Welcome, Guest. Please login or register.
15 Oct 2019 - 09:08:34
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Alışkanlık işte 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 7  All
Author Topic: Alışkanlık işte  (Read 21556 times)
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« on: 20 Dec 2002 - 18:08:01 »

Herzaman insanın yaptığı şeyler vardır. Bunlara kimi uğur der kimide alışkanlık. Ama çoğu kişide vardır. Herzaman aynı koltuğa oturursun, aynı ayakkabını giyersin. Herzaman aynı gun banyo yaparsın. Siz kendi hayatınıza soyle bir bakın bakalım sizinde alışkanlığınız varmı boyle

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #1 on: 20 Dec 2002 - 18:12:45 »

Herzaman sofranın başında otururum. İki gunde bir mutlaka foruma girerim. Bir gun içerisinde mutlaka kufur ederim birilerine. Grin

ecü
Newbie
*

View Profile
« Reply #2 on: 21 Dec 2002 - 00:06:40 »

bende hergece yatmadan havanın rengine bakıyorum ya unutunca yatağımdan kalkıyorum fln aslında sinir oluyorum ama kendimi alamiyorum ..

i wish that i could fly away..
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #3 on: 21 Dec 2002 - 02:31:03 »

yaa aslinda hurafelere takilmamak istiyorum ama insan ister istemez kendine bazi hurafeler yaratio.su an hepsi aklima gelmesede oldugunu çok ii biliyorum.
walla benimde her gün foruma girmek aliskanligim oldu.kolay kolay da birakabilcegimi düsünmüyorum.ayrica elimden geldigince her gün ama olmazsa en az 2 günde 1 basket oynamak benim için kaçinilmaz bi gerçek.cnbc-e deki bi çok diziyi izlemek te en büyük aliskanliklar arasinda

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Heat Is On
Guest
« Reply #4 on: 21 Dec 2002 - 03:55:59 »

Sirtimi hep duvara veririm. Bizim balikesir de zamaninda "Yusuf Miroglunun yandan yemisi" turunde bir adam varmis. Pek bir delikanliymis. Gaaavede (okundugu gibi yazilir) de hep sirtina duvara verecek sekilde otururmus. Neyse iste bir gun bu abimiz simdi hatirlayamadigim bir sebepten dolayi sirtina duvara verememis. Nitekim o gun de onu oracikta bicaklamislar.

Sanirim bir de tum hikayelerden ders cikarma gibi bir aliskanligim var.
Whizz7
Veteran
Sr. Member

View Profile
« Reply #5 on: 22 Dec 2002 - 00:51:11 »

gülerken konuşmaya , konuşurken gülmeye çalışırım kimse bişii anlamas...
bi de bisim okulda sınav salonlarında sıralar numaları mutlaka "7" ye otururum zaten sıranın her yerinde "kidd the mvp" fln gibi ibareler bulunduğu için benden başka kimse konsantrasyonunu sağlayamaz  Grin
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #6 on: 22 Dec 2002 - 02:24:50 »

walla bende sanstanmi nedir bilmem ama otobüs yolculuklarinda özel istemesem bile genellikle 21 numarada oturuom.eger önceden aklima gelirse 21 numarayi istiom.
ayrica tüm derslerde en güzel kadrolar we bilimum all star kadrolari kuruom.bide yanina futbol dan awrupa karmasi yaptimi ders çok güzel geçio

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #7 on: 22 Dec 2002 - 04:31:27 »

eheh derslerde dream team ya da cm kadroloru kurmak benim de favorilerimden.
ayrıca hergün yatmadan önce yastıı ters çeviriyorum böylece bi o tarafına bi bu tarafına yatmış oluyorum
ama şu ana dek bi faydasını görmedim Smiley

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #8 on: 22 Dec 2002 - 04:49:39 »

walla bende yatmadan önce saati 12 ye kuruom kalkayim diye ama her sabah(bana göre  Grin) 12 ye çeyrek kala saat çalmadan uyaniom.daha pek bi saatle kalktigim olmadi.  Smiley

Reflector
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #9 on: 22 Dec 2002 - 15:02:47 »

Forum'u okumak,Forum'da yazmak...AutoSHOW,F1 Racing ve Batug.com'u okumak...
Yemekte gazete okumak(tabi ki spor sayfaları Smiley)
FB maçlarını izlemek,tartışmak...ve Pazar günleri Telegol programını izlemek Grin
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #10 on: 22 Dec 2002 - 16:21:34 »

Ya bende Unv. deyken derste kitabın arkasına(kitap fotokopi olduğundan arkası boştu) pleyof mac yorumlarımı yazmıstım. Sanrım Lal-Por serisinin analizi. SOnra Lal sac serisini ve finali yazmıştım. Boyle ilk beşler bench falan. Bunlara puan vermiştim. Saqa karsı Divac İşte saq 10 puan divac 6 puan gibi. Toplardım boylece artıyı eksiyi kazananı belirlerdim. Ne guzel yazardım. Grin

BoldpiloT
Guest
« Reply #11 on: 22 Dec 2002 - 17:13:36 »

HotSauce saat calmadan kalkmaya alisikmis ama ben de durum biraz farkli:

Her seferinde saati kurar yatarim, sabah oluncada ayni tribi yasarim: Saat baslar calmaya, el atilir ve 5dk. sonraya kurulur. Sonra saat gene calar, sonra gene 5dk. sonraya kurulur. Sonunda istenilenden 30dk. gec kalkilir ve her zaman oldugu gibi kahvalti edilmeden evden cikilir. Yillardir ayni terane surer gider. Anlayamadigim o zaman bu gobek niye? Huh Huh Huh

Laf aramizda "Gobekliler hareketi engellenemez." Grin Grin Grin
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #12 on: 22 Dec 2002 - 21:04:21 »

ben de mutlaka her zaman arabanin kapisini kitlerim(yani arabayi kullanirken kitlerim trafikte fln hirsizlik olabiliomus cunku) we gundusleri de farlari acarim.. ayrica radyoda kasette cd iste artik nerden muzik dinniosam sarki bitmeden arabadan inmem..

ha bi de asla kahvalti edemem, uyandiktan anca 2 saat soora fln bisi yiyebilirim..

gundus ders calisamam cunku uykum gelir, tam tersi geceleri hic uykum gelmes we sabahlarim ders calisarak..

Richard Hammond
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #13 on: 23 Dec 2002 - 00:49:06 »

Çarşaba günleri ölsem OZ u seyrederimm...(bbam şampiyonlar ligi maçları izlmek isterse OZ u cumaya bırakırım)
Bir tane de olsa her maçta 3'lüğüm vardır.(olmaması imkansız)
yemek yerken kesinlikle özel playlistim çalar...
Numara alınan veya işlerin numara ile yürdüğü her yerde 3 numara edinirim muhakkak....
sayısalda da muhakkak 3 ü oynarım....
internet in başında saatlerce kalırım...
Muhakkak real time strateji oyunlar oynarımm..
Alışkamnlık olmuş başka bişi daha nba live'da kralını tanımam!!!!!!!!

Rappelz fan..
Serdarex
Guest
« Reply #14 on: 24 Dec 2002 - 01:09:35 »

Saatimi kurmadan yatmam.  Perdeleri sonuna kadar çekerim . Akşamları çaysız duramam.

Ct. akşamı evdeysem İspanyol Futbol maçını mutlaka izlerim. özellikla Nihat'ın maçlarını.

Bir de her akşam işyerinden Kızılay'a yürüyerek gideriz arkadaşlarla. hareket olur bizim için.

Pages: [1] 2 3 4 ... 7  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Alışkanlık işte « previous next »
    Jump to: