Welcome, Guest. Please login or register.
11 Dec 2019 - 02:10:42
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 18. Batug.com Basketbol Günleri Turnuva Sonrası 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [All]
Author Topic: 18. Batug.com Basketbol Günleri Turnuva Sonrası  (Read 10001 times)
Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« on: 20 Sep 2010 - 09:10:19 »

Gelenlerin ayağına sağlık beyler. Pazar gelenlerle ibreyi 20'ye dayadık. 3 gün boyunca tüm kahrımızı çeken, ulaşımımızı sağlayan, bi dediğimizi iki etmeyen sevgili Berk'e sonsuz teşekkürler. Odalarını katletmemize izin verdikleri için zubi&buğra çiftine sevgilier, benim gazımı çeken sayın başkaya'ya ise saygılar sunarım.  Gani Can basketbol oynama lütfen  Afro

Aloş On Danse Cool fotoları facebook'a attım
« Last Edit: 20 Sep 2010 - 09:35:53 by Eric » Logged

OzgurM
being ron jeremy
Veteran
Sr. Member

View Profile
« Reply #1 on: 20 Sep 2010 - 11:48:33 »

Turnuvaya gelen herkese çok teşekkür ederim. Özellikle arkadaşlığımıza kardeşliğimize değer veren, Oynamayacağı halde pazar günü taban tepen Arda Başkan ve Övünç'e özellikle teşekkür ediyorum. Ben çok eğlendim maçlarda iğrenç basketbol oynansa da bizi en baştan bir araya getiren basketbol topuna dokunduk. Akşam yemeği de muhabbetler de süperdi.
..
İstanbul'a bu kadar yakın bir yerdeki turnuva'ya gel(e)meyen arkadaşlar. Herhalde hiçbirinizin hayatı Benden veya Ataman abinizden daha meşgul değildir. Herkesin ne yapmak istediğine nerde olmak istediğine kimlerle olmak istediğine karar vermeye hakkı vardır. Saygı duyarız. Ama birlikte hareket eden batug.com grubunun sonunun geldiğini söylersek de herhalde abartı olmaz. Artık böyle bir gruptan sözetmemiz zor. Bu tür şeyler artık bazılarımıza zor geliyorsa bir daha turnuvadan veya vb toplantıılardan bahsetmemiz doğru olmayacak. hepinizi öpüyorum. Berk'e de teşekkürler.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #2 on: 20 Sep 2010 - 12:22:42 »

Sert girmişsin Özgür abi, hayırdı kavga falan mı çıktı maçlarda heh heh. Abi, bana kalırsa son değil mesele, bazı şeyler değişiyor hayatlarda.

Yani şunu demek istiyorum, forum ilk kurulduğu yıllarda, siz bizim bir üst yaş grubuydunuz. Fakat çekirdek kadro ben ve benim yaş kuşağımdaki 80 grubuydu. Çoğumuz üniverstedeydik o yıllarda. Yeterince gezmeyede, tozmayada zamanımız oluyordu. Bizim okulu bitirip askere gitmemiz, sonrasında da iş hayatına girmemiz dönemi ise, alttan gelen genç subaylarla geçiştirildi. Ama dediğim gibi zaman geçiyor abi, benim devremdeki herkes ya evlendi, ya evlenmeye yakın durumda. Keza çoğu iş hayatında 4-5 yıl geçirdiklerinden belli yerlerde çalışıyorlar, zaman bulmakta sııntılar çıkıyor. Birisine uyan, birisine uymuyor. İzin günlerinide buralarda harcamatansa, ya tatile gitmeyi, yada eşiyle falan zamnını geçirmeyi istiyor.

Genç subaylarında artık son dönemleri olarak görülebilir bu yıllar. Onlada okulu bitirdikten sonra askerlik ve işe girecek. Onlarda bırakacak ve biraz daha ıssızlaşacak. Artık bu tip herkesin katılacağı bir program yapmak çok zor bu sebeple. Ana kadronun çoğu istanbulda, oralardaki buluşmalarda yine katılım fazla olacaktır, fakat diğer şehirlerde işler çok zor artık. Bırak geniş çaplı turnuvayı, biz sakaryada köfte yemeye çağırdık kaç kere milleti iki üç kişi kalkıp geldi.

Bu sebeple fazla canını sıkmana gerek yok bence. Arada küçük buluşmalar yapılır böyle, giden gider konuşuruz buralardan. Gruplar arık çok kalabalık olmayacak hiçbirzaman, belki böyleside daha iyidir. Çünkü zaten geniş çaplı organizasyonda genelde merhabalardan sonra kopuk oluyordu arkadaşlar birbirinden. Tabi herkesi görmek çok güzel ama işte zaman geçiyor, dünya dönüyor abi

OzgurM
being ron jeremy
Veteran
Sr. Member

View Profile
« Reply #3 on: 20 Sep 2010 - 12:51:15 »

Seker yavrucuğum itrazım yok yazdığın şeylere. Benim yazdıklarım birer tespittir. Artık bu tür bir denemeye turnuvaya falan gerek yok sonu gelmiştir diyorum. Sadece uyarım şudur. Sizden daha çok bilen yaşamış bir insanım. Elinizdeki şeyin ne kadar değerli birşey olduğunun farkında değilsiniz. Gidince anlarsınız
ataman
Newbie
*

View Profile
« Reply #4 on: 20 Sep 2010 - 13:06:45 »

çalışan, evli ve cocuklu birisi olarak Özgürün söylediklerinin altını çizeyim elimizdekine sahip çıkalım, bunu bulamazsınız baska bir yerde...

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #5 on: 20 Sep 2010 - 13:24:08 »

özgür abinin söylediklerine katılmamak mümkün değil. bu turnuva daha öncede belirttiğim gibi askerlik sebebiyle zorunlu katılamadığım turnuvadan sonra katılamadığım 2. turnuva oldu. istanbulda yaşamaya başlamışken ve lüleburgaz olsun diye bu kadar ısrar etmişken gelememiş olmam benim için büyük üzüntü oldu. yeni evlenmiş olup katılamamış olmam belki bu yönde yorumlanacaktır ama tamamen işle alakalı zorunlu eğitimlerden dolayı kaynaklandığını bir kez daha belirtmek isterim. özgür abi bu olay bitiyor demiş ama bende şeker gibi az ve özde olsa yaşatılsın maksat bir arada olmak diyenlerdenim.

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 20 Sep 2010 - 14:08:50 »

Kerem bırak yav, bu turnuvaya ödül yok diye gitmediğini yılların tecrübesi Özgür Abi de anlamıştır herhalde. Yemezler bu bahaneleri Tongue

Bence 1-2 yıl daha eskisi gibi bol katılımlı turnuvalar olabilir ama alttan gelen neredeyse hiç olmadığından ondan sonra yazıldığı gibi gençlerin de askere(ki askerlik de uzuyormuş, yazık olacak bizim gençlere Cheesy)-iş hayatına girmesiyle durum n'olur bilemiyorum. Yine de yılda 2 olan buluşmalar en kötü 1'e düşer, yine de bu organizasyon kolay kolay son bulmaz diye düşünüyorum. Tabi bu benim iyimserliğim de olabilir. Bitmez di mi buluşmalar Roll Eyes

fotoları facebook'a attım
Facebook'a giren var giremeyen var, yok mu üyelik gerektirmeyen bir link Wink Bir de toplu halde buraya eklenecek değil mi resimler?
Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 20 Sep 2010 - 15:15:44 »

abi şifreyi verirsen eklerim tabii ki

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #8 on: 20 Sep 2010 - 16:10:06 »

Ya üzücü tabide yapıcakta bişey yok arkadaşlar. Alttan, bizle beraber bu işi devam ettirecek bir nesil gelmedi. Lise devresindne adamların girip, turnuvalara gelmesi gerekiyorduki ozamanlar geçti artık kimsenin pek umrunda değil çevre olarak. Çünkü, o bizim tayfayı oluşturacak, genelde efendi adamlarda ya kendi forumlarını falan açtılar, yada aşka basketbol yerlerinde takıldılar.

Birde bizim forumun, heleki şimdiki hımbıl nesil için pek bir itici olduğunu söylemek zorundayız. Artık nesil dediğimiz, beklemeden hemen olsun isteyen, herşey kendine çalışsın, istediğimizle heryerde kavga edelim vs. diyen bir nesil. Siz daha adama topic açtırmıyorsunuz forumda durmuyor, bide diyorsunuzki "tunruvada gelip oynamayabilirisn, yedek oturacaksın bakacağız". Yanlış anlaşılmasın, bizi bu arkadaşlık seviyrsine getiren, yine bu tip kaliteye ulaştıran bu kurallar ben şikayetçi değilim ve sonuna kadar arkasındayım. Fakat, işte milletin bunların zahmetine gireceğinide hiç zannetmiyorum bu saatten sonra.

Ulan kaptırdım yine ama yazayım işim yok. Hımbıl neslimizin tavrı yaşayışı bizden ayrıldı bence. Bir nesil kırılmasıyla karşı karşıyayız sanırım. Nasılki bizim 80 kuşağı, eğitimiyle, türkiyedki rolüyle, çevreyle vs. bir kırılma yaşadıysa, bana göre 2000 kuşağıda bu internet, oyun, tarz olarak bir kırılma yaşadı bizimle. Bu tarz yabancı değil aslında, uzak ülke ABD nin daha doğrusu batı tarzı yaşam sıtandartının benzeri üzerimize çökmekte. Benim yaşıtlarım ara sınıf kuşağındayken, hem şekil yapalım hemde delikanlılığı efendiliği bozmayalım dengesindeydik. Artık moda ve yapmacık hayat tarzıyla kültür değişimi var tam anlamıyla. Gerçek hayatta dürüst ve güvenilir olmaktansa internet delikanlılığı daha hoşlarına gidiyor, insanlarla mesela buluşup turnuvada basket oynamaktansa NBA2k oynayıp smaçları basmak daha eğlenceli. Çalışma hayatlarında çok zorlanacağını tahmin ettiğim bu adamlarında dönemi geçer inşallah. Gerçi her öne geçen, arkadakileri beğenmez gerçide öyle lan harbiden ne diyeyim azizim.

Son olarak gereksiz sosyo tespit yaptığım bu durumdan çıkıp, genel organizasyonların devam edebileceğini söyleyebilirim yakın gelecekte. Fakat yine bakıyoruz çok uzun zamandır beraberiz arkadaşlıklarımız kaybolmaycaktır, fakat herşeyin sonu var tabi. Dediğim gibi yakın taraflardan yemek organizasyonları düzenlenerek bu kopma yavaşlatılabilir belki. Tabi bunlrı görmekte üzücü, Özgür abinin dediği gibi kaybetmeden birşeyi değerini anlamazmış ya insan, ha Özgür abi öyle demedi ama ben öyle anladım. Hep Yavuzun yüzünden abi, gelicem deyip gelmiyor al işte gelinen nokta bu oldu Smiley

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #9 on: 20 Sep 2010 - 17:35:01 »

eğer eski heyecanları yakalamak istiyorsak turnuvayı istanbul'da yapmak durumundayız. ben de pazar günü atlayıp gelecektim ama herkes öğlen 3'te terketmiş zaten lüleburgaz'ı.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #10 on: 20 Sep 2010 - 18:56:22 »

resim yuklemek isteyen var ise picasa sifresini verebilirim pek tabi. ya da rapidshare gibi bi yere yuklerseniz. bende albume yukleyebilirim.

the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #11 on: 20 Sep 2010 - 20:40:34 »

Ben deburaya katılmamdan ksıa süre sonra elimden geldiği kadar turnuvalara gelmeye çalışmıştım ama gece mesaisinde haftasonu çalıştığım bir işe girince ne yazık ki yalan oldu. Ozan'ın önerisine katılıyorum, benim en azından bu işe girerken tesellim gündüz aranızda olup, gece işe geçebileceğimdi.

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #12 on: 20 Sep 2010 - 21:07:22 »

aynısını turnuvada da konuştuk. bence de iyi organize edilmiş bir istanbul turnuvası gerekiyor tekrar turnuva kültürüsdü hareketlendirebilmek açısından.

turnuvadan ise çok memnun ayrıldığımı söyleyebilirim. hatta herkesin gitmesine karşın arda-ben-murat can bir gün daha kaldık ve lüleburgazın en önemli sanat müzelerini gezdik. basketbol kısmı da gayet iyiydi turnuvanın. random takımlarla mini world cup şeklinde güzel hafif tempo bir basketbol vardı.

berk'e hürmetler.

mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #13 on: 20 Sep 2010 - 21:20:29 »

bu konular turnuva esnasında da açıldı tabi, özellikle berk baya sitemliydi; ama orda da dediim gibi, gelenlerle de güzel bi turnuva ortamı sağlandı bence, yapacak bişey yok, herkesin kendine göre sebepleri vardır. pazar günü fiziksel ve ruhsal çöküntüler nedeniyle gerekli ilgiyi gösteremediim övünçten özür diler, vedalaşamadığımız buğra, zubi, emre, gökay, ümitcan, özgürm&ataman, cem, mert ve fatih hocanın yanaklarından öper, berk'e de teşekkür ederim. otele de fena soktuk galiba, neyse. arda'yı en son keşan minibüsüne teslim ettik, umarım sağ ve salimdir şu anda.
« Last Edit: 21 Sep 2010 - 05:13:49 by murat can » Logged
Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #14 on: 20 Sep 2010 - 21:47:34 »

berege'ye teşekkürler, iyi turnuvaydı.. cuma gecesinden gelmek gerekiyormuş ama, cumartesi sabahı uyumadan gelince yine pek bi şey anlamadık..

bLiSS
Guest
« Reply #15 on: 20 Sep 2010 - 21:52:23 »

son anda bir sürpriz yapıp cuma gecesinden çıkıp gelmeyi planlıyordum, işleri falan da ona göre ayarladım ama ukrayna'ya gidişte göstermem gereken belgelerin iki tanesinde yanlış anlaşılmadan kaynaklanan bir sorun çıktı bu sebepten devlet hastahanesi köşelerinde sürünmek zorunda kaldım. biraz da maddi sıkıntılar baş gösterince 'cumartesi giderim ne olacak?' şeklinde değiştirdiğim fikrim de sekteye uğradı...

beregecim, kusura bakma. lüleburgaz'a, senin turnuvana gelmek isterdim fakat nasip olmadı.
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #16 on: 21 Sep 2010 - 01:39:58 »

Berk babuş organizasyon olarak gerçekten güzel ortam yaratmıştı. Otel, salon..vs her şey eksiksizdi. Özellikle cumartesi gecesi 4 sularında gidip kuruttuğumuz Aloş Izgara on numaraydı. Ayrıca berege de sürekli bizi bi yerlere taşıdı, gelenleri gidip otogardan aldı, sürekli isteklerimizi karşılamaya çalıştı, on numara ev sahipliği yaptı. Katılım biraz azdı ama bu bence turnuvanın keyfini büyük oranda düşürmedi, geniş katılımlı turnuvalardan farklı olarak sayı az olduğundan pek bir bölünme olmadı. Cumartesi akşamının klasik alkol muhabbetinde odada bir ara 15-16 kişi vardı ki bu, o sırada uyumayan herkesin bir araya gelip muhabbet ettiğini gösterir. Yine de her turnuvada görmeye alıştığımız yüzleri görememek bizi de, çok emek harcayan Berk'i de üzdü.

Şimdiye kadar hiç İstanbul turnuvasına denk gelememiş biri olarak bu organizasyonların bir İstanbul turnuvasıyla canlandırılacağına pek inanmıyorum. Çünkü Lüleburgaz dediğimiz yer İstanbul'a 1.5 saat yol, İstanbul içinde turnuva yapılacak yere birazcık uzakta yaşayan birinin İstanbul turnuvasına gelmesi de aşağı yukarı aynı süreyi alır. İş yüzünden gelemeyenler için ise zaten bişey değişmeyecek, İstanbul içinde de iş olacak. Tabii bu İstanbul turnuvasına karşı olduğum anlamına gelmesin ama batug.com'un bana kattığı başka bir güzellik de normalde gidip gezmeyeceğim yerlere bu turnuvalar sebebiyle gitmemdir. Bu geleneğin en azından eskisi gibi yılda bir de olsa devam etmesini isterim. Alp ve Emsi'nin yaptığı gibi gittiğimiz yerlerde turistik organizasyonlara girerek turnuvalara başka açılımlar da getirmemiz gerektiğini düşünüyorum.
Teardrop
Pro. Member

Tracy McGrady

View Profile
« Reply #17 on: 22 Sep 2010 - 11:20:04 »

gelen arkadaşlar memnun kalmışlarsa ne mutlu bana. bu turnuva için düşündüğümüz orman, 100 tane fidanın tekirdağ'a dikilmesiyle oluştu. alparslan evcimen anısına batug.com tarafindan diktirmis olduk, zira tüzel kisilikler icin 5000 fidan istediklerini ogrendim tema'dayken ve ben de kişi adına dikerken rahmetli alparslan evcimen adına dikmemizin uygun olacağını dusundum.

tema belgemizi batug abi'ye vermesi icin arda baskan'a  devrettim. kendisi bir resim bağlayabilirse bize, forum ile paylaşabiliriz.

selamlar
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #18 on: 22 Sep 2010 - 12:43:53 »

eline sağlık berko

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #19 on: 22 Sep 2010 - 13:44:04 »

gelen arkadaşlar memnun kalmışlarsa ne mutlu bana. bu turnuva için düşündüğümüz orman, 100 tane fidanın tekirdağ'a dikilmesiyle oluştu. alparslan evcimen anısına batug.com tarafindan diktirmis olduk, zira tüzel kisilikler icin 5000 fidan istediklerini ogrendim tema'dayken ve ben de kişi adına dikerken rahmetli alparslan evcimen adına dikmemizin uygun olacağını dusundum.

tema belgemizi batug abi'ye vermesi icin arda baskan'a  devrettim. kendisi bir resim bağlayabilirse bize, forum ile paylaşabiliriz.

selamlar

Elinize sağlık çok iyi düşünmüşsünüz...

Son Turnuva Şampiyonu
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #20 on: 22 Sep 2010 - 16:57:02 »

Berk eline sağlık; başıma türlü türlü aksilikler gelse de eğlendiğim bir turnuva oldu. Son iki turnuva da katılım azlığı dikkati çekiyor; ben de bir istanbul turnuvası gerektiği kanaatindeyim.
MVP
mine mine mine...
Veteran
Pro. Member

MVP

View Profile
« Reply #21 on: 23 Sep 2010 - 00:48:07 »

İstanbul turnuvası gerektiğini düşünmüyorum açıkçası ben. Ne var ki bugüne kadar geldiğim turnuvaların hepsini uzak bir yerden geldim. Bilecik'teki turnuvaya bile yurt dışından aktım. Eğer bir İstanbul turnuvası yaparsak ve katılım yüksek olursa sadece kendimizi bir süreliğine kandırmış olup, sonrasında yapılacak olan şehir dışı turnuvalarda aynı problemlerle yeniden karşı karşıya kalacağımız düşünüyorum. Mesele batug.com forumlarının eski ruhunu kaybetmesinden ileri geliyor. Yoksa bu forumun şuuru yerindeyken İstanbul dışında gayet katılımı yüksek turnuvalar yaptığına şahit olduk.

Berk, canımsın...
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #22 on: 23 Sep 2010 - 02:01:42 »

Yönetim kadrosu olarak, veya arkadaş arasında forumun bu gidişatıyla ilgili bir konu konuştunuzmu arkadaşlar? Bir organizasyon, toplantı vs. bir genel değerlendirme yapmak lazım. Yani birşeyler yapılmak isteniyorsa hemen konuşulmalı, değerlendirilmeli. Yoksa gidişat zaten iyi değildi, hepten bozulabilir bana kalırsa

Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #23 on: 23 Sep 2010 - 02:30:35 »

abi bence konuşulacak bişey yok. çoğunluğun yaşla beraber yaşam biçimi, öncelikleri de değişti. özgür abinin dediklerine bu noktada katılmamakta elde değil ama.
« Last Edit: 23 Sep 2010 - 12:33:08 by Eric » Logged

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #24 on: 23 Sep 2010 - 06:45:02 »

konuşulacak çok şey var berk ve bunu sen de biliyorsun.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #25 on: 18 Oct 2010 - 18:12:40 »

Arkadaşlar yoksa böyle bir turnuva hiç olmadı mı, tüm yaşadıklarınız bir hayalden mi ibaret? Turnuva resimleri için link versenize, upload etsenize bir yere dwarf
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #26 on: 19 Oct 2010 - 05:59:45 »

bi tane aloş amca var, facebook takipçileri görebilir =)

Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #27 on: 19 Oct 2010 - 13:12:42 »

ALOŞ ON DANCE

Teardrop
Pro. Member

Tracy McGrady

View Profile
« Reply #28 on: 19 Oct 2010 - 13:15:32 »

herkesin bünyeye iyi gelmedi aloş abi Smiley bknz: Serkan
mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #29 on: 19 Oct 2010 - 19:14:50 »

face'te Eric'in koyduu bikac foto daa var
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #30 on: 20 Oct 2010 - 02:21:45 »

hehe seko dağıldı ama aloş yüzünden mi alkol yüzünden mi bilemiyorum. zaten gecenin olmadık bi vaktinde anlık bi gazla ortaya çıkmış bi proje aloş. respect.

Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #31 on: 20 Oct 2010 - 03:53:28 »

aloş fiyatları tike seviyesinde tutmasaydı herkes 2 ekmek yerdi orda

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #32 on: 20 Oct 2010 - 04:32:56 »

çok pahalı diildi be abi. en azından o lezzete değerdi.
Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #33 on: 20 Oct 2010 - 04:34:59 »

avm'deki pideci vasattı, alternatifi de yok gibi.. genç sermaye sahipleri bunu değerlendirsin..

Teardrop
Pro. Member

Tracy McGrady

View Profile
« Reply #34 on: 20 Oct 2010 - 04:45:51 »

oglum sızı kelle pacacıya da gotrmek ısterdım ama alkolluyken araba kullanmak sehır ıcınde tehlıkellı olabılıor.

kelle pacacılarımız ve cıgercılerımız sabaha kadar acık oluyorlar. ve godos polısler fırsat kolluyorlar etrafta, ehlıyetımı oyle aldılar a.k. corbacı yolunda.
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #35 on: 20 Oct 2010 - 07:07:15 »

çorbacıya giderken ehliyeti kaptıran, ciğerciye giderken donu da kaptırır dayı. bunu bilir bunu söylerim.

Teardrop
Pro. Member

Tracy McGrady

View Profile
« Reply #36 on: 20 Oct 2010 - 07:13:56 »

2 vardıya gıttık geldık, bır sıkıntı cıkmadı..cıger fln bahane senın bılıncaltı acayıp
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #37 on: 20 Oct 2010 - 20:20:36 »

ben alkol yüzünden dağılmadım ya, alkol yüzünden dağılsam sabaha toparlardım kendimi. muhtemelen gecenin o saatinde o kadar et dokundu, çok alışık değilim. Smiley
Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #38 on: 20 Oct 2010 - 21:31:37 »

sen değil seko öğrenciye etin tadını unutturanlar utansın...

mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #39 on: 22 Oct 2010 - 01:28:34 »

ya aloş delikanlı bi abimizdi de gecenin bi yarısı oraya akın etmiş 10 tane ayı gibi herif, yanındaki çocuklarını falan seferber etse, kürdana birer köfte birer ciğer takıp ikram etse, cadde ayarı fiyat çekmese daha çok kazanırdı, o kaybetti. ama ellerine sağlık yine de doyduk, allah razı olsun.
Pages: 1 2 3 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 18. Batug.com Basketbol Günleri Turnuva Sonrası « previous next »
    Jump to: