Welcome, Guest. Please login or register.
16 Oct 2019 - 00:20:13
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Gecenin Maçı 2010 - 2011 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 12 13 14 [15] 16
Author Topic: Gecenin Maçı 2010 - 2011  (Read 47977 times)
gica
Alessandra Ambrosio
Sr. Member

View Profile
« Reply #210 on: 11 Apr 2011 - 02:34:47 »

Boston kendini playoff'a mı saklıyor bilmiyorum ama bu ribaund zaafıyla şampiyon olmaları çok zor. Şampiyon olmaları için geçmeleri gereken Lakers, Bulls gibi takımlar ribaundlarda fena ezer Boston'ı şu haliyle. Heat toplam 13 tane hücum ribandu aldı ki henüz üçüncü çeyrek bile bitmedi. Garnett ve Allen'ın bir yüzük daha almasını çok istiyorum ama çok zor duruyor şu durumda.
« Last Edit: 11 Apr 2011 - 03:03:26 by gica » Logged
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #211 on: 11 Apr 2011 - 13:08:05 »

özete baktım ama özlemişim baya sert bir maç olmuş gibi, güzel bir seri izlicez eşleşmede sanırım

reignman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #212 on: 11 Apr 2011 - 13:28:39 »

O kadar sert olmadı baktı olmuyor Boston bir yerden sonra pek tırmalamadı ha BBD nin orta mesafe tuğlamalarını saymazsak ki eminim bir çok Boston taraftarını deli etmiştir. Doc Rivers zamanı olmadığından belki de yeni parçaları entegre edemedi takıma Boston darmadağınık oynuyor.
tuncaboylu
Die For Duncan!
Yazar
Pro. Member

Duncan attack

View Profile
« Reply #213 on: 11 Apr 2011 - 13:44:55 »

O kadar sert olmadı baktı olmuyor Boston bir yerden sonra pek tırmalamadı ha BBD nin orta mesafe tuğlamalarını saymazsak ki eminim bir çok Boston taraftarını deli etmiştir. Doc Rivers zamanı olmadığından belki de yeni parçaları entegre edemedi takıma Boston darmadağınık oynuyor.

Baş suçlu Doc Rivers aslında. Jeff Green takasıyla ve sornasında yaptığı hamlelerle takımı çöplük haline getirdi. Troy Murphy, Sasha Pavlovic, Carlos Arroyo falan, ya tutarsa diye alınmış garip gurup adamlar. Pierce ve KG'nin olduğu takıma Jeff Green'i almak için Perkins gönderilir mi? (Hele ki takımdaki diğer uzunların soyadları O'neal'sa.)

Tahminimce Boston bu hatanın bedelini ödeyecek play-off zamanı.
« Last Edit: 11 Apr 2011 - 13:47:10 by tuncaboylu » Logged

Seneye de şampiyon görelim sizi
sannti
Pro. Member

View Profile
« Reply #214 on: 11 Apr 2011 - 14:27:38 »

Adamları tutup kolundan getiren ve takası yapan Doc Rivers mı? Danny Ainge'i asarlar eğer Boston play-off'ta erken elenirse haklı olarak.

reignman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #215 on: 11 Apr 2011 - 14:30:42 »

Takaslarda Rivers'ın payı pek yok sanıyorum...daha çok Ainge suçlu ama bir de ligin Perkins'siz geçen periyoduna bakalım bu takım Semih'le bile maçlar alıyordu Perkins gidebilir bu kayıptır ama Green'de bir maçta 2 top kullanıyorsa Murphy'nin 1 şutu varsa 20 sayı farkla yeniliyorken Garnett , Pierce sahadaysa Rivers'a da bakmak lazım.
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #216 on: 11 Apr 2011 - 14:49:34 »

maçı izlemedim, olayları da bilmiyorum ama rivers güzel bir şey demiş:

“I thought it was all theatrical, all the crap. I guess that’s called toughness these days,” Rivers said. “Two guys run into each other, we’ve got to call a flagrant foul, which I thought was a joke. And I thought the reactions by both were a joke.”

tuncaboylu
Die For Duncan!
Yazar
Pro. Member

Duncan attack

View Profile
« Reply #217 on: 11 Apr 2011 - 15:37:33 »

Adamları tutup kolundan getiren ve takası yapan Doc Rivers mı? Danny Ainge'i asarlar eğer Boston play-off'ta erken elenirse haklı olarak.
Takaslarda Rivers'ın payı pek yok sanıyorum...daha çok Ainge suçlu ama bir de ligin Perkins'siz geçen periyoduna bakalım bu takım Semih'le bile maçlar alıyordu Perkins gidebilir bu kayıptır ama Green'de bir maçta 2 top kullanıyorsa Murphy'nin 1 şutu varsa 20 sayı farkla yeniliyorken Garnett , Pierce sahadaysa Rivers'a da bakmak lazım.
Abi son 3 senenin ikisinde final oynatan bir takımın koçunun onayı olmadan bu takas yapılır mı sizce? Türkiye Süper Lig mantığıyla yönetilmiyordur heralde koca Boston Celtics.

reignman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #218 on: 11 Apr 2011 - 19:43:36 »

Abi son 3 senenin ikisinde final oynatan bir takımın koçunun onayı olmadan bu takas yapılır mı sizce? Türkiye Süper Lig mantığıyla yönetilmiyordur heralde koca Boston Celtics.

Ustam şimdi Rivers sene sonunda gitmesi büyük bir olasılık iken yok desede Ainge yapardı yapacağını bence çaresiz bir biçimde onayladı zaten en üzüldüğüm karardı filan diyor.
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #219 on: 12 Apr 2011 - 14:10:07 »

nyk ile oynayacağımız kesinleşti sanırım. arkasından miami ve chicago-orlando galibi. bu sefer yol daha çetin duruyor ama ilk turda nispeten sert bir rakiple oynamak bizimkilere iyi gelecektir.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #220 on: 12 Apr 2011 - 14:14:24 »

bence gecen senekı cavs ve orlando ikilisi bu seneki miami-bulls ikilisinden daha güçlüllerdi
soru şu bence: peki celtics geçen seneki gibi vidaları sıkabilecekmi? umutluyuz , ama tornacı perkins yerine jerm ile zor sıkarız.
shaq'ın 10 dakıkasına bile ihtiyac var bence.

phila yerine knicks gelmesi kötü oldu, bilaps- amare- karmelo bizi baya yoracak gibiler.

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #221 on: 12 Apr 2011 - 15:06:13 »

Allah allah ben de tam Philadelphia yerine new York gelmesi daha iyi oldu bence diyecektim. New York'u ben sağlam bir Celtics'in rahat dağıtacağını düşünüyorum.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
tuncaboylu
Die For Duncan!
Yazar
Pro. Member

Duncan attack

View Profile
« Reply #222 on: 12 Apr 2011 - 15:34:35 »

Allah allah ben de tam Philadelphia yerine new York gelmesi daha iyi oldu bence diyecektim. New York'u ben sağlam bir Celtics'in rahat dağıtacağını düşünüyorum.

Abi Phila çok kötü bir takım ama, New York seyirci desteği, Melo, Amare vs ile 1-2 maç alabilir. Phila'yla aşleşselerdi kesin süprürlerdi.

TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #223 on: 12 Apr 2011 - 16:11:30 »

Murat Murathanoğlu son stüdyoda ne dedi bu eşleşme için.. "Herşey olabilir şimdi özellikle bu medya gücü ve Dick Bavetta'nın yönetebileceği bir maç..."  Adam nerden nasıl olursa olsun bi şekilde hakeme bağlamıyo mu gülmekten ölüyorum.

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #224 on: 13 Apr 2011 - 00:44:04 »

bence gecen senekı cavs ve orlando ikilisi bu seneki miami-bulls ikilisinden daha güçlüllerdi
soru şu bence: peki celtics geçen seneki gibi vidaları sıkabilecekmi? umutluyuz , ama tornacı perkins yerine jerm ile zor sıkarız.
shaq'ın 10 dakıkasına bile ihtiyac var bence.

phila yerine knicks gelmesi kötü oldu, bilaps- amare- karmelo bizi baya yoracak gibiler.

bu sezon sonundaki gevşeme ile geçen sezon sonundaki gevşeme arasında bir fark göremiyorum. geçen sezon takımın yaşlı olması, kg'nin eskisi gibi olmaması gibi yakıştırmalar ön plana çıkmıştı ve açıkçası ben de endişeye kapılmıştım. miami serisindeki kavga ve pierce'ın son saniye şutu ile kendimize geldik. bu sezon da, ny medyasının verdiği gaz ve yaratmaya çalıştığı rekabet üzerine bizimkilerin gaza geleceğini ve 4-1 gibi bir skorla seriyi geçeceğini düşünüyorum.

geçen seneki eşleşmelerin daha zor olduğuna katılıyorum. cleveland bizim için aşılamayacak bir duvar gibiydi, q arena'ya ne zaman gitseydik fark yiyorduk. orlando da ne olursa olsun çok oturmuş bir takım ve doğu finali öncesi onlar yerine miami ile oynamak kim ne derse desin avantaj. miami'yi bu sezon içeride dışarıda yenebileceğimizi gösterdik, son maçın ve saha avantajının da etkisiyle büyük ihtimal seriye favori girecekler. bu da motivasyon açısından bir avantaj.

tüm bunların gerçekleşmesi için iki şart var. birincisi jo ve shaq'ın toplam 30-35 dakika civarı sahada kalmaları. geri kalan zamanda, sezon içinde hiç denemediğimiz kısa beşi sahada göreceğimizi düşünüyorum (rr-ray-pp-green-kg). bu beş lakers dışındaki bütün takımlara karşı en etkili silahımız olacak. ikincisi de doc'ın gerçekten de çok fazla oyun planı açık etmemek için son maçlarda ciddi önlemler almış olması. bahsettiğim kısa beşi neredeyse hiç kullanmadı, hatta ve hatta jeff'in gelmesiyle daha çok koşması gereken takım özellikle miami ve chicago maçlarında sahayı sürekli yürüyerek geçti. hatta rondo'nun bu durumdan memnun olmadığı ve doc rivers'tan toplantı talep ettiği yönünde bişeyler okudum.

kısacası veteran takımız, herkes ne yaptığını ve yapacağını biliyordur bundan şüphem yok. ancak perkins'in eksikliğinin sorun olmayacağını anlayacağımız sert ve çekişmeli bir maç, bir itişme, bir son saniye şutu gibi uyandırıcı faktörlere ihtiyacımız var. nyk serisi de bunun için biçilmiş kaftan.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Pages: 1 ... 12 13 14 [15] 16
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Gecenin Maçı 2010 - 2011 « previous next »
    Jump to: