Welcome, Guest. Please login or register.
21 Oct 2019 - 01:27:39
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Alışkanlık işte 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 ... 7 [All]
Author Topic: Alışkanlık işte  (Read 21566 times)
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« on: 20 Dec 2002 - 18:08:01 »

Herzaman insanın yaptığı şeyler vardır. Bunlara kimi uğur der kimide alışkanlık. Ama çoğu kişide vardır. Herzaman aynı koltuğa oturursun, aynı ayakkabını giyersin. Herzaman aynı gun banyo yaparsın. Siz kendi hayatınıza soyle bir bakın bakalım sizinde alışkanlığınız varmı boyle

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #1 on: 20 Dec 2002 - 18:12:45 »

Herzaman sofranın başında otururum. İki gunde bir mutlaka foruma girerim. Bir gun içerisinde mutlaka kufur ederim birilerine. Grin

ecü
Newbie
*

View Profile
« Reply #2 on: 21 Dec 2002 - 00:06:40 »

bende hergece yatmadan havanın rengine bakıyorum ya unutunca yatağımdan kalkıyorum fln aslında sinir oluyorum ama kendimi alamiyorum ..

i wish that i could fly away..
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #3 on: 21 Dec 2002 - 02:31:03 »

yaa aslinda hurafelere takilmamak istiyorum ama insan ister istemez kendine bazi hurafeler yaratio.su an hepsi aklima gelmesede oldugunu çok ii biliyorum.
walla benimde her gün foruma girmek aliskanligim oldu.kolay kolay da birakabilcegimi düsünmüyorum.ayrica elimden geldigince her gün ama olmazsa en az 2 günde 1 basket oynamak benim için kaçinilmaz bi gerçek.cnbc-e deki bi çok diziyi izlemek te en büyük aliskanliklar arasinda

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Heat Is On
Guest
« Reply #4 on: 21 Dec 2002 - 03:55:59 »

Sirtimi hep duvara veririm. Bizim balikesir de zamaninda "Yusuf Miroglunun yandan yemisi" turunde bir adam varmis. Pek bir delikanliymis. Gaaavede (okundugu gibi yazilir) de hep sirtina duvara verecek sekilde otururmus. Neyse iste bir gun bu abimiz simdi hatirlayamadigim bir sebepten dolayi sirtina duvara verememis. Nitekim o gun de onu oracikta bicaklamislar.

Sanirim bir de tum hikayelerden ders cikarma gibi bir aliskanligim var.
Whizz7
Veteran
Sr. Member

View Profile
« Reply #5 on: 22 Dec 2002 - 00:51:11 »

gülerken konuşmaya , konuşurken gülmeye çalışırım kimse bişii anlamas...
bi de bisim okulda sınav salonlarında sıralar numaları mutlaka "7" ye otururum zaten sıranın her yerinde "kidd the mvp" fln gibi ibareler bulunduğu için benden başka kimse konsantrasyonunu sağlayamaz  Grin
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #6 on: 22 Dec 2002 - 02:24:50 »

walla bende sanstanmi nedir bilmem ama otobüs yolculuklarinda özel istemesem bile genellikle 21 numarada oturuom.eger önceden aklima gelirse 21 numarayi istiom.
ayrica tüm derslerde en güzel kadrolar we bilimum all star kadrolari kuruom.bide yanina futbol dan awrupa karmasi yaptimi ders çok güzel geçio

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #7 on: 22 Dec 2002 - 04:31:27 »

eheh derslerde dream team ya da cm kadroloru kurmak benim de favorilerimden.
ayrıca hergün yatmadan önce yastıı ters çeviriyorum böylece bi o tarafına bi bu tarafına yatmış oluyorum
ama şu ana dek bi faydasını görmedim Smiley

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #8 on: 22 Dec 2002 - 04:49:39 »

walla bende yatmadan önce saati 12 ye kuruom kalkayim diye ama her sabah(bana göre  Grin) 12 ye çeyrek kala saat çalmadan uyaniom.daha pek bi saatle kalktigim olmadi.  Smiley

Reflector
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #9 on: 22 Dec 2002 - 15:02:47 »

Forum'u okumak,Forum'da yazmak...AutoSHOW,F1 Racing ve Batug.com'u okumak...
Yemekte gazete okumak(tabi ki spor sayfaları Smiley)
FB maçlarını izlemek,tartışmak...ve Pazar günleri Telegol programını izlemek Grin
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #10 on: 22 Dec 2002 - 16:21:34 »

Ya bende Unv. deyken derste kitabın arkasına(kitap fotokopi olduğundan arkası boştu) pleyof mac yorumlarımı yazmıstım. Sanrım Lal-Por serisinin analizi. SOnra Lal sac serisini ve finali yazmıştım. Boyle ilk beşler bench falan. Bunlara puan vermiştim. Saqa karsı Divac İşte saq 10 puan divac 6 puan gibi. Toplardım boylece artıyı eksiyi kazananı belirlerdim. Ne guzel yazardım. Grin

BoldpiloT
Guest
« Reply #11 on: 22 Dec 2002 - 17:13:36 »

HotSauce saat calmadan kalkmaya alisikmis ama ben de durum biraz farkli:

Her seferinde saati kurar yatarim, sabah oluncada ayni tribi yasarim: Saat baslar calmaya, el atilir ve 5dk. sonraya kurulur. Sonra saat gene calar, sonra gene 5dk. sonraya kurulur. Sonunda istenilenden 30dk. gec kalkilir ve her zaman oldugu gibi kahvalti edilmeden evden cikilir. Yillardir ayni terane surer gider. Anlayamadigim o zaman bu gobek niye? Huh Huh Huh

Laf aramizda "Gobekliler hareketi engellenemez." Grin Grin Grin
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #12 on: 22 Dec 2002 - 21:04:21 »

ben de mutlaka her zaman arabanin kapisini kitlerim(yani arabayi kullanirken kitlerim trafikte fln hirsizlik olabiliomus cunku) we gundusleri de farlari acarim.. ayrica radyoda kasette cd iste artik nerden muzik dinniosam sarki bitmeden arabadan inmem..

ha bi de asla kahvalti edemem, uyandiktan anca 2 saat soora fln bisi yiyebilirim..

gundus ders calisamam cunku uykum gelir, tam tersi geceleri hic uykum gelmes we sabahlarim ders calisarak..

Richard Hammond
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #13 on: 23 Dec 2002 - 00:49:06 »

Çarşaba günleri ölsem OZ u seyrederimm...(bbam şampiyonlar ligi maçları izlmek isterse OZ u cumaya bırakırım)
Bir tane de olsa her maçta 3'lüğüm vardır.(olmaması imkansız)
yemek yerken kesinlikle özel playlistim çalar...
Numara alınan veya işlerin numara ile yürdüğü her yerde 3 numara edinirim muhakkak....
sayısalda da muhakkak 3 ü oynarım....
internet in başında saatlerce kalırım...
Muhakkak real time strateji oyunlar oynarımm..
Alışkamnlık olmuş başka bişi daha nba live'da kralını tanımam!!!!!!!!

Rappelz fan..
Serdarex
Guest
« Reply #14 on: 24 Dec 2002 - 01:09:35 »

Saatimi kurmadan yatmam.  Perdeleri sonuna kadar çekerim . Akşamları çaysız duramam.

Ct. akşamı evdeysem İspanyol Futbol maçını mutlaka izlerim. özellikla Nihat'ın maçlarını.

Bir de her akşam işyerinden Kızılay'a yürüyerek gideriz arkadaşlarla. hareket olur bizim için.

WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #15 on: 24 Dec 2002 - 01:58:45 »

Akşamları çaysız duramam.

aynen bende, 48li demlik sallama çayı 15-20 günde rahat bitiririm...

birde beyaz çekirdek olayı varki istesemde bırakamıyom Shocked
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #16 on: 24 Dec 2002 - 17:51:32 »

bende bi ara pop kek hastalığı vardı. Artık gorunce midem bulanıyor kurtuldum allahtan.

Bide Lisedeyken ülker susamlı çubuk alırdım her akşam altı ay falan aldım. Artık yemiyorum ohh be

manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #17 on: 25 Dec 2002 - 00:19:42 »

bendede soyalı fıstık hastalık oldu bırakamıorum. napcagımıda bilemiorum. soya yiye yiye soyaya benzedik bee  Grin
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #18 on: 25 Dec 2002 - 16:22:09 »

Abicim benim tavsiyem madem bırakmak istiyorsun şöle alıcaksın soyalı fıstıktan epey bir miktar. Ama epey alacaksın. Oturacaksın yiyeceksin yiyeceksin. Sonra miden bulanmaya başlıyacak. Sonra bırakacaksın. Her yemek istediğinde midenin bulantısı aklına gelecek. Dene bak oluyor çoğu şeyde

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #19 on: 26 Dec 2002 - 02:22:07 »

eskiden çokseker,sepseker,aaa seker,yol seker gibi dükkanlar wardi deli gibi seker aliodum iste dediginiz gibi bi keresinde çok abartmistim sonra bayaa i kustum bi dahada pek yemedim.
geçen yilda hamsiden zehirlendim we 3 gün araliksiz kustum simdi balik kokusundan bile tiksiniom walla

Reflector
o_irengun
Guest
« Reply #20 on: 26 Dec 2002 - 05:29:51 »

Bu aliskanliklarimin hepsini almanyada edindim
1-sabah kalkar kalkmaz mutlaka 2 sigara icerim
2-Bilardo oynarken mutlaka tesbih cekerim
3-dus alirken mutlaka saclarimi tararim
Her hafta minimal 6 kere makarna yerim (yalniz yasayanlar selam olsun)
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #21 on: 26 Dec 2002 - 05:44:52 »

Abicim benim tavsiyem madem bırakmak istiyorsun şöle alıcaksın soyalı fıstıktan epey bir miktar. Ama epey alacaksın. Oturacaksın yiyeceksin yiyeceksin. Sonra miden bulanmaya başlıyacak. Sonra bırakacaksın. Her yemek istediğinde midenin bulantısı aklına gelecek. Dene bak oluyor çoğu şeyde

süpersin walla seker çocuk Tongue

gibi bi keresinde çok abartmistim sonra bayaa i kustum bi dahada pek yemedim.

bende istanbul daki maçtan sonra hiç cappy kayısı suyu içmedim. nasipse izmirde içecem Kiss
tHeKhAn23
Jr. Member
**

Life is an endless adventure...

View Profile WWW
« Reply #22 on: 26 Dec 2002 - 05:45:03 »

Ben de EfEs Extrayı pek severim, haftada en az 5 tane içmedim mi olmuyor...

*---------------*
tHeKhAn23
*---------------*
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #23 on: 26 Dec 2002 - 17:26:21 »

Ulan şole olsada iki uç tane yuvarlasam beah. Bak nası canım cekt alayım giderken besaltı tane bari  Grin

o_irengun
Guest
« Reply #24 on: 26 Dec 2002 - 19:48:55 »

valla burda okul kantinlerde bile en az 4 cesit bira satiliyor.Bira artik olay degil.Haftada bir iki soyle bi sise tekila veya votka icmezsem kendime gelemiyorum.
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #25 on: 26 Dec 2002 - 21:43:25 »

Bnede kezzap içiyorum.....deerrrmişimm Grin

irengunkardeş deyince aklıma geldi,tatar ramazan ın ilk seyrettiğimden bri bjk tesbihi atıyorum arada bir evde Cool

Rappelz fan..
o_irengun
Guest
« Reply #26 on: 26 Dec 2002 - 22:16:58 »

valla ben burda her pozisyonda tesbih salliyorum yurtta turkiyede olsa kromaj muamelesi gorursun ama burda salliyinca sekil oluyo insanlara ilginc geliyor kizlar ne o nasil yapiyosun falan tipi sorulara giriyor iyi oluyor bi de soyle doya doya muslum dinleyip ayajkkabinin arkasina basip koridorda volta atiyorum kimse kro mro demeden manyak zevkli oluyor
manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #27 on: 26 Dec 2002 - 23:19:55 »

eyvallah hoca ben bu cok alıp mide bulandırma isini bi deniyim bakalım.
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #28 on: 27 Dec 2002 - 02:09:29 »

ewet kayhan senin o halini gördükten sonra bende bidaha asitli soguk cappy özelliklede sabahlari içmedim.yanii bi içecek yüzünden tüm günün rezil olmustu walla.hayir öle olunca kimse eglenemedi zaten.sensiz maç olmuo be kardesim.izmire sapasaglam gitmekte fayda war.

Reflector
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #29 on: 27 Dec 2002 - 19:27:37 »

Sen dene bak iyi gelecek bırakacaksın monofsteel.

Ya uzun suredir içmedim tekila beah. skere gitmeden alayım bir şişede ufaktan yuvarlayayım arada. Soyle tuzlayıp tuzlayıp içeceksinki. Ah bir de kız olsa. Eheheh. Ben tatildeyken bir kız bulmustum kız boyle tuzlanıp yalanarak tekila içmekten hoşlanıyormus. Tuzlayıp yalıyor sonrada içiyorduk. Ulan ne kızdı beah Grin

o_irengun
Guest
« Reply #30 on: 28 Dec 2002 - 21:13:39 »

tuzlamak disinda tekilayi atiyosun uzerine tarcinlanmis bir dilim portakal tavsiye ederim super oluyorrrr.Gelen 0olursa buraya bizim yurdun barinda takiliriz yani.Tekila 50 cent ben valla 10 tane falan cakip uzerine 3 bira iciyorum canavar gibi oluyor
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #31 on: 29 Dec 2002 - 18:23:26 »

yaw hiç denemedim portakallı. Bir deneyeyim. Tarçınlayıp demi. Tamam kesin denemeliyim guzel gorukuyor Grin

o_irengun
Guest
« Reply #32 on: 30 Dec 2002 - 01:08:27 »

Bak ama beyaz tekila olucak hacim amanyani sari olmasin ne farkeder dersen bilemem.

Bi de bak sana bi tarif daha  evde hatunlu ortam varsa super oluyor.Iki sise sarap al bi dok icine bi portakali dilimle bolca tarcin sonra iki dilim kadar elma  cok azcik konyak (kanyak) bulursan ikimkasik kahverengi seker at sonra sarap kaynamadan pisir yani isit ama dikkat sarap kaynamasin alin size sicak sarap hesaaaabi.burda gerci hazir sisede satiliyor millet aliyor iciyor ama ben sevmiyorum.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #33 on: 30 Dec 2002 - 17:07:36 »

Olm bu harlanıp yanmasın. Sonra evden ve kızdan olmayalım. Bir deneyeyim evde olursa uygularız ama tecrube lazım bunun için. Tadı neye benziyor peki hoş oluyormu bari?

O tekila kısmıda beyaz olmalı ewt katılıyorum. Wink

o_irengun
Guest
« Reply #34 on: 30 Dec 2002 - 21:33:58 »

Tadi tabiiki saraba benziyor ama biraz daha aromali
haci sende evde iki uc kere yapmayi dene ogren yapmayi sonra hatunlara sunarsin ama hatunlar bitiyor yani uyandiriim.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #35 on: 1 Jan 2003 - 15:26:11 »

eyvallahabicim madem kızlar bitiyor diyosun en kısa zamanda olaya girişeyim. Bakalım nası bişeyolacak. sağolasın Wink

o_irengun
Guest
« Reply #36 on: 4 Jan 2003 - 01:14:16 »

Son olarak eindigim ve tabiiki esek zararli  alsikanliklarim .

1-tarcinli sigaralar normal sigara arasinda hafif olduklari icin cok guzel gidiyorlar.
2-firinda pisen kizartmalik patatesin uzerine pismeye yakin sogan dogramak (taze sogan) sonrada uzerine alamana peyniri koyup eritmek sonrada bunu buyuk bir istahla mayonez ketcap ekurilerinin de yardimiyla yemek.Yaninda tabiiki augustiner helles.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #37 on: 5 Jan 2003 - 14:30:56 »

ya birincisinde ben sigara içmiyorum o sebeplen geç. ikincisinde ise güzel bişeye benziyor bir yapayım bunuda. Olm boyle tariflerin varsa ver arkadaşına çok makbule geçer bak Wink Grin

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #38 on: 5 Jan 2003 - 15:09:43 »

Arkadaşlar o_irengun kardeşimiz gondermiş bana sizlerle paylaşmak istedim afiyet olsun Grin

Ayip ettin olmaz mi doluuu.

Pattesi yazdim sonra bi corba tarifi veriim mesela.

Normal bir domates corbasi olur sebze corbasi olur aliyosun agbi icinde daha önceden kübik kestigin ve sertligi gidene kadar hasladigin (cok degil o katir katir sertligi gitsin tamam) ondan sonraacima cornbayi kaynar suya attiktan bi iki dakika sonra o patatesleri de atiyosun icine accik ince kiyilmis biberde olur.Ondan sonra corbayi buyuk bir afiyetle iciyorsun super oluyor.

Simdi once bir tencerenin icine sogani kavuruyosun kirmizi sogan olursa daha bi iyi olur.ondan sonra o soganlar hafif pembelesince icine accik kiyilmis sivri ve keyfe göre sarimsak koyuyosun.Bu arada baska bir yerde patates hasliyorsun.Yine kübik olsun ama biraz büyük küpler okey zarindan accik hallice ondan sonra soganlar falan iyie kizarinca uzerine accik salca (sulandir önce biraz) ve ya domates püresi olmassa rendelenmis domates koyuyosun.Öylece accik daha pisiriyorsun.ondan sonra tavuklari aliyosun uzun kusbasi seklide kesiyosun veya sis tavuk buyuklugunde kafana göre ondan sonra pisen soganlarin icine 1 su bardagi su döküysoun su kaynayinca accik daha döküyosun iste 1/3 su bardagi kadar veya iste göz karari yemegin olacagi seviye olacak ondan sonra tavuklari kaynamaya yakin suya atiyosun biraz pisiyo ama su cok fokurdamasin ondan sonra bu karisimin icine tuz karabiber kekik  atiyosun azcik daha pisiyor ondan sonra bir yemek kasigi artik keyfine göre aci veya orta aci hardal kouyorsun guzelce karistiriyosun o sirada patatesler de dökülüyor yemegin icine ondan sonra orta boy soganin yarisini icine uzun uzun kiyiorsun yani cok parcalamadan anlatabiliyormuyum coban salata sogani kivaminda ondan sonra patateslerle beraber oda giriyor biraz pisince tuzunu biberini acisini kontrol et aci azsa kirmizi pul biber koy veya kara biber kafana göre bu baharat isi ama biraz baharatli olucak olay kaynarken icine bir tatli kasiginun koyuyosun ondan sonra bulursan icine agbicim iiki tatli kasigi curry veya iste yani ne kadar istersen koyuyorsun.Guzel olay kaynoioyr ama fazla fokurdamasin orta ateste diyeyim bari ondan sonra en son icine bu karisimin guzel misir varya salata misiri koyuyorsun guzel devam ediyosun olayi kaynatmaya bu arada unuttum  hardalla bernbar yemegin icine bir tatli kasigi bal da koyuyorsun bu ne deme koy.Ondan sonra misiri da koyduk evet tamam sicak sicak pilavla (beyaz yagsiz,aromasiz adi pilav yani) sunuyorsun hatunlara hint yemegi ayagina am bi noktaki icine azcik ananas koyarsa harbici hint yemegi olur )))

tost ekmeguini veya iste normal ekemgi dilimliyosun fiini isitiyorsun sonra  derin bir kaba  yumurta kiriyorsun sonra onun icine kasar rendeliyorsun tereyagi koyuyorsun accik yumusatip koyarsan daha iyi olur ketcap sikiyorsun accik karabiber veya kirmizi biber iste nane mane ne seviyorsan ama karilar nan e sever soyliim  ondan sonra bu karisimi iyice hafif muhallebi kivamina gelene kadar karistiriyorsun tamam biraz sulu muhallebi am gider ondan sonra bu karisimi ekmegin uzerine bol bol suruyorsun firina veriyorsun uzerine keyfine göre sucuk mucuk allah ne verdiyse koyabilirsin al sana ekmek pizzasi karisiin icine kekik salca falan da koyabilirsin bu arada  sarimsak tozu falanda olur yani iste pizza tadini dusun ona göre koy.
« Last Edit: 5 Jan 2003 - 15:25:23 by Sekerford » Logged

Erlik
Guest
« Reply #39 on: 15 Oct 2003 - 19:42:38 »

uyurken elimle duvara temas etmek zorundayım birileri box sigara içiyorsa kutuyu kapatıp ters çevirmem lazım:) bu en kötüsü herşeyi 2 ve katlarına tamamlamalıyım
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #40 on: 15 Oct 2003 - 23:40:20 »

uyurken elimle duvara temas etmek zorundayım birileri box sigara içiyorsa kutuyu kapatıp ters çevirmem lazım:) bu en kötüsü herşeyi 2 ve katlarına tamamlamalıyım

tek sayılardan nefret ederim diyosun yani???
kahrolsun Jordan 23 mü?? Grin

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
Bart Jr.
Eric Cartman
Newbie
*

Tecrübeli bayan eleman aranıyor.

View Profile
« Reply #41 on: 29 Oct 2003 - 00:19:06 »

Alışkanlık işte , sabahaları tuvalette 25 dk geçirmessem rahat edemiyorum  Smiley
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #42 on: 29 Oct 2003 - 11:32:28 »

abi naptınya 25 dk. sen içtimaya hayatta yetişemezsin sabahları ehe ehe Grin Grin

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #43 on: 29 Feb 2004 - 22:12:22 »

yaw bu sakal tırası olma işi bende alışkanlık yaptı. Sabahlaro olmadımmı rahatlayamıyorum. Sivilde uızatıcaz dedişk ama artık rahatsız oluyorum. Varmı uzun sakallı sahıs nası yapayım???

o_irengun
Guest
« Reply #44 on: 2 Mar 2004 - 00:06:26 »

uzun  sakal  derken tam sakal mi  yani top sakal felan degil bildigin sember sakal bende  bir ara vardi  eger rahatsiz ediyorsa  kolonya veya after shave  tarztinda biseyle  friksiyon yap  yani sakalina  sür bunu  derini rahatlatir manyak zararli  cilde ama  rahatliyorsun
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #45 on: 2 Mar 2004 - 00:33:46 »

Birayı limonsuz içmem içeni de denemediği için kınarım..

Rappelz fan..
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #46 on: 9 Mar 2004 - 12:33:26 »

yaw biraya kola kattık votka kattık rakı bile katıp denedim de yani limon ne veriyo tadına acaba. Zamanın gençleri tuz ruhu katıp içecek yakında eheh. Dur bir deneyeyim bugun Grin

Wolver
Forum Sorunsalı
Pro. Member

Aldığı Nefes Zarar

View Profile
« Reply #47 on: 9 Mar 2004 - 14:05:11 »

Yoğurt ve türevlerini hiçbir besin maddesi ile birlikte tüketemem. Mantıyı, iskenderi, pilavı ve benzeri birçok yemeği içine yoğurt katıldığı andan itibaren yiyemem. Küçükken başımdan geçen bir hadise sonucu yoğurt ve yemekler arasındaki sıkı ilişkide benim için tamiri imkansız bazı hasarlar meydana geldi. O zaman bu zamandır katiyen birbirlerine yaklaştırmadım.

Lakin enteresandır tek başına iken yoğurt ve türevlerini severim. Litrelerce ayranı tek başıma içtiğim olmuştur, litrelik yoğurdu oturup kaşıkladığım olmuştur, ama yemekle beraber asla.

Batug Member Since 2002
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #48 on: 14 Mar 2004 - 13:22:05 »

iyide wolwerım. Sen sole mantının ustune yoğurtu dokeceksin sarımsaklıki tadına varasın. Hiç yeme mantı bari. Napıyosun bikaşık mantı bikaşık yoğurtmu yapıyosun?

^^_Free_^^
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #49 on: 17 Mar 2004 - 22:40:31 »

wolver benim durum tam tersi kucukken basimdan gecen bi olaydan dolayi yogurdu ayrani hic tek basina yemem icmem ama iskendere ve donerin yanina ayrana hastayimdir.he bide bizim okulun hamburgerinin yanina ayran ooooooh ense  Grin
icedhell
Guest
« Reply #50 on: 12 Apr 2004 - 13:27:50 »

bi kere kahvaltı etmeden çıkmam gençliğin yaptığının aksine
ve günlük süt içerim her sabah.gerçi eskde  günlük süt denilen şey pek yok o yüzden pastorize alıp içiyorum ama süt süttür.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #51 on: 14 Apr 2004 - 15:03:45 »

hocam ben ünv. bitirene kadar hergun bir bardak sut içtimsabahları. Annemin zoruyla falan ama iyi geldi bunyeye

Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #52 on: 30 Jun 2004 - 05:07:18 »

Akşam saat 11 gibi nete girmek, gece 3'ten sonra TV seyretmek, mutlaka geç yatmak...

Beşiktaş İskele'den okula kadar Çırağan Caddesi boyunca yürüyerek gidip gelmek, yağmurlu havalar dahil...

Tembel olmak...
Marbury#3
Newbie
*

Stojakovic!!The 3 Point! (resimle alakası yok ama)

View Profile
« Reply #53 on: 30 Jun 2004 - 14:48:23 »

1 ölçü J&B ve 2 ölçü Schweppes bitter lemon karıştırıp deneyin derim..ben bugün babamla denicem:)
.
...
Yönetici
Pro. Member

M.U.F.C.

View Profile
« Reply #54 on: 30 Jun 2004 - 14:51:49 »

her türlü içkiyi sek içerim karıştırmayı sevmem karıştırınca içkinin tadını alamıyosun

EN İYİ POLİS  ÖLÜ POLİSTİR
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #55 on: 20 Jun 2005 - 05:31:21 »

ya eski topicleri geziyodumda bu gözüme takıldı. Bazı alışkanlıkların sonradan farkına varabiliyosun haliyle. Bende bu son donemde halk arasında "hacı tombalacı olmuşun" veya "şeker olm yerinimi kaybettin lan ahahah" gibi sakalara maruz kalmamdan hafif bir tombalacılık var bende sanırım. En kısa surede cekicem elimi heh heh Grin

Dr.Funk
Jr. Member
**

Zihuatanejo

View Profile
« Reply #56 on: 25 Jun 2005 - 20:58:56 »

Geceleri yatmadan önce mutlaka dua ederim...Bi de önemli sınavlara girmeden önce kesinlikle sol göğsüme vururum...

SMAÇLARIMIZ,RUHLARIMIZ,VASFİLERİMİZ ve KARDEŞİLĞİMİZ SONSUZA KADAR YAŞAYACAK!!!
Kaboom
Newbie
*

Libido endo sum!

View Profile
« Reply #57 on: 25 Jun 2005 - 21:12:02 »

Herşeye OK da o sol göğüse vurma nedir yaw? Smiley
Ben de normal kolanın olduğu yerde diyet kola alıp içine şeker atarım, normale de tuz.. Normale köpürsün diye atardım. Alışkanlık oldu. Şimdi tuzsuz zor içiyorum. Diyet kolayı bilmiyorum ama.. Annem küçükken tadını sevmeyip şeker attığımı 14 yıldır da öyle dewam ettiğini söyler, durur..

Dr.Funk
Jr. Member
**

Zihuatanejo

View Profile
« Reply #58 on: 25 Jun 2005 - 22:06:45 »

Mesela yemeden,içmeden,uyumadan Batı Düşünce Tarihi'nin finaline hazırlandın hoca kağıtları dağıtırken kendime veridiğim bi çeşit gazdır bu...

SMAÇLARIMIZ,RUHLARIMIZ,VASFİLERİMİZ ve KARDEŞİLĞİMİZ SONSUZA KADAR YAŞAYACAK!!!
Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #59 on: 25 Jun 2005 - 22:48:38 »

Ben de normal kolanın olduğu yerde diyet kola alıp içine şeker atarım, normale de tuz.. Normale köpürsün diye atardım. Alışkanlık oldu. Şimdi tuzsuz zor içiyorum. Diyet kolayı bilmiyorum ama.. Annem küçükken tadını sevmeyip şeker attığımı 14 yıldır da öyle dewam ettiğini söyler, durur..

yaw adam en azından göğsüne vuruyo... kolaya tuz-şeker atmak bence biraz daha ilginç olmuş Cheesy   

içki dediğin sek içilir... hadi hepsini anladım ama biraya buz atma olayı... Angry

Kangaroo Kid
Forum Spikeri
Full Member

View Profile
« Reply #60 on: 25 Jun 2005 - 23:04:14 »

Benimde alışkanlığım evin içinde top oynamak  Cheesy hakikaten alışkanlık olmuş bir durumda yani oynamazsam olmuyor illede oynayacam hem basket hem futbol oynuyorum evin içinde, pek de iyi bir alışkanlık değil en azından evin diğer üyeleri böyle düşünüyor  Grin

Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #61 on: 25 Jun 2005 - 23:21:00 »

bende top oynuyom evde... hatta eskiden köpeğimle beraber oynardım köpeğin bir danua oldğu düşünürlürse evde apartman dairesi Cheesy

Kaboom
Newbie
*

Libido endo sum!

View Profile
« Reply #62 on: 26 Jun 2005 - 00:16:09 »

+1
Hatta basketi sokaktan çok evde öğrendiğime inanıyorum. Smiley Futbolu hala öğrenemedim.
---
Ehuhehue.. MilkShake hocam tabii göğüse vurmak mı, kolaya şekerdir tuzdur katmak mı daha acayip tartışılır.. Cheesy Bi de Danua'ylan apartman dairesinde top oynamak var tabi. Tongue

Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #63 on: 27 Jun 2005 - 02:15:55 »

danua bütün gün yiyip içip uyuduğu için top oynamaya başladığında 5dk dayanabiliyo zaten fazlasında da bişiler devriliodu...ayrıca danua için apartman dairesinin hiç bi sakıncası yoktur nasıl olsa bütün gün uyur Afro

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #64 on: 29 Jun 2005 - 19:08:01 »

ulan kola tuz seker dediniz canım tekilla cekti beah. Sole tuzlayıp tuzlayıp içeceksin sek sek. Ohh ustunede limon. Bir ara içki ile ilgilki bir topic vardı sanırım ne kokteyller donmustu beah

WILT
Pro. Member

gsbasket.org

View Profile WWW
« Reply #65 on: 29 Jun 2005 - 19:11:31 »

Bende haftada 3-4 kez Fast Food özellikle hamburger yemekten birde garip gelecek ama duyduğum herşeyi kafamda kodluyorum sanki web sayfasına geçirirmiş gibi...

"Ecdad at sırtında ve fütuhat gayesiyle giderdi. Bizler ise şimdi, trenle, vapurla ve ancak siyaset için gidebiliyoruz." Sultan Abdülaziz
dagger_8
Newbie
*

everybody lies

View Profile
« Reply #66 on: 29 Jun 2005 - 19:23:00 »

alışkanlık işte,kasıtlı yapmasamda butun randevularıma en az bi 5 dakka gec kalırım.Smiley
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #67 on: 29 Jun 2005 - 19:28:41 »

alışkanlık işte,kasıtlı yapmasamda butun randevularıma en az bi 5 dakka gec kalırım.Smiley

takma kafaya bende kalırım yada tak niye takmıyosun heh heh. Dur bende takayım thinking

Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #68 on: 29 Jun 2005 - 20:03:36 »

bende ravdevulara veya işe geç kalmym die saati 6-7 dk ileri almıştım ancak pek bi fayda etmiyor hep geç kalıyorum thinking

shaq_32
Guest
« Reply #69 on: 29 Jun 2005 - 22:47:08 »

bn randevularima gec kalmam ama hep en son ben gelirim millet 2 saaat once mi gelio nedir o yzdn hep gec kalmis durumda olurum
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #70 on: 1 Jul 2005 - 17:24:39 »

o saati bende ileri almıstım ama sora hep " lan saat nasılsa ileri anasını satayım" deyip daha çok geç kalmıs sorada bırakmıstım Grin

bmores_best
Guest
« Reply #71 on: 9 Jul 2005 - 17:23:58 »

kötü alışkanlıklarım war,çevre gerçekten önemli yaa insan yaşadıkça anliyo gözü açıliyo walla umarım bırakabilecek iredeye sahibimdir
Marbury#3
Newbie
*

Stojakovic!!The 3 Point! (resimle alakası yok ama)

View Profile
« Reply #72 on: 9 Jul 2005 - 22:05:16 »

1987 doğumluyum..3.5 aydır sigara içiyorum ort. 5-6 tane günde...bunun bende yarattığı veya yaratabileceği etkiyi söyleyebilirm mi tecrübeli arkadaşlar...?sayıyla alakalı olarak
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #73 on: 9 Jul 2005 - 23:26:24 »

1987 doğumluyum..3.5 aydır sigara içiyorum ort. 5-6 tane günde...bunun bende yarattığı veya yaratabileceği etkiyi söyleyebilirm mi tecrübeli arkadaşlar...?sayıyla alakalı olarak
sağır süleyman biliyo sigaranın zararlarını, bide internet sahibi adamlarsınız cık cık cık Smiley neyse kardeşim yaşındasın 10 senedir sigara içen bir adam olarak sana şunu sölüyorum bir kulağından girip diğerinden çıkıcak ama yinede deyim , senin yaşındayken yerimde duramazdım saatlerce spor yapar banamısın demezdim, denize girer saatlerce yüzerdim şimdi bunları yapamıyorum yüzerken belirli bir süre sonra nefessiz kalmaya başlıyorum , götü boklu 3-5 merdiven çıkınca nefessiz kalıyorum vs vs onlarca örnek . bu işin sayısı yok o zaman 7-8 tane içersin 2 yıl sonra bir paket yol yakınken sıyrıl.

the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #74 on: 23 Nov 2005 - 13:09:43 »

hergün vapurda bir tost ya da simit ya da açma yiyorum.alışkanlık mı anlayamıyorum çünkü iskeleye adım atar atmaz resmen midem kazınırcasına acıkıyorum.ramazanda falan çok zor oluyor haliyle.6 sene önce de sanırım bana özel olmayan bir durum ki counter-strike manyaklığım vardı.günde rahat 10 saat oynardım.ya uçan ya da'sı yok.kaçan olmazdı.sonra öss geldi,adam gibi becerdiğim tek şeyi de sınava çalışıcam diye bırakmak zorunda kalmıştım.sonra da baktım bir daha oynayim dedim,unutmuşum.

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #75 on: 7 Jul 2006 - 10:05:46 »

her sabah alarmı 7:45 e kurmama rağmen, inatla tam 7:42 de kendiliğimden gözlerimi açışım

Reflector
alihodzic
Newbie
*

Herşeye ragmen seviyoruz

View Profile
« Reply #76 on: 7 Jul 2006 - 11:40:38 »

Her hafta fanatik basket almaya cıktığımızda illaki dürümcüe de uğrayacaz...

bi de malum yırnak yeme Sad bunun hiç çözümü yok mu arkdaslar yaa ?

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #77 on: 7 Jul 2006 - 12:04:49 »

her sabah alarmı 7:45 e kurmama rağmen, inatla tam 7:42 de kendiliğimden gözlerimi açışım
vay kerem düştün mü oralara kadar kardeşim. ilk sayfalarda saatini 12'ye kuruyodun Smiley iş hayatı tabii kolay değil.

bi de malum yırnak yeme Sad bunun hiç çözümü yok mu arkdaslar yaa ?

yok. ben bi ara gitara başlayınca sağ elimdekileri yemeyi bırakmıştım. sonra penayla çalmaya başlayınca yine başladım yemeye. sınav döneminde ve basket maçı seyrederken (heyecanlı olanından) kesinlikle dipklerine kadar, kanayana kadar yerim. bi de lanet bi çıtlatma kütletme huyum var benim. ondan da kurtulamadım bi türlü. süleyman seba olup çıkacam yakında Sad

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #78 on: 7 Jul 2006 - 12:28:46 »

walla isteyince bırakılıyor tırnak yeme olayı bende acaip yiyordum ama inat ettim bıraktım...

bırakmanın en kolay yolu bütün tırnaklarınızı uzatın ve temiz bir halde iken bakın,
sonra yemeye başlayıp hepsinin içine edin ve sonra bakın...

bu görüntüye dayanabiliyorsanız yemeye devam edin...
lordapo
Guest
« Reply #79 on: 7 Jul 2006 - 12:33:50 »

walla isteyince bırakılıyor tırnak yeme olayı bende acaip yiyordum ama inat ettim bıraktım...

bırakmanın en kolay yolu bütün tırnaklarınızı uzatın ve temiz bir halde iken bakın,
sonra yemeye başlayıp hepsinin içine edin ve sonra bakın...

bu görüntüye dayanabiliyorsanız yemeye devam edin...

Benim de eskiden vardı sonradan kendi kendime bıraktım.Bizim arkadaş var tırnağını yiyor diye annesi oje almış.Çocukta tırnağına oje sürdürmemek için tırnak yemeyi bıraktı.Bu da güzel bir taktik sayılıt.Her anne kullanabilir bu taktiği.
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #80 on: 7 Jul 2006 - 12:42:46 »

Benim de eskiden vardı sonradan kendi kendime bıraktım.Bizim arkadaş var tırnağını yiyor diye annesi oje almış.Çocukta tırnağına oje sürdürmemek için tırnak yemeyi bıraktı.Bu da güzel bir taktik sayılıt.Her anne kullanabilir bu taktiği.
Valla oje sürselerdi de koparıp atıyordum ben... Bir türlü bırakamıyorum şunu. Olsun Einstein de tırnaklaını yiyormuş; teselliniz bu olsun. Tongue
Abi sorun bunu yapamamak işte.
« Last Edit: 7 Jul 2006 - 12:44:17 by ScaLoPhobiA » Logged

sarpemre
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #81 on: 7 Jul 2006 - 13:44:49 »

Yemek yerken kitap okurum.Hazırlıktayken başladı üç senedir devam edyor bu alışkanlık.Üstelik o sırada herhangi bir kitabı okumuyosam bile kitaplıktan gider eski bir kitabımı alır öyle giderim mutfağa.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #82 on: 7 Jul 2006 - 15:02:44 »

yemek yerken ve tuvaletteyken mutlaka bi şeyler okumak lazım. ben de yaparım. sindire sindire daha uzun sürede yiyosun böyle

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #83 on: 7 Jul 2006 - 15:54:25 »

evet tuvalette (yasasın alafranga) bisey okumasam olmaz.Hatta bazen abartıp tuvalete gireceğim zamanları dusunerek aldıgım dergileri okumam saklarım (ornek bu ayki slam Smiley )

Son Turnuva Şampiyonu
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #84 on: 7 Jul 2006 - 16:15:08 »

Bir yandan kıçınızı silip bir yandan dergi okumak ilginç tabi. Bende okuyordumda elimize yüzümüze bulaştırdık. Daha doğrusu kitabı bulaştırdık eheheh. Artık burda yazan şahıslardan kitapta alınmaz eeehehe

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #85 on: 7 Jul 2006 - 16:19:52 »

sekerim bitanem. Senin gibilere 2 eli ile bir seyi tutamaz derler... Wink

Ayrıca niye dergi okumakla kıç silme işlemini aynı anda yapmaya calıstın almadım Cheesy
Hayal gücü yüksek adamsın vardır bir sebebi Wink

Son Turnuva Şampiyonu
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #86 on: 7 Jul 2006 - 16:24:16 »

Abi bizimkisi oturmalı değil. elimizde bir yandan kitabı tutup bir yandan donu tutup bir yandan silmeye çalışırsan benim gibi eheheh kitabıda düşürüürsün işte. Ama pek bişey olmadı ya duruladım kuruttum sonra sonuçta bilgi hazinesi ehehhe

WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #87 on: 7 Jul 2006 - 16:25:26 »

pazar günleri en büyük zevkimdir, kahvaltıdan sonra sorarım tuvalete girecek var mı diye, evde misafir filan varsa şaşırır ama 1 saat sonra beni görünce anlar neden sorduğumu Cheesy

birde alafranga ya alıştıktan sonra alaturka ya dönmek imkansız yahu Cheesy
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #88 on: 7 Jul 2006 - 16:26:39 »

askerde imkanllı oluyo Cheesy  Tongue

Son Turnuva Şampiyonu
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #89 on: 7 Jul 2006 - 16:30:39 »

alafranga tehlikeli abi askerde direk oturduğun için ne olduğu belli olmuyor sağolsun bazı kişiler sebebiyle. Alaturkayıda iyi temizlemek lazım ama oda bel ağrısı yapıyor abi okurken falan ehehe

WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #90 on: 7 Jul 2006 - 16:31:41 »

askerde imkanllı oluyo Cheesy  Tongue
wall bash wallb: wallb:

o hiç aklıma gelmedi ama sonuçta SS Wink
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #91 on: 7 Jul 2006 - 16:33:54 »

Abi şimdi aklıma geldi. Şöyle alaturka olupta belden destekli duvara monteli bir şey olurmu acaba. Geriye doğru yaslanabileceğin ama temasın olmadığı. Super olur ha tam turk işi olur. İsminede Şekerturka deriz yada adabazaturkada olur

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #92 on: 7 Jul 2006 - 16:55:22 »

kayhanım dert etme alısılıyo. Ben askere gitmeden neleri dert ettim ama hemen alısııyosun.Mesela dediler ki bana sudan icmeyin İshal olursunuz bende 2 hafta sise su ictim (bulursam) ama sonra dayanamadım ictim ve tabi ishal oldum ama 1 hafta oldum sonra vucut bagısıklık kazandı rahat ettim Cheesy

yani kafana taktıgın gibi olmuyo...

@seker : ahaha seker alemsin yaw. Bence is mi yok artık seker james olsun

Son Turnuva Şampiyonu
sarpemre
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #93 on: 8 Jul 2006 - 00:54:23 »

Ben iki tür tuvaleti de kullanıyorum.Böylece insan ikisine de adaptasyon sağlamış oluyor.İşim aceleyse alaturka kullanırım genelde daha kolay oluyor çünkü.
alihodzic
Newbie
*

Herşeye ragmen seviyoruz

View Profile
« Reply #94 on: 8 Jul 2006 - 13:49:20 »

.Çocukta tırnağına oje sürdürmemek için tırnak yemeyi bıraktı.Bu da güzel bir taktik sayılıt.Her anne kullanabilir bu taktiği.
walla anne taktüinden ziyade şimdi bi strateji belirledim Cheesy:D kız arkdasım war benim 3 haftadır. . . onun tırnaklarımı yediğimi biliomudur bilmiorum belki gözüne carpmıştır ama sonucta utanc verici bi olay :$ ben de bunun ters motivasyonuyla tırnaklarıma dokunmayavagım ! her elimi ağzıma götürüşümde manitayı hatırlicam ve yemiicem ! fena strateji diil aslında son 1 saattir işe yarıo Cheesy:D

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #95 on: 12 Jul 2006 - 03:45:23 »

yahu amma büyütüyosun kız arkadaşını gözünde. tepene binerler valla daha ilk aydan bu kadar canım cicim çekersen. boşver, sen ye tırnaklarını güzel güzel Wink

alihodzic
Newbie
*

Herşeye ragmen seviyoruz

View Profile
« Reply #96 on: 12 Jul 2006 - 12:15:05 »

zaten dur diyemiyorumki CM oynamak yetioyo zaten  Cry Cry Cry Cry

mariburnu
Sr. Member

View Profile
« Reply #97 on: 17 Jul 2006 - 21:01:34 »

1 gün bile foruma girmezsen içime bi sıkıntı yerleşiyo, kötü hissediyom kendimi. alışkanlık işte Smiley
mithras
Guest
« Reply #98 on: 4 Aug 2006 - 18:45:44 »

bi işe başlamadan önce sol kulağımı çekerim.
Pages: 1 2 3 4 ... 7 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Alışkanlık işte « previous next »
    Jump to: