Welcome, Guest. Please login or register.
24 Jan 2021 - 20:09:18
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Chicago Bulls - Philadelphia 76ers (Doğu Konferansı 1. Tur Eşleşmesi) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Kaç kaç?
CHI 4-0 PHI - 19 (38%)
CHI 4-1 PHI - 20 (40%)
CHI 4-2 PHI - 7 (14%)
CHI 4-3 PHI - 1 (2%)
CHI 3-4 PHI - 1 (2%)
CHI 2-4 PHI - 1 (2%)
CHI 1-4 PHI - 0 (0%)
CHI 0-4 PHI - 1 (2%)
Total Voters: 49

Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8
Author Topic: Chicago Bulls - Philadelphia 76ers (Doğu Konferansı 1. Tur Eşleşmesi)  (Read 28936 times)
Johnny Kilroy
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #90 on: 9 May 2012 - 09:12:40 »

4-1 falan bitmeyecek seri, Deng ve Boozer maçı getiren isimler oldu. 6.maçı kazanırsak seri dönebilir. Sakatlıklara rağmen en azından tarih 8'in 1'i elemesi diye yazmaz Bulls'u.
Give N Go
Full Member

View Profile
« Reply #91 on: 9 May 2012 - 11:56:06 »

Bulls sonunda gerekli dirençi yansıtıp takım karakterini gösterdi çok zor olsa da seriyi çevirmeleri imkansız değil.

"Life is either a daring adventure or nothing at all. Security is mostly a superstition. It does not exist in nature."---Helen Keller
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #92 on: 9 May 2012 - 12:14:17 »

Millet ne bilsin, 20 fark yaptığın maçta son 1 dk'da Rose'un inatla sahada tutulacağını Smiley
Ben hemfikir değilim Tolgacım o konuda, sakatlık gelecekse başka zaman da gelirdi, o anda fark da olmayabilirdi. Ama Rose'un iyi olmadığı tabi ki sezonun son maçlarında belliydi. Yani tam ritmini bulması için 3-4 maç oynaması gerektiği. Biraz da o yüzden belki şansımız olur diye Bulls ile eşleşmek istedim Knix taraftarı olarak. Rose'un iyi oynayamadığı bir seriyi her ne kadar Bulls çok iyi bir takım da olsa Heat'e karşı kazanma şansımızdan daha fazla gördüğüm için. Ama doğru ama yanlış.

Çok net bir durum ki hele playoff atmosferinde maçlar yada seriler sıkıştığında son dakikalarda eline güveneceğiniz adam lazım takımınızda bu yoksa yüzük görme ihtimaliniz çok azalıyor. (Pistons örneğinde de aslında Mr Big Shot vardı gözden kaçan). Mesela sabah Kobe tek başına Nuggets'ı yolluyordu tatile biraz geç kaldı sadece.

Rose tam sağlıklı olmadan Bulls'un şansı yok. Keza Sixers'ın da zor zamanlarda şutuna, kararlarına güveneceği adam olmadan gideceği uzun yol yok. Üstelik Heat için bile bu durum Bron'un zamanında bunları yapamadığı için Wade'e teslime geldiğini biliyoruz.

Bu arada CJ Watson'un serideki şut performansı facia olarak devam ediyor. 12/47 %25
« Last Edit: 9 May 2012 - 12:15:35 by riversking » Logged

siriusjames
Guest
« Reply #93 on: 11 May 2012 - 05:01:33 »

Hakemler maçın 2. çeyreğinin ortasında kontrolü ele aldı yine. Eyvallah.
« Last Edit: 11 May 2012 - 05:04:22 by siriusjames » Logged
airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #94 on: 11 May 2012 - 05:11:43 »

Çok çirkinleşti hakemler.

TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #95 on: 11 May 2012 - 06:13:23 »

En kibar tabirle konuşuyorum... Ömer az önce Sixers'ı Bulls potasından "kovdu".

Savunma ne kadar kudretli bir şey be. Tek hücum opsiyonu iki kısasının 20 saniye topu geveleyip potaya fırlatması olan bir takım savunmadaki gayreti ve ribaundlardaki üstünlüğü ile son 40 saniyeye önde giriyor. Ömer - Deng - Taj anormal bir üçlü gerçekten.

Ömer en kritik yerde smacı koydu , helal be çocuk! Belki harcadığın efor ve emeğin karşılığını belli kesimler görecekti bu maçta. Ancak şimdi Bulls bu maçı kazanırsa bu smaç konuşulacak dolayısıyla da Ömer hak ettiği övgüyü fazlasıyla alacak. Helal...

Eeh... Watson hıyarı bütün sahayı geçip topu Ömer'e verdi , Hawes da baltayı indirdi , 0/2 attı tabi bizim Ömer de. Ömer konuşulacak dedik ama maksat böyle konuşulmakmış Cheesy Ulan ne ağzım var be. Ama Watson'ın hıyarlığı yani , bana kızmayın.
« Last Edit: 11 May 2012 - 06:47:20 by TiMert » Logged
airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #96 on: 11 May 2012 - 06:47:22 »

Ömer'in tek başına almaya çalıştığı maçı CJ Watson verdi.

ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #97 on: 11 May 2012 - 06:48:10 »

ömer adamın dibisin aslanım benim

siriusjames
Guest
« Reply #98 on: 11 May 2012 - 06:49:28 »

Deng ve Ömer'le gurur duymamak mümkün değil. Umarım 4-0 süpürür Celtics vasat ve sinir bozucu Philly'yi.
« Last Edit: 11 May 2012 - 06:56:16 by siriusjames » Logged
Henry
Newbie
*

View Profile
« Reply #99 on: 11 May 2012 - 07:02:34 »

CJ Watson playoff boyu düşük yüzdeyle tam baltalayamadım takımı, yedi saniye varken Ömer'e veriyim de bitiriyim işi demiş olmalı.. Böyle bir olay yok, yazık ya çocuğun bütün maç boyu savunma gayretine yazık..
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #100 on: 11 May 2012 - 07:05:52 »

CJ watson unutulmucak bir hata yaptı, o takımda rip var sen varsın ver ömere atsın tabi başka aklın yok. doğu 1 numarasının oyun kurucusunda 1 gram akıl yok şut desen seriyi %25in bile altında kapattı, yazık şu 2. yarıdaki performans ile en azından 7. maçı haketmişlerdi. Sixers için de bi sonraki seride bu kadar rezil oynamazlar artık diye düşünüyorum. Sezon ortasından itibaren inanılmaz bi form kaybı ritm kaybı yaşadılar şutlarındaki özgüven kaybolmuş. Sezon başındaki kimyayı ve bu seri sonrası özgüvenlerini yakalarlarsa doğu finali olabilir belki ama şu şartlar altında çok zor. Gerçi atlanta fln gelirse acaip seri olur (sıkıcılık açısından)

nats
Guest
« Reply #101 on: 11 May 2012 - 10:41:20 »

Çok yazık oldu Chicago'ya. Bu maçta hem geriden gelmeleri, hem savunma gayretlerine gelen ucuz fouller hem abuk sabuk saçma sapan sakatlıklar hem de ciddi bir moral bozukluğu üzerine, çoğu tercihi rezalet ötesi olan bir guard. Bunlara rağmen 1 dakika bırakmadılar mücadeleyi. Helal olsun valla. Yüreklerine sağlık bize böyle takım izlettikleri için.
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #102 on: 11 May 2012 - 11:23:41 »

Eh biraz amiyane tabirle Watson ihaleyi Ömer'e bırakmış. Gerçekten savunma gayretleri takdire şayan. Ama en başta dediğim gibi takımda topu emanet edeceğiniz adam yoksa (hele Watson gibi seriyi berbat ötesi geçiren varsa) o zaman ömrünüz ancak bu kadar uzuyor.

Sixers-Celtics serisi de çekişmeli geçebilir.

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #103 on: 11 May 2012 - 19:16:12 »

Ya aklıma bişi geliyor, fazla mı şark kurnazlığı olurdu: Ömer "ah ben sakatlandım atamayacağım atışları" deyip soyunma odasına gitseydi olur muydu? Yani hakemlerden "kimi kandırıyon len" tarzı bir red gelebilir miydi?

airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #104 on: 11 May 2012 - 19:19:06 »

Ya aklıma bişi geliyor, fazla mı şark kurnazlığı olurdu: Ömer "ah ben sakatlandım atamayacağım atışları" deyip soyunma odasına gitseydi olur muydu? Yani hakemlerden "kimi kandırıyon len" tarzı bir red gelebilir miydi?
Hahaha aynı şeyi dün twitter'dan yazdıydım benim de aklıma gelmedi değil Smiley

http://twitter.com/AnilGuzelankara/status/200773490939404289

Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2012 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Chicago Bulls - Philadelphia 76ers (Doğu Konferansı 1. Tur Eşleşmesi) « previous next »
    Jump to: