Welcome, Guest. Please login or register.
11 Dec 2019 - 01:12:21
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 19. batug.com Basketbol Günleri Draft Topiği 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 [5]  All
Author Topic: 19. batug.com Basketbol Günleri Draft Topiği  (Read 19378 times)
11
mvp, şampiyon
Jr. Member
**

yo butkus!

View Profile
« Reply #60 on: 18 Feb 2011 - 02:51:30 »

Arkadaşlar öncelikle tüm  herkesten özür diliyorum. Tüm durumlarımı ayarlamamış olmama rağmen, hesapta olmayan durumlar ne yazık ki gelişime engel koydu. Evimde yapılan tadilatta sorunlar çıktı ve çok önceden bitmiş olması gereken durumlar hala bitebilmiş değil, evde her taraf her tarafta ve ne yazık ki bu halde iken ne yazık ki bırakıp gelemem her ne kadar çok istiyor olmama rağmen. Tekrar tekrar herkesten özür diliyorum yarattığım bu durum için. :/

Herkese iyi turnuvalar, iyi eğlenceler dilerim.

Yo Adrian, I think we make a real sharp couple of coconuts - I'm dumb, you're shy, whaddaya think, huh?
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #61 on: 18 Feb 2011 - 10:58:21 »

Arkadaşlar öncelikle tüm  herkesten özür diliyorum. Tüm durumlarımı ayarlamamış olmama rağmen, hesapta olmayan durumlar ne yazık ki gelişime engel koydu. Evimde yapılan tadilatta sorunlar çıktı ve çok önceden bitmiş olması gereken durumlar hala bitebilmiş değil, evde her taraf her tarafta ve ne yazık ki bu halde iken ne yazık ki bırakıp gelemem her ne kadar çok istiyor olmama rağmen. Tekrar tekrar herkesten özür diliyorum yarattığım bu durum için. :/

Herkese iyi turnuvalar, iyi eğlenceler dilerim.

Salih uzun süre sonra seni görmek güzel olacaktı, son dakika golü yemene üzüldüm gerçekten. Bundan sonraki turnuvaları aksatmaman dileğiyle üstadım.

Berk zaten ortada oynatacak yedek oyuncu bile yokken bahsettiğin duruma kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum. Benzer durumları daha öncede yaşamış ve pek sorunla karşılaşmamıştık. Senin kefil olman kafidir kardeşim

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #62 on: 18 Feb 2011 - 11:06:25 »

yok arkadaş adapazarından geçen insan kesin birşeyler kapıyor Tongue
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #63 on: 18 Feb 2011 - 11:11:28 »

olm siz hiç konuşmayın zaten. eskiden kemik adapazarı kadrosu vardı; sen,şeker,yasin,tansu, samed falan filan. bi taneniz gelmio. bak bursa orjinli olarak 6 kişi geliyoruz.  Shocked

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #64 on: 18 Feb 2011 - 11:21:29 »

bursa deme bana, şu ülkede en sevmediğim şehir. tabi sizleri ayrı tutuyorum.

yönetici topiğine bakmadığımdan turnuva geyiklerini bilmiyordum ve bende adapazarında salon, servis işlerini bitirmek üzere idim. ama forumda yazılınca berk güzel bir kaydım. nasip değilmiş, yaz turnuvasını burada yaparız inşallah, ağustos sonu ve eylül başına kalmadan.

artık sitenin doğum günü için birşey ayarlanırsa orada görüşürüz umarım.

satış olmasın diye adımı hiç yazmadım buralara ki ptesi kadar da gelebilecek durumdaydım. ama haftasonu istanbul da eğitim var ve katılmamam imkansız. herkese şimdiden iyi eğlenceler ve kazasız belasız bir turnuva olması dileğiyle.
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #65 on: 18 Feb 2011 - 20:41:20 »

yaz turnuvasını burada yaparız inşallah, ağustos sonu ve eylül başına kalmadan.

olm bu sene ben agustos sonu gelicem turkiyeye cok ayri kaldim lan yaz turnuvalarina kesin gelmem lazim, agustos sonu bayram falan var eylul de mis gibi yap turnuvayi gelelim be kayhanim
« Last Edit: 18 Feb 2011 - 20:46:41 by ai#3 » Logged

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #66 on: 18 Feb 2011 - 21:25:14 »

cidden kayhan ben baya organizasyon yaptım burda yapıcaktık demişti bizede süpriz oldu (paso laf soktuğumuz için askerdeyken heh heh). Yazın burda yine yapabiliriz sanırım, adabazar köftesini özlediyseniz yaparız. Zaten herşeyi Kayhana yıkacağımız için rahat rahat iddia edebilirim Smiley

Keremcim, belli sebeplerden dolayı gelemedik kusura bakmayın artık. İzmir uzak yer bize, uçağa binsek yine olmuyor birnevi. Başka zamana yazın inşallah artık. Tabi ondan evvel adabazarda bir köfte günü yapıcaz sanırım yavuzun teşrif ettiği. Ben bir yakalasam ankarada kelepçeleyip alıcam ama, adama geleceğim dediğimde hemen satışı yapıyor Urfaya gidiyor. Bu sefer yerini tespit edip, oda bina dışından kuşatarak arıcam direk geldim dicem heh heh.

Yavuz ay sonu geliyorum olm, hazırmısın

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #67 on: 18 Feb 2011 - 23:08:06 »

Yalnız yazın adabazar olursa bu sefer kesinlikle sapanca'ya balık yemeye gitmeliyiz.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #68 on: 19 Feb 2011 - 02:25:02 »

gideriz, istek olursa sapancadaki arkadaşlarlada tanıştırırım milleti "ne diyun, ne bakuyun" falan canlı canlı görürler. Eğer şanslıysak bir kavga görüntülerini bile görebiliriz belki

piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #69 on: 19 Feb 2011 - 12:23:31 »

şortlarla gidilirse kavganın içinden de görüntü alınabilir canlı canlı..

Form a Fuckin\\\' Wall
Pages: 1 2 3 4 [5]  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 19. batug.com Basketbol Günleri Draft Topiği « previous next »
    Jump to: