Welcome, Guest. Please login or register.
19 Mar 2019 - 10:16:03
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Bilmediklerim 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 9 10 11 [12]
Author Topic: Bilmediklerim  (Read 46566 times)
McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #165 on: 25 Dec 2014 - 13:46:16 »

teşekkür ediyorum başgan. o zaman açtırmıyorum şimdilik miles & smiles'ı kullanıma. cüzdanda dursun YKB'deki limiti azaltana kadar Smiley

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #166 on: 25 Dec 2014 - 14:06:26 »

Web hosting için tavsiye edebileceğiniz bi firma var mı? Olay online Arçelik şubesi açmak, satış yapmak, sipariş almak etc.

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #167 on: 25 Dec 2014 - 17:36:43 »

Sevdiğin konu gelmiş.

1- Kart kullanıma açılmazsa ücreti olmaz olsa da itiraz et vs ama olmaz zaten...

2- İptal etmeme gibi bir durum yok. Ararsın 444ü dersin kartımı kaybettim bulamıyorum iptal edin. En fazla 5 saniyede kart iptal... Smiley yiyosa etmesin

3- Daha dün 80 tl kart yansıtmış TEB dedim ki direkt iptal edin tüm kart borcum da ilk esktrede gelsin... Beni ciddi bulunca hemen size 80 wp yükleyelim vs vs .. Yani pazarlığa bağlı.

4- YKB kartın var ve adios kart kullanmak yerine kıytırık miles&smiles mi kullanıyosun. Gerçi harcama kültürünü bilmeme ayda 10-20 bin TL kart harcaman oluyorsa wing , miles similes gibi kartlar güzeldir ama Adios kart varken anlamsız. Sana tavsiyem Kartını internet bankacılığında adiosa çevir bir de illa 2. bir kart istiyorsan prafly'a başvur...

Son Turnuva Şampiyonu
McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #168 on: 25 Dec 2014 - 17:48:09 »

ya ben bu banka işlerinden anlamıyorum abi sıkıntı o. mecbur da kalmasaydım işe girince, bir tane yıllardır kullandığım götü boklu bir hesap kartım vardı, yetiyordu. sevmem bankalara havadan para kazandırmayı, lüzumsuz gelmiştir hep. o yüzden ne geldiyse başıma bu sene geldi Smiley

miles & smiles'a ama dediğim gibi, mil kartını alırken başvurmuştum. aylarca arayan soran olmadı. ben de o arada gittim YK'den aldım kartı pederin aracılığı ile. Ama M&S'dan geri döndüklerinde de olur, gönderin dedim. öyle amaçsızca duruyor cüzdanda. şubeye falan gitmedim. tek korkum, dediğim gibi anlamadığım ve bankalara çok güvenmediğimden, daha gidip şifresini bile almadığım karta yıllık ücreti dayarlar mıydı ilk ekstre'den... şimdi şifre açtırmayınca falan ekstre gelmiyor da, 2-3 ay sonra faiziyle kart borcu çıkarmasınlar bana. sorayım edim bu yüzden.

teşekkür ederim cevaplar için. anladığım kadarıyla ben şubeye gidip kart için şifre almadığım sürece bi halt olmaz.

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
Efemerid
Sr. Member

It's My Turn

View Profile
« Reply #169 on: 26 Dec 2014 - 00:48:59 »

Yukarıda ifade edilenler kesinlikle doğru sadece ek olarak şunu ifade edeyim belli bir müşteri limitin var tüm bankalarda...diyelim 10.000 tl bu limit tek banka tarafından doluysa yeni gelen kartlar sıfır limit olabiliyor ama şöyle bir risk var. Sen diğer bankayı 7.000e düşereyim bir tanesi de 3.000 olsun diye düşünme. Çünkü o kartın limiti artmayabilir ve senin kartın da 7000e düşer. O yüzden çok ihtiyacın yoksa limit düşürme yapma.

...just one more peaceful day...
Pages: 1 ... 9 10 11 [12]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Bilmediklerim « previous next »
    Jump to: