Welcome, Guest. Please login or register.
20 Jun 2019 - 03:49:02
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Dünya Kupası Fantezi Lig 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4  All
Author Topic: Dünya Kupası Fantezi Lig  (Read 15229 times)
gondar
Newbie
*

View Profile
« Reply #15 on: 12 Jun 2010 - 22:02:39 »

beyler buna bende katilabilirmiyim.maçlar basladi gerci katilabiliyomuyum
mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #16 on: 12 Jun 2010 - 22:50:25 »

katılırsın da ilk gameday puanlarını kaçırdın tabi artık, bu saatten sonra iddialı olman zor; ama gir tabii lige.
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #17 on: 13 Jun 2010 - 01:54:14 »

aslında oyunda günlük kadrolar olsa belki daha iyi olabilirdi

cornholio
Newbie
*

View Profile
« Reply #18 on: 13 Jun 2010 - 22:44:51 »

fifa nın oyununun iyi yanları var bence. en başta para çok gibi gözüküyor ama o parayla en fazla ilk 11 ini yıldız oyuncularla doldurabiliyorsun, onlar da elde patlayabiliyorlar. ki oyunda kötü puan alan bir oyuncunu, maçı geçmeyen yedek oyuncunla değiştirebiliyorsun ve onun alacağı puanları alıyorsun. çıkardığın oyuncunun aldığı puanlar siliniyor. sanıırm 4 değişiklik hakkın var. sonuçta 11 oyuncudan puan alıyorsun ama kadronun geniş olmasının avantajları var. ve gerçekten doğru tercihler önemli. ben öylesine 2.ci bir üyelikle başka bir takım daha kurmuştum, fazla yıldız oyuncuları doldurmadığım, kadroyu geniş tuttuğum. o üyelikle çok daha iyi gidiyorum valla. özellikle heinze dan çok iyi puan aldım.
Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #19 on: 16 Jun 2010 - 04:32:13 »

12 transfer hakkının gameweek içerisinde de yapılıyor olması kötüymüş espn'de, şu anda hesaplayamadığım köylü kurnazlıklarına imkan veriyor.. bi de bonus puan falan var galiba resmi oyunda, onlar sübjektif olsa da fena olmuyordu..

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #20 on: 16 Jun 2010 - 14:58:05 »

yalnız yapsan bile o transferler bi sonraki hafta kadroda oluyo
Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #21 on: 16 Jun 2010 - 15:59:07 »

yalnız yapsan bile o transferler bi sonraki hafta kadroda oluyo

açığını buldum diye sevinmiştim, ama puanlama ve arayüz biraz tırt onda ısrarcıyım..

ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #22 on: 16 Jun 2010 - 17:33:30 »

puanlama tırt hakikaten

bu arada defans oyuncularımdan tery ve alves toplamda 1 puan getirirken heinze'i ise 14 puanla kuzu gibi yatırdım yedekte

alihodzic
Newbie
*

Herşeye ragmen seviyoruz

View Profile
« Reply #23 on: 18 Jun 2010 - 02:51:15 »

http://worldfantasy.soccernet.espn.go.com/app/web.af.tgBeitreten.action adresindeki lige katılmak istiyorum falat şifre batug123 yzınca error veriyor . yardım istiyorum İsmail abi söylemişti batug.com da lig ayarlandı diye . Yardım lütfen !

ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #24 on: 18 Jun 2010 - 03:07:47 »

http://worldfantasy.soccernet.espn.go.com/app/web.af.tgBeitreten.action adresindeki lige katılmak istiyorum falat şifre batug123 yzınca error veriyor . yardım istiyorum İsmail abi söylemişti batug.com da lig ayarlandı diye . Yardım lütfen !

fantezi oyunun şifresi batug123 değil tahmin oyunun şifresi o

bak

araştırmalarım sonucu en uygun buldum. kurallar birkaç ufak ayrıntı dışında bildiğimiz gibi, klasik fantezi oyunu yani.

http://worldfantasy.soccernet.espn.go.com

buna girsin herkes, bunu oynıyalım.

lig: batug.com
şifre: kevindurant

the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #25 on: 19 Jun 2010 - 00:17:04 »

Bıraktığım Zigic asist yaptı, yerine aldığım Klose kırmızı kart gördü... Dünya Kupası'nın dengeleriyle bile oynayabiliyorum.

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
cornholio
Newbie
*

View Profile
« Reply #26 on: 23 Jun 2010 - 03:30:32 »

Fifanınkinde şu an Türkiye 2., dünya 654.süyüm ama biraz gerilerim sanıırm tur bittiğinde, ilk gün 4 oyuncum oynadı çünkü. gerçi kaptan messiyi değiştiricem, çok iyi oynadı ama pek puan getiremedi, direğe, kaleciye takıldı : ) van persie ve c.ronlado var yedekte ama sanıırm hollandada bu maç van persie yerine huntelaar oynayabilir. ronaldo da brezilyaya karşı bir şey yapamazsa kötü olur benim için. iyi gidince oyun epey sardı : )
DeLorean
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #27 on: 7 Jul 2010 - 02:24:53 »

Uruguay-Hollanda maçında golleri atan 5 oyuncu da kadromdaydı . Grup 1.si olmuş bulunmaktayım Smiley

cornholio
Newbie
*

View Profile
« Reply #28 on: 18 May 2012 - 14:34:55 »

Bu fantezi oyunu çok iyiydi aslında en başta ne olduğunu kavrayamasak da. Aynı türden bir Avrupa şampiyonası iyi olur. Kurallara da hazırlıklıyım bu sefer; )
Palin
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #29 on: 9 Jun 2014 - 22:08:44 »

bu sene hangi siteyi kullanıcaz? http://en.mcdonalds.fantasy.fifa.com/ var ama sanki memnun değilmişiz ondan
Pages: 1 [2] 3 4  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Dünya Kupası Fantezi Lig « previous next »
    Jump to: