Welcome, Guest. Please login or register.
16 Nov 2019 - 02:25:42
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  New Orleans Pelicans  |  Topic: Offseason 2011 - Winter is coming 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 5  All
Author Topic: Offseason 2011 - Winter is coming  (Read 17657 times)
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« on: 8 Dec 2011 - 23:57:55 »

Mutlu ol, iyi bak kendineee, gözün, arkada kalmaasın!

xmenac
Sr. Member

View Profile
« Reply #1 on: 9 Dec 2011 - 00:08:30 »

SpearsNBAYahoo Marc J. Spears
Names talked about in CP3 3-way are: CP to Lakers, Gasol to HOU & Kevin Martin & Luis Scola and possible picks to Hornets, source tells Y!

Sanırım en olası senaryo bu, epey anlamsız bir takas olur.
FliPtiKal3
Guest
« Reply #2 on: 9 Dec 2011 - 00:13:01 »

bynum + 2 kilo patatesede howard alinir, herkes mutlu olur. play off seyircisiyle lakers taraftari daha fazla tabiki...
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #3 on: 9 Dec 2011 - 00:20:53 »

Houston'un sadece Gasol karşılığında vereceği şey çok fazla. Martin+Scola+Budinger+Patterson ve iki tane birinci tur draft hakkından bahsediliyor. Şimdi kağıt üzerinde Hornets için iyi gözükebilir takas, ama CP3 gittikten sonra, yeniden yapılanmak yerine, batıda taş çatlasa sekizden playoffa girebilecek bir takım yaratmak için neden çabalıyoruz, onu anlamıyorum. Bir de Scola'nın hayvani kontratı söz konusu tabi; yarın öbür gün para harcama konusunda elimizi kısıtlayacak bir etken.

Şu takastan gelecekte takımı taşıma ihtimali olan bir adam alamıyoruz, Houston'un draft picklerinin de ilk 10'un dışında olacağını öngörürsek, draftta da pek şansımız olmayacak; muhtemelen takasın en büyük kaybedeni biz oluruz. Dell Demps, yapma bu takası, bekle kurban olduğum.

memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #4 on: 9 Dec 2011 - 00:28:07 »

Mevzu sadece Gasol'se bizim açımızdan Martin ve Scola'dan bir gram fazlasını verirse Morey orayı yıkarlar. Pickleri gencoları Lakers'tan alırsınız artık, Patterson bizde bayaa değer gören ve bel bağlanan bir arkadaş.

#memircagan
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #5 on: 9 Dec 2011 - 00:31:20 »

Hayır bu kadar şeyi veriyorsak Paul'ü niye almıyoruz o da muamma. Kontrat uzatmaz filan mı bütün kaygı? Lakers'a bu kıyak niye?

smyrnall
Pro. Member

HALF GAME. HALF SPORT. ALL PASSION.

View Profile
« Reply #6 on: 9 Dec 2011 - 00:48:59 »

Lakers Gasol'a karşılık CP3 almış oluyor yazılanlara göre, büyük şehrin dayanılmaz hafifliği. Gerçi Paul ün yerinde kim olsa aynı tercihi yapardı heralde.

HALF GAME. HALF SPORT. ALL PASSION.
www.smyrnall.com
http://smyrnall.tumblr.com
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #7 on: 9 Dec 2011 - 01:30:53 »

Lakers, CP3 üzerine Howard alabilirse, CP3 karşılığında Houston'dan Scola'yı falan almayı kabul edecek GM'ler sayesindedir. Ondan sonra kimse gelip CBA'e bok atmasın babalar.
memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #8 on: 9 Dec 2011 - 01:42:44 »

Abi herif Lakers, Boston, New York dışında bir yere gitmem diyor ne yapsın GM? Sezon sonuna kadar oynatıp ellerinde beleşe kaçırmak dışında bir seçeneği yok, yoksa Orleans Gm'i de muhtemelen Curry'yi çok çok daha fazla istiyordu.

#memircagan
xmenac
Sr. Member

View Profile
« Reply #9 on: 9 Dec 2011 - 01:51:00 »

Abi herif Lakers, Boston, New York dışında bir yere gitmem diyor ne yapsın GM? Sezon sonuna kadar oynatıp ellerinde beleşe kaçırmak dışında bir seçeneği yok, yoksa Orleans Gm'i de muhtemelen Curry'yi çok çok daha fazla istiyordu.

Boston'ı da istediğini sanmıyorum, yoksa Rondo ve Green çok daha cazip olurdu bu teklife göre.

Ayrıca Paul; Scola ve Martin karşılığında gidecekse sezon sonu beklensin daha iyi, en azında yeniden yapılanma şansı olur New Orleans'ın. Şu takas sonunda Scola'nın 4 yıllık kontratını üstlenip Martin'e 12 milyon ödeyerek ne kazançları olabilirki.
mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 9 Dec 2011 - 01:54:59 »

abi takas bu nihayetinde, isterse lakers'ı new york'u istesin farketmez. nola gm'i kendisine en çok yarayacak takası yapabilirdi, sonra paul isterse uzatmasın sezon sonunda kontratını, orada giren onu alacak takıma girerdi, ki buna da razı olanalr vardı
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #11 on: 9 Dec 2011 - 01:59:20 »

Boston istiyormuş işte ne olursa olsun, ver Rondo'ya karşılık. Ya da Lakers'tan Bynum'ı al. Scola-Martin iyi oyuncular ama takım play-off'a bile oynayamaz, e genç adamlar da değil. Mantığı yok.
TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #12 on: 9 Dec 2011 - 02:01:50 »

Benim anlamadığım bu Houston federal arabulucu mu , sanane kardeşim niye gerekli gereksiz yerlere atlıyosun fuzuli yere. Git Jordan'a mı Nene'ye mi kime ne öneriyosan öner geç kenara otur. Lakers'ın yaveri misin. Hadi Hornets zor durumda falan o ayrı bir tartışma konusu. Ancak Gasol = Scola + Martin + X + Y + pick bilmem ne şu takası yapan adamın vatandaşlığını iptal edip sınır dışı ederim eyaletten.  
memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #13 on: 9 Dec 2011 - 02:34:14 »

abi takas bu nihayetinde, isterse lakers'ı new york'u istesin farketmez. nola gm'i kendisine en çok yarayacak takası yapabilirdi, sonra paul isterse uzatmasın sezon sonunda kontratını, orada giren onu alacak takıma girerdi, ki buna da razı olanalr vardı

Yapamıyor işte abi, düne kadar Golden State  ile New Orleans anlaşmaya yakın deniyordu, hop amcam çıktı State ve Clippers'la extension imzalamayacağım dedi, iki takımda kaçtı takastan. Amcam Clippers'a giderse muhtemelen contender olacak bu arada, onu bile beğenmiyor. Üstüne birde beni isteyenler Tyson Chandler'ı getirirse 1-0 önde başlar lafını uçurdu, bak bak bak. Takımlar New Orleans'la pazarlık yapmıyorki, Chris Paul'le pazarlık yapıyor anasını satiyim.

E şuan masada Rondo, Green + pickler var deniyor, New Orleans malmı ona atlamıyorda Kevin Martin ve Scola'yı istiyor, bilemiyorum. Bu kadar mal olduklarını zannetmiyorum, muhtemelen biricik Chris Paul'ümüz New Orleans'in elini Lakers'a takas olmak için zorluyor, New Orleans'la Boston'ın anlaşmasının hiçbir önemi yok çünkü ta taaa, anlaştıkları anda Chris Paul sezon sonu Boston'da kontratını uzatmayacağını söyleyecek.

Benim anlamadığım bu Houston federal arabulucu mu , sanane kardeşim niye gerekli gereksiz yerlere atlıyosun fuzuli yere. Git Jordan'a mı Nene'ye mi kime ne öneriyosan öner geç kenara otur. Lakers'ın yaveri misin. Hadi Hornets zor durumda falan o ayrı bir tartışma konusu. Ancak Gasol = Scola + Martin + X + Y + pick bilmem ne şu takası yapan adamın vatandaşlığını iptal edip sınır dışı ederim eyaletten. 

Bakın bas bas bağırıyorum günlerdir Houston bölgesinde şuan Rockets'ı tutan herkesde yılların vermiş olduğu kalıplı uzun kompleksi var. Millet forumlarda Aaron Gray aslında bizim 5 bölgesine cuk oturur filan diyorlar, durum o kadar ciddi. Dalembert'le görüşen GM'e Gasol diyorlar, normal tabi gözünün dönmesi. Scola+Martin üstüne Patterson ve Chase filan hikaye ondan eminim, zaten bir pickle Dragic gidecek diyorlar. Dönüşünde de ben Odom'u filan alacağımızı düşünüyorum, Lakers sadece Gasol verip Chris Paul'ü alamaz.

#memircagan
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #14 on: 9 Dec 2011 - 03:01:14 »

WojYahooNBA Adrian Wojnarowski
The Hornets have started to inform teams that they're sending Chris Paul to the Lakers for Bynum and Odom, league sources tell Y! Sports.

Geçmiş olsun. Stern bağlamış işi Wink

WojYahooNBA Adrian Wojnarowski
Correction: The proposed deal to the Lakers is Chris Paul for Pau Gasol and Lamar Odom, source says.

Aaa Woj tam bilmeden ne konuşuyorsun.
« Last Edit: 9 Dec 2011 - 03:11:28 by Doctor » Logged

Pages: [1] 2 3 4 5  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  New Orleans Pelicans  |  Topic: Offseason 2011 - Winter is coming « previous next »
    Jump to: