinde... ("olsun" ya da "umarım olur" diyenleri buna katmıyoruz elbette) utah nispeten diğer takımlara göre daha cılız bir eşleşme olabilir ama spurs de iyi oynuyor. kötü oynasa da "kötü oynuyor" olacaktı sonuç olarak, değil mi?... kaldı ki bence ikinci maçta utah'ın bu halinden kaynaklanan gevşekliğin eseri bir ribaund sıkıntısı vardı.

neyse, şimdilik iyi gidiyoruz. elbette ki sonraki eşleşmelerde (ki hâlâ seriyi almış değiliz. yine de büyük konuşmamak gerek...) daha zorlanacağımız aşikâr. o zaman da ona göre bir şeyler yazılır.

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #34 on: 7 May 2012 - 00:38:07 »

Bu kadar sakatımızla şu an -3. maçı kastediyorum- neredeyse Bobcats ayarındayız.Bu yüzden seneye contenderız diyorum.

nats
Guest
« Reply #35 on: 7 May 2012 - 23:27:33 »

Bu arada Tim Duncan Tony Parker ve Manu birlikte 124 playoff maçı ile şuan aktif oyuncular arasında lidermiş. Çok büyük istikrar gerçekten. Magic Kareem Cooper üçlüsü 157 yapmış. Liderlik için spurslülerin tabiriyle babanın iki sezon daha devam etmesi lazım.
BlackandWhite
Pro. Member

Sefasini surduk;cefasini cekeriz

View Profile
« Reply #36 on: 8 May 2012 - 08:57:02 »

Sakatsız bitirdik seriyi. Takım çok fazla da yıpranmadı. Utah içinse şu uzun güzel mücadele ettiler ama uzun bolluğundaki zenginlik diğer yerlere yansımayınca skor böyle oldu

<br /><br /><br />
Pages: 1 2 [3]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: San Antonio Spurs - Utah Jazz (Batı Konferansı 1. Tur Eşleşmesi) « previous next »
    Jump to: