Welcome, Guest. Please login or register.
6 Jun 2020 - 14:53:59
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Dallas Mavericks  |  Topic: Gecenin Maçı 2010 - 2011 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 6 7 8 [9]
Author Topic: Gecenin Maçı 2010 - 2011  (Read 31616 times)
occansey
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #120 on: 7 Apr 2011 - 14:14:09 »

Bahsettiğim aynı galibiyet sayısı için geçerli. Eskiden bu durumda sezon serisine bakılıyordu; artık grup lideri olan takım öne geçiyor bildiğim kadarıyla.
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #121 on: 7 Apr 2011 - 14:15:36 »

Grup lideri olmaları sadece ilk 4'te olmalarını sağlamıyor mu? Mesela 2008'de 56 galibiyet alan Hornets 2'den playoff yapmıştı, yine 56 galibiyeti olan Spurs 3'ten girmişti. Kuzeybatı lideri Utah 54 ile, 4. sıradan playoff yapmıştı.

Hayir ama burda tiebreaker bozulmasi noktasinda division kazanan takimin avantajindan bahsediyoruz. Senin de yazdigin gibi Utah 56 degil 54 galibiyet aldigi icin 4. sirada. 56 alsalardi division'ini kazanamayan San Antonio'yu 4. siraya itebilirlerdi. O var sadece.
« Last Edit: 7 Apr 2011 - 14:16:03 by Cagatay » Logged

DeLorean
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #122 on: 7 Apr 2011 - 14:27:38 »

1 sayı 19 rb nasıl bir istatistiktir abi.6da 1 ile serbest atış kullanmış yine Haywood. Kariyer yüzdesi olan yüzde 60 bu sene yüzde 36ya kadar düşmüş. Son 2 maçı da 104-96 kaybetmemiz ilginç
« Last Edit: 7 Apr 2011 - 14:29:04 by DeLorean » Logged

Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #123 on: 7 Apr 2011 - 16:05:28 »

Aynen. Haywood'un şu serbest atış olayına hiç anlam veremiyorum senelerce bir pivot için normal, dönem dönem iyi sayılabilecek ortalamalar tutturmuş birinin %36'ya kadar inmesi çok komik. Hani serbest atışın 1 sene yaşlanmakla da alakası yok ki. Pota aynı pota, top aynı top. Bu kadar konsantrasyon eksikliği olmaz. Bana Ben Wallace'ın Detroit'teki 3-5 sayı atıp, 15-20 ribaunt aldığı günlerini hatırlattı. Smiley
tuncaboylu
Die For Duncan!
Yazar
Pro. Member

Duncan attack

View Profile
« Reply #124 on: 7 Apr 2011 - 17:07:29 »

Aynen. Haywood'un şu serbest atış olayına hiç anlam veremiyorum senelerce bir pivot için normal, dönem dönem iyi sayılabilecek ortalamalar tutturmuş birinin %36'ya kadar inmesi çok komik. Hani serbest atışın 1 sene yaşlanmakla da alakası yok ki. Pota aynı pota, top aynı top. Bu kadar konsantrasyon eksikliği olmaz. Bana Ben Wallace'ın Detroit'teki 3-5 sayı atıp, 15-20 ribaunt aldığı günlerini hatırlattı. Smiley

Ben Wallace gibi savunma yapıyorsa, sorununuz yok demektir.

Seneye de şampiyon görelim sizi
Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #125 on: 7 Apr 2011 - 17:21:37 »

1 sayı 19 rb nasıl bir istatistiktir abi.
aklıma dennis rodman'ın spurs'te oynadığı dönemde 0 sayı 28 riband ile bitirdiği maç geldi. 10 tanesi de hücum ribandıydı. gerçi robinson gibi bir adamın yanında 28 riband toplayabilen bir adama da birşey diyemezsiniz ki.

Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #126 on: 11 Apr 2011 - 19:36:11 »

Suns'ı yenip, Lakers'ın da Thunder'a yenilmesiyle beraber, Lakers ile durumları eşitledik. Acaba kalan maçlarda 2.liği geri alır mıyız diye düşünmüyor değilim. Houston ve Hornets maçlarını kazanırız adam gibi top oynarsak, Lakers da bir maçta daha tökezlerse olmayacak iş değil bu. En azından yarı finalde Lakers ile karşılaşırken ev sahibi avantajı elimizde olur. Bir de bari bu sene Terry felan sinmesin diyorum ama boş bir hayal gibi duruyor. İnşallah g.t eder. Smiley
Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #127 on: 13 Apr 2011 - 19:12:32 »

Birer cümleyle Dallas'ın ilk turdaki rakiplerini değerlendirmişler. Özellikle Memphis kısmındaki koyu yaptığım yer çok doğru. Bu sezon çok canımızı yaktılar, Memphis haricindeki her takıma razıyım, pota altında çok etkisiz kalıyoruz özellikle onlara karşı.

PORTLAND
Bad omen: Three legitimate star-level players and long, athletic guards.
Good omen: Blazers haven’t won a first-round playoff series since 1999-2000.
Likelihood: They hoped to lock up the No. 6 seed late Tuesday. The most likely opponent.

DENVER
Bad omen: The Nuggets don’t have a star, but they will after a series against the Mavericks.
Good omen: Kenyon Martin , Nene and J.R. Smith don’t seem as nasty as they used to be.
Likelihood: If the Mavs lose the finale, they’ll probably become George Karl’s dream matchup.

MEMPHIS
Bad omen: It’s like Christmas morning every time Zach Randolph sees the Mavericks.
Good omen: Grizzlies have never won a playoff series — or even a playoff game.
Likelihood: Excellent chance if the Lakers spit the No. 2 seed.

NEW ORLEANS
Bad omen: A very good defensive team, and who doubts Chris Paul against the Mavs?
Good omen: No David West (knee), no problem. And Tyson Chandler has the mojo.
Likelihood: Hornets need to beat the Mavs to avoid being No. 8 and seeing the Spurs.
Pages: 1 ... 6 7 8 [9]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Dallas Mavericks  |  Topic: Gecenin Maçı 2010 - 2011 « previous next »
    Jump to: