Welcome, Guest. Please login or register.
22 Sep 2017 - 16:24:23
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Gecenin Maçı 2011 - 2012 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [4]  All
Author Topic: Gecenin Maçı 2011 - 2012  (Read 9827 times)
nats
Guest
« Reply #45 on: 9 Apr 2012 - 13:08:12 »

Gerald Green de inanılmazbir form tuttu. Yani sadece bu seneyi değil gelecek seneyi de garanti altına aldı resmen. Dünde 32 sallamış ki daha önemlisi all round oyununa bir de 5 tane 3pts eklemiş.
kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #46 on: 10 Apr 2012 - 15:13:27 »

Geldiğinden beri istikrarlı oynuyor Green. 2-3 numarada tam bir 6. adam olabilir seneye.

...de göya draft'e yatacaktık o da yalan oldu. Ama sanırım son olaylardan sonra Howard baya baya gelecek Brooklyn'e. G-Wall,Deron ve Howard çok iyi bir üçlü ki, tamamlayıcı parçaları Brooks ile Brook Lopez olacak gibi.

Bu ilk 5'i kurabilirsek çoğu güçlü takımın sahip olmadığı bench derinliği de göze çarpıyor; Farmar, Green, Humph., Morrow gibi elemanlarla hiç de fena olmayan bir 2nd unit orataya çıkıyor.

Tabii bu yazılan isimlerden çoğu (Deron, Green, Humph.) sene sonu FA ama hem cap yeterli olacaktır bu isimleri tutmaya ve ben kalacaklarını da düşünüyorum.

The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #47 on: 10 Apr 2012 - 15:26:12 »

D-Will sezonun bitmesi için gün sayarken sen Howard hayali kuruyorsun. Adam daha gecen gün sezonun bitimine 19 gün kaldı diyordu. Bu kafada bir adamı tutamazsınız artık
« Last Edit: 10 Apr 2012 - 15:26:48 by The Chief » Logged

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Pages: 1 2 3 [4]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Gecenin Maçı 2011 - 2012 « previous next »
    Jump to: