Welcome, Guest. Please login or register.
15 Apr 2021 - 18:38:56
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Indiana Pacers - Orlando Magic (Doğu Konferansı 1. Tur Eşleşmesi) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Kaç kaç?
IND 4-0 ORL - 10 (20%)
IND 4-1 ORL - 16 (32%)
IND 4-2 ORL - 16 (32%)
IND 4-3 ORL - 2 (4%)
IND 3-4 ORL - 1 (2%)
IND 2-4 ORL - 4 (8%)
IND 1-4 ORL - 1 (2%)
IND 0-4 ORL - 0 (0%)
Total Voters: 49

Pages: [1]
Author Topic: Indiana Pacers - Orlando Magic (Doğu Konferansı 1. Tur Eşleşmesi)  (Read 6344 times)
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« on: 27 Apr 2012 - 20:37:45 »

Give N Go
Full Member

View Profile
« Reply #1 on: 28 Apr 2012 - 11:08:55 »

Pacers ciddiyse süpürmesi lazım.

"Life is either a daring adventure or nothing at all. Security is mostly a superstition. It does not exist in nature."---Helen Keller
TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #2 on: 29 Apr 2012 - 06:37:22 »

Bugün ilk iki maçta bulamadığım heyecanı ummadığımız yerde buldum. Playofflar , NBA'i güzel kılan da bu zaten. Orlando Howard'sız verdiği onur mücadelesinde son 10 saniyeye 3 sayı önde giriyor. Hele son serbest atışları atsalar 5 sayı bile olabilirdi. Tabi Indiana'nın son 2 dakikada kaçırdıklarını sayarsak burdan köye yol olur. Yine de müthiş mücadele verdiler , yenilseler bile tebrik etmek lazım Orlando'yu. Indiana cephesinin de şapkayı önüne koyup düşünmesi lazım. Maçı çevirseler bile burdan , bence onları aklamaz. Buralara gelmemesi lazımdı...

Bu arada hatalı yürüme çaldılar Indiana'ya , top kaybı Granger'dan , geçmiş olsun.
« Last Edit: 29 Apr 2012 - 06:39:21 by TiMert » Logged
Johnny Kilroy
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #3 on: 29 Apr 2012 - 08:37:48 »

Aynen katılıyorum. Orlando değişik basketbol oynuyor, hızlı şutlar falan. Ribaunda bile girmiyorlar bazen. Abartıyorlar olayı. Ama birlikte oynuyorlar, güzeldi.
Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #4 on: 29 Apr 2012 - 14:03:59 »

http://www.youtube.com/watch?v=crSD-x-IvFc&feature=related

ne eğlenceli geçmiş maç.

xmenac
Sr. Member

View Profile
« Reply #5 on: 29 Apr 2012 - 14:05:22 »

Yarım saattir box score'u inceliyorum da mantığım almadı halen, Pacers nasıl kaybetti bu maçı çözemiyorum. En iyisi maçı izleyeyim.
fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #6 on: 29 Apr 2012 - 17:31:42 »

ben de bunu arıyordum daha yakından görüntüsü var mı diye ama tek kamera görüntüsü bu herhalde...Doğaçlama mı yapıyor çalışmış da mı gelmiş belli değil ama harekete bayıldım...

Johnny Kilroy
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #7 on: 29 Apr 2012 - 22:26:41 »

Abi maçı izlediniz mi bilmiyorum ama Espn bile çok önemsememiş gibiydi maçı. Hiç görmediğim bi spiker ve Chris Mullin vardı. Mullin kaç kere maç yorumladı bilemiyorum. Magic'in galibiyetinin tek mimarı Pacers. İlk yarıda çok kötü savunma yaptılar, ikinci yarıda toparladılar. Bu seferde hücumda bocaladılar, özellikle son 4-5 dakikada nerdeyse sayıları yok. 10-0'lık seri gelmişti zaten son dakikalarda Magic'den. Maç bitiminde 10-0'lık seri, düşünün, Howard'sız Magic'den. Böyle oynarlarsa 2'yi de verirler. Zor değil.
Johnny Kilroy
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #8 on: 1 May 2012 - 07:06:15 »

Seri eşitlendi, ilk yarı ilk maçın kopyasıydı adeta. İkinci yarıda Pacers doğruyu yaptı ve pota altına indirdi. Bu arada Danny Granger'ın ne kafada bir adam olduğunu çözemedim hala.
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #9 on: 1 May 2012 - 07:35:45 »

İtiraf ediyorum, Orlando'ya 4-3 veren adam benim. Howard sonrası Orlando'daki pas trafiğine hayran kaldım resmen, tek sıkıntı, ilk maçta giren şutlar bu maçta girmedi. Glen Davis de haliyle yorulmuş, SVG Orton'u oynatmadığı için beş numarada sürekli boğuşmak zorunda kalıyor. Hücumda çeviklik avantajı var ama, savunmada Hibbert'la aralarındaki boy farkı ciddi sırıtıyor. Seri Indiana'ya 2-2 döner bence.

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 6 May 2012 - 01:00:42 »

Yalnız Orlando gayet akıcı,güzel bir basketbol oynuyor."Hızlı top çevir ve 3'lüğü yolla" şeklinde,eldeki malzemeyi maximize edecek bir mantalitedeler.Indy de inatla topu West'e indiriyor,West de sokuyor Allah için,zaten sokamadığını Hibbert tamamlıyor.Glen Davis'in kahramanca çarpışmasını da tebrik etmek lazım.

Yalnız Indiana bu Granger ve Collison ikilisini bir superstara karşılık okutamazsa,Atlanta'nın seviyesinde kalırlar,yazık olur.

willmb32
Newbie
*

View Profile
« Reply #11 on: 6 May 2012 - 02:11:21 »

Nelson'ın yaptığı faulse Davis'in son 2 basketinde and-one olması lazım. Bayan hakem olmasın demiyorum da bu kadın baya kötü, Play-Off'ta çekilmiyor.

Big Baby de 3 gün ağlar kaçırdığı şuttan sonra...
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #12 on: 6 May 2012 - 02:57:09 »

Şu Indiana, Orlando'yu geçse de üst turda Miami, onları şamar oğlanına çevirir. Maç içinde inanılmaz düşüşler yaşıyorlar, resmen kitlenip kalıyorlar. Takımı sırtlar görünen Granger, West üst düzey oyuncular olmadıklarından sağlam bir Miami savunmasında ciddi düşüş yaşarlar diye düşünüyorum. Bu akşam maçı alsalar da izlediğim takımın Miami'ye karşı herhangi bir maçı kazanması için hiçbir sebep yok.
« Last Edit: 6 May 2012 - 02:58:09 by Tspark » Logged

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Johnny Kilroy
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #13 on: 6 May 2012 - 11:40:49 »

Indiana'nın ne kadar çapsız bir takım olduğunu kanıtlıyor bu seri. Orlando gibi taraftarın mvp diye Jameer Nelson için bağırdığı bi takımdan feci seri yiyip maçı veriyorladı az daha. Miami maç bile vermez böyle oynarlarsa.
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #14 on: 6 May 2012 - 12:05:02 »

indiananin kotu oyunu biraz rakibin capiyla  alakali olabilir gibi geliyor bana. Miamiyi gecerler demiyorum ama bu serideki gibi oynamazlar,bu kesin bence.

Big baby > brandon bass ayrica

Kocaoglan keske cok mizmizlanmasaydida bugun bizde oynuyor olsaydi Sad

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Pages: [1]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Indiana Pacers - Orlando Magic (Doğu Konferansı 1. Tur Eşleşmesi) « previous next »
    Jump to: