Welcome, Guest. Please login or register.
6 Jun 2020 - 16:33:06
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Minnesota Timberwolves  |  Topic: Offseason 2010 - Bize Bi Offseason Topici Lazım 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 ... 6 [All]
Author Topic: Offseason 2010 - Bize Bi Offseason Topici Lazım  (Read 30136 times)
The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« on: 9 Jun 2010 - 19:10:20 »

henüz ortada fol ve de yumurta yokken açalım burayı, hem yazın kadrosu boşalacak milyonlarca takımdan biri de biziz ne de olsa...süperşanslı bi takım olduğumuz için ikinci sırayı bile kapamadık zirve beklerken, olsun alışığız deyip geçiyoruz.

yapılacak hamleler belli aslında, bi swingman ve ortayı kapatıp bikaç blok yapacak elemana ihtiyacımız var. bunların haricindeki herşey tam mı, tabi ki değil ama hedefsiz bi takımdaki genç yetenekleri neden savunma yapmıyorsun, mücadele etmiyorsun diye eleştirmek işime gelmiyor.öncelikle corey brewer'a günde yüz şınav çektirip biraz kas yapmasını sağlamak gerek, bi de playoffları, finalleri falan oturtup zorla izlettirelim..ki seneye güzel bi bench oyuncumuz olsun kenarda.smaç yapmaktan, şut atmaktan başka şeyler de öğrensin, oyununa katsın, oyun zekası gelişsin...

elimizde çok güzel takas malzemeleri var, tabi takımda illa tutulsun denilecek eleman yok, herkes takas edilebilir.jeff&love'dan biri, rubio-kendisi gelip oynayacaksa- flynn, #4, #16, #23 numaralı draft haklarımız...biçok takımı cezbedebilecek parçalar bunlar, bunları heba etmemek lazım, seçim yapıp da takımı panayır yerine çevirmek delilik olur.

bu parçalarla milyon tane fikir üretilir, senaryo yaratılır, hiç oralara girmiyorum; genel anlamda gerekli de bulmuyorum zaten.ama ana fikrim şu: bu yaz mutlaka hamle yapalım, bi şekilde karmaşayı atlatıp yola girelim.şahsen milletin maçlarını takip etmekten sıkıldım.hedefli bi takım istiyorum.ortam buna çok müsait, bu takıma liderlik edebilecek bir oyuncuyu şu elimizdeki parçalarla bünyeye katmalıyız...
« Last Edit: 9 Jun 2010 - 23:04:05 by The Alp » Logged

...
smyrnall
Pro. Member

HALF GAME. HALF SPORT. ALL PASSION.

View Profile
« Reply #1 on: 9 Jun 2010 - 19:15:13 »

#4 ile Brandon Wright takası ilk dönen dedikodulardan biri. Diğeride Al-Jeff veya Love dan birnin büyük ihtimal takas edileceği. Koşullardan dolayı Al-Jeff önde gidiyo.

www.smyrnall.com
http://smyrnall.tumblr.com
Mustaine
Sr. Member

View Profile
« Reply #2 on: 9 Jun 2010 - 20:42:22 »

#4 ile Brandon Wright takası ilk dönen dedikodulardan biri. Diğeride Al-Jeff veya Love dan birnin büyük ihtimal takas edileceği. Koşullardan dolayı Al-Jeff önde gidiyo.
Kendini gösterememiş,son bir yılı sakat geçiren ve gözden çıkarılan bir adama 16+23+iki oyuncu filan verilse daha iyidir.
WADE#3
Pro. Member

adam olacak çocuk #30

View Profile
« Reply #3 on: 9 Jun 2010 - 22:52:20 »

Wright'tan ziyade Randolph konuşuluyor Warriors tarafında.Taraftarlar istemiyor olmasını ,hatta şu Wright'la olana balıklama atlanır ama Nelson'ın Randolph'la yıldızı barışmadı gibi hala.

Bu iki takım arasında bir takas olacak gibi Temmuz'dan önce.Eğer #6 yı alırlarsa bence Aminu gelecek sene için Minnesota'dan ev bakmalı.

shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Yönetici
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #4 on: 14 Jun 2010 - 19:44:48 »

seçildiği günden beri bi taraflarımızı yırttık. Al-Jeff ile K-Love aynı kucakta olmaz diye.. Şimdi bu takası yaparlarsa rebulding'te çığır açmış olacaklar. tavşanın suyunun suyunu suyu hadisesine gidiyor bizim olay. Brewer'dan bi halt olmaz. İyi bir takımda gazman olarak iyi rol alır. Girer iki smaç koyar, taraftar, takım gaza gelir. O kadar. Onda da gram ilerleme yok olacak gibi de değil. Onun seçildiği sene kimler vardı şu an aklımda değil ama ne kadar boş oyuncu belli oldu. Hedo'nun nbastüdyo'ya katıldığı gün mail atmıştım Rob'a. Hedo Toronto'dan ayrılmak istiomuş bilginiz olsun gibisinden ispiyonladım hemen Cheesy Cheesy nba kuralları yüzünden bu konuda konuşamazmış tabi diğer yapılacak hamleler için de aynı durum geçerli. Rubio'yu bu senede beklemeyin dedi ayrıca..

smyrnall
Pro. Member

View Profile
« Reply #5 on: 15 Jun 2010 - 14:00:16 »

David Khan ın draftlarla ilgili katıldığı radyo programını dinledim, gözüme çarpanlar

- 4. sıra için teklif geldimi sorusuna bütün picklerimiz için teklifler aldık dedi. (oyuncu takası olacak şekilde)

- pick i yükseltebilirmisiniz sorusuna 3. sıraya yükselebileceğimizi tahmin ediyorum ama bunu yapmanın bizim için anlamı varmı önemli olan o dedi. (tekliflerinden biri nets olabilir)

- 2 numara için Ed Stefanski ile çok fazla görüşmediklerini ima etti. (Sanırım Elton Brand kontratı olmadan asla diyor Phila)

- Turner ile workout da olmayacakmış galiba (her türlü Turner ihtimal dışı sanırım. Birde Turner daha aşağıdan seçilmek istemiyormuş galiba. Buda paragöz)

- Skor yapabilen wing player tadında en iyisi draftta Turner ikincisi ise Wesley... hangisi sorusuna Al-Farouq Aminu nu katarak cvb verdi. (Benimde favorilerimden biridir 4. sırayı 7-8-9 gibi bir sırayla takas yapıp Al-Farouq Aminu yı seçersek surpiz olmayabilir)

- Favors un bu draftın gelecekte en iyi oyuncusu olabileceğini söyledi, henüz çok genç ama ilerde olabileceğini düşünüyor.

- Amacının koşan ve pas a dayalı (üçgen hücum) bir takım kurmak olduğunu ve geçen yaz ve bu yaz bunu yapmak için yeterli olmayabilir sabırlı olun dedi. Kısaca Rubioyu bekleyin demek istedi galiba Smiley (Al-Jef hem yavaş hem pasda sorunları var. Gidişi garanti gibi yada takımda hızlı olmayan tek oyuncu olarak kalabilir. Şahsen oyununu izlemek bana zevk veriyor ama amac buysa takım yapısına uymayacağıda açık)

Özetle 4 de kalırsak varsa Favors yoksa Wesley seçilecek, ama ben 4 de kalmayacağımızı kesin bir takas olacağını düşünüyorum ordada her türlü olasılık olabilir.
« Last Edit: 15 Jun 2010 - 14:02:27 by smyrnall » Logged

www.smyrnall.com
smyrnall
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 16 Jun 2010 - 16:49:38 »

seçildiği günden beri bi taraflarımızı yırttık. Al-Jeff ile K-Love aynı kucakta olmaz diye..

Hehehee Rambisin Al-Love beraber oynarmı sorusuna cvbı

"Not for extended minutes, no. I don’t believe that. Particularly when matchups become so critically important in the playoffs and you look at athleticism, speed, quickness, length, teams that can shoot from the outside, it just makes it very difficult. They’re basically two power forwards…. We still feel like they are integral parts of our team, but we know that we need to add pieces."

Bu yaz çok takaslı şekilli şemalli bişiler olacak.

www.smyrnall.com
The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #7 on: 25 Jun 2010 - 14:06:33 »

ryan gomes ve 16.sıraya karşılık webster takası fena değil.tamamen sağlıklı olursa webster tutabileceğim bir oyuncu olabilir ama dördüncü sıradan wes johnson seçip üzerine bu takası yapmak ve şunları söylemek:  

"I'm very happy with Martell, he has started in this league for part of several seasons, the statistics are that when he plays a significant amount of time 30 plus minutes, his shot making goes up, his scoring goes up, he probably relaxes a little bit when he's playing steady minutes."

geçen sezon flynn-rubio seçimleri, kadroda jeff-love, şimdi de wes-webster; kahn formayı aslanın midesine sokmaya mı çalışıyor yoksa ortalama oyunculardan yirmibeşer dakika oynayabilecek diri iki beşle mücadele edip lige yeni bi furya mı getirecek bilemiyorum.

wesley yetenekli eleman, seçimden sonra biraz araştırma yaptım, malum ncaa takip etmeme ısrarım dolayısıyla gençler hakkında pek fikir sahibi olamıyorum, herneyse wes fena çocuk değil, uçan kaçan, şutu güzel, penetre eder, çok yönlü, ribaunt alır,smaç-blok olaylarıyla salondaki genç kızlara çığlık attırır falan filan.kendini ne kadar geliştireceği önemli tabi ki...

beklentim bütün picklere karşılık sağlam bi uzun ya da swingmandi, dördün yanına da takımdan iş yapacak birini ekleyip yukarılara çıkıp evan turner'ı(ya da...) seçeriz falan diye düşünmüştüm, yani fikir yürütmüştüm; tabi ki böyle bi hareketi yapamazdı bizim dayılar.

ayrıca 23 ve 56. sıralara karşılık wizards'ın 30 ve 35'ini takas etmişiz. lazar hayward ve de nemanja bjelica'yı eklemişiz kadroya.45'ten de brezilyalı paulao prestes'i seçmişiz...wizaars'ın yukarı çıkmak için yaptığı bi harekete olur abi, zaten biri alıp bize koydun bi daha koy demişiz.deriz, her zaman dedik.

bakalım bi hareketlenme olsun, hamleler yapılsın sonra devam ederiz, eleştirmek için erken, yarın şok bi hamle olur tükürdüğümüzü yalarız boş yere...
« Last Edit: 25 Jun 2010 - 14:17:34 by The Alp » Logged

...
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #8 on: 25 Jun 2010 - 14:29:46 »

Bence Minnesota draftı fena geçirmedi. Brewer-Wilkins swingmanlerinden, Martell-Wesley'e geçiş var ki bu bence özellikle potansiyel olarak önemli bi upgrade. Ayrıca Brewer patlayıcı özelliğiyle kenardan gelip takıma enerji verecek adam olabilir. 1 numarada Rubio bu sene de yok, Flynn ve Sessions götürecek. Pota altında da Love ve Al-Jeff, arkalarında Hollins ile devam edecek gibi. Gelen diğer gençler pek fazla süre bulamayacak gibi duruyor. Şu haliyle "baktığınız zaman" geçen sezona göre daha az eksiği olan ve daha skorer bir takım görüntüsünde Wolves. Şu anda düşünülmesi gereken konu ise Al-Jeff veya Love'ı verip gerçek bir 5 numara alınıp alınamayacağı. Sezon içerisinde pickten vazgeçselerdi Amare'yi alabilirlerdi. Şimdi o fırsat kalmadı, gerçi Amare ikna edilirse Rubio+Al-Jeff karşılığında bi sign&trade'e hayır demem.
The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #9 on: 25 Jun 2010 - 14:43:35 »

dışarıdan bakınca çok fena görünmüyor olabilir ama benim beklentilerimin altında bi draft gecesi geçirdik, kafamdaki maximumu da yazdım yukarı zaten.hala takımı taşıyacak bi lidere sahip değiliz ve şu oyuncu kadrosunda böyle birinin olma ihtimali yok.bize gelebilecek tek adam j.johnson belki bosh, amareyi bu şekilde istemem, flynn+jeff'e olur.
« Last Edit: 25 Jun 2010 - 14:44:15 by The Alp » Logged

...
Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 25 Jun 2010 - 15:10:36 »

Minnesota şu FA piyasasından kontrat vererek kimseyi alamaz. New York'tan Miami'ye, New Jersey'den Chicago'ya kadar çok fazla opsiyon mevcut o ayarda adamlar için. Minnesota ise belki de Portland ve Toronto'yla birlikte oyuncuların en az gitmek isteyeceği şehir. JJ, Amare, Bosh, LeBron, Wade, Boozer, Nowitzki gibi adamların hiç biri Minnesota'ya gelmez. Kurtlar için tek çözüm s&t gibi gözüküyor.
The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #11 on: 26 Jun 2010 - 01:47:32 »

ben de aklımdan s&t geçerek yazmıştım.cümlenin hiçbiyerinde fa piyasasından elemanları kaparız yok zaten. benim gibi -böyle şeyleri sevmeyen biri- bile şu -sizin takım daha az tercih edilir- geyiğini kabullenmiş olmasına rağmen; şu ifadeleri dün gece meclisten çıkmış taze yasa gibi yinelemeni kutsuyorum, helal olsun.

...
Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #12 on: 26 Jun 2010 - 05:07:37 »

Akıldan geçeni okuma yetisine henüz sahip olmadığımdan, ancak yazdıklarına cevaben bişeyler yazabiliyorum, e orda da sign, trade kelimeleri veya bunları ima eden bir ibare geçmediğinden haliyle ben de bunları belirtme ihtiyacı hissettim. Yoksa Minnesota kar, kış, sevilmeyen şehir...vs bana ne. Bizimki de çölün ortasında, çok da matah bi yer değil yani Smiley Şehirleri tutmuyoruz ki, takımları tutuyoruz.
Placebo
obecalP
Yönetici
Sr. Member

This was Ron unplugged, last honest man in sports

View Profile WWW
« Reply #13 on: 1 Jul 2010 - 09:19:19 »

Burayi gormeden topic acmisiz. Esk' mesaji buraya aliyorum
Giren: Wes Johnson (4), Hayward (30), Bjelica (31), Prestes (45), Webster,
Çıkan: Ryan Gomes, Babbitt (16), Booker (23), Ndiaye (56),

Flynn / Sessions
Webster / Ellington
Wes / Brewer / Hayward
Love /
Jefferson / Hollins / Jawai / Stiemsma

LAN!? OĞLUM GENE Mİ SEN!? SEN DAHA MEZUN OLAMADIN MI EVLADIM!?

Yok bu sene de olamadı. Saka bir yana Kahn’ın notu geçen sene olduğu gibi bu sene de düşük. Wes & Lazar seçimleri bence yanlıştı. Takasta pek birşeye benzemiyor. Yine, yeni, yeniden… Her yerde Darko’nun kalacagi yaziyor ama ben emin olamadigimdan yazmadim yukariya. Bjelica bu sene geliyor mu onu da bilmiyorum. Pekovic falan var bir de.

Wes dusmani degilim. Ama 4’uncu siradan Wes secmek 6’dan Flynn secmeye benziyor. Flynn de kotu oyuncu degil ama 6'inci sira?

NOT: D+

Bu arada twitter.com/chadfordinsider'a gore Wolves Pekovic'le 3 yilligina 14 milyona anlasmis. Vaziyet plani:

Flynn / Sessions
Webster / Ellington
Wes / Brewer / Hayward
Jefferson / Love
Pekovic / Hollins / Jawai / Stiemsma

gica
Alessandra Ambrosio
Sr. Member

View Profile
« Reply #14 on: 1 Jul 2010 - 17:22:22 »

Beklenildiği gibi Al Jeff - Love ikilisinden kurban olan Al Jeff oldu. Draft gecesi hem Denver hem Chicago'yla takas için görüşmüşüz. Bu yaz gitmese bile en geç Rubio geldiğinde Flynn'le beraber paket yapıp, takas ederiz diye düşünüyorum onu. Gayet iyi bir kaç sezon geçirmesine rağmen yaşadığı sakatlıktan sonra risk almak istemiyoruz sanırım. Bir de draft gecesi Khan koşan bir takım yaratmak istediğini söylemişti, Wesley Johnson tam buna uyan tipte biri o yüzden aldık dedi. Love'ın bu sisteme daha çok uyacağını söyledi. Al Jeff'te gittiğinde KG takasından gelen kimse takımda kalmamış olacak. Mchale Kiss.

Rudy Gay'i almak istediğimiz yazılıyor bir de. Khan, Mchale'den sonra geldiği için umutluyduk geçen sene çok ses etmedik ama şu iki sezondur yaptıkları da saçmalamaktan farksız yani. Hem Rubio hem Flynn'i alması bir yana şimdi de Johnson'ı draft edip üstüne Gay'i neden alıyoruz onu anlamadım. Madem öyle farklı birini seçseydin en kötü takas etseydin. Neyse, bir gün bizde bu takımın düzeldiğini görürüz herhalde..
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #15 on: 1 Jul 2010 - 21:38:02 »

Breaking News: Wolves agree to a 4 year, $20 mil deal with Darko Milicic. Link coming shortly ...

http://twitter.com/chadfordinsider/status/17504363763

Offfffffffffff.

gica
Alessandra Ambrosio
Sr. Member

View Profile
« Reply #16 on: 1 Jul 2010 - 21:42:46 »

Gelen gideni aratırmış. Khan'dan da cacık olmayacak.
WADE#3
Pro. Member

adam olacak çocuk #30

View Profile
« Reply #17 on: 1 Jul 2010 - 22:04:55 »

Al Jefferson gidiyor da karşılığında ne alınacak.Daha doğrusu ne alabilecek Kahn.

Wolves'ta da evropalılaşma hareketi var gibi gibi..Hidayet for Al Jeff Tongue
« Last Edit: 1 Jul 2010 - 22:05:38 by WADE#3 » Logged

smyrnall
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 1 Jul 2010 - 22:16:56 »

Kahn zaten Darko ile anlaşırsak Al-Jef gönderilebilecek yoksa tekrar düşünücez gibisinden bişiler gevelemişti. Öle büyük oyuncu yani Darko küçümsemeyin, takımda eksikğe uyuyor şeklen falan eyvallahta yıllık 5 milyon dolar götü başı ayrı oynayan, ittiği taraftar çektiği taraftardan daha çok olan bi adama verilmemeli.
NBA standartlarında sadece boyu için bile o parayı alabilecek biri darko abes bi para da değil ama Darko aq, maç izleme şevkimi hiç arttırmıyo.
Şahsen özel olarak uyuzluğum vardı tam oldu 4 sene beraberiz.
Bu ruhsuzu izliceme (bazen  gerçekten pislik olmasına rağmen) Ryan Hollinsi elli kere tercih ederim, kazma ama aşkla oynuyo adam darkoyla kısaylayınca.

www.smyrnall.com
Mustaine
Sr. Member

View Profile
« Reply #19 on: 1 Jul 2010 - 23:40:26 »

Al-Jeff karşılığında uzun gelmeyecek herhalde,2 numaradan başka da boşluk kalmadı ki?Bir de Darko'yu ilk 5 başlatan bir playoff takımı hayal edemiyorum.Rubio-Granger(sadece tahmin)-Wes-Love olsa takımın geri kalanı,belki.
shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Yönetici
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #20 on: 1 Jul 2010 - 23:54:01 »

kapatın gidin ya allah aşkına.. şaka mısınız siz!!! elalem wade.le lebron.la yemekler yiyo bizimkiler darko, pekovic.le imzalıyor. evet ben de biliyorum onlar gelmez, getiremeyiz en azından siz de bi gidin yemek yiyin, bi görüşün... kanser edersiniz adamı beeeee!!!!!!!!!

smyrnall
Pro. Member

View Profile
« Reply #21 on: 2 Jul 2010 - 02:40:44 »

The Milicic and Pekovic deals severely cut into the Wolves' cap room this summer. Minnesota has a little less than $5 million left to use on remaining free agents.

Darft öncesi 20 milyon üzeri cap altında bir takım 5 milyondan az  kalmış geriye FA için. İnsan düşünüyor şimdi capin üzerinde olupta zorlasan midlevella darko-pekovic bağlıyabilirsin nerdeyse (ki pekovic draft seçimimiz zaten). Hani azıcık zorlasan cap üzerinde bir takımla 20 milyondan fazla cap altında bir takımın elde ettiği sonuç nerdeyse aynı olacak.

Capin üzerinde olupta pekovicle midlevel yapsan darkoyada hadi koçum başka kapıya desen hiç farkı yok bence. O kadar boşlukla elde var darko sıfıra sıfır tadında.

Hala nasıl olduğunu çözebilmiş değilim, draft hariç geçen sene kadrosuna pekovic eklendi sadece biz capi doldurduk bile. İlk tur seçimleriyle birlikte Jawainin qualifyını saymazsak bile kontratlı oyuncu sayısıda 12 oldu. (Gomes = Webster)

www.smyrnall.com
The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #22 on: 2 Jul 2010 - 03:54:20 »

bakalım bi hareketlenme olsun, hamleler yapılsın sonra devam ederiz, eleştirmek için erken, yarın şok bi hamle olur tükürdüğümüzü yalarız boş yere...

evet, haklıymışım.beklediğim şok hamleler bunlardı.pekovic&darko.. süt kardeşler.ne koltukmuş be arkadaş, büyülü koltuk amk!

...
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #23 on: 3 Jul 2010 - 19:40:18 »

Minnesota bugün David Lee'yle görüşecekmiş. Kevin McHale bu yeni arkadaşın yanında Jerry West'miş, onu anladık. İki dönemde bu kadar süratli ve yoğun saçmalayan bir yönetici görmedim, Yıldırım Demirören dahil. Yazık...
Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #24 on: 4 Jul 2010 - 07:40:10 »

gay-love-sessions hayalini gerçekleştiremediler, lovelee pota altıyla neşe saçabilirler..

shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Yönetici
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #25 on: 4 Jul 2010 - 14:38:16 »

bu topiği kitleyin kapayın bişiler yapın gözüm görmesin!!! ne salak adamlara denk geliyoruz yahu. millet fantezilerini gerçekleştirmek için bize geliyor sanırım. hayallerine sıçayım onların ben... Rob'a anaavrat girişken bi mail yazıcam. hiç kusura bakmasın arkadaşlık, dostlukta bir yere kadar... oyuncak mı lan bu takım Huh

The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #26 on: 4 Jul 2010 - 14:57:51 »

sürekli, ya bu kadar da saçmalamazlar kesin arkasından güzel bi hareket gelicek diye diye beş yıl falan geçti.bu yıl piyasada elle tutulur yirmi adam falan vardı, birini ikisini bağlarlar dedim.(topici de açma sebebim güzel şeylerin başlangıç sezonu olacağını düşünmem, çünkü dibe vurduk bu sezon.daha kötüsü olamaz.piyasada ve elde de bu kadar malzeme var(idi) .) daha süre başladıktan bi gün sonra capin yarısını darko&pekovic gibi nba'de hiçbişey kanıtlamamış ve bi halt olmayacağı beş sene evvel belli olmuş iki adama verdiler.ya bi bekleyin millet teklifini yapsın, kimler kalıcak, kim kime ne kadar vericek, tabakhaneye bok yetiştirir gibi sözleşme imzaladılar.

ben yine de iq seviyesi bu kadar düşük insanların olabileceğini düşünmüyorum, kesin bu işlerin altında başka işler dönüyor,pis işler.bir kurumun başına geçen iki insan da bu kadar geri zekalı olamaz!

maile benden de selam yaz, ya da hiç yazma kulüp binasının camına taş falan atalım...
« Last Edit: 4 Jul 2010 - 14:58:58 by The Alp » Logged

...
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #27 on: 4 Jul 2010 - 19:12:14 »

gay-love-sessions hayalini gerçekleştiremediler, lovelee pota altıyla neşe saçabilirler..

ilginçtir bu espriyi dün basketbawful yorumlarında okudum.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #28 on: 4 Jul 2010 - 19:50:13 »

ilginçtir bu espriyi dün basketbawful yorumlarında okudum.

"gay-love-sessions" esprisiyse onu ben de twitter'da jose3030 diye bi eleman var, ondan arakladım ozan.. "lovelee" ise ilginçmiş hakikaten, link ver de ruh eşimle irtibata geçeyim..

Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #29 on: 4 Jul 2010 - 19:58:32 »

google'a tırnak içinde gay-love-sessions yazınca 9980 sonuç çıktı, anonim olmuş o zaten.. "lovelee" göremedim basketbawful'da.. yine anlamsız bi polislik gelmiş ozan'dan, minnesota offseason başlığıyla sıfır alakası olan.. halbuki özel mesaj bu yüzden icat edilmiş..
« Last Edit: 4 Jul 2010 - 20:00:47 by cemsheed » Logged

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #30 on: 4 Jul 2010 - 20:16:00 »

eheh polislik mi... başkasının esprisini çak sonra polislik de... bu ne pişkinlik?

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #31 on: 4 Jul 2010 - 20:27:25 »

eheh polislik mi... başkasının esprisini çak sonra polislik de... bu ne pişkinlik?

it's not where you take things from, it's where you take them to.. al sana pişkinlik..

yine de son kez tane tane yazıyorum, samimiyetime güvenmeyen kalmışsa hala: gay-love-sessions esprisi zaten anonim olmuş, google'a yazınca 10 bin sonuç veriyor, alta kaynakça mı yazacağıdık? "lovelee" olayını da kendim düşündüm, çok da komik değil ama mesajı buraya yazma sebebim -lee dedikoduları üzerine- mesajın o kısmı..

anlamsız yaptığın, bunu bi tek sen göremiyorsun ve ne yaparsam yapayım göremeyeceksin.. o yüzden kesiyorum, zaten burası değil yeri..

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #32 on: 4 Jul 2010 - 20:58:08 »

ben sana polislik yapmıyorum, sadece espri sahibinin hakkını koruyorum. ayrıca sanki her çaldığın yorumu-espriyi suratına vuruyomuşum gibi davranma, arada bir barizlikler sinirimi bozuyor sadece.

manidaar
Newbie
*

Basketbol topu! Seviyorum seni...

View Profile
« Reply #33 on: 4 Jul 2010 - 21:23:58 »

ben sana polislik yapmıyorum, sadece espri sahibinin hakkını koruyorum. ayrıca sanki her çaldığın yorumu-espriyi suratına vuruyomuşum gibi davranma, arada bir barizlikler sinirimi bozuyor sadece.

Espri sahibini merak ettim yalnız. Hakkını koruduğun şahsın kim olduğunu mutlaka biliyorsundur. Kim? O kadar çok yapıldı ki bu espri. Haberlerin altında yazılan yorumlarda filan da gördüm. Kimin başlattığını bilmek, onlarca kişinin kimin esprisini çaldığını bilmek iyi olurdu. Allah aşkına söyle: kim?
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #34 on: 4 Jul 2010 - 21:26:35 »

esprinin sahibi shamsports.com. önce gay/love pairing ile başlayıp, sessions minnesota ile anlaşınca gay-love-sessions'a döndürdü.

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #35 on: 4 Jul 2010 - 21:53:18 »

Ben Gay Love esprisini ilk defa iki sene once Kevin Love Grizzlies tarafindan draft edildikten 0.2 saniye sonra RealGM chatinde gormustum, 15 farkli kisiden simultane olarak. Ki daha onceden bile dusunulmus olmasi muhtelemel. Ordan da Gay Love Sessions'a varmak ciddi bir mesele degil, o yuzden bence de bu tip geyikler anonim olarak kabul edilebilir.

manidaar
Newbie
*

Basketbol topu! Seviyorum seni...

View Profile
« Reply #36 on: 4 Jul 2010 - 21:58:05 »

esprinin sahibi shamsports.com. önce gay/love pairing ile başlayıp, sessions minnesota ile anlaşınca gay-love-sessions'a döndürdü.

Valla geçtiğimiz sezon başlamadan önce dedikodular yapılırken bu esprinin yapıldığını görmüştüm alakasız bir yerde. İlginçtir kimse orada shamsports.com'un hakkını aramıyordu.
shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Yönetici
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #37 on: 5 Jul 2010 - 00:05:22 »

http://www.realgm.com/src_wiretap_archives/67822/20100704/trade_rumor_jefferson_to_warriors_lee_to_wolves_ellis_to_knicks/

mutluluktan uçuyorum.. yihhuuuu Lee geliomuş  laz usagi cekic welcome gun Star Wars

Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #38 on: 5 Jul 2010 - 00:46:49 »

Bu takas olursa Golden State karlı çıkacaktır. Jefferson ağır bir sakatlık geçirdi ve geçen sene bunun etkilerini yaşadı, kötü bir sezon geçirdi ama bence David Lee'den iyi oyuncu, iki yaş da genç. Minnesota'nın ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum, Lee bugün olduğu oyuncudan daha iyisi olamayacak, 27 yaşında bir adam. Jefferson sağlıklı kalırsa Golden State temposunda 25-12 falan yapabilir. Ellis de LeBron veya Wade'i alamayacak gibi gözüken Knicks için güzel bir yatırım ama biraz akıllanması lazım.
smyrnall
Pro. Member

View Profile
« Reply #39 on: 5 Jul 2010 - 01:05:00 »

Yaş, tecrübe gibi kriterler farklı olacağından biraz fantazi bi hesap olucak aklıma takılmışken yazayım, pekovic e 3 yıl için 13 milyon verdik. Draft etiğimiz sene 2 veya 3 sıra aşağı pick ile takas yapsaydık (ki 28 ve 29 sıra seçimleri takas edilmişti) ve pekovici ordan seçseydik, 4 yıl için 4 - 4,5 milyon arası verecektik.
Tabi biraz farazi kaçıyoda, avrupada 2 yıl tecrübelenmesi 10 milyon dolar + 1 yıl kazandırmış oldu pekoya. En kötü ihtimalle 2 sene 1,5 milyon dolar vermiş olurdun team opsiyonunu kullanmazdın.

David Kahn

20 milyon$ + Al-Jef = Darko + Lee + Pekovic

İyiki Hollins var takımda, kadroda şimdilik görünen 6 uzundan 5 tanesi beyaz, Hollinside takas etsek NBA de tüm uzunları beyaz olan bir takım ne yapabilir sorusunun cevabını bu sene görsek.
« Last Edit: 5 Jul 2010 - 02:32:39 by smyrnall » Logged

www.smyrnall.com
WADE#3
Pro. Member

adam olacak çocuk #30

View Profile
« Reply #40 on: 6 Jul 2010 - 00:01:56 »

Bende isterim Al Jefferson'ı.
Hatta drafttan önce Al for Monta yapıp drafttan da Henry ,Babbitt ,Hayward falan yaparız diye bekliyordum ama olmadı.Udoh seçildikten sonra ise Jefferson'ın olacağını pek sanmıyorum.Minnesota niye Lee'yi istiyor o da garip.Ellis'i alsınlar direk, daha faydalı olur.

New York Post ne de olsa..

The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #41 on: 6 Jul 2010 - 00:19:26 »

David Kahn

20 milyon$ + Al-Jef = Darko + Lee + Pekovic

İyiki Hollins var takımda, kadroda şimdilik görünen 6 uzundan 5 tanesi beyaz, Hollinside takas etsek NBA de tüm uzunları beyaz olan bir takım ne yapabilir sorusunun cevabını bu sene görsek.

darko, lee,pekovic'i savunmak değil de; jefferson'ın da bi zenciliğini göremedik be abi.ayrıca gerçekten lee ile neden ilgileniyoruz hiç anlamıyorum.

...
smyrnall
Pro. Member

View Profile
« Reply #42 on: 6 Jul 2010 - 01:20:30 »

Öncelikle tüm bu nanelerin tek sorumlusu Kahn değildir kesinlikle, Rambisin (daha doğrusu üçgen hücumunun) daha çok emeği vardır. Al-jef benim en azından oyununu çok sevidiğim ve yetenek olarak diğerleriyle kıyas bile kabul edilmeyecek biri. Gerçekten ciddi bi sakatlık ile rölanti bi sezon geçirdi. Rambis sistemi ilede pek uyuşmayınca standarlarının altında çok negatif görüntü çizdi

Niye Lee dersen üçgen hücumun pas verebilen uzun sorunsalı diyelim. Şekil bir A geçen senenin 5 numara görünüp aisist ortalamaları. Darko da kazmalığına göre yetenke olarak iyi hatta çok iyi pasördür. O ebatta birinden beklemiyeceğin kalitede pasları vardır yetenek olarak, aynı Love gibi, bunu ne kadar yansıtabiliyo o apayrı konu mevlana gibi dolanabiliyo sahada kafa olarak (Defensive minded pass verebilen uzun, aradıkları kriter buydu bana göre). Dakikası çok az olmasına rağmen darkonun asisit ortalaması Al ile nerdeyse aynı.

Niye Al gider niye bu uzunlar gelirin başka açıklmasını göremiyorum zaten. Jefferson için kan uyuşmazlığı diyelim kısaca.
Gidilen yeniden yapılanmanın milestone oyuncusu ile sistemin pek benzeşmemesi diyelim. Diyelim de diyelim. (Başarısızlıklarda ilk koç gönderilir genelde seneyede Rambis gider allah bilir başarısızlık garanti olduğu için, gelsin yeni sistem gelsin buna uygun yeni oyuncular takaslar vs vs)

Gasol bu listede görünmüyor forvet geçtiği için ama oda zirvede. Lakers a cuk oturan bi oyuncu bu anlamda.
« Last Edit: 6 Jul 2010 - 01:23:14 by smyrnall » Logged

www.smyrnall.com
The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #43 on: 6 Jul 2010 - 01:42:42 »

açıklaman mantıklı.ama elimizde love gibi gayet iyi bi pasör uzun var. öncelikli ihtiyaç savunma yapabilen bir uzun olmasına rağmen lee'ye yönelinmesi bana mantıklı gelmiyor zaten.benim dravdan üç numaraya iyi savunmacı bi forvet koyalım takım savunmasını toparlasın fikrime uygun biri de kadroya eklenmedi, ki zaten gitgide çok daha saçma bi fikir olduğunu düşünmeye başlıyorum.neyse lee ya da jeff, önümüzdeki sezon yirmibeş galibiyet alabilecek bi takımımız oldu şimdiden, büyük gelişim.

...
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #44 on: 6 Jul 2010 - 03:25:35 »

Acikcasi New York gibi savunmaya 'rakip bir an once sut ceksin de biz de bir an once pota altindan topu oyuna sokup (veya sansimiz yerindeyse rebound alip) hucuma gidelim' felsefesiyle yaklasan ve ona gore efor gosteren bir takimda David Lee'nin ultra-sisik asist rakamlarinin cok ciddi bir degeri yok bana gore. Ya da en azindan ben ne zaman New York macinda Lee'ye rasgeldiysem surekli olarak ucuz kurnazlikla yardim savunmasina gitmektense pota altinda ribaunt pozisyonu almaya calismasina takildigim icin her hangi bir pas yetenegi varsa gozden kacirmis olabilirim.

WADE#3
Pro. Member

adam olacak çocuk #30

View Profile
« Reply #45 on: 6 Jul 2010 - 03:47:30 »

O kadar pas veren uzun isteniyordu ise onlarca pickle Warriors ın picki alınıp Monroe alınsaydı bari.

Jefferson a karşılıkta kanat oyuncusu bulunurdu pekala.

Palin
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #46 on: 7 Jul 2010 - 22:20:09 »

Akıllı Kahn'ın bir sonraki hamlesi  Luke Ridnour olacak deniyor....
piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #47 on: 9 Jul 2010 - 12:28:49 »

Timberwolves, doğuya ikinci kez "big3" armağan etti.. hayır kurumu gibisiniz..

Form a Fuckin\\\' Wall
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #48 on: 9 Jul 2010 - 13:04:40 »

Yemin ederim tahmin etmistim LeBron acikladiktan sonra Wolves'un bu birlesmeyi facilitate eden takim olacagani. Dunyanin cap space'i ile free agency'ye girip piyasayi zor duruma dusurecek en ufak bir varlik gosteremek hakikaten acayip bir basari, hic cap boslugu bundan daha fazla iddiali olabilirdi baska herhangi bir takim.

Sonuc olarak,

Flynn/Sessions
Webster/Ellington
Johnson/Brewer
Jefferson/Love/Beasley
Milicic/Pekovic/Hollins

Sokaktan herhangi bir adam ciksa bu kadar iyi is yapar heralde. Bir ton cap space'le yaza giren ve hamlelerini tamamlamis bir takimdan cok, gelecek yazki free agency icin varigini yogunu satmis bir takim gibi duruyor.
« Last Edit: 9 Jul 2010 - 15:02:49 by Cagatay » Logged

gica
Alessandra Ambrosio
Sr. Member

View Profile
« Reply #49 on: 9 Jul 2010 - 14:59:39 »

O değil draft pickte alacakmışız sanırım Miami'den. Herif resmen dalga geçiyo lan bizimle. Takımın en güçlü iki oyuncusunun olduğu ve ikisinin de bir arada oynayamadığı pozisyona gitti Beasley'i aldı. Allah akıl fikir versin...
tuncaboylu
Die For Duncan!
Yazar
Pro. Member

Duncan attack

View Profile
« Reply #50 on: 9 Jul 2010 - 16:05:43 »

Timberwolves, doğuya ikinci kez "big3" armağan etti.. hayır kurumu gibisiniz..

Aslında tam doğru değil. Big 3 alacakları parada kısıntıya gitmeye karar verdi, Mike Miller'i alacak Miami Besaley'den boşalttığı yerle. Mike Miller'ı hediye etti diyebiliriz.

O değil draft pickte alacakmışız sanırım Miami'den. Herif resmen dalga geçiyo lan bizimle. Takımın en güçlü iki oyuncusunun olduğu ve ikisinin de bir arada oynayamadığı pozisyona gitti Beasley'i aldı. Allah akıl fikir versin...

Bedavaya Beasley gibi adam almışsınız, hala çomak sokuyorsunuz. Bence çok akıllı bir hareket Wolves'un yaptığı. 2008 yılının 2. sıra seçimini alırken, yanında draft pick de almak iyi bir takas değilse, bu ligde iyi bir takas yapılmıyor bence.

Seneye de şampiyon görelim sizi
Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #51 on: 9 Jul 2010 - 19:41:11 »

Ben de aynı fikirdeyim. Kahn burda sadece 5 milyonluk cap space ve 2. tur hakkı verip, halen önemli potansiyeli olan bir 2. sıra seçimi çıkartarak çok verimli bi iş yaptı. Beasley'nin yer yer 3 numara da oynayabilecek olması da takıma yardım edecektir. Şimdi tek olay Jefferson'ı verip, adam gibi bir skorer bulmaya geldi. Bu takımın Rambis'le üçgen hücum istediğini biliyoruz. O yüzden pivota çok önem vermediler ve Milicic/Pekovic gibi Avrupa menşeili, ABD'li uzunlara göre basketbolu daha iyi bilen ama atletik olarak sınırlı isimleri aldılar, bu tercih ne kadar iş yapar bilemeyiz tabii. Ne olursa olsun gelecek yaz aşağıdaki rotasyon benzeri bişey oluştururlarsa Kahn için başarısız diyemeyiz:

Rubio/Flynn/Sessions
Johnson/Webster/Ellington
Al-Jeff takası(mesela Granger'ı alabilseler çok acaip olur)/Brewer
Love/Beasley
Milicic/Hollins/Pekovic
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #52 on: 9 Jul 2010 - 19:58:30 »

Oncelikle Wes Johnson iki numara degil. Buna ek olarak Darko'nun basketbol bildigi, iki senedir Miami'de sinirsiz firsat bulmasina ragmen hicbir varlik gosteremeyen Beasley'nin potansiyeli, Jefferson - Granger takasi ve hepsinden onemlisi ligin dibinde yer alan, popularitesi dusuk, ozellikle de kadro olarak Wes Johnson'un gelisimi disinda bir acilimi bulunmayan su takima Rubio'nun gelmeyi kabul edecegi gibi varsayimlar son derece ucuk. Bunlarin hepsi birden gerceklesirse Kahn basarili degil, olsa olsa sansli olmus olur.
« Last Edit: 9 Jul 2010 - 19:59:30 by Cagatay » Logged

Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #53 on: 9 Jul 2010 - 20:03:29 »

Rubio NBA'e gelmek istiyorsa başka seçeneği bulunmuyor şu anda, Wes Johnson'ı 3'e koyup, Al-Jeff karşılığında bir 2 numara da alınabilir, ben sadece Granger dedikodusu döndüğünden öyle yazdım. Beasley için hiç varlık gösteremedi demek de biraz ayıp olur. Özellikle rehabilitasyondan sonra giderek düzelmeye başlayan bir Beasley vardı. Milicic'in basketbolu bilmediğini iddia etmek de biraz uçuk bir varsayım. Ne kadar bekleneni verememiş olsa da, oyun görüşü ve pas yeteneği bir uzun için gayet tatmin edici bence Darko'nun.
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #54 on: 9 Jul 2010 - 20:23:40 »

Al Jefferson'in lig genelinde degeri gorundugunden daha dusuk olabilir zira saha disinda problemli oldugu iddia ediliyor ki mesela daha iyi bir oyuncu olmasina ragmen Zach Randolph iki defa sifira karsi takas edildi. Bir tek Warriors cilginlik yapip Ellis'i verebilirdi ciddi skorer olarak, o is de Lee'nin gelmesiyle yatti.

Beasley tam bir fiyasko acikcasi ve pek de isik gormuyorum. Son iki senede tamamen bosalmis Miami kadrosunda one cikmak bir yana iyice sindi. Rehabilitasyon da yazindi zaten, ondan sonra bir sene daha savunma yapmayan ribaunt alamayan, iceride savasmak yerien orta mesafede etrafina bakinip top bekleyen bir Beasley izledik. Zaten aylardir Miami'nin plani belli olmasina ragmen kimsenin karsiliginda draft pick bile vermeye yanasmamasi bayagi bir sey acikliyor Beasley hakkinda.

Rubio'nun hem su corba kadroya hem de Barcelona'yi birakip Minnesota gibi hafif ucube bir cografyaya gelmek isteyeceginden emin degilim, ki hic bir gosterge de yok bu yonde. Minnesota bu sene adam gibi bir kac veteran ekleyip takimi en azindan Memphis gibi %40'lara cekebilseydi Rubio da belki biraz daha hissedebilirdi ama su sartlar hic ic acici degil.
« Last Edit: 9 Jul 2010 - 20:24:58 by Cagatay » Logged

gica
Alessandra Ambrosio
Sr. Member

View Profile
« Reply #55 on: 9 Jul 2010 - 21:57:16 »

Bedavaya Beasley gibi adam almışsınız, hala çomak sokuyorsunuz. Bence çok akıllı bir hareket Wolves'un yaptığı. 2008 yılının 2. sıra seçimini alırken, yanında draft pick de almak iyi bir takas değilse, bu ligde iyi bir takas yapılmıyor bence.

2008'in ikinci sıra seçimini aldı dersek takas belki kulağa hoş gelebilir. Ama Beasley benim güvenmediğim, beğenmediğim, sevmediğim bir oyuncu. Bu yüzden sıcak bakmıyorum bu takasa. Miami'nin şu kadrosuyla da alınan pickin pek bir değeri yok.
Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #56 on: 9 Jul 2010 - 22:45:07 »

Sonuçta bu adam T'Wolves onu seçtiğinden 2 sene daha orada kalmayı tercih etti ve bu süreçte takas edileceğini umdu. Ancak Wolves onu bekleyerek organizasyonun verdiği değeri gösterdi. Rubio gibi bir yeteneğin NBA'e gelmemesi düşünülemez bana kalırsa. Bu yüzden seneye Minnesota'yla NBA'e giriş yapıp, bir süre oynayıp kendini gösterdikten sonra ya takas olmak isteyecek ve karşılığında da T'Wolves ciddi bir yarar sağlayacak, ya da Rookie kontratını doldurup daha göz önünde takımlara gidecek ki burada da zaten T'Wolves onu 3 sene oynatmış olacak.

Jefferson ne kadar geçen sezonu kötü geçirmiş olsa da 20-10 potansiyelli bi adam ve ona karşılık bi skorer wingman verecek takım mutlaka bulunur. En kötü ihtimalle Ben Gordon tarzı bi adam alırlar.
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #57 on: 10 Jul 2010 - 12:21:46 »

En fazla Cleveland gibi elinde TPE bulunduran bir takimdan TPE + korumali pick tadinda bir seyler alabilir Minnesota Al Jefferson icin su noktada. Love ve Jefferson yan yana berbat olduklari icin Wolves'in birini eninde sonunda takas etmek zorunda oldugu bilindigi surece baska bir sey zor.

Bu arada Beasley'nin babasi oglunun Miami'den yollanmasiyla ilgili konusmus.

Father: Beasley Traded For Looking Like Delonte

« Last Edit: 10 Jul 2010 - 14:46:48 by Cagatay » Logged

smyrnall
Pro. Member

View Profile
« Reply #58 on: 12 Jul 2010 - 18:04:42 »

Laan birilerimi maytap geçiyo bizle yoksa Kahn mı maytap geçiyo. Kahn bu haraketi de yaparsa önümüzdeki 10 yılın lalesi ödülünü 9 yıl çalışmadan bu seneki icraatları ile garantiler.

Timberwolves sign Eddy Curry to four-year, $20 million deal.

www.smyrnall.com
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #59 on: 12 Jul 2010 - 19:10:23 »

Böyle bir şey varsa para karşılığı yaptığını düşünürüm.

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #60 on: 12 Jul 2010 - 19:35:54 »

eddy curry yıllık 5 MM USD ediyorsa  ligdeki her oyuncu hakettiğinin 10 da 1 inin falan alıyor demektir...

Son Turnuva Şampiyonu
The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #61 on: 13 Jul 2010 - 13:13:44 »

şimdi de jefferson'ın takası konuşuluyor.dikkat..karşılığında dampier almalı bi takas, konuşulan.stevenson ve matt carol da diğer parçalar.bi de utah'ın adı geçiyor, ama karşılığında ne alacağımızı anlamadım.bize verebilecekleri doğru dürüst oyuncuları da yok, bikaç temel parçadan başka.ki onları da vermezler zaten.al jeff asla bu kadar ucuz bir oyuncu değil, belki bi superstar değil ama her maç çıkıp 20-10 yapabilecek, ikinci üçüncü parçası olduğu bi takımda allstar olabilecek bir adam.açıkçası jeff takasında da sıçarsak yaza damgayı vurduğumuz yetmezmiş gibi altına da kaşeli imzayı atarız.

eddy curry muhabbetini de anlamadım.zaten new york'la bi yıllık kontratı yok mu halen?

...
smyrnall
Pro. Member

View Profile
« Reply #62 on: 13 Jul 2010 - 13:25:02 »

Haberin içeriğinden çok (zati msgda birimi bizle maytap geçiyo yoksa Kahn mı dedim) Kahn abimizin bir offseasonda adının geçtiği isimlere birde currynnin eklenmesi asıl mesele. Nerde cüzzamlı gibi kaçılan adam var hop MIN bloglarında, haberlerinde.

Birde

Kadrosunda ilk 7 draft seçiminden 7 oyuncu barındrıpta bu kadar dandirik duran başka kadro olmazdı heral

Darko 2
Beasley 2
Wes 4
Love 5
Webster 6
Flynn 6
Brewer 7

Edit: Al-Jeff için Utah ile oldu diyolar. Ayrıca Utah sahibi tweetde çok heyecanlı olduğunu belirtti. Sanırım bu konuyu kastediyor.

http://twitter.com/GregInUtah
I just approved a Jazz roster move that I'm very excited about. Planning to share details tomorrow.
« Last Edit: 13 Jul 2010 - 14:00:17 by smyrnall » Logged

www.smyrnall.com
memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #63 on: 13 Jul 2010 - 22:59:44 »

Jefferson 2 first round pick ve TE karşılığında Utah'a gitti. İnanamıyorum artık sahipmi Kahn'mı Rambis'mi onaylıyor bu hareketleri. Al Jefferson bence Minnesota kadrosundaki en değerli adamdı, daha birşey gösterememiş Love için harcadılar adamı. Çok kafa vuracaklar duvarlara. Utah içinse süper hamle, Al Jefferson'ı 2 tane Boozer'a değişmem.

Bu arada Ridnour'la da 4 yıllık 16 milyona anlaşılmış. Şaka gibi. Ridnour-Flynn-Sessions ve daha gelecek Rubio.
« Last Edit: 13 Jul 2010 - 23:00:37 by Memir » Logged

#memircagan
sannti
Pro. Member

View Profile
« Reply #64 on: 13 Jul 2010 - 23:37:14 »

Şaka gibi valla Kahn. Allah sabır versin Wolves ahalisine. Rubio'nun haklarını da Eddy Curry karşılığı takas etsin, tüy diksin bari hazır bu kadar sıçmışken.

gica
Alessandra Ambrosio
Sr. Member

View Profile
« Reply #65 on: 14 Jul 2010 - 01:38:03 »

Kg takasından alınan kimse kalmadı böylece. Ama o takası yapan McHale bile bu kadar kısa sürede bu kadar batırmamıştı.
shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Yönetici
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #66 on: 14 Jul 2010 - 01:49:28 »

ulan ben sizin... maytap geçmenin de ötesine geçti bu artık... bi de bu takas nasıl oluyor biri bana anlatsın... Al-Jef verip hiç bişi almıoz.. devreler yandı benim. nasıl bi olay yahu bu aklım ermedi... ne yapmaya çalışıyoruz.. takımda parasal denge mi kurmaya çalışıyoruz. yıllık 5M üstü oyuncu giremez.  kafanıza sıçayım ben. yöneticilik sıfatınıza koyayım. bunun için mi oldunuz yönetici? ne amaçlıyorsunuz? mal mısınız? gerizekalı mısınız? biz niye bu takımı tutuyoruz yahu hala?!?!?

smyrnall
Pro. Member

View Profile
« Reply #67 on: 14 Jul 2010 - 02:18:43 »

Ayne şöle oluyor

The TPE allows the Jazz to acquire one or more players via trade with any other team any time over the next year even if their acquisition leaves Utah over the NBA's team payroll salary cap of $58.044 million, as long as their salary or combined salaries do not exceed the total of the amount of money Boozer will make in his first year with the Bulls plus $100,000.

That first-salary figure for Boozer is expected to be in the $13 million range.

Takımı satacaklar diyebiliyorum sadece maaşları minimumda tutmaya çalışyolar başka mantıklı açıklama gelmiyor, rebuilding desen aldığın 2 first round draftının bi işe yaraması lazım. Deron + Al Jeff Utahta olduğu sürece en iyi ihtimalle o draftın gelişi 15. sıranın üzeri olur, yada koyarım takıma önümüz karanlık 1-2 sezon salaryleri 50 milyon dolar altı tutalım para yapalım diyolar.

Edit; 1. roundlardan biri memphise atimiş, brewer takasından gelen. Yükselişteki bi memphisten ne kadar hayır gelir o pickten ayrı konu.
Utahıda canı gönülden kutluyoruz 1 tane first round pick vererek (muhtemelen çok cacık sıra olacak) Al-Jeff aldılar. Kahn dayı biraz yöneticilik öğren hazır takasın taraflarından biriyken.
« Last Edit: 14 Jul 2010 - 02:34:16 by smyrnall » Logged

www.smyrnall.com
The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #68 on: 14 Jul 2010 - 03:36:53 »

çok büyük adammışsın kahn.helal olsun...amk. senin ben, sen de takımın zaten.

...
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #69 on: 14 Jul 2010 - 03:51:03 »

Bill Simmons haklıymış abi.

http://www.khaaan.com/

The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #70 on: 14 Jul 2010 - 04:11:15 »

ürkütücü ,gece gece uykum kaçtı

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
smyrnall
Pro. Member

View Profile
« Reply #71 on: 14 Jul 2010 - 11:05:37 »

Maşak geçmeler başladı bile,

Timberwolves GM David Kahn has done it again:

www.smyrnall.com
smyrnall
Pro. Member

View Profile
« Reply #72 on: 14 Jul 2010 - 17:55:37 »

takımda parasal denge mi kurmaya çalışıyoruz. yıllık 5M üstü oyuncu giremez. 

En zengin adam beasley oldu şimdi takımda 4 küsür milyon ile, en tecrübelide 25 yaşındaki R. Holliins. Takım kaptanı olsun.

www.smyrnall.com
Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #73 on: 15 Jul 2010 - 00:12:15 »

Kolej takımı havası yaratılıyor işte Cheesy
smyrnall
Pro. Member

View Profile
« Reply #74 on: 17 Jul 2010 - 01:55:03 »

McHale bile bu kadar hızlı internete malzeme olmamıştı

http://kahhhhhn.spreadshirt.com/

www.smyrnall.com
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #75 on: 18 Jul 2010 - 01:02:53 »

Jefferson 2 first round pick ve TE karşılığında Utah'a gitti. İnanamıyorum artık sahipmi Kahn'mı Rambis'mi onaylıyor bu hareketleri. Al Jefferson bence Minnesota kadrosundaki en değerli adamdı, daha birşey gösterememiş Love için harcadılar adamı. Çok kafa vuracaklar duvarlara. Utah içinse süper hamle, Al Jefferson'ı 2 tane Boozer'a değişmem.

Bu arada Ridnour'la da 4 yıllık 16 milyona anlaşılmış. Şaka gibi. Ridnour-Flynn-Sessions ve daha gelecek Rubio.
Hayir... Kahn'la isteyen istedigi kadar dalga gecilsin, ben de gecerim de; Boozer Jefferson'dan cok daha kaliteli bir oyuncu. Biri otekinden iki tane edecekse Boozer oluyor bu. Love'in "bir sey kanitlamadigi" da yine pek abes kacmis. Tartisabilirim gerekirse bu konulari. Ehüh.

smyrnall
Pro. Member

View Profile
« Reply #76 on: 22 Jul 2010 - 02:54:38 »

Ulen takım mı yönetiyon pansiyon mu, adamın derdine bak

Matt Winer: How do you go about changing culture, after a 15-win season? How do you address that?

Kaaaaahn: I thought that we started last season, even though there was no improvement in terms of wins and losses. But our facilities, our practice court. The weight room needed to be upgraded. They were. We modernized our players' lounge... We have breakfast and lunch now, before-and-after practice."
But you can't just snap you're fingers and say, "Oh, we're going to be a better culture now."

Buda Darko için geçen muhabbet

Webber: (laughing) Wow. Wow...

Kaaaaahn: He really does pass like Vlade.

Webber: Wow. Like Vlade Divac?

Kaaaaahn: Absolutely.

Webber: Whoa...

Kaaaaahn: Vlade will be the first one to tell you that. Vlade's known about the kid since he grew up in Serbia ... Nobody is jumping up and down yet. What Darko needs to do is put a whole season together. ... We expect him to have a decent little season. I think he's got a great chance to be our starting center this year. (ed. note: even better now that Kahn traded Al Jefferson)

Webber: Yeah, and I ask that question, you know, not thinking of him the way that you did, but the one thing that every guy that's played this game knows is that all it takes is for someone to believe in you and put you in a position for success. So, I definitely look forward to watching his growth with you guys this year.

Kaaaaahn: Well and I think your career is somewhat indicative. I mean, what year was it when you really felt like you were in your own?

Webber: Yeah, you know. I'm—I'm not really sure. But (laughing) we're not talking about me and Darko at the same time.

Kaaaaahn: But not until you got to Sacramento. Did your career take off?

Webber: (still laughing) I don't want to talk about me. We're talking to you, and we're not going to talk about me and Darko in the same sentence.

Kaaaaahn: I'm not suggesting that your career mirrored him, but it takes time for some of the guys, you know everybody's so impatient—

Webber: (cutting Kahn off) It does. And the fact that he's young, the fact that he's tall. It's just, you know, you just want to know, when everybody's given up on a guy ... we just want to know what it was that you saw.

Buda tamamı için link
http://www.nba.com/video/channels/nba_tv/2010/07/14/kahn_intv.nba/index.html

Son bombada darko için şu lafı, yılın gafı-lafı na aday.

it was like mana from heaven.

www.smyrnall.com
gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #77 on: 27 Jul 2010 - 06:13:26 »

Cleveland trades Delonte West and Sebastian Telfair to Minnesota for Ramon Sessions, Ryan Hollins and a draft pick, a source told Y! Sports.
Wolves could waive Delonte West, only guaranteed $500,000, to further get under the salary cap, and trade Telfair, source tells Y! Sports.

http://twitter.com/SpearsNBAYahoo/status/19615301062

shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Yönetici
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #78 on: 28 Jul 2010 - 01:56:20 »

ne yapıyoruz lan biz Smiley Smiley Minnesota kapansın yeter artık bu rezillik! Mchale'e zamanında çok sövdük, çok saydırdık ama onun dışındaki kimseye sataşmadık, Kahn sağolsun tüm sülalesini anmaya yetecek işler yaptı, yapıyor. Maçlarda takım 4 kısa döndü derler ya biz de 4 guard'a falan dönecez herhalde. Orta sahayı çok hızlı geçeriz! wwuuuuuu!!!

smyrnall
Pro. Member

View Profile
« Reply #79 on: 7 Aug 2010 - 01:06:12 »

Kahn'ın son bomba transferi

Agent: Tolliver to Sign with Minnesota

sources said he'll get a two-year deal that could be worth as much as $4.8 million.

Heral maaş olayı standart bizde, sadece sene değişiyo

Edit: LeBron un decision ı varsa bizimde var

http://www.youtube.com/watch?v=fvL5KRoXC00
« Last Edit: 7 Aug 2010 - 02:06:06 by smyrnall » Logged

www.smyrnall.com
Pages: 1 2 3 4 ... 6 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Minnesota Timberwolves  |  Topic: Offseason 2010 - Bize Bi Offseason Topici Lazım « previous next »
    Jump to: