Welcome, Guest. Please login or register.
18 Sep 2020 - 23:01:50
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 5.Geleneksel Adabazar Köfte Günü Dayak Şenlikleri 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Ne zaman buluşalım?
2 Temmuz 2011 Cumartesi - 17 (89.5%)
3 Temmuz 2011 Pazar - 2 (10.5%)
Total Voters: 17

Pages: [1] 2 3 4 ... 19
Author Topic: 5.Geleneksel Adabazar Köfte Günü Dayak Şenlikleri  (Read 53380 times)
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« on: 26 May 2011 - 01:03:26 »

amcoğlu tarihi yavuza soracaksın ayarlıcak kendini şu tarih diyecek buluşacağız. Şimdi ne söylesek yalan olur yani
Sağlık nedenleriyle epey bir gecikme oldu ama sonunda 5. Adabazar buluşması için hazır olabildim Tey tey

Evet beyler, buluşma ne zaman olsun? Benim için tarih farketmez, istediğiniz zaman atlar uçağa gelirim. Pazar günü çoğu kişi için uygun olur herhalde. 12 Haziran'da seçim var, o tarih olmaz herhalde ama çoğunluk hangi tarihte sağlanabiliyorsa o tarihe uyarım ben.

Gelebilecekler ajandalarınızı kontrol edip uygun bir tarih yazsınlar.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #1 on: 26 May 2011 - 01:34:48 »

Yavuz varsa her zaman varım

29 mayıs veya 5 haziran fark etmez
« Last Edit: 26 May 2011 - 01:35:21 by blastrula » Logged

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #2 on: 26 May 2011 - 01:55:43 »

Rejimdeyim ama ızgarada piştiği sürece sorun yok, birde kepek ekmek olsun menüde lütfen. 5 Haziran benim içinde uygun gözüküyor.

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #3 on: 26 May 2011 - 02:25:39 »

Bu hafta olmasın demeyi unutmuşum yav. 5 Haziran diyeyim o zaman ben de.
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #4 on: 26 May 2011 - 11:08:51 »

haziran sonuna kadar düğün, eğitim, seçim gibi muhabbetlerden dolayı tamamen doluyum. sanırım katılma şansım olmayacak. temmuz da mini bi buluşma olursa gelebilirim. benim yerime de yiyin beyler

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
bullsarda
Veteran
Pro. Member

The more I see the less I know for sure

View Profile
« Reply #5 on: 26 May 2011 - 13:32:12 »

bu hafta olabilirdi ama 5 haziran bana uymuyor..Bir sonraki haftasonu da olabilir...
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #6 on: 26 May 2011 - 14:40:05 »

lan oğlum hemen haziran başında organizasyonmu olur, satışlar için bir tarihi müddet vermeniz lazım Smiley Haziranın 12 si olmaz seçim zamanı zaten halkımız kutlamalara katılacaktır. Haziranın ortası olsun atalım biraz daha ama tabi siz bilirsiniz sonuçta gün hepimizin günü. 19 haziran konuşma ve ornaizasyon için daha iyi olur bence, tbai benim için farketmez biz burdayız (satış hakkı saklıdır)

BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 26 May 2011 - 15:47:04 »

TBL final serisinden içerdeki maçlardan birini belki izleyebilirim diye Haziran'ın ilk haftası olur dedim ben. Dediğim gibi tarih farketmez yoksa, 1 ay sonra buluşalım derseniz ona da uyarım ben. Hatta üniversite finalleri falan ne zaman bitiyor bilmiyorum ama okullar bittikten sonra da olur benim için. Siz söyleyin ben uyarım dediğim gibi.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #8 on: 26 May 2011 - 15:58:15 »

millet tarihleri yazsın abi ozaman kim nezaman gelebilir ona göre davranalım. Hadi beyler buluşaım cart curt yapanlar elleri görelim

Mirko Milicevic
Gergin Antrenör
Yazar
Jr. Member

herşey basketbol için..

View Profile WWW
« Reply #9 on: 26 May 2011 - 16:19:49 »

Pazar Türkiye şampiyonası için orda olcam,gelmişken köfte organizasyonu da harika olur Smiley

mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 26 May 2011 - 16:44:47 »

1i 2si 4ü ve 5inde ölüm kalım savaşı 4 adet finalim, 8inde de bitirme projesi sunumum var. diceksiniz ki hem cumartesi hem pazar final mi olur, o kadar gün torbaya mı girdi, evet ikisinde de var hem de sabah 9'da, 7.senem olmasa pazar günküne girmezdim de artk öle bir opsyion yok bu saatten sonra, haziran ortası olursa gelebilirim de başlarında heralde geleemmem.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #11 on: 26 May 2011 - 16:59:42 »

arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın ama buluşma için gelin yani, yoksa seve sve getirmek zorunda kalacağım bakın. Kerem, olm bunasıl bir satıştır be yuh sana başka bişey demiyorum abi.

Tarihi haziran ortası olarak düşünüyorum finalleri biter işte milletin artık. Haziran 19 nasıl biraz atalım toparlanalım diye diyorum

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #12 on: 26 May 2011 - 17:46:22 »

Abi elimde olmayan sebepler gelememe sebeplerim, üsttede yazdım düğün dernek, eğitim ve seçim derken bi baktım haziran sonuna kadar hafta sonları çakılı dolu, yoksa bende gelmek istiyorum. temmuzu siz beklemezsiniz diye afiyet olsun dedim, çocuklarıda bekletmenin alemi yok ben her zaman gelirim.

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #13 on: 26 May 2011 - 18:34:36 »

Haziran ortasından sonrasına ben bir şey diyemem. Ne zaman çalışmaya başlayacağım belli değil. Boş olursam gelirim zira artık pazarları da çalışmaya başlamışız.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #14 on: 26 May 2011 - 22:28:17 »

19 haziran bir ihtimal bana da uyabilir.

Pages: [1] 2 3 4 ... 19
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 5.Geleneksel Adabazar Köfte Günü Dayak Şenlikleri « previous next »
    Jump to: