Welcome, Guest. Please login or register.
24 Oct 2017 - 07:03:07
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Off-season 2010 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: Off-season 2010  (Read 6104 times)
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #15 on: 17 Jul 2010 - 14:15:57 »

outlaw niye bundan iyi olmasın ki? hep yedekti bugüne kadar, bu tip bir takım yapısında oynamadı. ayrıca o da savunma yapıyor, hatta gay'den daha iyi savunmacı olabilir. 35 milyon bence de biraz çok şu ana gösterdiğine kıyasla ama yayıp yatmazsa bu süreçte o parayı hak eden bir oyuncuya dönüşeceğine inanıyorum. gay'in ise maksimumu göze batırmayan bir oyuncu olmasına ihtimal vermiyorum pek.
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #16 on: 17 Jul 2010 - 14:57:13 »

bundan iyi olmayacağını iki sene önce peak'ini yaşayıp sonra düşüşe geçmiş, takas edilmiş bir adam olması üzerinden söylüyorum. bana göre 35 milyon kontrat yapan bir adamın en azından 12-13 sayı, 5-6 ribo, 2.5 asist gibi rakamlara rahat ulaşması gerek. outlaw'ın en iyi sezonu 13 sayı 4.5 ribaund 1.5 asist. istatistikleri de oyunu gibi bana hücumda kaçak dövüşen, pas vermeyi pek bilmeyen ve sevmeyen bir oyuncu olduğunu gösteriyor.

rudy gay bence sorumluluk verildiğinde, max kontrat seviyesinde olmasa da seattle'daki lewis ayarında bir katkı verebilir.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #17 on: 18 Jul 2010 - 00:52:06 »

outlaw niye bundan iyi olmasın ki? hep yedekti bugüne kadar, bu tip bir takım yapısında oynamadı. ayrıca o da savunma yapıyor, hatta gay'den daha iyi savunmacı olabilir. 35 milyon bence de biraz çok şu ana gösterdiğine kıyasla ama yayıp yatmazsa bu süreçte o parayı hak eden bir oyuncuya dönüşeceğine inanıyorum. gay'in ise maksimumu göze batırmayan bir oyuncu olmasına ihtimal vermiyorum pek.
Hucumda sutor rolunu asabilecek bir oyuncu degil, kendi sutunu yaratma konusunda da pek basarili sayilmaz. Savunmada da pek bir dengesiz, iyi bir takimin guvenemeyecegi cinsten. Atletik ve uzun boylu olsa da bu yanlarini oyununa yeterince dahil edemiyor. Su haliyle 25 dakikanin uzerinde sure almayi hak etmiyor. Morrow'la yillik 4'ten anlasan bir takimin bu adama yillik 7 vermesini anlamadim.

Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #18 on: 18 Jul 2010 - 01:10:29 »

bence outlaw bir şutörden ötesi olabilecek potansiyele sahip. zaman zaman kendisine güzel pozisyon yarattığına tanık olmuştum. portland'da ondan istenen bu değildi, daha dar görev sınırları içerisinde oynuyordu. bu konuda yargıya varacak bir ortamda izlediğimiz düşünmüyorum outlaw'u şimdiye dek. salmons benzeri bir çıkış göstermesi mümkün nets gibi bir takımda.
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #19 on: 18 Jul 2010 - 02:05:45 »

bence de cok para. orta mesafe sutu iyidir ve patlayiciligi yüksektir. ama cok sakin bi karektere sahip oldugu icin oldukca geri planda olan bi oyuncu ve iq da düsük acikcasi. savunmasi pek iyidir diyemem, sorumluluk verilip sabirla güvenmek lazim iyi bi parca haline gelebilir o zaman.

Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Off-season 2010 « previous next »
    Jump to: