Welcome, Guest. Please login or register.
22 Sep 2020 - 13:49:07
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  New Orleans Pelicans  |  Topic: Off-season 2010 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5  All
Author Topic: Off-season 2010  (Read 26168 times)
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #15 on: 22 Jul 2010 - 12:56:53 »

New York medyası pompalamıştır kesin. Üç takımın kadroları bi inceledim de hiç mümkünatı yok be güzelim. Tamam Lakers'a gitse süper olur fo-fo-sev-fo ile şampiyon olurlar da nasıl olacak o takas. Paul salak bi herif değil yani Matt Barnes yaptığı gibi mümkün olmayan hareketleri istesin. Orlando'ya Vince Carter karşılığında mı gidecek!!? NY konusuna ise hiç girmiyorum; Eddy Curry <-> Chris Paul takasını gördüğüm gün bırakırım zaten bu oyunu.

Paul nasıl gider; biri Okafor'un kontratını da alacak, genç bi yıldız + biten kontrat verecek ki seneye NOH, Carmelo'ya falan sulanacak hâle gelsin. Bulabildiğim en iyi takaslar:

Paul + Okafor <-> Brooks + Battier + Yao
http://games.espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=27o98xw

Paul + Okafor <-> Mayo + Randolph
http://games.espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=24jk9xs

Paul + Okafor <-> Green + Cook + Collision + Krstic + White
http://games.espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=26856my

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #16 on: 22 Jul 2010 - 14:35:39 »

Randolph + Chandler + Curry + Azubuike + Turiaf = Paul + Okafor

http://games.espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=2faw7d3

Crawford + Bibby + Horford = Paul + Okafor

http://games.espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=2ckc6zc

Favors + Harris + T-Will + Humphries = Paul + Okafor

http://games.espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=24aaqxu
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #17 on: 22 Jul 2010 - 14:47:31 »

Ohoo, beyler bi kırkı çıksın GM'in.

sannti
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 22 Jul 2010 - 15:35:35 »

Yine söylüyorum. Paul gelmek ister mi bilemem ama bizim draft dönemi yaptığımız Billa+Miller+Bayless+Batum'dan daha iyi bi teklifi kimse yapamaz Hornets'a.
« Last Edit: 22 Jul 2010 - 15:36:12 by sannti » Logged

Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #19 on: 22 Jul 2010 - 15:45:22 »

Şu yukarıda yazan 6 teklifin OKC olanı hariç hepsi sizinkinden iyi. Yahu Batum'u, Bayless'ı ne adamlar yaptınız, adamları izlememiş olsak bişey zannedicez.
« Last Edit: 22 Jul 2010 - 15:47:35 by Kensai » Logged
sannti
Pro. Member

View Profile
« Reply #20 on: 22 Jul 2010 - 15:52:20 »

Houston senaryosunu görmemiştim. O biraz daha iyi olabilir de şampiyonluğa oynamak isteyen bi adam Yao'suz Rockets'a neden gitsin mesela? Sorun orda. Hornets eğer Paul'ü bırakırsa re-building'e gidecektir %99, bu durumda da gençlere ihtiyaçları olacak. Burada yazılan senaryoların neredeyse hepsi afaki senaryolar. Yazdığınız çoğu takım Paul'le ilgilenmiyor bile.Ortada bizim yaptığımız ve son anda direkten dönen bir takas teklifi var sonuçta. Lakers ya da Magic topa girerse alır götürür Paul'ü ama Magic'te genç potansiyel, Lakers'ta da biten kontrat yok ve şampiyon iskeleti kolay kolay bozmaya niyetli olduklarını da sanmam. Paul'ü Lakers'a koymak demek şampiyon takıma gereksiz yere reset atmak manasına gelir.

Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #21 on: 22 Jul 2010 - 16:05:03 »

Paul'ün piyasada olduğu netleştiği an yukarıdaki takımlar mutlaka şanslarını deneyeceklerdir, OKC dışındakiler tabii ki. Westbrook varken Green'i verecek kadar ihtiyaçları yok Paul'e. Knicks ve Nets için beklentilerin altında kalan yaz dönemini bir anda tersine çevirecek adam olur Paul. O yüzden mutlaka bütün şartları zorlayacaklardır. Amare-Paul veya Lopez-Paul ekürileri başarıyı getirir, hatta bir sonraki yıl Melo'yu da oraya çekebilir. Diğer taraftan Atlanta da güçlenen Doğu'da, hem de JJ'e uzun vadeli kontrat bağlamışken ileri doğru bir adım atmak için bu riske girer. Orlando'nun hiçbir şekilde Hornets'i tatmin edecek teklif çıkaramayacağını düşünüyorum, Carter veya Nelson'la olacak iş değil. Lakers bu ikiliye Bynum+Odom verse alabilir ancak vereceklerini sanmam. Rox'un teklifinden sonra Houston bence iddialı bir takım olmaya devam edebilir, bu adamlar zaten Yao yokken Batı'da play-off sınırındaydılar, Brooks yerine Paul girince bir adım yukarı çıkacaklardır. Paul-Martin-Ariza-Scola fena bi dörtlü değil, tabii şampiyonluk için yetersiz, bi uzun ayarlamaları şart olur. 76'ers da böyle bi teklifle gidebilir:

http://games.espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=29p24fp

Ayrıca Dallas'ın da 12 milyon civarında trade exception'ı var, Paul+Okafor = Beabouis + Butler + TPE gibi bir teklif verebilirler.
« Last Edit: 22 Jul 2010 - 16:10:06 by Kensai » Logged
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #22 on: 22 Jul 2010 - 16:11:35 »

Battier'yi ve Yao'yu buyout ediyor NOH. İkisi de alacaklarının %90'nından feragat ediyor benim senaryoda. Wink

Yao yoksa Okafor var.

memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #23 on: 22 Jul 2010 - 18:50:56 »

Yine söylüyorum. Paul gelmek ister mi bilemem ama bizim draft dönemi yaptığımız Billa+Miller+Bayless+Batum'dan daha iyi bi teklifi kimse yapamaz Hornets'a.

Chris Paul'ün aurasındanmıdır nedir, kim sulansa ''bizim tekliften daha iyisini verecek takım yok'' dedirtiyor.

Brooks/Ariza/Jeffries/Patterson veyahut Hill + '11 ve '12 Knicks pickleri ne Chris Paul ve filler.

Hornets Paul'ü takas edecekse Okafor'u yanında kakalamadan bırakmaz argümanına katılmıyorum. Okafor'u illa tek başına biten kontrata alacak takım çıkar, Okafor'un Hornets için çok büyük bir angarya olacağını sanmıyorum.

#memircagan
buket
i luv u sasha
Newbie
*

burns!

View Profile WWW
« Reply #24 on: 22 Jul 2010 - 19:33:11 »

Okafor biraz insani miktarlara düşerse oyunu için alabilecek takım da çok olabilir. Verelim veteran min. gelsin bize, on numara da katkı yapar Smiley

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #25 on: 22 Jul 2010 - 20:23:02 »

Paul gitmek istiyor diye çer çöp biten kontrata yollayacaklarına da inanmıyorum. Dell Demps Lakers'da oynamamıştı di mi?

http://games.espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=2aqzt9k shake

memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #26 on: 22 Jul 2010 - 21:18:36 »

KingJames

Best of luck to my brother @oneandonlycp3. Do what's best for You and your family

Lebron'un bu tweeti artık cp3'nin gidici olduğunu gösteriyor. Geçmiş olsun Şaban Sad

#memircagan
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #27 on: 22 Jul 2010 - 22:58:30 »

Üç takımın kadroları bi inceledim de hiç mümkünatı yok be güzelim.

Paul nasıl gider; biri Okafor'un kontratını da alacak, genç bi yıldız + biten kontrat verecek ki seneye NOH, Carmelo'ya falan sulanacak hâle gelsin.

Eddy Curry <-> Chris Paul takasını gördüğüm gün bırakırım zaten bu oyunu.

Bizde hepsinden var,niye oluru yok? thinking

-------------------------------------

bizim draft dönemi yaptığımız Billa+Miller+Bayless+Batum'dan daha iyi bi teklifi kimse yapamaz Hornets'a.

Pryz+Miller+Bayless+Batum > Turiaf+Gallo+Felton+Curry diyorsun öyle mi?  thinking

« Last Edit: 22 Jul 2010 - 23:02:28 by abay » Logged

Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #28 on: 22 Jul 2010 - 23:03:31 »

Pryz+Miller+Bayless+Batum > Turiaf+Gallo+Felton+Curry diyorsun öyle mi?  thinking

Felton manasız bir oyuncu New Orleans için, zaten Collison var ellerinde. Curry zaten kontrat, Turiaf yedek oyuncu, kalıyor Gallinari. Portland'dan daha iyi teklifler veren çıkar, örneğin Memir'in Houston senaryosu daha iyiydi ama New York'un bu teklifinden iyi Portland'ın o pakedi.
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #29 on: 22 Jul 2010 - 23:38:13 »

Felton fuzuli Collison varken ama Brooks lüzumlu mu yani? Ya da Miller? Bayless gibi bir tweener lüzumlu mu peki? Collison varken 1 numara oynatamazsın,aşırı undersized kalır 2 numara oynatamazsın.Pryz ile Turiaf'ın ne farkı var? Ariza da tamamlayıcı bir parça sadece.

Bir de Gallinari kadar parlak bir potansiyel verebilen var mı? Yanına ekleyecek başka parlak parçalarımız da var üstelik.Mesela Paul'un gidişi sonrası,West de kontrat bitişi başka takıma giderse,yerini doldurabilecek Randolph gibi bir alternatif sunabiliriz.Chandler gibi çok yönlü bir guard/forvete de sahibiz.

Velhasıl,ben neden en kötü teklifin bizden geldiği iddia edilir,neden bize gelme ihtimali en düşük olarak lanse edilir,anlamıyorum.

Pages: 1 [2] 3 4 5  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  New Orleans Pelicans  |  Topic: Off-season 2010 « previous next »
    Jump to: