Welcome, Guest. Please login or register.
18 Sep 2020 - 22:11:34
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 5.Geleneksel Adabazar Köfte Günü Dayak Şenlikleri 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Ne zaman buluşalım?
2 Temmuz 2011 Cumartesi - 17 (89.5%)
3 Temmuz 2011 Pazar - 2 (10.5%)
Total Voters: 17

Pages: 1 ... 15 16 17 [18] 19
Author Topic: 5.Geleneksel Adabazar Köfte Günü Dayak Şenlikleri  (Read 53379 times)
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #255 on: 4 Jul 2011 - 11:55:46 »

Kerem zaten istanbulderede bir onbeşdakka falan muhabbetten kesilip gelen mezelere yumuldun olm heh heh, birdaha giderzi gelin siz dere orda

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #256 on: 4 Jul 2011 - 13:51:48 »

hahaha evet olm kendimi kaybetmişim bi süre, kendime geldiğimde yavuz leopar desenli şala sarınmış oturuyodu

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #257 on: 4 Jul 2011 - 15:43:40 »

poahahahah oda ayrı birşeydi abi maya kralı gibi adam köşeden seni kesiyordu zaten

FliPtiKal3
Guest
« Reply #258 on: 4 Jul 2011 - 15:46:40 »

edizle kerem afrika cekirgesi gibi adamlar Smiley)))  biri masanın basından , digeri ortasından baslayıp herseyi kuruttu be =)
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #259 on: 4 Jul 2011 - 16:07:15 »

istanbulderede yasinle çok güzel bi ekip çalışması yaptık biz, masanın ortası olarak çok büyük bir alana hükmettik diyebiliriz.

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #260 on: 4 Jul 2011 - 16:54:06 »

murat can'la arda da fena değillerdir ama belli ki arka planda kalmışlar.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #261 on: 4 Jul 2011 - 18:05:27 »

onlar hemen solumuzda şeker ve samet'le eküri olup kendi masalarını silip süpürdüler ama bizim kollar biraz fazla uzadı, arkadaşlardan özür dileriz Grin

bu arada samet'in "ben yemeği önce koklarım, ona göre notumu veririm" deyip alabalığı önce koklayıp sonra yemeğe dalması da bomba sahnelerden biriydi.

Reflector
mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #262 on: 4 Jul 2011 - 22:40:03 »

ben diyetteyim hacı
FliPtiKal3
Guest
« Reply #263 on: 4 Jul 2011 - 23:04:45 »

yanlız ıslama yı yedigimiz yerdeki kabak tatlısı muhtesemdi hacılar.serbet kıvamı ,kabakların karamelize seviyesi ve o kaymak...orgazmik yiyecekler listeme girmistir.
LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #264 on: 5 Jul 2011 - 01:35:37 »

emeği geçen herkese tekrar sonsuz teşekkürler. tekrardan biraraya gelip, özlem giderip, güzel vakit geçirip, iyi bir şekilde eğlendik valla. yemeğe de doyduk yani, kısacası on numaraydı yani her şey ...
shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Moderator
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #265 on: 6 Jul 2011 - 20:32:29 »

yanlız ıslama yı yedigimiz yerdeki kabak tatlısı muhtesemdi hacılar.serbet kıvamı ,kabakların karamelize seviyesi ve o kaymak...orgazmik yiyecekler listeme girmistir.
Ben ki kabak tatlısını çok nadir yerim, çoğu yapılanlarda kabağın acılığı gitmediği için pek sevmem ancak ismet usta idi sanırım gittiğimiz yer. Oranın kabak tatlısı iyidi ama onu iyi yapan da harkulade olan kaymağıydı bence. Onu da es geçmeyelim.

Cumartesi günü Kayhan geldi karşıladı beni. Ekip gelene kadar uyukladım biraz. Sonra milleti karşılamaya giriştik. oradan ver elini köfteci. Köfteci de gırla muhabbet geçti zaten Smiley Benim Adapazarına geldiğim saatlerde sağlam yağmur vardı. Hatta uyurken de fena yağmış. Uykumda arda aradı beni, rüyadan bağlandı bana Smiley Yağmur var basket oynanmaz herhalde dedim Smiley

Yemek sonrası havada güzelleşince o kadar geldik bi top atalım dedi millet ve Adabazar tayfasının mekanına top atmaya gittik. 4e4 güzel keyifli bir maç yaptık. Bir ara Kayhan'ın bilek burkulma hadisesi korkutsa da çok ciddi olmaması sevindiriciydi.

Maç sonrası otelde duş alma ve sonrasında istanbuldereye gidiş. Mekanı görünce maç ile boşuna vakit kaybetmişiz direk buraya gelmeliymişiz oldu Smiley Hatta bir sonraki buluşma için buraya yakın bir yerlerde kalalım doya doya gezelim denildi.
İstanbuldere'yi anlatmama gerek yok yeterince bahsedilmiş.

Ertesi sabah sucuk da sucuk diye tutturduk Smiley Sucuklara boğulduk. Sucuk ekmeğinden, sucuklu yumurtalar, sucuk tabağına kadar sucukla donattık masayı Smiley Muhabbet yine gırla. Tabi ki sabah sabah gündeme damga vuran olayların etrafında gelişti muhabbet Smiley

Akabinde yavaş yavaş ayrılmacalar başladı. Kendi adıma da 3 gibi ayrıldım.Ayrıldım ayrılmasına da az kaldı Bursa'da rehin kalıyordum Smiley Hiç bir şirket yer yok diye cevap verince aha tuttuk dedim. Bazısına iki kere sordum hatta.Pamukkale 23.30da var dedi. Ne yapacam 5.30 saat burada dedim.

Sonra açtım bilgisayarımı hızlı bir şekilde taradım tüm firmaları Nilüfer'de saat 8'de bir kişilik yer bulunca atladım hemen Smiley Ahmet yine 4 ayak üstüne düşmüşün diyecektir okuduğunda Smiley hakikkatten epey şanslıydım. Gardaki internet çok sağlıklı da değil gidip gidip geliyordu. Gerçi ben otobüslerden birine bağlanmıştım sanırım Cheesy Tam ödeme onayında kesilse heheh Smiley

Güzel bir hafta sonuydu. Gelen ve emeği geçen herkese tekrar teşekkürler.
« Last Edit: 6 Jul 2011 - 20:35:47 by shiroi_chokoreto » Logged

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #266 on: 6 Jul 2011 - 20:58:59 »

köfteci ismaildi gittiğimiz yerin adı

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Teardrop
Pro. Member

Tracy McGrady

View Profile
« Reply #267 on: 6 Jul 2011 - 23:15:13 »

beyler hepınıze afıyet olsun. ben ramazan olmadan adapazarına gıtmeyı onerıyorum tekrardan. yazılanlara ozenmemek elde degıl Smiley Sad

daha onceden ayarladıgımız bır etkınlıkten oturu katılamadık- bundan sonrası ıcın en azından ıstanbuldan gıdecekler ıcın lojıstık yardıma hazırım

hepınızın yuregıne emegıne zamanına saglık
Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #268 on: 7 Jul 2011 - 21:45:23 »

babalar turnuva düşünen kimse yok mu peki ?

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #269 on: 8 Jul 2011 - 02:16:10 »

olm yaptı işte adabazarda gelmediniz

Pages: 1 ... 15 16 17 [18] 19
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 5.Geleneksel Adabazar Köfte Günü Dayak Şenlikleri « previous next »
    Jump to: