Welcome, Guest. Please login or register.
22 Sep 2017 - 16:29:01
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Off-season 2010 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2  All
Author Topic: Off-season 2010  (Read 6031 times)
Placebo
obecalP
Yönetici
Sr. Member

This was Ron unplugged, last honest man in sports

View Profile WWW
« on: 27 Jun 2010 - 09:59:48 »

Giren: Favors (3), Damion James (24), F 2nd.
Çıkan: Jordan Crawford (27), Tibor Pleiss (31), CDR

Harris /
Lee /
T-Will / D. James
yi / Favors / humphries
Lopez /

Şimdilik tablo böyle 7 oyuncudan ötesi muğlak. Draft seçimleriyle beraber 26-27 civarı birşey yapıyor. FA’de akıllı davranmazlarsa geçen sezonun bir tekrarının yaşanması işten bile değil. Humphries’i takas edebilmeyi eminim çok isterlerdi, hala da isterler. Boone kesin gidici… Favors 2 sezon adam gibi katki vermezse sasirmam. Daha sonra acilabilir, 2 yonlu oyuncu olma potansiyeli var.

Damion James eeeehh iste bi secim. Kimin gelecegini gordukten sonra daha iyi degerlendirme yapariz.

NOT: B-

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #1 on: 29 Jun 2010 - 20:57:52 »

Nets Yi'yi Wizards'a yollamis 3 milyon cash ile. Bana cok mantikli gelmedi acikcasi ki Nets'in LeBron yarisinda 5. sirada oldugunu dusunuyorum. Alabilme potansiyeline sahip olduklari diger adamlar icinse bu kadar yangin satisi yapmalarina degmez gibi geliyor.
Su an Wade ve Nowitzki'nin re-sign edecegi varsayimiyla; asagi yukari 8 max slotu ve 6 potansiyel maksimum kontrat alacak adam (Rudy Gay'in kontratini da sayarsak 7) var. Birileri bir sekilde eli bos kalacak ve/veya Lee ya da Gay gibi oyunculara sacma sapan kontratlar verecek. Hayirlisi.

Carra
Forum Kidd'i
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #2 on: 29 Jun 2010 - 23:29:28 »

yi'nin gidişi kesinlikle kayıp değil bana göre. iki yıldır çok şans verildi, ama beklenen gelişimi bir türlü gösteremedi, müthiş istikrarsız. sene başında opsiyonunun kullanılması da hataydı bana göre iki maksimum önerebilme konusunda bu kadar kıvranırken.

şimdi opt-in eden humphries'in 3.2 milyonluk kontratını da cap altındaki bir takıma takas edebilirsek -cash takviyeli- iki maximum için yeterli boşluğa ulaşacağız ki şuana kadar pek hesaplarda yoktuk 2 maximum öneremememizden dolayı. piyasadaki şansımızın ciddi şekilde artacagını dusunuyorum hump'ı takas edebilirsek eğer.
Placebo
obecalP
Yönetici
Sr. Member

View Profile WWW
« Reply #3 on: 30 Jun 2010 - 05:38:47 »

Nets burada hem salary bosaltmak isteyen taraf hem de Yi gibi bir oyuncudan kurtuluyorlar hem de Favors'in surelerini biraz daha arttirabilecekler. Eger haberde bir eksik yoksa ve Nets herhangi bir pick gondermiyorsa Nets icin guzel bir gun.

Ote yandan Wizards da Yi / Hinrich gibi eklemelerle kadroya destek vermeye calisiyor ama nafile. Booker'i 3'e cekmeyi dusunuyor olabilirler. Su anki tabloya bakilirsa Wizards yine seneye ilk 10'dan sececek gibi gorunuyor.

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #4 on: 1 Jul 2010 - 15:03:37 »

http://www.nydailynews.com/sports/basketball/knicks/2010/07/01/2010-07-01_nets_fire_1st_shot.html

Kavga falan cikmadan kazasiz belasiz bitseydi su free-agency.

Placebo
obecalP
Yönetici
Sr. Member

View Profile WWW
« Reply #5 on: 1 Jul 2010 - 18:30:29 »

Nets, Zoubek ve Uzoh'ya garanti kontrat vermis. Soyleyecek fazla birsey bulamiyorum.

http://www.realgm.com/src_wiretap_archives/67678/20100701/nets_sign_undrafted_rookies_uzoh_zoubek

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 1 Jul 2010 - 18:42:37 »

Garanti oldugunu sanmiyorum su asamada summer league icin falan imzalanmistir. Ki zaten:
The Nets announced Thursday morning that they have signed undrafted rookies Brian Zoubek and Ben Uzoh, both of whom where named to their Summer League team earlier in the week. The contracts are for the rookie minimum and are not fully guaranteed. They don't effect the team's cap space, replacing two of the four minimum cap holds that were already in place.

http://www.netsdaily.com/2010/7/1/1547065/nets-sign-zoubek-and-uzoh

Bulls da draftten sonra bi cocukla imzaladi su an hatirlamiyorum kim oldugunu...
« Last Edit: 1 Jul 2010 - 18:46:42 by Lime » Logged

tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 8 Jul 2010 - 18:48:43 »

http://sports.espn.go.com/new-york/nba/news/story?id=5363686

salary cap ugruna eh bu piyasada eh diyelim

başarılar gelir geçer asaletin bize yeter
http://twitter.com/tricktir
http://astrakhanatoly.blogspot.com/
WADE#3
Pro. Member

adam olacak çocuk #30

View Profile
« Reply #8 on: 16 Jul 2010 - 18:42:38 »

Akşam pazarı...Yalnız bu Nets akşam pazarını da geçti atılanları toplayan adama döndü..geri dönüşüm tesisi gibi takım oldu.
« Last Edit: 16 Jul 2010 - 18:43:18 by WADE#3 » Logged

Mustaine
Sr. Member

View Profile
« Reply #9 on: 16 Jul 2010 - 20:39:03 »

Nets'in şu anki hali bir acayip.SG-SF-PF yok dedik,PF'ye Favors'ı aldılar;ancak kanatlardaki hepsi birbirine benzeyen adamlarla aynı kalitede oyuncu almaya devam ettiler.Bunlarla bir şey olmaz,toplayıp paket yapmak lazım.Melo uzatacak dediler ama henüz imzalamadı.Vazgeçerse bu adamların kontratı biterken Nuggets'ı kollayabilirler gibi bir halleri var.
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 16 Jul 2010 - 23:52:40 »

Yalnız kimseye yüksek kontrat vermediler. O yüzden ciddi bi sorunları yok şu anda, bu adamların her birini bu kontratlarıyla takas edebilirsin. Özellikle Morrow'u ucuza kapattılar. Fakat tabii ki en azından Gay veya Joe Johnson'ı alabilseler bi seviye yukarı çıkacaklardı.
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #11 on: 17 Jul 2010 - 00:02:42 »

Gay bence Outlaw'un çok uzağında bir oyuncu değil potansiyel olarak. Maksimumla Gay alacağıma 35 milyona Outlaw'la anlaşmayı tercih ederim. Johnson 29 yaşında, bu takıma hayrı olmazdı. Fena işler değil ama Petro'yu nasıl bir kafayla 10 milyona aldıklarını çok merak ediyorum. Farmar da takımın üç final, iki şampiyonluk görmüş adamı oluyor demek. Yakışır kardeşime.
Carra
Forum Kidd'i
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #12 on: 17 Jul 2010 - 00:39:12 »

piyasada hedeflenen isimleri kaçırdıktan sonra, boş yere para saçacağımıza böyle ufak hamleler yapmayı tercih ederim. cap esnekliği hala korunuyor, sezona 15 milyonluk bir boşlukla giriyoruz. sezon içinde hedefini yitirmiş salary-dump yapabilecek takımlara karşı kontrat absorbe etme kozumuz olacak. bi PF peşinde olacağımız şuan için kesin. sezon içinde istediğimiz isimler masaya düşmesse sezon sonunda biten 1-2 kontratla beraber tekrar maksimum önerme şansımız da olacak. önümüzdeki 3 sene toplam 10 draft pickimizin olduğunu da belirtelim, en çok bizdeymi ligde bu süreçte. petro'ya verilen haddinden fazla para dışında kontratlar makul. özellikle morrow'un bu paraya alınması şahane.

harris/ farmar
CLee/ morrow
Outlaw/ t-will/ d.james
favors/ hump
lopez/ petro

sezon içinde iyi bir PF düşürürsek, play-off'u zorlayacağımızı düşünüyorum. aksi takdirde 30 civarı galibiyetle sezon noktalanır muhtemelen.
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #13 on: 17 Jul 2010 - 01:44:09 »

Transfer çalışmalarını sürdüren New Jersey Nets, daha önce anlaşma sağladığı Ankaraspor'dan Travis Outlaw, Galatasaray'dan Anthony Morrow ve Brezilya'nın Ipatinga takımında Jordan Farmar ile resmi sözleşme imzaladı.

Saray Spor Tesisleri'nde düzenlenen ve Nets Yönetim Kurulu üyeleri Avni Kavlak ile Nadir Koç'un yanı sıra genel menajer Ender Yurtgüven'in katıldığı imza töreninde Ankaraspor'dan orta saha oyuncusu Travis Outlaw 5, Galatasaray'dan savunma oyuncusu Anthony Morrow 4 ve Ipatinga'dan orta saha oyuncusu Jordan Farmar 3 yıllığına kendilerini mavi beyazlıi renklere bağlayan sözleşmeye imzayı attı.

Basın sözcüsü Avni Kavlak, imza töreninde yaptığı açıklamada, transfer edilen futbolcuları herkesin tanıdığını ve yeni transferlerle New Jersey Nets'in sezona çok daha güçlü bir şekilde gireceğini söyledi.

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #14 on: 17 Jul 2010 - 13:36:56 »

soldakiler iyi transfer ama sağdakileri at çöpe, sıfır katkı yapacak adamlar. ben bu tip imzalardan sonra iyi bir off-season diyemem new jersey'in yaptığına. ayrıca gay kıyas konusuysa 35 milyon outlaw'a çok. gay hem gelişmeye çok açık, hem çok yönlü ve savunmacı bir kanat oyuncusu. outlaw bundan iyi olmaz ve tek yönlü bir oyuncu. gay de maksimumu haketmedi tabii ama outlaw biraz abartılıyor gibi geliyor bana, portland'da da doğru dürüst bişey yapmadı.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Pages: [1] 2  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Off-season 2010 « previous next »
    Jump to: