Welcome, Guest. Please login or register.
15 Apr 2021 - 18:24:56
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Chicago Bulls - Philadelphia 76ers (Doğu Konferansı 1. Tur Eşleşmesi) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Kaç kaç?
CHI 4-0 PHI - 19 (38%)
CHI 4-1 PHI - 20 (40%)
CHI 4-2 PHI - 7 (14%)
CHI 4-3 PHI - 1 (2%)
CHI 3-4 PHI - 1 (2%)
CHI 2-4 PHI - 1 (2%)
CHI 1-4 PHI - 0 (0%)
CHI 0-4 PHI - 1 (2%)
Total Voters: 49

Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8
Author Topic: Chicago Bulls - Philadelphia 76ers (Doğu Konferansı 1. Tur Eşleşmesi)  (Read 30308 times)
nats
Guest
« Reply #60 on: 5 May 2012 - 15:55:13 »

Abi izleyemedim maçı. Taraftar ne yaptı ya? Terbiyesizlik falan mı oldu?
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #61 on: 5 May 2012 - 16:53:12 »

Şu anasını sattımının lokavt sezonu bitsin 4-1 elenelim şunlara zerre umrumdaysa şerefsizim.

"şunlar" kim birader?

tolgatmac
Full Member

JoRdAn

View Profile
« Reply #62 on: 5 May 2012 - 18:11:31 »

Abi izleyemedim maçı. Taraftar ne yaptı ya? Terbiyesizlik falan mı oldu?

noah bileğini burktuktan sonra yerde acı içinde kıvranırken tribünlerden sevinç,alay,dalga geçme tarzı bir uğultu yükseldi.muhtemelen ona tepki gösteriliyor.yada benim maç içinde kaçırdığım başka bir olay oldu bilemiyorum tam açıkcası.
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #63 on: 5 May 2012 - 18:38:38 »

Philly taraftarından beklenebilecek hareketler bunlar, normal karşılamak lazım.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #64 on: 5 May 2012 - 18:50:45 »

Philly taraftarından beklenebilecek hareketler bunlar, normal karşılamak lazım.

76ers dan pek haz etmiyorsan yada taraftarından şu avatarındaki 76ers formasını bi değiştir bi zahmet

nats
Guest
« Reply #65 on: 5 May 2012 - 19:06:28 »

Bizim taraftarın sicili süper temiz olmasa da maksadını aşıyor abi bazı yorumlar. Ne amımız kaldı ne bir şeyimiz. 6-7 sezondur zaten taraftarın bir etkisi yoktu. İlk etapta verilen bir tepkiyi böyle nitelendirmek hoş değil. Aklı başında hiç kimse birinin sakatlığından zevk almaz sonuçta. Şimdi pozisyonun orjinal haline de baktım, aşırı bir tepki bir şey de göremedim abi.   
fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #66 on: 5 May 2012 - 19:22:52 »

Noah'a olan olayın aynısını ben de yaşadım ve bağlarımı kopardım...Noah o sahneden sonra oyuna nasıl dönüyor veya nasıl tekrar oyuna sokuyorlar harbi anlamak mümkün değil...Resmen chicago ekibi kendi kendini yok etme emri almış sanki...

T.B.Cactus
Newbie
*

View Profile
« Reply #67 on: 5 May 2012 - 20:43:49 »

Doug Collins'in yerinde olsam, Thibodeau'ya "al senin olsun tur, götüne sokarsın" tarzı bir açıklamada bulunurdum heralde. Arkadaş içim acıdı yemin ederim, Noah'ı o halde sahaya alınca tekrar. Koşmayı, zıplamayı geçtim, yürümekte bile acayip zorlanan bir adamı 2 dakika için bile olsa oyuna almanın, mantıklı açıklaması olamaz. Ciddi ciddi sesli tepkiler verdim evde, gecenin bir saatinde. Ayrıca ölmek üzere olan Deng'i, ilk yarı hiç çıkarmadan 20 dakika civarı oynattı ya adam, valla şaka gibi..

Thibodeau'yu çok beğenirim, çok taktir ederim ama insani duygularını mı aldımış ne olmuş, yazık günah bu adamlara ya. Bırak seneye şampiyon olursunuz aga.
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #68 on: 5 May 2012 - 21:27:16 »

kenny smith güzel söyledi geçen gün, "you don't make friends in the playoffs, you just make enemies"

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #69 on: 5 May 2012 - 21:33:00 »

Ya,işte böyle ... Sezon boyu övgüler övgüler üstüne düzüldü,ki haklıydı bu övgüleri düzenler hatta ben de COY ödülünde Thibs'i savunmuştum ama şimdi bir anda ne insanlığı kaldı ne karar yetisinde rasyonellik.

Noah'a ihtiyacı vardı takımın,Hawes'un yaptıkları ortada.Hem Thibs oynamasını istemiştir hem de kendisi devam etmek istemiştir ki bir deneme için oyuna alınmıştır.Kenarda kafasına silah dayayıp zorla oyuna sokacak değil ya.Hücumda da Rose bağımlı olan takıma,yaratıcılık katan tek oyuncu Deng ve Deng sezon başından beri neredeyse 40 dakika ortalamayla oynuyor.Sahada tutmak zorunda.Şimdi mi aklınıza geldi Deng'in dakikaları? Böyle asıp-kesiyorsunuz,Thibs size fazla.İmzalamayın sakın,bize gelir belki,harika olur.

airness@ geçenlerde "Play-offu son haftada garantileyen takımları siklemiyoruz." demiştin ya,hayat böyle işte,bir varmışsın,bir yokmuşsun.Aynı turda eleneceğiz.

airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #70 on: 5 May 2012 - 21:38:01 »

Karma is a bitch Sad

Bu arada o dönemde de Deng'in bu kadar oynatılmasına kendimce karşıydım. Bu sebepten COY'u  Popovich'e verdim.

siriusjames
Guest
« Reply #71 on: 5 May 2012 - 22:05:30 »

http://www.youtube.com/watch?v=JTlCJ97JiuA

Bu mu beyler aşırı tepki olmayan şey? Öyle olsun ne yapalım. Noah'ta xrayler negatif çıkmış ama çatlak şüphesi var yine de (Hala koltuk değneğiyle yürüyormuş bu arada, şimdi yazdılar)

Noah'a ihtiyacı vardı onu bilmeyen yok da adam koşmayı ve zıplamayı bırak yürüyemiyor bile. Kendisi de mutlaka girmek istemiştir ama akıl var, adamın haline bi bak be adam. Zaten Hawes'u boxout da edemedi ve ribaunt verdik Philly hücumunda. Deng'in çok fazla yaratıcılık kattığını da düşünmüyorum, hiçbir zaman için kendi şutunu yaratan bir adam olmadı. Sakatlıktan sonra cutları ve slashleri de yapamıyor. Ayrıca hem taraftarlar hem de yazarlar sürekli konuştu Rose ve Deng'in sürelerini. Bilmeden konuşmak olmamış.

Geçen sene Vogel ve Spoelstra, bu sene Collins. Normal sezon için bir şey demek saçma olur ama playofflarda outcoach ediliyor iki senedir. Ne yeni bir strateji, ne adjustment.
T.B.Cactus
Newbie
*

View Profile
« Reply #72 on: 5 May 2012 - 22:21:30 »

İyi de Noah gibi, Deng gibi, Gibson gibi, hatta Rose gibi adamlara, çık 96 dakika oyna deseler gıklarını çıkarmadan sonuna kadar oynarlar zaten. Kimse burada Noah'ı zorla oynattı demedi zaten, ama o halde bir oyuncu sahaya çıkıkyorsa bunun en büyük suçlusu koçtur. Denemek amacıyla sahaya aldığı zaten belli de, yürümekte bile ciddi ciddi zorlanan bir oyuncuya, bu kadar yüklenmesini  hiçbir zaman anlamam ben. Noah gibi yüreğiyle oynayan adama, o halde çık 5 dakika daha oyna desen itiraz dahi etmez, ama işte sorun o lafları demekte yatıyor.

Thibs benim için yılın koçudur, ama bazı tercihleri mantıkla tamamen çelişiyor. Bulls'u sevmem de, Thibs'in koçluğunu tartışmak da komik olur.
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #73 on: 5 May 2012 - 22:26:44 »

Yazarlar sürekli konuşmuş olabilir de siz hiç konuşmadınız.İçinden söylediysen de müneccim olmadığım için bilemeden konuşurum haliyle.

Adamın elinde adjust edecek malzeme mi var? Grizzlies kadrosu var sanıyorsunuz siz elinizde galiba.Sistemine sonuna kadar bağlı kalarak başarı kazanabilecek bir kadrosu var adamın ve bu düzene mecbur.Hamle yapma imkanı da hamleye cevap verme imkanı da sınırlı bu kadroda zaten taşları oynatmaya başladığı anda çöker sistem.Spo yerine Thibs olsa neler olurdu bir düşünmek lazım ve ya fantazi yapmaya gerek yok,benchten J.R Smith'i getirebilse kusursuza ramak kalmış bir takım olurdunuz.

Deng yaratıcı değil de maç başı 16 sayı ortalamayı,ona pozisyon yaratack Rose sezonun yarısında oynamazken nasıl atıyor? John Lucas XXVI yaratıyor o pozisyonları herhalde.Yaptığı 3 asist ortalama da 3 top kaybıymış,ben yanlış görmüşüm pardon,Deng anca Novak kadar yaratıcı bir adam.

Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #74 on: 5 May 2012 - 22:33:40 »

Philadelphia taraftarlari Amerika icersinde en cok elestirilen ve tepki gosterilen taraftar grubu herhalde.
1968 senesinde Noel Babayi yuhalama hikayeleri bile var. Bu unlerine uyacak sekilde hareketler yapma zorunlulugu hissediyorlar sanirim. O yuzden bu ulkede herkes baya nefret ediyor. Butun taraftarlari boyle diye bir sey yok ama Internetten arastirirsaniz gorursunuz her sene 1.geliyorlar en nefret edilen taraftarlar listesinde.

Bizim forumdaki Philadelphia taraftarlari super insanlardir, o yuzden yanlis anlamasin lutfen kimse Smiley

Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Chicago Bulls - Philadelphia 76ers (Doğu Konferansı 1. Tur Eşleşmesi) « previous next »
    Jump to: