Welcome, Guest. Please login or register.
17 Nov 2018 - 05:06:48
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  batug.com Ligleri  |  Topic: batug.com Ligleri Genel 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 7 8 9 [10]
Author Topic: batug.com Ligleri Genel  (Read 20061 times)
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #135 on: 2 Apr 2018 - 12:29:03 »

Bu arada bence de alt ligdeki 4. takim alinmali yukari, yanlis anlasilmasin yazdigim. Takim sirkülasyonu acisindan farkli oyuncularin olmasi bence daha zevkli.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Cagatay
Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #136 on: 2 Apr 2018 - 22:53:33 »

inenler çıkanlarada yazdım gerçi ama buradada dursun.

sene başında ligden biri bıraktıgında neden düşen 3 takımdan biri tercih edilmiyorda alttan gelen takım tercih ediliyor acaba ? sonucta canla başla ligde kalmak için çabalayan insanlar var.

ek olarak waiver suresi 1 gun. IL spotu iyileştikten sonra sonra takımın kadrosunda başka inj yoksa anlık oyuncu drop edemediğinden aynı gün sakat oyuncuyu oynatamıyorsun. bunun düzeltilmesi lazım bir şekilde.

Takim son dakikada sakatlik raporunu update ediyorsa bunun cozumu yok. Veya sen sakatligin boyutunu ciddi takip edip ertesi gun icin roster'da bosluk yaratacaksin risk alip.

Waiver suresi 1 gun ama onun yazdigin seyle alakasi yok. Zaten 1 gunden az 0 gun waiver diye bir konsept yok.

Son olarak en alttaki 3 takimin kesinlikle dusmesi gerekir ki kotu oyunun bir cezasi olsun. Rekabeti arttiran sey bu. Ayni sekilde alt ligden dorduncunun alinma ihtimali de o ligdeki playoff rekabetini guclendiriyor, katilimi arttiriyor.

Takim kurmadigi icin düsenlere ne gibi yaptirim olacak, onunla ilgili karari bekliyorum sabirla.

En az bir sene banlanmalari gerekir, sonra da 5. lig. Zaten daha once kararlastirdigimiz, takim kurmayanlarin atilmasi yonunde bir kural var. Bunu pek ciddi uygulamiyorduk ama bu yaz farkli olabilir.

McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #137 on: 3 Apr 2018 - 12:01:12 »

Tek problemim drafta girememek oldu. Baya da emek harcadim ama düstüm Smiley Sanilmasin yani 16. adam emek sarf etmedigi icin düsüyor. Düsmemek icin cekistigim iki rakibim takim kurmayan 17. ve 18. ile oynadi son hafta benim sansima Smiley

Takim kurmadigi icin düsenlere ne gibi yaptirim olacak, onunla ilgili karari bekliyorum sabirla.

düşenler efor sarfetmiyor demedim zaten abi (güncelleme yapmayanlar dışında), eforlar yetmemiş oluyor ama neticede, diğer takımlar babında Smiley takım kurmayanlar büyük sorun... önceden de tahmin edilemiyor maalesef.

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
Kazim
Newbie
*

View Profile
« Reply #138 on: 3 Apr 2018 - 14:53:54 »

Bence de 4. olanlar üst lige alınmalı.

Süper Amatör'de hem yarı finalde hem de üçüncülük maçında bir üçlükle kaybettim. Beni yukarı alın  Roll Eyes

« Last Edit: 3 Apr 2018 - 14:59:28 by Kazim » Logged
jonywayt
Newbie
*

View Profile
« Reply #139 on: 3 Apr 2018 - 17:22:58 »

Bence de 4. olanlar üst lige alınmalı.

Süper Amatör'de hem yarı finalde hem de üçüncülük maçında bir üçlükle kaybettim. Beni yukarı alın  Roll Eyes

bence 3 lükçülerini değiştir Tongue
Kazim
Newbie
*

View Profile
« Reply #140 on: 4 Apr 2018 - 09:55:23 »

Hangi birini değiştireyim dostum  thinking  CJ McCollum, Gerald Green, R. Bullock, Kentavious Caldwell-Pope, Carmelo Anthony, A.Crabbe, C.Levert, N. Bjelica...  Wink
Pages: 1 ... 7 8 9 [10]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  batug.com Ligleri  |  Topic: batug.com Ligleri Genel « previous next »
    Jump to: