Welcome, Guest. Please login or register.
28 Feb 2020 - 00:06:12
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2010 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Denver Nuggets - Utah Jazz (Batı Konferansı 1. Tur Eşleşmesi) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Tahmin?
DEN 4 - 0 UTA
DEN 4 - 1 UTA
DEN 4 - 2 UTA
DEN 4 - 3 UTA
DEN 3 - 4 UTA
DEN 2 - 4 UTA
DEN 1 - 4 UTA
DEN 0 - 4 UTA

Pages: 1 2 3 4 [5]  All
Author Topic: Denver Nuggets - Utah Jazz (Batı Konferansı 1. Tur Eşleşmesi)  (Read 22520 times)
ebay
Guest
« Reply #60 on: 2 May 2010 - 01:55:47 »

artık bu yaz kesinlikle yapıcı hamleler ve temel değişiklikler şart, gerekirse süperstarlara da yol verilip rebuildinge gidilmeli.

Bu yakıp-yıkma hevesi nedir Allah aşkına?
ArdaS
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #61 on: 2 May 2010 - 06:38:26 »

Bu yakıp-yıkma hevesi nedir Allah aşkına?

ne hevesi onu anlayamadım? ortada heves falan yok, 7 yıldır takım ilk turu 1 kez geçtiyse artık bişeylerin yakıp yıkılma zamanı gelmiştir. ha bunun rebuilding mi, bikaç ekleme mi olacağına oradaki kişiler karar verecek ama bana kalırsa ikiside olası.

ebay
Guest
« Reply #62 on: 2 May 2010 - 07:06:58 »

Billups ve Andersen gibi önemli parçalar geçen sezon,Afflalo ve Lawson gibi parçalar da bu sezon gelmişken,üstelik coach sağlık sorunları sebebiyle işinin başında olamamışken,nasıl olur da bu sağlam çekirdeği yıkıp yeniden yapmaya başlamayı düşünebilirsin? Hepsini geçtim,elinizdeki kontratlardan haberdar mısın? Bu kadar skor taraftarlığı olur mu? Mavs taraftarı arkadaşlar bile yıkmaktan bahsetmezken,Denver taraftarına ne oluyor?
ArdaS
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #63 on: 2 May 2010 - 07:25:05 »

Billups ve Andersen gibi önemli parçalar geçen sezon,Afflalo ve Lawson gibi parçalar da bu sezon gelmişken,üstelik coach sağlık sorunları sebebiyle işinin başında olamamışken,nasıl olur da bu sağlam çekirdeği yıkıp yeniden yapmaya başlamayı düşünebilirsin? Hepsini geçtim,elinizdeki kontratlardan haberdar mısın? Bu kadar skor taraftarlığı olur mu? Mavs taraftarı arkadaşlar bile yıkmaktan bahsetmezken,Denver taraftarına ne oluyor?

ben rebuilding şart demiyorum, alternatif çözüm yollarından biri diyorum. kaçırdığın nokta burası sanırsam. kaldı ki rebuilding melo'nun takas dedikodularıyla birlikte batı finali oynadığımız geçen yaz bile gündeme geldi nuggets cephesinde, yeni birşey değil. chauncey billups 34, chris andersen 32, kenyon martin ise 33 yaşında. bilmem bunlar sana bişey ifade ediyor mu? ayrıca benim taraftarlığımdan sanane, mavs taraftarından banane.

ebay
Guest
« Reply #64 on: 2 May 2010 - 13:03:22 »

Haklısın,senin taraftarlığından bana ne.Forumda böyle anlık,fevri ve mantıksız önerilerle,Ali Şen misali "..hepsini satmak lazım.." kabilinden laflara alışık olmadığımdan,afalladım.

Son olarak şunu ekleyim : bu sezon için beklenen ve çeşitli sebeplerden ötürü gerçekleştiremedikleri ama ulaşmaları da gayet doğal olan hedefleri kovalamaları için en az 1 sezon daha beklenmeli.Aslında beklenmek zorunda,çünkü Chauncey (team option kullanmamak şartıyla),Melo (player optionını kullanmak şartıyla) Nene (player optionını kullanmak şartıyla) ve J.R'ın kontratları,aynı zamanda bu yaz player optionı kullanması garanti olan Martin'in kontratı gelecek yaz sona eriyor.O zaman elinizde Anderson,Balkman,Lawson ve Afflalo,totalde de 15 milyon dolarlık payroll ile dımdızlak kalıyorsunuz.Bizim iki yılda tırmalaya tırmalaya elde ettiğimizden çok daha fazlasını buluveriyorsunuz bir anda önünüzde.
« Last Edit: 2 May 2010 - 13:05:26 by ebay » Logged
ArdaS
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #65 on: 2 May 2010 - 18:35:32 »

yazdıklarımı mantıkısız, fevri bulupta bana burda birşeyler anlatmaya çabalamakta ayrı bi olay. neyse.

bana rebuilding şart demişim gibi muamele yapma. ikidir açıklamaya çalışıyorum. alternatif bir seçenektir bence rebuilding, gerekli bulurlarsa yöneticilerin insiyatifine kalmış bir olay. ikinci ve son olarakta olası bir rebuilding'in mantığını açıklayayım. bu takımın salarysini, yıllardır takımı takip eden bir insan olarak biliyorum elbette, burada onları açıklayıp laf kalabalığı yapmana gerek yok. hadi dediğin gibi 1-2 sezon çekirdeğin oturmasını bekledin. 36 yaşına gelen billups, 35 yaşına gelen müzmin sakat kenyon gibi iyice zayıflayan bir çekirdekle başarı hedefleyebilir misin? sen kısa vade düşünüyorsun, ben ise bu takımın kurulduğundan beri ihtiyacı olan uzun vadeli başarı için rebuildingi bir seçenek olarak görüyorum.

ebay
Guest
« Reply #66 on: 2 May 2010 - 20:11:00 »

Laflarını eğip-bükmeyi bırak.Aynen şunları söylemişsin :

artık bu yaz kesinlikle yapıcı hamleler ve temel değişiklikler şart, gerekirse süperstarlara da yol verilip rebuildinge gidilmeli.

Temel değişkliklerin kesinlikle yapılmasını buyuruyorsun.Temel değişiklik olarak bahsettiklerin zaten elinizdeki superstarların takas edilmesi demek.Yoksa Balkman'ı takas ederek yapıcı bir hamle ve ya temel değişklik yapacak değilsiniz.

"Gerekirse" kelimesi de bir alternatiften ziyade,takaslar ile yeni parçalar alınamazsa "yıkın gidin" olarak anlaşılıyor.

"Ben bunları demek istemedim" diyorsan,ben yanlış anladıysam da kusura bakma,ne diyim.
Pages: 1 2 3 4 [5]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2010 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Denver Nuggets - Utah Jazz (Batı Konferansı 1. Tur Eşleşmesi) « previous next »
    Jump to: