Welcome, Guest. Please login or register.
17 Nov 2019 - 05:45:15
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: Atama, Görev Yeri, Adres değişikliği, vs 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 9 10 11 [12]
Author Topic: Atama, Görev Yeri, Adres değişikliği, vs  (Read 47806 times)
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #165 on: 5 Apr 2019 - 19:09:17 »

2024 e hazırlanmaya başladım bile. Bizimkinin son dönemi. Bu 5 yılı iyi değerlendirip, eğer hala 48 yıldır oturduğum mahallede oturuyor olursam, 5 yıl sonra "muhtar oluyorum" topic/konusunu ben açacağım .

Kadın, öyle oyunbazlıklar yapmış ki. İktidar partisine gitmiş, "sizdenim, Reis bir tarafa dünya bir tarafa" gibi laflar edip, bir de üye olmuş. Ana muhalefet partisi tarafına da "sizdenim, gönlüm sizde, Fethi Yaşar başkanı tek geçerim" gibi laflar edip, kandırmış. Her iki ittifak da kendilerinden sanıp, kadının kampanyasına yardımcı olmuş. İşten işten geçtikten sonra iş ortaya çıktı.

Üzerine ek olarak, bina başkanı kadının kırığıydı. Sandık başkanları, pusula ilavelerinde bazen tatava yaptı. Zorluk çıkardı. Pusulalar çalınamadı. Çünkü gözetmen eşliğinde ilave edildi. Ama yine de tavıra maruz kaldık. Hatta geçersiz oylarda tartışmalar çıktı.

İtiraz geçsin şu mazbatayı alalım, ilk işimiz kadının üçkağıtlarını mahalleye ifşa etmek olacak.

İçime doğmuş demekki, hadi o zaman şimdiden 2024 için başarılar, yalnız 2024'te dijitalleşme iyice artıp duvar afişleri olayı biter de dijital afişler çıkarsa onları yolmak içinde gerekli önlemleri almak lazım, kadının ikili oyunlarına bende acaip ayar oldum

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #166 on: 18 Sep 2019 - 10:54:48 »

2024te taşınalım abi sizin mahalleye, 150-200 kişi geliriz.
Pages: 1 ... 9 10 11 [12]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: Atama, Görev Yeri, Adres değişikliği, vs « previous next »
    Jump to: