Welcome, Guest. Please login or register.
17 Oct 2019 - 00:15:18
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: İsmet Badem & Murat Murathanoğlu 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15
Author Topic: İsmet Badem & Murat Murathanoğlu  (Read 56356 times)
AK47
Guest
« Reply #165 on: 8 Feb 2005 - 01:08:11 »

bence nba tv de eniyi maç anlatan ikili Mete Aktaş-Murathanoğlu zamanında doğru bilgiler veriyorlar Kaan Kural MM nin esprilerini bile anlamıyor her şeye inanılmaz diyor neymiş mike miller inanılmaz bir şutörmüş son saniyede fark 3 ken faul yapmak her zaman doğru olmayabilirmiş ne dio bu ya !!!
tHeKhAn23
Jr. Member
**

Life is an endless adventure...

View Profile WWW
« Reply #166 on: 8 Feb 2005 - 03:24:27 »

Ne yazıkki vazgeçilmez bir ikili... Aslında ben artık onların bir "tekel" güçlerinin olduğunu düşünmeye başladım, Atvdeki maçları da anlatmaya başlamalarından sonra. MM aslında iyi bir anlatıcı, ama genelde enteresan olmasından dolayı İngilizce aksan olayını abartıyor. Turkiye Baskebol Ligine TiBİEl diyor... Sinir oluyorum... İsmet ise amigolukla şarlatanlık sınırında gelip gidiyor, ama yine de 8 yıldır haftalık gazete çıkardıgı gercegini gormezden gelmiyorum. Basketboldan çok kazandı o da, kazandırdığı kadar en az...

*---------------*
tHeKhAn23
*---------------*
Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #167 on: 8 Feb 2005 - 15:13:39 »

bazı kiişiler için o işin duayeni derler bu adamlarda onlardan bence
arasıra gereksiz geyiikler yapsalarda TBL olsun NBA olsun ii maç yorumluyolar tazrlarıda genel olarak hoşuma gidio we alttan bu adamları yedekleyebilecek adamlar da yetişmio fazla onun için tekel yorumuna tam olmasada katılıorum...
AK47
Guest
« Reply #168 on: 9 Feb 2005 - 01:48:26 »

ben Murathanoğlu'nun en çok "Dalembert"demesini seviyorum nba live deki adam gibi adam amerikaya gitse hiç zorluk çekmez ne güzel İsmet Badem'e de büyük saygım var basketbolu Türk Milletine sevdirmek için elinden geleni yapıyor
mertoglumc
Forum Akhisarlısı
Pro. Member

View Profile
« Reply #169 on: 13 Feb 2005 - 20:40:54 »

Bir kere bu adamlar kesinlikle Türkiye'de basketbolu sevdiren kişiler olmuşlardır.Ancak geçenlerde Fb-Daçka maçında şu anda aklıma gelmiyo biri smaç basmıştı klasik TBL smacıydı.Önce MM Ooo dedi.Ardından İsmet Ooooooo diye karşılık verdi.Sonra double Ooooooo diyerek olayı batırarak bitirdiler.
major
Forum Cobain'i
Sr. Member

bellick bunu okuyosan topsun olm...

View Profile WWW
« Reply #170 on: 13 Feb 2005 - 22:52:23 »

ismet-mm iyi türk basketboluna çok şey kazandırdı ama artık çağ dışı kaldılar hadi mm neyse ama ismet badem e çok kıl oluyorum bide fb tv  deki programının sonunda her seferinde şiir okumaz mı o zaman kopuyorum bide mm TBL ye tibiel demesin iyiki ingilizcesi var
« Last Edit: 13 Feb 2005 - 22:54:59 by major » Logged

Iverson-3
Guest
« Reply #171 on: 22 Feb 2005 - 13:57:12 »

Açıkçası ben Murat Murathanoğlunu seviyorum ama buradaki bir çok kişi gibi İsmet Badem konusunda vasatın üstüne çıkamadığını söylemek istiyorum . İsmet Badem Tbl de maçları yorumlarken çok abartıyor . Bazen basit pozisyonlarda bile ooo diyor . Bir smaç oluyor adam havalara uçuyor İsmet Badem Tbl in gelişmesine yardımcı olmaya çalışıyor olabilir ama biraz abartııyor . Kısacası pek beğenmiyorum.
dagger_8
Newbie
*

everybody lies

View Profile
« Reply #172 on: 29 Apr 2005 - 23:36:31 »

İ.Badem in yorumlarından  hoşlanmıyorum,ona göre herkes iyi yada iyi olma yolunda
M.Murathanoğlu ise bence konu basket maçı anlatımı olduğun da 1 numara...
Kangaroo Kid
Forum Spikeri
Full Member

View Profile
« Reply #173 on: 1 May 2005 - 18:02:39 »

Murat Murathanoğlu nu bende baya bir severim bilgili ve iyi bir adam, İsmet i pek sevmem ama uyuz da olmam.

Point God
The Diesel
Organizatör
Full Member

MIMI lover

View Profile
« Reply #174 on: 6 Jun 2005 - 15:09:53 »

Murat Murathanoğlunun Steve Nash demesi çok garip.Tamam Amerikan lisanıyla konuşuyor ama Nash derken çok uzatıyor.Hatta arkadaşlar arasında da alay konusu olmuştu bi ara ama Sacramento demesine bayılıyorum.
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #175 on: 6 Jun 2005 - 16:25:42 »

Ben de Emeka Ookafııııırrr demesine Samüyul Delımbeeeeerrrr demesine hasta oluyorum.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
x-Forge
Newbie
*

>Trust & Be Patient<

View Profile
« Reply #176 on: 6 Jun 2005 - 16:35:08 »

Murat Murathanoğlunun Steve Nash demesi çok garip.Tamam Amerikan lisanıyla konuşuyor ama Nash derken çok uzatıyor.Hatta arkadaşlar arasında da alay konusu olmuştu bi ara ama Sacramento demesine bayılıyorum.
lisan değil de aksan oluyor senin demek istediğin excl

Genghis
Newbie
*

gurban olam sana...

View Profile WWW
« Reply #177 on: 7 Jun 2005 - 15:07:33 »

ben de Murat Murathanoğlunun washington wizards demesine bayılıyorum Grin

Kangaroo Kid
Forum Spikeri
Full Member

View Profile
« Reply #178 on: 7 Jun 2005 - 20:12:14 »

Ben de Emeka Ookafııııırrr demesine Samüyul Delımbeeeeerrrr demesine hasta oluyorum.

Bende Samüyul Delımbeeeeerrrr ve Seekremento deyişini seviyorum friends

Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #179 on: 7 Jun 2005 - 20:40:55 »

ismet-murat ikilisi son maçta yine klaslarını konuşturdular.....

vardanın formayı sallayıp gitmesini resmen es geçtiler... hadi tamam maç içinde görünmeyebilr ama hiç kimse bu adamlara sölemedimi yada bu adamlar hiç sormadı mı varda nie gitti die? hem ismet-murat ikilisine hemde yayın ekibine kocaman bi yuhhh Angry

Pages: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: İsmet Badem & Murat Murathanoğlu « previous next »
    Jump to: