Welcome, Guest. Please login or register.
18 Apr 2021 - 19:17:46
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Chicago Bulls - Philadelphia 76ers (Doğu Konferansı 1. Tur Eşleşmesi) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Kaç kaç?
CHI 4-0 PHI - 19 (38%)
CHI 4-1 PHI - 20 (40%)
CHI 4-2 PHI - 7 (14%)
CHI 4-3 PHI - 1 (2%)
CHI 3-4 PHI - 1 (2%)
CHI 2-4 PHI - 1 (2%)
CHI 1-4 PHI - 0 (0%)
CHI 0-4 PHI - 1 (2%)
Total Voters: 49

Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8
Author Topic: Chicago Bulls - Philadelphia 76ers (Doğu Konferansı 1. Tur Eşleşmesi)  (Read 30406 times)
siriusjames
Guest
« Reply #75 on: 5 May 2012 - 23:03:17 »

Yazarlar sürekli konuşmuş olabilir de siz hiç konuşmadınız.İçinden söylediysen de müneccim olmadığım için bilemeden konuşurum haliyle.

Adamın elinde adjust edecek malzeme mi var? Grizzlies kadrosu var sanıyorsunuz siz elinizde galiba.Sistemine sonuna kadar bağlı kalarak başarı kazanabilecek bir kadrosu var adamın ve bu düzene mecbur.Hamle yapma imkanı da hamleye cevap verme imkanı da sınırlı bu kadroda zaten taşları oynatmaya başladığı anda çöker sistem.Spo yerine Thibs olsa neler olurdu bir düşünmek lazım ve ya fantazi yapmaya gerek yok,benchten J.R Smith'i getirebilse kusursuza ramak kalmış bir takım olurdunuz.

Deng yaratıcı değil de maç başı 16 sayı ortalamayı,ona pozisyon yaratack Rose sezonun yarısında oynamazken nasıl atıyor? John Lucas XXVI yaratıyor o pozisyonları herhalde.Yaptığı 3 asist ortalama da 3 top kaybıymış,ben yanlış görmüşüm pardon,Deng anca Novak kadar yaratıcı bir adam.

Buraya yazmadım ben ama twitter'da bahsettim zaman zaman arkadaşlarla konuşurken, taraftar derken kendimden bahsetmiyorum sadece. Yabancı forumlarda sürekli muhabbeti geçti bunun.

CJ Watson özgüvenini tamamen kaybedip d league seviyesinde oynarken, John Lucas III 24 saniyenin 18 saniyesini top elinde geçirirken 4. PG olarak getirdiği Mike James'i en azından 2. çeyrek denememesine çok şaşırdım. Adamın normal sezonda en az 15 dakika süre aldığı maçlarda istatistikleri şu:

10 sayı 4 asist, 16 sayı 7 asist, 8 sayı 4 asist, 9 sayı 10 asist. Rakipler kolaydır dersin belki haklı da olursun, sırayla Cavs, Nets, Celtics, Cats. Ama adam hem tecrübeli, hem de sürekli pick and rolllerle oyun kurmaya çalışıyor. CJ ve Lucas o durumdayken kaybedecek bir şeyi yoktu. 4. maçta denemesini bekliyorum.

Deng yaratıcı değil. Takımı 3-5 maç izlemedik, Thibs'in sisteminde de 2 senedir 100-120 tane maçı izledik belki de. Sakatlıktan sonra zaten çok düştü yüzdeleri. Ben çok seviyorum, fedakarlık yapıp oynuyor da şu anda sol elini doğru dürüst kullanamayan bir adam doğru dürüst oyun kuramaz. Yarın çıkıp 24 de atabilir ama sözümün arkasındayım. Deng ancak Novak kadar yaratıcı bir adam diyerek konuyu farklı yerlere çekmeye gerek yok.
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #76 on: 5 May 2012 - 23:42:34 »

Ben Deng oyun kuramıyor demedim ki.Hücumda yaratıcı değil demek yanlış.Adam kendi skorunu kendi üretebiliyor, drive&kick ile takım arkadaşlarına da maç başına 3 asist yapıyor yani yaratıyor diyorum.

siriusjames
Guest
« Reply #77 on: 5 May 2012 - 23:47:57 »

Ben de drive and kick'i sakatlıktan beri yapamıyor dedim. Genelde hücumu artık orta mesafelere ve üçlüklere dayalı. Çok doğal zaten. Ondan öncesi için desen hak veririm.
willmb32
Newbie
*

View Profile
« Reply #78 on: 6 May 2012 - 01:16:04 »

Deng'in bu sezon 39.4 dakika 15.3 sayı ortalamaları var. Attığı sayıların %65'ine asist almış..Pek izolasyon silahı yok zaten. Sol eli kötü ve top sürerken de diğer kolu sürekli rakibin göğsünde. 4 numara oynasa ve tek opsiyon olsa 20'lerin üzerine çıkabilir İngiltere'deki gibi.

Bu arada diğer15+ sayı kısa forvetler...

Gay        %44
Granger  %57
Pierce     %57
Lebron   %37
Melo       %38
Durant   %48
nats
Guest
« Reply #79 on: 6 May 2012 - 03:02:05 »

http://www.youtube.com/watch?v=JTlCJ97JiuA

Bu mu beyler aşırı tepki olmayan şey? Öyle olsun ne yapalım. Noah'ta xrayler negatif çıkmış ama çatlak şüphesi var yine de (Hala koltuk değneğiyle yürüyormuş bu arada, şimdi yazdılar)

Ya burda kanın gövdeyi götürdüğü bir sürü seri bir sürü maç oldu, kimse üstüne çıkıp bir takımın taraftarına senin kullandığın lafı kullanmadı. Bu topicte "keşke 4-0 kaybetseydik de Rose sakatlanmasaydı." postu da bir Phila taraftarına ait. Salakça alınganlık yapıp lafını üzerine alacak Phila taraftarı yoktur burada ama yine de hiç hoş değil. Az yazıyoruz diye takım hakkında kolayca geçiriyor herkes herhalde.

PS: Geçen sene doğu finalinde Boozer'ın LeBron'a flagrant foulu sonrası Chicago taraftarlarının sevinç çıklıkları da hala kulaklarımızda. Kendi taraftarına da koydun mu geçen sene merak ediyorum.
« Last Edit: 6 May 2012 - 03:45:05 by olcay » Logged
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #80 on: 7 May 2012 - 00:35:43 »

Yalnız Boozer'a yapılan faul değilse -ki çok ortada bir pozisyon- Ömer'in yaptığı da faul değil.

ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #81 on: 7 May 2012 - 00:41:34 »

bu taraftar sizinle gurur duyuyor

nats
Guest
« Reply #82 on: 7 May 2012 - 00:57:13 »

2,5 saat maç izledim nasıl hücum yaptığımızı hala çözemedim. Hatta Bulls da aynı şekilde şuursuzdu. Jrue'nun üst üste iki üçlüğü olmasa vermiştik maçı. Yalnız dehşet bir mücadele oldu, öyle ki, havuzdaki toplara benchten bile atlayacaklar olacaktı nerdeyse. Hawes'in yüksek posttan, araya giren kısaları bulma çabası dışında hücum sürekliliğimiz hiç yoktu.

Ömer de hafif kolları indirdi ama bu pozisyonların çalınmaması daha mantıklı, sonuçta 47 dakika adamlar çatır çatır oynamış, playoff modu açık, kolay foul olmasın.
Johnny Kilroy
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #83 on: 7 May 2012 - 01:04:05 »

Ömer'in pozisyonunun faulle alakası bile yok. Boozer'ın en kritik pozisyonda topu elinden kaçırmasına ise söyleyecek bişi bulamıyorum. Neyse, Philly taraftarına tebrikler ama Celtics ya da Hawks bu kötü takımı bu cıngan taraftara yuhalattırır.
crackocain
Full Member

Droogie - The team of brotherly love!

View Profile
« Reply #84 on: 7 May 2012 - 01:14:32 »

bu taraftar sizinle gurur duyuyor

Abi 4 - 0 Sixers alır diyen sensin kanımca 4-2 Sixers alır diyen de benim Smiley
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #85 on: 7 May 2012 - 01:41:56 »

heheh doğru tahmin, 4-3 sixers diyen kim acaba Smiley

smyrnall
Pro. Member

HALF GAME. HALF SPORT. ALL PASSION.

View Profile
« Reply #86 on: 7 May 2012 - 06:45:47 »

50 kişi tahmin yapmış sadece 4-1 PHI için kimse oy vermemiş, serininde bu şekilde bitme ihtimali gayet yüksek. Uğraşsan yapamazsın bunu 50 oy ile.

HALF GAME. HALF SPORT. ALL PASSION.
www.smyrnall.com
http://smyrnall.tumblr.com
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #87 on: 7 May 2012 - 13:28:07 »

Rose'un ilk maç sakatlanacağını kimse bilemezdi tabi...

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #88 on: 7 May 2012 - 15:28:48 »

Rose'un ilk maç sakatlanacağını kimse bilemezdi tabi...

Millet ne bilsin, 20 fark yaptığın maçta son 1 dk'da Rose'un inatla sahada tutulacağını Smiley

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
nats
Guest
« Reply #89 on: 7 May 2012 - 15:53:32 »

Abi bizim buradan gördüğümüzü adamlar şüphesiz görüyordur. Ortada regular sezonda nerdeyse hiç oynayamamış, hem fiziksel hem mental açıdan playofflara hiç hazır olmayan bir süper starın var. Phila'da savunma anlamında bir adamı hazır hale getirebileceğin, zorlayacağın yegane takımlardan biri. Bu maçta sakatlık olmasa, seri boyunca Rose skor farkı gözetilmeksizin son saniyeye kadar oynatılırdı bence. Zira Rose'un tam hazır olmadan çıktığı bir Miami serisinde Hear yerdi Bulls'u. Hatta Boston bile başlarına çorap örebilirdi.
Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Chicago Bulls - Philadelphia 76ers (Doğu Konferansı 1. Tur Eşleşmesi) « previous next »
    Jump to: