Welcome, Guest. Please login or register.
6 Jun 2020 - 15:27:26
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Chicago Bulls  |  Topic: Off-Season 2010 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 6 7 8 [9] 10
Author Topic: Off-Season 2010  (Read 36732 times)
airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #120 on: 13 Jul 2010 - 03:27:26 »

Ben şu anda kurduğumuz kadrodan inanılmaz mutlu ve ümitliyim. Sanki doğu finali görücez gibime geliyo. Fazla mı uçuyorum acaba?

khazad
Sr. Member

View Profile
« Reply #121 on: 13 Jul 2010 - 04:05:27 »

bolt
Rose u filan istemezdi tabi ama Noahnın garantisini veremem Cheesy

Rocko
Newbie
*

Captain Kirk

View Profile WWW
« Reply #122 on: 13 Jul 2010 - 14:14:19 »

Ben şu anda kurduğumuz kadrodan inanılmaz mutlu ve ümitliyim. Sanki doğu finali görücez gibime geliyo. Fazla mı uçuyorum acaba?
Dün NBA 2K10'da 5v5 ve "saplama" bir pick up maç yaptım Miami ile ve sadece 21-20 yenildim, fena değil Grin (Rose, Reddick, Deng, Boozer, Noah v Fisher Wade James Bosh Magloire)
« Last Edit: 13 Jul 2010 - 14:14:58 by Rocko » Logged

girdap
Newbie
*

View Profile
« Reply #123 on: 15 Jul 2010 - 15:29:29 »

Omer'den ümitliyim. Başlarda fazla süre vermezler ama ileride alacağı kısa süreleri iyi kulllanırsa çok ilerleyebilir.
Murat
Newbie
*

Every rose has it thorns..

View Profile
« Reply #124 on: 16 Jul 2010 - 18:46:53 »

pek fazla salary capini bilmiyorum bulls'un ama ciddi bi boşluk olduğunu biliyodum.boozer da oturmuş açıkçası ama soru işareti de çok var profesyonelliği hakkında.yanlız kaptanı boş boşuna verdilerse yazık olmuş.ilk beş başlardı rahat.hem yeni gelen koç ta savunmacı bi koç diye biliyorum hinrich'te savunma da spesyalist,uyardı.varyasyon katardı takıma.o hamle olmamış,yazık..

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #125 on: 16 Jul 2010 - 23:26:37 »

Orlando JJ Redick'in 3 yil 20 millyonluk kontratini match ettikten sonra Ronnie Brewer ile imzalanmis, 3 yil 12.5 milyon dolarlik kontratla. Brewer'in sakatlik sorunu yoksa oldukca iyi hamle. Topsuz iyi hareket eden, orta mesafe sutlari sokan, savunmada saglam duran bir eleman.

Hala epey bir cap space'imiz ve sutor eksigimiz var. Morrow'un hem de yillik sadece 4 milyona elden kacirilmasi hataydi.

judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #126 on: 17 Jul 2010 - 04:18:53 »

ronnie brewer benim de beğendiğim bir oyuncu. takım kimyasını bozmadan güzel katkı verebilecek, iyi savunmacı, orta halli şutör, atletik bir arkadaşımız. chicago lebron ya da wade işinde patladı belki ama yine de güzel kadro kurdular bence. miami, boston ve orlando'ya rakip olabilirler mi bilemiyorum, ama boozer 20-10 seviyelerinde gidebilirse, derrick rose da kendisinden beklenen süperstar sıçramasını yapabilirse neden olmasın diyorum.

alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #127 on: 18 Jul 2010 - 01:06:05 »

Boozer, Korver ve Brewer eklemeleriyle Chicago Jazz sezona bomba gibi girecek. Ehah, su geyik es gecilmesin istedim.

Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #128 on: 19 Jul 2010 - 00:28:05 »

Brewer iyi adam ama Redick'le karşılaştırılırsa tam da Bulls'un istediği adam olmadığı görülebilir. Orlando Redick'i tutunca apar topar Brewer'la anlaşıldı ama Redick'in yakınında bir dış şutör değil. Ve şu anda Bulls kadrosunda istikrarlı dış şut atabilecek tek bir oyuncu var, o da Korver. Ana rotasyon da artık neredeyse tamamen kurulmuş olduğu için bu dengesizliği sezon boyu yaşayacak Bulls. Brewer, Korver ve Boozer'ın gelmesiyle biraz son üç yıldaki Utah'ı andırır oldu bu takım. Yalnız Utah'ta Mehmet'in dış şutu vardı ve Deron Williams da her ne kadar genelde boş bırakılan adam olmasa da üç sayının gerisinden sokan bir oyuncu. Bulls'ta Noah orta mesafeyi bile tereddütlü atıyor, Rose'un ise üçlüğü yok. Sergen: "Sıkıntı var"

Bu arada Orlando, bilmiyorum kasten mi yaptı ama Redick'e yapılan teklifi karşılamak için bekleyerek o arada Nets'e giden Morrow'un Bulls'un elinden kaçmasına sebep oldu. Bence Morrow daha iyi bir transfer olurdu bu takım için. Çağatay yazmış "elimizden kaçırdık" diye ama yer olmasına rağmen sanırım Bulls, Korver-Deng-Redick üçlüsünün yanına Morrow'u da almanın gereksiz olacağını düşündü. Epey pişman olabilirler.
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #129 on: 19 Jul 2010 - 00:41:20 »

Rose yazin ucluk calistigini ve fena olmayan bir seviyeye geldigini acikladi. Tabi ne kadar gecerli bilemiyorum ama caylak-sophomore sezonlari arasinda orta mesafe sutlarinda yakaladigi gelismenin yarisi bayagi bir is gorur (mac basina 1 isaber %32-34 gibi bir oranla)
Ronnie Brewer'in zaten uclugu sifir. Zaten de kanat savunmacisi olarak alindi, Redick match edilmeseydi de Brewer'la imazalanirdi diye dusunuyorum.

Bir de Morrow konusunda, elimizden kacirmaktan cok yonetim (bizim takimda GM yok yonetim var ) dogru duzgun dusunmedi bile bu adami cikan haberlere gore. Bence ciddi bir hataydi, hos ne hatalar yapildi son 6-7 yilda, o yuzden cok uzerinde durasim gelmiyor. Bu arada anlasmalarin aciklanmasiyla kontratlarin resmi olarak imzalanmasi arasinda bir zaman farki var o yuzden biraz karmasik ama benim bildigim kadariyla Nets Morrow'la Bulls'un Redick'le imzalamasindan sadece bir veya iki gun sonra imzaladi, dolayisiyla Orlando'nun match etme islemini geciktirmesi cok da etikili olmadi olaylarin gidisatinda.
« Last Edit: 19 Jul 2010 - 00:50:35 by Cagatay » Logged

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #130 on: 23 Jul 2010 - 13:45:25 »

CJ Watson'dan sonra Kurt Thomas ile anlasilmis. Ben bunlardan once Josh Howard'i bir denememizi tercih ederdim ama neyse. 2 numaraya bir adam daha lazim, Shannon Brown deniyor ama ben Roger Mason Jr'i tercih ederim.

Rocko
Newbie
*

Captain Kirk

View Profile WWW
« Reply #131 on: 23 Jul 2010 - 14:06:14 »

T-Mac dedikodusu da çıkmış ama ölenle ölünmez herhalde bu saatten sonra.

early
Pro. Member

'eybi'

View Profile WWW
« Reply #132 on: 25 Jul 2010 - 00:35:55 »

t-mac chicago ile ilgili baya iyi güzel konuşuyor. zamanında çok isterdi chicago'ya gitmeyi zaten.

bu arada team leader rose da, övmüş mcgrady'i. ondan da bir yeşil ışık gelmiş.

"If he just gives us half of what he's got, we'll be all right. He'll definitely help us if he gets on the team."

bu işin oluru var gibime geliyor.

girdap
Newbie
*

View Profile
« Reply #133 on: 26 Jul 2010 - 13:25:45 »

T-mac eğer eski t-mac olursa işe yarar. Ama işte o ama??? Galiba olacak bu anlaşma eger iyi olursa bulls konferans finali bile oynar. Bakarsınız belki omer ilk sezonunda yüzük bile kazanır Smiley
trashtalk
Jr. Member
**

haflayf

View Profile
« Reply #134 on: 26 Jul 2010 - 23:25:16 »

T-mac eğer eski t-mac olursa işe yarar. Ama işte o ama??? Galiba olacak bu anlaşma eger iyi olursa bulls konferans finali bile oynar. Bakarsınız belki omer ilk sezonunda yüzük bile kazanır Smiley

T-mac'ten bu saatten sonra eskiye dönmesini bekleyen yoktur sanırım onu alacak takımlar arasından grant hill tarzı bir dönüşüm bekliyorum ondan.Bu iş olsa bile chiago'nun rakipleri çok dişli...Bu sene yarı final chiago için tahminim..
Pages: 1 ... 6 7 8 [9] 10
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Chicago Bulls  |  Topic: Off-Season 2010 « previous next »
    Jump to: