Welcome, Guest. Please login or register.
21 Oct 2019 - 00:49:43
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Bir ders diyebiliriz! 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: Bir ders diyebiliriz!  (Read 9048 times)
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #15 on: 21 Oct 2002 - 00:57:44 »

ehehe ewet ya hele en son bi olay gördüm dagaldim direk hatta arkadaslarla bayaa bi tartistik durumu.burda bazi gençler ayakkabi almis.ulan bakiosun ayakkabi ayni and1 mad game low.lan bi gidiosun yanina mpolice.yuh dedim walla.daha destur be kardesim.adam gibi taninmayan bi markanin bile taklidini yapiolar.bunlara ne desek az

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #16 on: 21 Oct 2002 - 14:07:12 »

ayakkabı konusunda ben kimsenin turk yabancı ayrımı yaptıgını sanmıyom hosuna giden ayakkbıyı maddi durumuna gore alıyodur yabancı turk demeden

ama turkce kelime konusuna gelirsek top kaybına bile sureli turnover bilgiye information falan diyen bissuru eleman varken turkce ayakkabıda neymis!!

Son Turnuva Şampiyonu
Wolver
Forum Sorunsalı
Pro. Member

Aldığı Nefes Zarar

View Profile
« Reply #17 on: 21 Oct 2002 - 21:48:27 »

Taklitcilikle hicbir yere varilamaz kisacasi...

Batug Member Since 2002
GalileoScr
Forum Van Horn'u
Veteran
Pro. Member

turnuva mantarı

View Profile
« Reply #18 on: 30 Jan 2004 - 03:20:28 »

sene 2004 2 sene 9 gün önceki olaylar hala aynı...
Mpolice hatta işi abartarak MP One olarak isim yaptı hatta ehhehe. hatta dada ya el attılar eastbay a mı bakıyolar bizim forumumu geziyolar nedir acep Smiley
Mpolice firması reklamlarında bile beyzbol sopalı maskot oynatmakta nasıl bir mantıktır anlamıyorum. Kaç kişi beyzbol oynuyor burası amerika mı? Bizim Firmalar en azında marka olmayı bilmiyorlar.
şurada kaç tane adamız 1 saat uğraşsak kendi ayakkabımızı yaparız. neden bu firmada çalışan elemanlar ayakkabı üretemezler anlamam. hem ayakkabıyı kopyalayıp üretmek ile kendim yapıp üretmek arasında pek fark yok maliyet aynı sadece ar-ge zamanı uzamakta. Bizim elemanlar bugün bir hava tabanı yapsalar yarına kendi hava tabanlarını tasarlaya bilir.
Hatta bir ara kafayı taktım nette herşeyiyle türk ayakkabı aradım şöle spor. Sadece 1 tane buldum. (Mpolicenin hala sitesi yok. Kinetix türk mü harbi :?) Gigamax tı sanırım running ayakkbısı yapmış eleman (ayakkabı iyi değildi gerçi) masa önüne serip fotosunu çekmiş kendinin (ürün+patron=reklam). Açıkçası TürkCadCam grubunda reebok ayakkabı tabanının prototiplerii yapan bir türk firmasını gördüm  acaba bizz ayakkabı yapabilirmiyiz fikri belirdi ama maliyet kesin ucuk olacak al bi jordan otur dedi bünye...(ama bünyeyi geç dedi bunu reebok almıştım bile Grin)

Comeback...inş...
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #19 on: 30 Jan 2004 - 03:39:04 »

kinetix bir türk firmasıdır ve ilk fabrikası topkapı taraflarında bi yerde hatta bizim okul o tarafta olduğundan sıkca bayram ve seyranlarda durumu iyi olmayan öğrencilere ayakkabı dağıtırlardı. Tabi fasolu veya kötü ürünleri...
GalileoScr
Forum Van Horn'u
Veteran
Pro. Member

turnuva mantarı

View Profile
« Reply #20 on: 1 Jul 2004 - 11:36:35 »

Baya önce çekilmiş bir foto kurban bayramında izmit istanbul arası bir dükkanda çekilmiştir.

Comeback...inş...
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #21 on: 1 Jul 2004 - 14:48:45 »

biz türkler AR-GE nin AR ını araklama olarak anladığımızdan böle sonuçlar normal...
Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Bir ders diyebiliriz! « previous next »
    Jump to: