Welcome, Guest. Please login or register.
15 Apr 2021 - 19:55:23
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Miami Heat - New York Knicks (Doğu Konferansı 1. Tur Eşleşmesi) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Kaç kaç?
MIA 4-0 NYK - 5 (9.1%)
MIA 4-1 NYK - 22 (40%)
MIA 4-2 NYK - 19 (34.5%)
MIA 4-3 NYK - 5 (9.1%)
MIA 3-4 NYK - 2 (3.6%)
MIA 2-4 NYK - 1 (1.8%)
MIA 1-4 NYK - 0 (0%)
MIA 0-4 NYK - 1 (1.8%)
Total Voters: 54

Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 11
Author Topic: Miami Heat - New York Knicks (Doğu Konferansı 1. Tur Eşleşmesi)  (Read 42488 times)
Give N Go
Full Member

View Profile
« Reply #90 on: 4 May 2012 - 12:06:47 »

Melo nun tek boyutlu oyunuyla buraya kadar kendisi yeni ai olma yolunda hızla ilerlemektedir başkanın geçte olsa farkına varıp
kurtulması geleceğimiz açısından faydalı olur.

"Life is either a daring adventure or nothing at all. Security is mostly a superstition. It does not exist in nature."---Helen Keller
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #91 on: 4 May 2012 - 16:47:21 »

bu nasıl fotoğraf arkadaş
« Last Edit: 4 May 2012 - 16:48:18 by ai#3 » Logged

Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #92 on: 4 May 2012 - 17:11:18 »

Dislik olarak taktigi sey.

http://www.complex.com/sports/2012/05/lebron-james-new-mouthpiece-is-supposed-to-prove-that-he-wants-to-be-an-nba-champion

nats
Guest
« Reply #93 on: 4 May 2012 - 17:12:31 »

Bu dişlikle makyajsız şekilde korku filminde oynar.
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #94 on: 4 May 2012 - 17:18:37 »

Yalniz Knicks Pjax icin nasil bastiracak belli degil.
Senelik 10-15 arasi onerirler ellerinde cekirdek varken kaciramazlar bu firsati.

bullsarda
Veteran
Pro. Member

The more I see the less I know for sure

View Profile
« Reply #95 on: 4 May 2012 - 17:53:12 »

Pjax bu çekirdeğe gelmez, umarım. Takımın yıldızı winner olmadıktan sonra gelse de birşey farketmez zaten.
xmenac
Sr. Member

View Profile
« Reply #96 on: 4 May 2012 - 18:08:31 »

4-2 demiştim, 2 maçı da sezonu harika bitiren Melo'nun hatrına vermiştim. Melo yine çok kötü ezildi LeBron'un altında. Nuggets formasıyla da playoffda iyi iş çıkardığını hatırlamıyorum açıkçası. Kimse laf sokmuyor, belki laf sokulacak derecede değerli görmüyor ama Melo'da da playoffda patlama durumu söz konusu açık açık.

Geçen sene Celtics - Knicks serisini izlemedin sanırım.

Takım onun oyununa uygun mu derseniz, bence değil ama ne olursa olsun süperstar dediğimiz adam bu kadar eline gelen maçı alır yahu. Ben atıcam ben atıcam kafasıyla 20+ şut kullanmasına ne gerek vardı.

Bence de hücumu Dan Gadzuric üzerinden kurmalıydık ama süre alamadı işte.

Bu kadar şeyin üzerine açıkçası bende "lan acaba olur mu?" diye düşünmedim değil.Dürüst olmak gerekirse seri başından beri 4-0 mı? yoksa 4-1 mi? serisiydi. Bende 4-1 dedim ama gördüğüm kadarıyla Knicks maç alacak durumda değil .  Bilemiyorum belki Miami bir maç verip, süreyi Miami'de sonlandırabilir.(umut fakirin ekmeği, 15 puan alırız bizde)

Maçlar başlamadan önce Miami'den bir galibiyetle dönebilirsek 4-3'e kadar uzayabileceğini düşünüyordum. Alamazsak da 4-0 bile olabilir diye aklımdan geçti tabi. Yine de Knicks goy goyu gibi bir şey yok o forumlarda. Dünkü maçta bu oyunu bile beklemiyordum ben. İlk maç zaten malum, ikinciden itibaren de Shumpert'sız oynadık.

8. olsaydık Rose'suz Bulls'la eşleşip konferans finaline kadar gitme imkanımız olurmuş, nitekim ilginç bir oyun basketbol.

Yalniz Knicks Pjax icin nasil bastiracak belli degil.
Senelik 10-15 arasi onerirler ellerinde cekirdek varken kaciramazlar bu firsati.

4-0 olması halinde epey yüksek teklifler sunulacağı yazılıyordu. Fakat Woodson'dan daha yararlı olabileceğini sanmıyorum şu an Jackson'ın.
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #97 on: 4 May 2012 - 18:15:34 »

Olur her sekilde daha faydali olur. Karsilastirmam bile ama sorun su.

Milletin anlamadigi bir sey var. Su lige girdiginden beri asiri sevdigim ve skor uretme yetenegine hayran oldugum bir adam Melo. Yok onun tarzina uygun degil, yok takim arkadasi sakat, sistem yanlis, coach yanlis vs.

Bir yildiz hakikaten superstar ise franchise oyuncusu ve bir winnersa kotu sartlarda da takimini basariya kosturmayi bilir. Hayal kirikligina ugratiyor. Gelecek sene umarim basarili olur ve insallah olucak da ama Melo yu cok savunmanin anlami yok. Kariyerinin basindan beri oyununu cok daha gelistirebilir, bu ligi domine eden oyunculardan biri olabilirdi. Onun yerine ligdeki en iyi 15 oyuncudan biri olarak kaldi ve ustune cok koyamadi.

xmenac
Sr. Member

View Profile
« Reply #98 on: 4 May 2012 - 18:24:36 »

Abi Jackson'ın yaşı ve sağlık durumu gibi şeyleri hesaba katmayalım da sahanın içine bakalım. Bu New York üçgen oynayabilir mi veya Jackson'ın savunma anlayışı daha fazla verim sağlayabilir mi?
bullsarda
Veteran
Pro. Member

The more I see the less I know for sure

View Profile
« Reply #99 on: 4 May 2012 - 18:38:02 »

ben faydası olmaz gibi birşeuy söylemiyorum. PJax şampiyonluk için oynar Knicks'in sahip olduklarının bunun için yeterli olduğunu düşünmüyorum. Yoksa tabiki de şu anda olduklarından daha iyi olurlar, o konuda şüphem yok.

Melo benim daha Syracuse'den beri izlediğim, NBA'de en sevdiğim adamlardan biri. Bende isterdim Melo apaçiliği yapmayı ama o adam değil "killer instinct" meselesi.
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #100 on: 4 May 2012 - 19:17:07 »

Burada goy goy yapanlar Knicks taraftarı dışındakiler.Benim gelecek sezon için ortaya koyduğum iddiayı her fırsatta çocuk gibi aralara sokuşturan Knicks tarftarları değil.

Lin,Amare,Shumpert bu takımın ilk 5 oyuncuları ve sahada yoklar,rakip tam kadro sahada.Novak ilk 5 başlıyor,insaf yahu !! "Gaza geldiler,Garip camia, Şampiyonluk nidaları,4-0'dı zaten,Melo looser,takımı sırtlayamıyor" diyenlere cevabım Thibs'in söyledikleridir : "I don't look backwards like you guys do."

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #101 on: 4 May 2012 - 19:17:49 »

pjax iki sene içinde şampiyon yapar knicks'i.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
James
The King
Moderator
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #102 on: 4 May 2012 - 21:32:14 »

Pjax adamsa gelsin, bakalım Jordan ve Kobe gibi bir oyuncusu olmadan bir takımı şampiyon yapabiliyor mu? Camiasa camia, paraysa para herşey var. Hodri meydan diyorum kendisine.....  Star Wars Star Wars Star Wars

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
talhafatih
Ice Man
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #103 on: 4 May 2012 - 21:57:25 »

Phil Jackson seneye Miami'ye Lebron'a yüzük takmaya gelsin.

üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #104 on: 4 May 2012 - 22:04:44 »

Lebron'un nişanı mı var seneye ?

Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 11
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Miami Heat - New York Knicks (Doğu Konferansı 1. Tur Eşleşmesi) « previous next »
    Jump to: