Welcome, Guest. Please login or register.
18 Sep 2020 - 21:13:00
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: Yenilsen de Yensen de 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [4]  All
Author Topic: Yenilsen de Yensen de  (Read 8216 times)
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #45 on: 7 Sep 2010 - 14:19:08 »

abi sanırım slovenya maçı için yarın bi program olacak diye sölediler diye hatırlıyorum ama ben bayram dolayısıyla yokum.

şaban ve cem katılacaktır diye düşünüyorum. hatta şaban futbol içinde yerini ayırttı sanırım

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
bLiSS
Guest
« Reply #46 on: 7 Sep 2010 - 14:27:26 »

hahaha vay çakal
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #47 on: 7 Sep 2010 - 14:27:59 »

Bugün Türkiye-Belçika maçı için özel bir program yapacaklardı, ona katılacaktım ama biraz iş yüzünden, biraz da özel durumlardan dolayı katılamıyorum. Cumartesi'yi sorduğumda henüz belli değil dedi Bağış Abi, Türkiye yarı finale çıkarsa büyük ihtimalle olur gibi geliyor. Eğer olur da çağırırlarsa Cumartesi büyük ihtimalle katılırım.

Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #48 on: 7 Sep 2010 - 16:29:37 »

Bu ara Cem babuş, bi dahaki programda biraz daha tane tane konuşmaya çalış, Kaan Kural sendromu yaşadın yer yer, anlattıkların net anlaşılmadı.

bu kadar oluyor müdür, anlaşıldığı kadar artık.. bilmiyorum haftaya katılır mıyım..

the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #49 on: 7 Sep 2010 - 21:14:19 »

Ulan ben evde değildim bütün gün, ne canlısını ne tekrarını izledim... Yok mu insan evladı parça parça rapidshare'e felan atacak?

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #50 on: 7 Sep 2010 - 22:45:11 »

Tivibu şifresi de bence işini görür Smiley
ArdaS
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #51 on: 11 Sep 2010 - 15:44:36 »

yanlış duymadıysam yayın esnasında birinin telefonu çaldı az önce  Smiley

Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #52 on: 10 Sep 2011 - 04:24:47 »

yarın yine basketbol konuşulacakmış.. ben sabah kalkabilirsem katılacağım ama batuğ ekibinden başka birisi var mı bilmiyorum, geçen senekine oranla daha zayıf muhabbet olabilir..

Pages: 1 2 3 [4]  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: Yenilsen de Yensen de « previous next »
    Jump to: