Welcome, Guest. Please login or register.
28 Feb 2020 - 01:59:42
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Charlotte Hornets  |  Topic: Off-Season 2010 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1]
Author Topic: Off-Season 2010  (Read 3998 times)
Mustaine
Sr. Member

View Profile
« on: 16 Jul 2010 - 22:53:33 »

Hala off-season konusu açılmamış Bobcats'in,ben açayım dedim.

MJ'nin önce Evans ve Calderon'u alıp Chandler ve Diaw'ı göndereceği konuşuldu,fakat MJ bundan vazgeçip Dampier'ın kontratını aldı.Ve bu kontratı yine biten Chandler kontratının yanına Ajinca'yı koyarak yaptı.Üstüne Carroll'ın uzun kontratını geri aldı.Şimdi Damp'in waive edileceği konuşulmakta,acaba bu durumdayken kafa kafaya Diaw-Calderon takası yapılır mı,taraflar kabul eder mi?Ya da Ford isteniyorsa Dampier takas edilir mi?Bir de Livingston'a yıllık 2.5 milyon civarı bir kontrat verildi,bu da beni korkutmuyor değil.Front office "Nasıl olsa Shaun geldi" deyip yatarsa Bobcats geçen sezonu hoş,tatlı bir anı olarak hatırlamak durumunda kalabilir.
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #1 on: 16 Jul 2010 - 23:35:36 »

Livingston'un kontati yillik 3.5 milyon dolar olarak soyleniyor.

Bu adamin ilk bes PG olabileceginden cok umutlu degilim. Playoff ise zor gorunuyor su tabloda, hem ilk besleri zayifladi gecen sezona gore hem de benchleri bos. Livingston/Jackson/Wallace/Thomas/Diaw besiyle oynanacak maclarin buyuk bir kismi, dogunun ve ozellikle de gecen seneyi bos gecen takimlarin (Washington, New York, New Jersey) cogunun guclendigini dusununce pek parlak degil durum. 2012'ye kadar cap space de acilmayacak, bir de Bulls'a bir tane first-rounder borclular 2012/13/14 yillarindan birinde. Kismet.

alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #2 on: 18 Jul 2010 - 00:52:43 »

DJ ilk bes cikar tahminimce. Livingston Wizards'ta etkileyici bi performans sergilemis olsa da ilk bes cikmak icin yeterince kanitlamis degil kendisini. Bu arada Felton = overrated'in allahi zannimca. Nelson'in kendisine yaptigina bakmak yetiyor aslinda. Zaten Bobcats ilginc bir sekilde rakip dis oyuncularini savunmakta zorlandi gecen sene. Howard elemedi onlari.

Nazr duruyo mu? Takimdaysa o ilk bes cikar. Adam ikinci baharini yasiyo. Thomas bench'te kalir. Chandler'in yaninda Ajinca'yi da verip daha kotusunu, bi de kotu bi kontrat aldilar. Ne yapmaya calistiklarini anlamadim.

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #3 on: 18 Jul 2010 - 01:13:42 »

Aralarinda nasi bir sorun var bilemiyorum ancak Larry Brown DJ Augustin'i kullanmamak icin elinden geleni yapti gecen sene, en formda oldugu donemde  bile 15-18 dakika falan oynayabildi Augustin, bunun bu sene de cok degisecegini sanmiyorum. Zira Livingston'a o parayi bosuna vermediler.
Ayni sekilde Nazr Mohammed'in de heralde savunma zaafi cok fazla gozune batiyor Brown'in ki tum sezon boyunca -Tyson Chandler'in sakat oldugu donemler de dahil olmak uzere- sahada kalma suresi cok kisitliydi. Ozellikle ilk periyotta 8-10 dakika sure aldiktan sonra macin geri kalaninda en fazla 8-9 dakika oynatiyordu Mohammed'i Brown istiktrarli bir sekilde. Cogunlukla pivotsuz oynadilar - Diaw/Wallace ikilisi iceriyi kapatmaya calisti. Ilk beste kimin ciktigi onemli degil zaten bu durumda, macin buyuk kismini oynayan adamlar sabit kalir. Bir tek Tyrus Thomas'a daha genis bir rol vermeyi hedeflediklerini dusunuyorum yaptiklari kontrati da bunun gostergesi olarak kabul ederek.
« Last Edit: 18 Jul 2010 - 01:16:46 by Cagatay » Logged

gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #4 on: 18 Jul 2010 - 02:13:19 »

DJ ilk bes cikar tahminimce. Livingston Wizards'ta etkileyici bi performans sergilemis olsa da ilk bes cikmak icin yeterince kanitlamis degil kendisini. Bu arada Felton = overrated'in allahi zannimca. Nelson'in kendisine yaptigina bakmak yetiyor aslinda. Zaten Bobcats ilginc bir sekilde rakip dis oyuncularini savunmakta zorlandi gecen sene. Howard elemedi onlari.

Nazr duruyo mu? Takimdaysa o ilk bes cikar. Adam ikinci baharini yasiyo. Thomas bench'te kalir. Chandler'in yaninda Ajinca'yi da verip daha kotusunu, bi de kotu bi kontrat aldilar. Ne yapmaya calistiklarini anlamadim.

Dampier'ın kontratı non-guarenteed değil mi?

alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #5 on: 19 Jul 2010 - 03:37:17 »

Dampier'ın kontratı non-guarenteed değil mi?
Öyleymiş, ben kaçırmışım gözden. Embarassed Olsun, yine de Calderon gibi böyüüük bir oyun kurucuya ihtiyacı var Charlotte'un bence... Tongue

gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 19 Jul 2010 - 03:45:01 »

Öyleymiş, ben kaçırmışım gözden. Embarassed Olsun, yine de Calderon gibi böyüüük bir oyun kurucuya ihtiyacı var Charlotte'un bence... Tongue

Şaka yapıyorsun ama bence charlotte'ın hakikaten ihtiyacı vardı Calderon'a. Livingston&D.j. ile yürümez o işler. Calderon LB'nın elinde bizdeki kadar sırıtmazdı da savunmada. Hücumda da topu o kadar domine edecek birileri olmadığından top elinde olur oynatırdı da takımı. G-Wall çok ekmek yerdi. Ben Calderon'un ayrılmasını istesem de Murat Kosova yüzünden küçümsenmesini de kabullenmiyorum. Benim gitmesini istememim nedeni savunma takımı kurulmasını istemem. Bargnani gönderilmeyeceğinden Calderon kurban konumuna geliyor. Bu sistemsizlikte, Colangelo'nun bu körlüğünde iki adamı kaldırmıyor takım.

Pages: [1]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Charlotte Hornets  |  Topic: Off-Season 2010 « previous next »
    Jump to: